12. oktober - 15. oktober 2017
Laser samling Høstferien 2017 Stavanger
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Program
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
011
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206362
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Theodor Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 212552
John-Øivind Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 212552
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 213130
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 213130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 209760
Dejan Suboticki
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 209760
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dejan Suboticki
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 210992
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
Last ned CSV fil