Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeTeamnavnSkipperForeningHCPAntall deltagere Røde sjøhus
Klasse: Express
NOR 211

Andre Tandrevold

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fars cortina
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 211
NOR Rating: NOR

Rune Kartveit

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fars cortina
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 211
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fars cortina

Andre Tandrevold

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fars cortina
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 211
NOR Rating: NOR

Rune Kartveit

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fars cortina
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 211
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Andre Tandrevold Stavanger Seilforening 0,000 1
NOR 17

Geir Grøttjord

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: nn
Båtnavn: nn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 17
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
nn

Geir Grøttjord

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: nn
Båtnavn: nn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 17
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express nn Geir Grøttjord Stavanger Seilforening 0,000 4
NOR 517

Håkon Bentsen Veholmen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sydvest
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 517
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sydvest

Håkon Bentsen Veholmen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sydvest
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 517
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Håkon Bentsen Veholmen Stavanger Seilforening 0,000 0
NOR 1090

Ole Jensen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Senilix
Båttype: Exoress
Seilnummer: NOR 1090
NOR Rating: NOR

Rune Ingvaldsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Senilix
Båttype: Exoress
Seilnummer: NOR 1090
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Senilix

Ole Jensen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Senilix
Båttype: Exoress
Seilnummer: NOR 1090
NOR Rating: NOR

Rune Ingvaldsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Senilix
Båttype: Exoress
Seilnummer: NOR 1090
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Exoress Ole Jensen Stavanger Seilforening 0,000 4
NOR 104

Tom Thorsen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Angst
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 104
NOR Rating: NOR

Svein Amdal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Angst
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 104
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Angst

Tom Thorsen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Angst
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 104
NOR Rating: NOR

Svein Amdal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Angst
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 104
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Tom Thorsen Gandsfjord Seilforening 0,000 0
NOR 96

Erik Kristiansson

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Brexit
Båtnavn: Brexit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 96
NOR Rating: NOR

Anders Kristiansson

Seilforening:
Teamnavn: Brexit
Båtnavn: Brexit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 96
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Brexit

Erik Kristiansson

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Brexit
Båtnavn: Brexit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 96
NOR Rating: NOR

Anders Kristiansson

Seilforening:
Teamnavn: Brexit
Båtnavn: Brexit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 96
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Brexit Erik Kristiansson Stavanger Seilforening 0,000 0
NOR 117

Oddvard Myrnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hex Press
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hex Press

Oddvard Myrnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hex Press
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Oddvard Myrnes Stavanger Seilforening 0,000 4
NOR 734

Einar Cederløv

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Team exit
Båtnavn: exit
Båttype: express
Seilnummer: NOR 734
NOR Rating: NOR

Ståle Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Team exit
Båtnavn: exit
Båttype: express
Seilnummer: NOR 734
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
exit

Einar Cederløv

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Team exit
Båtnavn: exit
Båttype: express
Seilnummer: NOR 734
NOR Rating: NOR

Ståle Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Team exit
Båtnavn: exit
Båttype: express
Seilnummer: NOR 734
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
express Team exit Einar Cederløv Stavanger Seilforening 0,000 4
NOR 1062

Øyvind Marvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Team Balu
Båtnavn: Balu
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1062
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Balu

Øyvind Marvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Team Balu
Båtnavn: Balu
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1062
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Team Balu Øyvind Marvik Stavanger Seilforening 0,000 0
NOR 898

Øivind Nerheim Torkelsen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Happy Tuna
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 898
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Happy Tuna

Øivind Nerheim Torkelsen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Happy Tuna
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 898
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Express Øivind Nerheim Torkelsen Stavanger Seilforening 0,000 4
NOR 583

VIDAR LØINING

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extension
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 583
NOR Rating: NOR

Lars Christian Henrichsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Extension
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 583
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Extension

VIDAR LØINING

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extension
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 583
NOR Rating: NOR

Lars Christian Henrichsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Extension
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 583
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express VIDAR LØINING Stavanger Seilforening 0,000 3
NOR 343

Kolbjørn Skjæveland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Team X-iL
Båtnavn: X-iL
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 343
NOR Rating: NOR 343

Berengere Savary Sismondini

Seilforening:
Teamnavn: Team X-iL
Båtnavn: X-iL
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 343
NOR Rating: NOR 343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-iL

Kolbjørn Skjæveland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Team X-iL
Båtnavn: X-iL
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 343
NOR Rating: NOR 343

Berengere Savary Sismondini

Seilforening:
Teamnavn: Team X-iL
Båtnavn: X-iL
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 343
NOR Rating: NOR 343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Team X-iL Kolbjørn Skjæveland Stavanger Seilforening 0,000 1
NOR 689

Nils Olav Opsanger

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: JADARHUS
Båtnavn: JADARHUS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 689
NOR Rating: NOR

Rune Hatlestad

Seilforening:
Teamnavn: JADARHUS
Båtnavn: JADARHUS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 689
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JADARHUS

Nils Olav Opsanger

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: JADARHUS
Båtnavn: JADARHUS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 689
NOR Rating: NOR

Rune Hatlestad

Seilforening:
Teamnavn: JADARHUS
Båtnavn: JADARHUS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 689
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express JADARHUS Nils Olav Opsanger Stavanger Seilforening 0,000 4
NOR 440

KETIL BOGSTRAND

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Battle Cats
Båtnavn: Obelix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 440
NOR Rating: NOR

Jack Messel

Seilforening:
Teamnavn: Battle Cats
Båtnavn: Obelix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 440
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Obelix

KETIL BOGSTRAND

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Battle Cats
Båtnavn: Obelix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 440
NOR Rating: NOR

Jack Messel

Seilforening:
Teamnavn: Battle Cats
Båtnavn: Obelix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 440
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Battle Cats KETIL BOGSTRAND Stavanger Seilforening 0,000 0
NOR 213

Alexander Viste

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fru Viste
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 213
NOR Rating: NOR

Ørjan R Larsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fru Viste
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 213
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fru Viste

Alexander Viste

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fru Viste
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 213
NOR Rating: NOR

Ørjan R Larsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fru Viste
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 213
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Alexander Viste Stavanger Seilforening 0,000 0
NOR 344

Trond Kjønnerød

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rainbow Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 344
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rainbow Express

Trond Kjønnerød

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rainbow Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 344
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Trond Kjønnerød Stavanger Seilforening 0,000 4
Deltagere i klassen: 16
 
Klasse: NOR Rating
NOR 14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marie G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-99 JR Ketil Greve Stavanger Seilforening 0,902 1
NOR 11555

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mithrandir

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36.7 Harald Gellein Stavanger Seilforening 0,994 1
NOR 14731

Sverre Hostad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hunky dory
Båttype: Hod 35
Seilnummer: NOR 14731
NOR Rating: NOR 0,9580

Geir Øvrebø

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Hunky dory
Båttype: Hod 35
Seilnummer: NOR 14731
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hunky dory

Sverre Hostad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hunky dory
Båttype: Hod 35
Seilnummer: NOR 14731
NOR Rating: NOR 0,9580

Geir Øvrebø

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Hunky dory
Båttype: Hod 35
Seilnummer: NOR 14731
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hod 35 Sverre Hostad Stavanger Seilforening 0,958 2
NOR 14202

Anders Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fri Flyt

Anders Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 44.7 Anders Gjesdal Stavanger Seilforening 1,078 4
NOR 13699

Bjørn Aage Krane

Seilforening: Seilforeningen 1928
Teamnavn:
Båtnavn: Arion
Båttype: Bavaria 38 cruiser
Seilnummer: NOR 13699
NOR Rating: NOR 0,9400

Marthon Michaelsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Arion
Båttype: Bavaria 38 cruiser
Seilnummer: NOR 13699
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arion

Bjørn Aage Krane

Seilforening: Seilforeningen 1928
Teamnavn:
Båtnavn: Arion
Båttype: Bavaria 38 cruiser
Seilnummer: NOR 13699
NOR Rating: NOR 0,9400

Marthon Michaelsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Arion
Båttype: Bavaria 38 cruiser
Seilnummer: NOR 13699
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 38 cruiser Bjørn Aage Krane Seilforeningen 1928 0,940 0
NOR 14869

graham lord

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Team Wanna B one
Båtnavn: Wanna B 1
Båttype: B one
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9520

Fredrik Kjellevold

Seilforening:
Teamnavn: Team Wanna B one
Båtnavn: Wanna B 1
Båttype: B one
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Wanna B 1

graham lord

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Team Wanna B one
Båtnavn: Wanna B 1
Båttype: B one
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9520

Fredrik Kjellevold

Seilforening:
Teamnavn: Team Wanna B one
Båtnavn: Wanna B 1
Båttype: B one
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
B one Team Wanna B one graham lord Stavanger Seilforening 0,952 0
NOR 10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Teamnavn: sitaren
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9380

Tor Århus

Seilforening:
Teamnavn: sitaren
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sitaren

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Teamnavn: sitaren
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9380

Tor Århus

Seilforening:
Teamnavn: sitaren
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi 1050 sitaren Terje Rise Seilforeningen 1928 0,938 1
NOR 11065

Nils Bøe

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tellus
Båttype: Bavaria Match 38
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tellus

Nils Bøe

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tellus
Båttype: Bavaria Match 38
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria Match 38 Nils Bøe Gandsfjord Seilforening 0,995 0
NOR 15560

Bjørn Erik Bjørnsen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aquatich
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aquatich

Bjørn Erik Bjørnsen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aquatich
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aquatich 40 Bjørn Erik Bjørnsen Stavanger Seilforening 1,143 0
NOR 11697

Trygve Wiig

Seilforening: Seilforeningen 1928
Teamnavn: X-menn
Båtnavn: Panta Rei
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11697
NOR Rating: NOR 0,0000

Asle Haaland

Seilforening:
Teamnavn: X-menn
Båtnavn: Panta Rei
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11697
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Panta Rei

Trygve Wiig

Seilforening: Seilforeningen 1928
Teamnavn: X-menn
Båtnavn: Panta Rei
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11697
NOR Rating: NOR 0,0000

Asle Haaland

Seilforening:
Teamnavn: X-menn
Båtnavn: Panta Rei
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11697
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 385 X-menn Trygve Wiig Seilforeningen 1928 0,000 1
NOR 11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 0,9760

Harmen de Jong

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Promineo Racing

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 0,9760

Harmen de Jong

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/109 Leif Arild Åsheim Stavanger Seilforening 0,976 7
NOR 7213

Jarle Goa

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Madam Larsen
Båttype: Larsen 28
Seilnummer: NOR 7213
NOR Rating: NOR 0,8700

Beate Viddal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Madam Larsen
Båttype: Larsen 28
Seilnummer: NOR 7213
NOR Rating: NOR 0,8700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Madam Larsen

Jarle Goa

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Madam Larsen
Båttype: Larsen 28
Seilnummer: NOR 7213
NOR Rating: NOR 0,8700

Beate Viddal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Madam Larsen
Båttype: Larsen 28
Seilnummer: NOR 7213
NOR Rating: NOR 0,8700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Larsen 28 Jarle Goa Stavanger Seilforening 0,870 3
Deltagere i klassen: 12
 
Klasse: Tur & Hav - u spinnaker
NOR 14493

Einar Talgø

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Bavaria Cruiser 36
Seilnummer: NOR 14493
NOR Rating: NOR 14493

Anne-Kristine Jahn

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Bavaria Cruiser 36
Seilnummer: NOR 14493
NOR Rating: NOR 14493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Silvergirl

Einar Talgø

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Bavaria Cruiser 36
Seilnummer: NOR 14493
NOR Rating: NOR 14493

Anne-Kristine Jahn

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Silvergirl
Båttype: Bavaria Cruiser 36
Seilnummer: NOR 14493
NOR Rating: NOR 14493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria Cruiser 36 Einar Talgø Stavanger Seilforening 0,000 0
12467

Frode Johannesen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: TeamUndine
Båtnavn: Undine
Båttype: Bavaria 42 CR
Seilnummer: 12467
NOR Rating: 12467

Gaute Johannesen

Seilforening:
Teamnavn: TeamUndine
Båtnavn: Undine
Båttype: Bavaria 42 CR
Seilnummer: 12467
NOR Rating: 12467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Undine

Frode Johannesen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: TeamUndine
Båtnavn: Undine
Båttype: Bavaria 42 CR
Seilnummer: 12467
NOR Rating: 12467

Gaute Johannesen

Seilforening:
Teamnavn: TeamUndine
Båtnavn: Undine
Båttype: Bavaria 42 CR
Seilnummer: 12467
NOR Rating: 12467
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 CR TeamUndine Frode Johannesen Stavanger Seilforening 0,000 1
NOR 15079

Espen Vervik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau39i
Seilnummer: NOR 15079
NOR Rating: NOR 0,0000

Harald Ur

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau39i
Seilnummer: NOR 15079
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ella

Espen Vervik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau39i
Seilnummer: NOR 15079
NOR Rating: NOR 0,0000

Harald Ur

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau39i
Seilnummer: NOR 15079
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau39i Espen Vervik Stavanger Seilforening 0,000 4
NOR 15396

Vidar Wollum

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Jeanneau SO 44
Seilnummer: NOR 15396
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristina

Vidar Wollum

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Jeanneau SO 44
Seilnummer: NOR 15396
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau SO 44 Vidar Wollum Stavanger Seilforening 0,847 4
NOR 5743

Jan Arild Skappel

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: DUCK III
Båttype: First 29
Seilnummer: NOR 5743
NOR Rating: NOR 1,08
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DUCK III

Jan Arild Skappel

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: DUCK III
Båttype: First 29
Seilnummer: NOR 5743
NOR Rating: NOR 1,08
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 29 Jan Arild Skappel 1,080 3
Deltagere i klassen: 5
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-01-04 16:16:52Cache read