Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeTeamnavnSkipperForeningHCPStarter fra:
Klasse: Kjølbåter - Tur - Start Åsgårdstrand
NOR 8430

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
S/Y Umoe

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Baltic Yacht Umoe Marius Ilstad Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14836

ØYVIND HØGSLUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR

tore bjareng

Seilforening:
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spray

ØYVIND HØGSLUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR

tore bjareng

Seilforening:
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
jeanneau so.ds Spray ØYVIND HØGSLUND Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15594

Jørn Aalefjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR

Jill Ytterstad

Seilforening:
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ticora III

Jørn Aalefjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR

Jill Ytterstad

Seilforening:
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Odyssey 469 Team Ticora Jørn Aalefjær Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15731

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Enderpearl
Båttype: CNB76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Enderpearl

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Enderpearl
Båttype: CNB76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CNB76 Captain Morgan Kenneth Bjørklund Holmestrand Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Kjølbåter - TurGLEDE - Start Arendal
NOR 15643

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef darre knudsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tobo

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef darre knudsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400 Bernt Omdal Christianssands Seilforening 0,000 Arendal
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Kjølbåter - TurGLEDE - Start Åsgårdstrand
NOR 14503

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Nora
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruiser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR

Lars Inge Muri

Seilforening:
Teamnavn: Nora
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruiser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Nora
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruiser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR

Lars Inge Muri

Seilforening:
Teamnavn: Nora
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruiser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
45 Cruiser Nora Paul Ivar Myrstad Moss Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14401

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Valentina

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 37 Team Valentina Are Hauger Privat 0,000 Åsgårdstrand
NOR 000

Stein Tronstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havsula
Båttype: Dufour Grand Large 382
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Havsula

Stein Tronstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havsula
Båttype: Dufour Grand Large 382
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour Grand Large 382 Stein Tronstad Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12320

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Yngve Næri

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spirella

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Yngve Næri

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42C Spirella Øivind Sørum Larvik Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 10286

Mattias Lundqvist

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR

Christian Lundqvist

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MAJA

Mattias Lundqvist

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR

Christian Lundqvist

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GibSea 372 Mattias Lundqvist Soon Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: NOR Rating - m/spinnaker - Start Arendal
NOR 14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Milen

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 320 Vidar Ljungstrøm Grimstad Seilforening 0,867 Arendal
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: NOR Rating - m/spinnaker - Start Åsgårdstrand
NOR 14927

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TAMARA

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau 439 Lars-Fredrik Moe-Helgesen Drøbaksund Seilforening 1,034 Åsgårdstrand
NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tempo

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36,7 Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening 0,980 Åsgårdstrand
NOR 14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Friskus VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 445 Frode Brattum Asker Seilforening 1,040 Åsgårdstrand
NOR 15392

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grayce

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400 Arne Engen Oslo Seilforening 1,022 Åsgårdstrand
NOR 12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0670

John Allison

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Capraia III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0670

John Allison

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sweden Yacht 45 Hallstein Mørk Kongelig Norsk Seilforening 1,067 Åsgårdstrand
NOR 13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bagheera

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 39sq Eivind Carlsen Fredrikstad Seilforening 1,021 Åsgårdstrand
NOR 11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
piXeline

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-442 MK-1 Henning Hansen Drammens Seilforening 1,056 Åsgårdstrand
NOR 15409

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rasputin

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hallberg Rassy 342 Computas LARS FRODE HAUGEN Kongelig Norsk Seilforening 0,873 Åsgårdstrand
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,972 Åsgårdstrand
NOR 9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lady XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-512 Jon Letting Kongelig Norsk Seilforening 1,092 Åsgårdstrand
NOR 13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magic

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
King40 Aasmund Drolsum Soon Seilforening 1,084 Åsgårdstrand
NOR 15611

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Galatea

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swan 48 MORTEN HARLEM Sarpsborg Seilforening 1,000 Åsgårdstrand
NOR 153

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Passatempo

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-35OD Team Passatempo Geir Gramdal Kongelig Norsk Seilforening 1,013 Åsgårdstrand
DEN 4321

Jan Olesen

Seilforening: GSK
Teamnavn:
Båtnavn: Essex Girl
Båttype: Oyster one off
Seilnummer: DEN 4321
NOR Rating: DEN 1,1350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Essex Girl

Jan Olesen

Seilforening: GSK
Teamnavn:
Båtnavn: Essex Girl
Båttype: Oyster one off
Seilnummer: DEN 4321
NOR Rating: DEN 1,1350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oyster one off Jan Olesen GSK 1,135 Åsgårdstrand
NOR 22

Olaf Christensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 22
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pakalolo II

Olaf Christensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 22
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Farr 30 Olaf Christensen Kongelig Norsk Seilforening 1,052 Åsgårdstrand
NOR 14031

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810

Stein Angsund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blue Fox

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810

Stein Angsund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36.7 Thor Erik Karlsen Horten Seilforening 0,981 Åsgårdstrand
NOR 14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Diva

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 430 Bjørn Strand Jacobsen Bundefjorden Seilforening 1,046 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 17
 
Klasse: NOR Rating - Shorthanded - Start Åsgårdstrand
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 400S Apparent Sailing Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening 1,060 Åsgårdstrand
NOR 13488

Lars Andersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Båten

Lars Andersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona400 Lars Andersen Bærum Seilforening 1,004 Åsgårdstrand
NOR 15427

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stutt-Tjukken

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 30 Team tjukken KRISTIAN FÆSTE Drøbaksund Seilforening 0,974 Åsgårdstrand
NOR 12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hallberg-Rassy 43 LUPI Bjørn Børresen Bærum Seilforening 0,935 Åsgårdstrand
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,012 Åsgårdstrand
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,987 Åsgårdstrand
NOR 12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9130

Vegard Aspelund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ragnhild

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9130

Vegard Aspelund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening 0,913 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: NOR Rating - Singlehanded - Start Åsgårdstrand
NOR 4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
supernova

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Nova Eira Naustvik Asker Seilforening 0,880 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: NOR Rating - u/spinnaker - Start Åsgårdstrand
NOR 14597

Erik Skaarnæs

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,0000

Stephanie Kirkerud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blue Cirrus

Erik Skaarnæs

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,0000

Stephanie Kirkerud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Delphia 47 Erik Skaarnæs Drøbaksund Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15118

Øyvind Bjørnås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Carisma II

Øyvind Bjørnås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 46 Vision Øyvind Bjørnås Kongelig Norsk Seilforening 0,943 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: SRS - m/spinnaker - Start Stenungsund
SWE 11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
La Primera

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sunfast 3600 La Primera sailteam Peter Lundgren Stenungsunds Segelsällskap 1,080 Stenungsund
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: SRS - Shorthanded - Start Stenungsund
SWE 25

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160

Fredrik Mattsson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VIDA

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160

Fredrik Mattsson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Niclas Holmberg Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb 1,016 Stenungsund
Deltagere i klassen: 1
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-02-19 22:54:27Cache read