Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeTeamnavnSkipperForeningHCPStarter fra:
Klasse: Kjølbåter - Tur - Start Åsgårdstrand
NOR 8430

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
S/Y Umoe

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Baltic Yacht Umoe Marius Ilstad Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14836

ØYVIND HØGSLUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR

tore bjareng

Seilforening:
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spray

ØYVIND HØGSLUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR

tore bjareng

Seilforening:
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
jeanneau so.ds Spray ØYVIND HØGSLUND Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15594

Jørn Aalefjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR

Jill Ytterstad

Seilforening:
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ticora III

Jørn Aalefjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR

Jill Ytterstad

Seilforening:
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Odyssey 469 Team Ticora Jørn Aalefjær Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15731

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Enderpearl
Båttype: CNB76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Enderpearl

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Enderpearl
Båttype: CNB76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CNB76 Captain Morgan Kenneth Bjørklund Holmestrand Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Kjølbåter - TurGLEDE - Start Arendal
NOR 15643

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef darre knudsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tobo

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef darre knudsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400 Bernt Omdal Christianssands Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Kjølbåter - TurGLEDE - Start Åsgårdstrand
NOR 14503

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Nora
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruiser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR

Lars Inge Muri

Seilforening:
Teamnavn: Nora
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruiser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Nora
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruiser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR

Lars Inge Muri

Seilforening:
Teamnavn: Nora
Båtnavn: Bavaria
Båttype: 45 Cruiser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
45 Cruiser Nora Paul Ivar Myrstad Moss Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14401

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Valentina

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 37 Team Valentina Are Hauger Privat 0,000 Åsgårdstrand
NOR 000

Stein Tronstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havsula
Båttype: Dufour Grand Large 382
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Havsula

Stein Tronstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havsula
Båttype: Dufour Grand Large 382
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour Grand Large 382 Stein Tronstad Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12320

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Yngve Næri

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spirella

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Yngve Næri

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42C Spirella Øivind Sørum Larvik Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 10286

Mattias Lundqvist

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR

Christian Lundqvist

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MAJA

Mattias Lundqvist

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR

Christian Lundqvist

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GibSea 372 Mattias Lundqvist Soon Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15330

Petter Johansen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: De Motiverte
Båtnavn: Argo
Båttype: Motorseiler
Seilnummer: NOR 15330
NOR Rating: NOR

Kyrre Fledsberg

Seilforening:
Teamnavn: De Motiverte
Båtnavn: Argo
Båttype: Motorseiler
Seilnummer: NOR 15330
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Argo

Petter Johansen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: De Motiverte
Båtnavn: Argo
Båttype: Motorseiler
Seilnummer: NOR 15330
NOR Rating: NOR

Kyrre Fledsberg

Seilforening:
Teamnavn: De Motiverte
Båtnavn: Argo
Båttype: Motorseiler
Seilnummer: NOR 15330
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Motorseiler De Motiverte Petter Johansen Moss Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 10438

Morten BIONG-NILSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR

Marius Harlem-Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gutta`s

Morten BIONG-NILSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR

Marius Harlem-Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 44 Morten BIONG-NILSEN Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: NOR Rating - m/spinnaker - Start Arendal
NOR 14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Milen

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 320 Vidar Ljungstrøm Grimstad Seilforening 0,878 Arendal
NOR 13857

Trygve Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Vika
Båtnavn: Aurora 2
Båttype: Dufour 45P
Seilnummer: NOR 13857
NOR Rating: NOR 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aurora 2

Trygve Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Vika
Båtnavn: Aurora 2
Båttype: Dufour 45P
Seilnummer: NOR 13857
NOR Rating: NOR 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 45P Vika Trygve Gustavsen Arendals Seilforening 1,072 Arendal
NOR 10230

Sven Haaø

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Team Haaø
Båtnavn: Andrine
Båttype: Bavaria 34 AC
Seilnummer: NOR 10230
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Andrine

Sven Haaø

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Team Haaø
Båtnavn: Andrine
Båttype: Bavaria 34 AC
Seilnummer: NOR 10230
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 34 AC Team Haaø Sven Haaø Grimstad Seilforening 0,000 Arendal
NOR 5741

Jan Ivar Terkelsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jacobine

Jan Ivar Terkelsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Wasa 38 Jan Ivar Terkelsen Arendals Seilforening 0,966 Arendal
NOR 13502

Ole Richard Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Papillion
Båtnavn: Papillion
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13502
NOR Rating: NOR 0,0000

Bjørn Fossestøl

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Papillion
Båtnavn: Papillion
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13502
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Papillion

Ole Richard Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Papillion
Båtnavn: Papillion
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13502
NOR Rating: NOR 0,0000

Bjørn Fossestøl

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Papillion
Båtnavn: Papillion
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13502
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Papillion Ole Richard Mortensen Arendals Seilforening 0,000 Arendal
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: NOR Rating - m/spinnaker - Start Åsgårdstrand
NOR 14927

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TAMARA

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau 439 Lars-Fredrik Moe-Helgesen Drøbaksund Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tempo

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36,7 Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening 0,989 Åsgårdstrand
NOR 14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 0,0000

Øyvind Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Friskus VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 0,0000

Øyvind Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 445 Frode Brattum Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15392

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420

Bård Hernes

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grayce

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420

Bård Hernes

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400 Arne Engen Oslo Seilforening 1,042 Åsgårdstrand
NOR 12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0730

John Allison

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Capraia III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0730

John Allison

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sweden Yacht 45 Hallstein Mørk Kongelig Norsk Seilforening 1,073 Åsgårdstrand
NOR 13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bagheera

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 39sq Eivind Carlsen Fredrikstad Seilforening 1,022 Åsgårdstrand
NOR 11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
piXeline

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-442 MK-1 Henning Hansen Drammens Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15409

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rasputin

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hallberg Rassy 342 Computas LARS FRODE HAUGEN Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,983 Åsgårdstrand
NOR 9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lady XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-512 Jon Letting Kongelig Norsk Seilforening 1,106 Åsgårdstrand
NOR 13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magic

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
King40 Aasmund Drolsum Soon Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15611

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Galatea

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swan 48 MORTEN HARLEM Sarpsborg Seilforening 1,082 Åsgårdstrand
NOR 153

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Passatempo

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-35OD Team Passatempo Geir Gramdal Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
DEN 4321

Jan Olesen

Seilforening: GSK
Teamnavn:
Båtnavn: Essex Girl
Båttype: Oyster one off
Seilnummer: DEN 4321
NOR Rating: DEN 1,1350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Essex Girl

Jan Olesen

Seilforening: GSK
Teamnavn:
Båtnavn: Essex Girl
Båttype: Oyster one off
Seilnummer: DEN 4321
NOR Rating: DEN 1,1350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oyster one off Jan Olesen GSK 1,135 Åsgårdstrand
NOR 22

Olaf Christensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 22
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pakalolo II

Olaf Christensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 22
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Farr 30 Olaf Christensen Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 14031

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9900

Stein Angsund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blue Fox

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9900

Stein Angsund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36.7 Thor Erik Karlsen Horten Seilforening 0,990 Åsgårdstrand
NOR 14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Diva

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 430 Bjørn Strand Jacobsen Bundefjorden Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 11313

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Snakkas

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Match Brevik Racing Team Per Sortedal Brevik Seilforening 1,046 Åsgårdstrand
NOR 14906

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9540

Sean Ryel

Seilforening:
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FriFlyt

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9540

Sean Ryel

Seilforening:
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 355 Team FriFlyt Anders Dalsegg Strand Hvaler Seilforening 0,954 Åsgårdstrand
NOR 9320

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,0000

Tore Meum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Empire

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,0000

Tore Meum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 AC Empire Eivind Bogerud Bundefjorden Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 0,0000

Bjørn Mordal

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 0,0000

Bjørn Mordal

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX-40 DILL Arne Hammersland Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8950

Frode Bjerke

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8950

Frode Bjerke

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,895 Åsgårdstrand
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360

Geir Gulliksen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360

Geir Gulliksen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JPK 1080 HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,036 Åsgårdstrand
NOR 16000

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Raa Glede
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Raa Glede

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Raa Glede
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HH42 Team Raa Glede Christen With Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 11046

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Me Wind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0220

annette hatlo

Seilforening:
Teamnavn: Me Wind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Intermesso

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Me Wind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0220

annette hatlo

Seilforening:
Teamnavn: Me Wind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria Match 42 Me Wind andreas hatlo Gåsøkalven Seilselskab 1,022 Åsgårdstrand
NOR 11441

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9820

Hans Inge Søvik

Seilforening:
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Just do it

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9820

Hans Inge Søvik

Seilforening:
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria AC Team Just Do It Edvin Borgheim Bærum Seilforening 0,982 Åsgårdstrand
NOR 8311

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0280

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Baloo

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0280

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-412 Torger Lien Asker Seilforening 1,028 Åsgårdstrand
NOR 11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 44 Kristian Hersløv Kongelig Norsk Seilforening 1,083 Åsgårdstrand
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team WilDa
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team WilDa
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SO 409 Performance Team WilDa Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,012 Åsgårdstrand
NOR 15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520

Håkon Haarr

Seilforening:
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marlin

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520

Håkon Haarr

Seilforening:
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 380 Team Marlin Bjørn Dalen Bærum Seilforening 1,052 Åsgårdstrand
NOR 12804

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0780

stein Pauli

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
The White Pearl

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0780

stein Pauli

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 44 Håkon Ramde Horten Seilforening 1,078 Åsgårdstrand
NOR 84

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Hvitsten seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Galactic viking

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Hvitsten seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Open 60 Bjørn William Lindgren Hvitsten seilforening 1,537 Åsgårdstrand
NOR 15125

Erling Høyte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0480

Bjørn Harald Christiansen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lex

Erling Høyte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0480

Bjørn Harald Christiansen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp 38 Erling Høyte Drøbaksund Seilforening 1,048 Åsgårdstrand
NOR 12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0140

Håkon Staver

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0140

Håkon Staver

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
grand soleil 40 Eirik Bjargo Bærum Seilforening 1,014 Åsgårdstrand
NOR 4737

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 1,0050

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blue Spirit

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 1,0050

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oceanis 473 6etter40 Stein Amundsen Kongelig Norsk Seilforening 1,005 Åsgårdstrand
NOR 11073

Jan Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: match35
Båtnavn: match 35
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0000

Christian Barth

Seilforening:
Teamnavn: match35
Båtnavn: match 35
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
match 35

Jan Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: match35
Båtnavn: match 35
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0000

Christian Barth

Seilforening:
Teamnavn: match35
Båtnavn: match 35
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 35 Match match35 Jan Sylte Drøbaksund Seilforening 1,000 Åsgårdstrand
NOR 14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 0,0000

Anneke Osborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Illuminati

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 0,0000

Anneke Osborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 43B Håkon Hjorthøy Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12789

Haagen Hølaas

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 0,0000

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sea Lemon

Haagen Hølaas

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 0,0000

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Oddyssy Haagen Hølaas Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Trimar 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Match Trimar Sailing Team Martin Borg Bærum Seilforening 1,053 Åsgårdstrand
NOR 9683

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0150

Anders Gelander

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lancing

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0150

Anders Gelander

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 40c Anstein Næverdal Fredrikstad Seilforening 1,015 Åsgårdstrand
NOR 15576

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: For alle gutta!
Båtnavn: Victoria 2
Båttype: J Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1260

Lars Olav Gaden

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: For alle gutta!
Båtnavn: Victoria 2
Båttype: J Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Victoria 2

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: For alle gutta!
Båtnavn: Victoria 2
Båttype: J Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1260

Lars Olav Gaden

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: For alle gutta!
Båtnavn: Victoria 2
Båttype: J Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J Sun Odyssey 57 For alle gutta! Eirik Dahl Asker Seilforening 1,126 Åsgårdstrand
NOR 15159

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karma Police

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Shaw 9 Øystein Misje Holmestrand Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12343

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DESTIN

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LANDMARK 43 TORE KANDAHL Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 9801

stephen edwardsen

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Trigger
Båtnavn: Trigger
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 9801
NOR Rating: NOR 0,9590

Pål Enge

Seilforening:
Teamnavn: Team Trigger
Båtnavn: Trigger
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 9801
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Trigger

stephen edwardsen

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Trigger
Båtnavn: Trigger
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 9801
NOR Rating: NOR 0,9590

Pål Enge

Seilforening:
Teamnavn: Team Trigger
Båtnavn: Trigger
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 9801
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 333 Team Trigger stephen edwardsen Gåsøkalven Seilselskab 0,959 Åsgårdstrand
NOR 444

Guttorm Guttprmsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 1,0120

Harald Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Moonlight

Guttorm Guttprmsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 1,0120

Harald Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swan 46 Team Moonlight Guttorm Guttprmsen Arendals Seilforening 1,012 Åsgårdstrand
NOR 8542

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vela Felicia

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dynamic 43 Odd Aandal Drøbaksund Seilforening 1,067 Åsgårdstrand
NOR 9155

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Bodille's
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800

Trond Strøm

Seilforening:
Teamnavn: Team Bodille's
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Havhesten

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Bodille's
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800

Trond Strøm

Seilforening:
Teamnavn: Team Bodille's
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 41S5 Team Bodille's Magnus Lingjærde Bærum Seilforening 0,980 Åsgårdstrand
NOR 12566

Richard von Mansfeldt Asheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0240

Jan Erik Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ruffen

Richard von Mansfeldt Asheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0240

Jan Erik Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400e Richard von Mansfeldt Asheim Asker Seilforening 1,024 Åsgårdstrand
NOR 13891

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,0000

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Carisma

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,0000

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria Vision 40 Johnny Dolvik Bundefjorden Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Just 4 Fun

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Salona 34 Christian Toverud Bundefjorden Seilforening 0,958 Åsgårdstrand
NOR 9

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anarchy

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-41 OD Andreas Enger Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 13853

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM PROVOCATIVO
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MATCHLESS 2

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM PROVOCATIVO
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX 45 TEAM PROVOCATIVO Hans Christian Holst Kongelig Norsk Seilforening 1,122 Åsgårdstrand
NOR 12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 430 Team MASITO EIVIND BAKKE Bundefjorden Seilforening 1,048 Åsgårdstrand
NOR 10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Team Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Betty Boop

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Team Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 35 Match Team Betty Boop Morten Christensen Skøyen Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team Extase
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,0000

Robert Halvorsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Extase
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Extase

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team Extase
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,0000

Robert Halvorsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Extase
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X34 Team Extase Nils Kamfjord Tønsberg Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12561

Michael Heldre

Seilforening: Privat
Teamnavn:
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Margaritaville

Michael Heldre

Seilforening: Privat
Teamnavn:
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 370 Michael Heldre Privat 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15678

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 0,0000

Nina Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Berenike

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 0,0000

Nina Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 410 Berenike Pål Klavenes Brevik Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 13882

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn lll
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
El Dragòn lll

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn lll
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
A31 Marius Frenvik Odberg Larvik Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Easygoing

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-46 Mikkel Vislie Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 0,0000

Rune Skotheim

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Furia III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 0,0000

Rune Skotheim

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-442 Stig Waagbø Molde Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Born To Run

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp-44 Pål Stiansen Asker Seilforening 1,136 Åsgårdstrand
NOR 12271

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510

Per Asle Åkre

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RaBalder

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510

Per Asle Åkre

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Od 42,2 Ivar Christiansen Brevik Seilforening 0,951 Åsgårdstrand
NOR 14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0460

Andreas Michelsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vindfang

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0460

Andreas Michelsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HP1030 Team Vindfang Tormod S. Petersen Nesodden Seilforening 1,046 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 63
 
Klasse: NOR Rating - Shorthanded - Start Åsgårdstrand
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 400S Apparent Sailing Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening 1,068 Åsgårdstrand
NOR 13488

Lars Andersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0090

Karl Oscar Jørgensen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Båten

Lars Andersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0090

Karl Oscar Jørgensen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona400 Lars Andersen Bærum Seilforening 1,009 Åsgårdstrand
NOR 15427

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stutt-Tjukken

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 30 Team tjukken KRISTIAN FÆSTE Drøbaksund Seilforening 0,985 Åsgårdstrand
NOR 12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,0000

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,0000

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hallberg-Rassy 43 LUPI Bjørn Børresen Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,024 Åsgårdstrand
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,990 Åsgårdstrand
NOR 12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210

Vegard Aspelund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ragnhild

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210

Vegard Aspelund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening 0,921 Åsgårdstrand
NOR 11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ariel

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-37 Henning Gundersen Kongelig Norsk Seilforening 0,999 Åsgårdstrand
NOR 14406

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,0020

Rune Hjertaas

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Granuaile

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,0020

Rune Hjertaas

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Sandra Hjertås Tønsberg Seilforening 1,002 Åsgårdstrand
NOR 11201

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 0,0000

Robert Nyhus

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Zombrero2

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 0,0000

Robert Nyhus

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
K43 Per Erik Johansen Oppegård Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 6972

Svein Olav Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: F.U. and Moe
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9820

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: F.U. and Moe
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Venninna

Svein Olav Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: F.U. and Moe
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9820

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: F.U. and Moe
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cayenne 42 F.U. and Moe Svein Olav Moe Fredrikstad Seilforening 0,982 Åsgårdstrand
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 8,50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,917 Åsgårdstrand
NOR 11643

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Huba banana
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9800

Roar Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: Huba banana
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spiralis

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Huba banana
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9800

Roar Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: Huba banana
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 370 Huba banana Sven Olav Olvin Bundefjorden Seilforening 0,980 Åsgårdstrand
NOR 12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,0000

Kirill Miazine

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fadernes beslutning

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,0000

Kirill Miazine

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
makTEN jan nic. langfeldt Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,0000

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,0000

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 11541

Geir Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0010

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JJ Flash

Geir Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0010

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J-109 Geir Juriks Kongelig Norsk Seilforening 1,001 Åsgårdstrand
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,928 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 17
 
Klasse: NOR Rating - Singlehanded - Start Åsgårdstrand
NOR 4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cruella deVil
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cruella deVil

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cruella deVil
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3200 Eira Naustvik Asker Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fri Flyt

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 370e Petter Hegle Holmestrand Seilforening 0,981 Åsgårdstrand
NOR 267

Sverre Samdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SVEMAR
Båttype: Classe Mini
Seilnummer: NOR 267
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SVEMAR

Sverre Samdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SVEMAR
Båttype: Classe Mini
Seilnummer: NOR 267
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Classe Mini Sverre Samdal Kongelig Norsk Seilforening 0,969 Åsgårdstrand
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 35 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening 0,946 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: NOR Rating - u/spinnaker - Start Arendal
NOR 15701

Christian Mosgren

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Raphael
Båttype: Koral 46
Seilnummer: NOR 15701
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Raphael

Christian Mosgren

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Raphael
Båttype: Koral 46
Seilnummer: NOR 15701
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Koral 46 Christian Mosgren Arendals Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: NOR Rating - u/spinnaker - Start Åsgårdstrand
NOR 14597

Erik Skaarnæs

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,9210

Stephanie Kirkerud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blue Cirrus

Erik Skaarnæs

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,9210

Stephanie Kirkerud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Delphia 47 Erik Skaarnæs Drøbaksund Seilforening 0,921 Åsgårdstrand
NOR 15118

Øyvind Bjørnås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9690

Eirik Bergersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Carisma II

Øyvind Bjørnås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9690

Eirik Bergersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 46 Vision Øyvind Bjørnås Kongelig Norsk Seilforening 0,969 Åsgårdstrand
NOR 14211

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Othilie

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 47Cruiser Svenn Erik Forsstrøm Kongelig Norsk Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
NOR 15496

Dan Rosenberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
NOR Rating: NOR 0,9470

Daniel Rosenberg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Timeout II

Dan Rosenberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
NOR Rating: NOR 0,9470

Daniel Rosenberg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Delphia 47 Dan Rosenberg Hvaler Seilforening 0,947 Åsgårdstrand
NOR 14937

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NewAge

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 470e Andreas Skar Fredrikstad Seilforening 1,013 Åsgårdstrand
NOR 11791

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9520

Håvard Rye

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aria

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9520

Håvard Rye

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Cruiser Karl Erik Rønstad Kongelig Norsk Seilforening 0,952 Åsgårdstrand
NOR 14740

Beate G Andreassen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Danica

Beate G Andreassen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400 Havfruer Beate G Andreassen Brevik Seilforening 0,950 Åsgårdstrand
NOR 37

Per H Movig

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bellatrix

Per H Movig

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X - 41 Per H Movig Bærum Seilforening 0,000 Åsgårdstrand
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: SRS - m/spinnaker - Start Stenungsund
SWE 11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
La Primera

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sunfast 3600 La Primera sailteam Peter Lundgren Stenungsunds Segelsällskap 1,080 Stenungsund
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: SRS - Shorthanded - Start Stenungsund
SWE 25

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160

Fredrik Mattsson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VIDA

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160

Fredrik Mattsson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Niclas Holmberg Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb 1,016 Stenungsund
Deltagere i klassen: 1
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-04-24 01:13:12Cache read