Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtSkipperForeningNasjon
Klasse: 6 mR
NOR 2

Stig Hvinden

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mosquito
Seilnummer: NOR 2

Espen Aker

Seilforening:
Båtnavn: Mosquito
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mosquito

Stig Hvinden

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mosquito
Seilnummer: NOR 2

Espen Aker

Seilforening:
Båtnavn: Mosquito
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stig Hvinden Kongelig Norsk Seilforening Norge
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Alle klasser (Åpent)
NOR 1

Trond Otto Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Storebror
Seilnummer: NOR 1

Torhild Johanne Dahl

Seilforening:
Båtnavn: Storebror
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Storebror

Trond Otto Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Storebror
Seilnummer: NOR 1

Torhild Johanne Dahl

Seilforening:
Båtnavn: Storebror
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Trond Otto Dahl Asker Seilforening Norway
NOR 7297

Hans Petter Lundgaard

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: june
Seilnummer: NOR 7297

Kjartan Fleten

Seilforening:
Båtnavn: june
Seilnummer: NOR 7297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
june

Hans Petter Lundgaard

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: june
Seilnummer: NOR 7297

Kjartan Fleten

Seilforening:
Båtnavn: june
Seilnummer: NOR 7297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hans Petter Lundgaard Tønsberg Seilforening Norge
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: IOD Princess
NOR 6

Steinar Wøien

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Seksern
Seilnummer: NOR 6

Niels Espeland

Seilforening:
Båtnavn: Seksern
Seilnummer: NOR 6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Seksern

Steinar Wøien

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Seksern
Seilnummer: NOR 6

Niels Espeland

Seilforening:
Båtnavn: Seksern
Seilnummer: NOR 6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Steinar Wøien Tønsberg Seilforening Norge
NOR 14

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nøtterøyjenta
Seilnummer: NOR 14

Helge Tor Kristiansen

Seilforening:
Båtnavn: Nøtterøyjenta
Seilnummer: NOR 14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nøtterøyjenta

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nøtterøyjenta
Seilnummer: NOR 14

Helge Tor Kristiansen

Seilforening:
Båtnavn: Nøtterøyjenta
Seilnummer: NOR 14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Birger Sevaldson Tønsberg Seilforening Norge
N 22

Torkild Strand

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: N 22

Otto Berg

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: N 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NN

Torkild Strand

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: N 22

Otto Berg

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: N 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Torkild Strand Tønsberg Seilforening Norge
NOR 8

Egil Ragnar Langemyhr

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Foynlandsjenta
Seilnummer: NOR 8

Petter Høglund

Seilforening:
Båtnavn: Foynlandsjenta
Seilnummer: NOR 8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Foynlandsjenta

Egil Ragnar Langemyhr

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Foynlandsjenta
Seilnummer: NOR 8

Petter Høglund

Seilforening:
Båtnavn: Foynlandsjenta
Seilnummer: NOR 8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Egil Ragnar Langemyhr Tønsberg Seilforening Norge
NOR 23

Reidar Sørensen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tartar
Seilnummer: NOR 23

Knut Kristiansen

Seilforening:
Båtnavn: Tartar
Seilnummer: NOR 23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tartar

Reidar Sørensen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tartar
Seilnummer: NOR 23

Knut Kristiansen

Seilforening:
Båtnavn: Tartar
Seilnummer: NOR 23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Reidar Sørensen Tønsberg Seilforening Norge
NOR 3

Thorvald Grung Moe

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Komet
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Komet

Thorvald Grung Moe

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Komet
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Thorvald Grung Moe Tønsberg Seilforening Norge
NOR 24

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Thor Erik Karlsen Horten Seilforening Norge
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Knarr
NOR 148

Terje Hansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Grei
Seilnummer: NOR 148

Stian Stabell

Seilforening:
Båtnavn: Grei
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grei

Terje Hansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Grei
Seilnummer: NOR 148

Stian Stabell

Seilforening:
Båtnavn: Grei
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Terje Hansen Tønsberg Seilforening NORGE
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Soling
NOR 83

Jens Pran

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Lyst til å prøve?
Seilnummer: NOR 83

Dag Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyst til å prøve?
Seilnummer: NOR 83
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lyst til å prøve?

Jens Pran

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Lyst til å prøve?
Seilnummer: NOR 83

Dag Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyst til å prøve?
Seilnummer: NOR 83
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jens Pran Tønsberg Seilforening Norge
Deltagere i klassen: 1
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-08-12 11:47:46Cache read