Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 017
NOR 126

Oda Sverre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Oda Sverre, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Bic-brett - U15

NOR 1231

August Landmark

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
August Landmark, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Bic-brett - U15

NOR 332

Mina Mobekk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 332
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Mina Mobekk, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Bic-brett - U15

NOR 60

Sofia Maaø

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 60
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Sofia Maaø, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: RS:X - Junior

NOR 30

Matteo Fregosi Maaø

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Matteo Fregosi Maaø, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: RS:X - Junior

NOR 90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Martin Hope, Bergens Seilforening Klasse: Bic-brett - U19

NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Nils-Henrik Lind, Bergens Seilforening Klasse: Bic-brett - U15

NOR 146

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Albertine Lind, Bergens Seilforening Klasse: Bic-brett - U15

NOR 144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Mathilde Elise Lind, Bergens Seilforening Klasse: Bic-brett - U19

NOR 65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Even Fuhr Midtgaard, Åsane Seilforening Klasse: Bic-brett - U15

NOR 157

Christian Linnerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 157
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Christian Linnerud, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Bic-brett - U17

NOR 39

Helle Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Helle Oppedal, Stavanger Seilforening Klasse: Bic-brett - U19

NOR 424

Ola Bjørne

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 424
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Ola Bjørne, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: RS:X - Junior

NOR 321

Tobias L Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Tobias L Nilsen, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Bic-brett - U17

NOR 141

Kristian kramer Wendelborg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Kristian kramer Wendelborg, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: RS:X - Junior

NOR 1501

Felix Dybdahl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Felix Dybdahl, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Bic-brett - U13

NOR 154

Nora Myhre Rabo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Nora Myhre Rabo, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Bic-brett - U15

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-20 13:36:05Cache read