Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Seilforeningens hjemmeside
Askøy Seilforening
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
010
NOR 799
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
HTB Racing
Båtnavn:
HTB Racing - Party Girl
Seilnummer:
NOR 799
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
HTB Racing
Båtnavn:
HTB Racing - Party Girl
Seilnummer:
NOR 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HTB RACING - PARTY GIRL
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
HTB Racing
Båtnavn:
HTB Racing - Party Girl
Seilnummer:
NOR 799
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
HTB Racing
Båtnavn:
HTB Racing - Party Girl
Seilnummer:
NOR 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Altern Wathne
, Askøy Seilforening
Jørgen Altern Wathne, Askøy Seilforening
Henrik Rye Jakobsen, Ran Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 743
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
salt 6
Seilnummer:
NOR 743
Kurt Furnes
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
salt 6
Seilnummer:
NOR 743
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SALT 6
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
salt 6
Seilnummer:
NOR 743
Kurt Furnes
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
salt 6
Seilnummer:
NOR 743
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Kristian Garvik
, Ran Seilforening
Kurt Furnes, Ran Seilforening
Chris Skogen, Askøy Seilforening
Simen Guldberg, Ran Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 796
Karl Petter Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Magiske Arne
Båtnavn:
Chatrix
Seilnummer:
NOR 796
Stian Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Magiske Arne
Båtnavn:
Chatrix
Seilnummer:
NOR 796
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CHATRIX
Karl Petter Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Magiske Arne
Båtnavn:
Chatrix
Seilnummer:
NOR 796
Stian Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Magiske Arne
Båtnavn:
Chatrix
Seilnummer:
NOR 796
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karl Petter Haugen
, Askøy Seilforening
Stian Soltvedt, Askøy Seilforening
Øyvind Osdal, Askøy Seilforening
Thomas Hunstad, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 755
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
2 OB
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Kristoffer Jansen Vardøy
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
2 OB
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLE 2 OB
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
2 OB
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Kristoffer Jansen Vardøy
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
2 OB
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl Edward Jansen
, Askøy Seilforening
Kristoffer Jansen Vardøy, Askøy Seilforening
Erling Holler, Askøy Seilforening
Rolf Beinet, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 748
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Java Joy
Båtnavn:
Java Joy
Seilnummer:
NOR 748
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Java Joy
Båtnavn:
Java Joy
Seilnummer:
NOR 748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JAVA JOY
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Java Joy
Båtnavn:
Java Joy
Seilnummer:
NOR 748
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Java Joy
Båtnavn:
Java Joy
Seilnummer:
NOR 748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sandra McCarley
, Askøy Seilforening
Gordon Wright, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 560
Karoline Folgerø Dale
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
NOR 560
Seilnummer:
NOR 560
Jakob Molland
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
NOR 560
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NOR 560
Karoline Folgerø Dale
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
NOR 560
Seilnummer:
NOR 560
Jakob Molland
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
NOR 560
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Folgerø Dale
, Stord Seilforening
Jakob Molland, Stord Seilforening
Svein Sandvik, Stord Seilforening
Jon Lund, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 754
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BLACK JACK
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag Buch
, Farsund Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 311
Mira Høstaker
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
NOR311
Seilnummer:
NOR 311
Linn Kirkeli
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
NOR311
Seilnummer:
NOR 311
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NOR311
Mira Høstaker
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
NOR311
Seilnummer:
NOR 311
Linn Kirkeli
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
NOR311
Seilnummer:
NOR 311
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mira Høstaker
, Askøy Seilforening
Linn Kirkeli, Askøy Seilforening
Sunniva Skaalnes,
Klasse: Yngling
NOR 344
Jan Hopland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Solveig Eliassen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
REDWHITEBLUE
Jan Hopland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Solveig Eliassen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Hopland
, Askøy Seilforening
Solveig Eliassen, Askøy Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 745
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Javacup U30
Båtnavn:
Javacup U30
Seilnummer:
NOR 745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JAVACUP U30
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Javacup U30
Båtnavn:
Javacup U30
Seilnummer:
NOR 745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Altern Wathne
, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
Last ned CSV fil