Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtTeamnavnSkipperForening
Klasse: Melges 24
NOR 799

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Party Girl

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Team J&J Jens Altern Wathne Askøy Seilforening
NOR 286

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 286

Kurt Furnes

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
salt 6

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 286

Kurt Furnes

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Leif Kristian Garvik Ran Seilforening
NOR 796

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Chatrix

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magiske Arne Karl Petter Haugen Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-04-16 19:55:55Cache read