Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 021
NOR 142

Lars Jårvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Seilnummer: NOR 142

Anne Bøthun

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    LUSCINIA II

Lars Jårvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Seilnummer: NOR 142

Anne Bøthun

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Jårvik, Bergens Seilforening
Anne Bøthun, Bergens Seilforening
Tore Drønen, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 29

Finn Totland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Jasmin
Seilnummer: NOR 29

Trude Kjos Falkenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Jasmin
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JASMIN

Finn Totland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Jasmin
Seilnummer: NOR 29

Trude Kjos Falkenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Jasmin
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Finn Totland, Kongelig Norsk Seilforening
Trude Kjos Falkenberg, Bergens Seilforening
Eirik Vågenes, Bergens Seilforening
Louis Cappelen-Dahl, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 124

Georg von Erpecom

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Irina III
Seilnummer: NOR 124

Christa von Erpecom

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Irina III
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    IRINA III

Georg von Erpecom

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Irina III
Seilnummer: NOR 124

Christa von Erpecom

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Irina III
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Georg von Erpecom, Bergens Seilforening
Christa von Erpecom, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 143

Johan G Hvide

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143

Audun Haldorsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    CARPE DIEM

Johan G Hvide

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143

Audun Haldorsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Johan G Hvide, Bergens Seilforening
Audun Haldorsen, Skøyen Seilforening
Jogeir S. K. Hvide, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 126

Geir Bjarne Myre

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Anastasia
Seilnummer: NOR 126

Audun Lekven

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Anastasia
Seilnummer: NOR 126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ANASTASIA

Geir Bjarne Myre

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Anastasia
Seilnummer: NOR 126

Audun Lekven

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Anastasia
Seilnummer: NOR 126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Geir Bjarne Myre, Milde Båtlag
Audun Lekven, Milde Båtlag
Tine Lekven, Milde Båtlag
Klasse: Knarr


NOR 150

Tor Helge Valen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Kari
Seilnummer: NOR 150

Rolf Berge

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kari
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    KARI

Tor Helge Valen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Kari
Seilnummer: NOR 150

Rolf Berge

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kari
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tor Helge Valen, Hjellestad Seilforening
Rolf Berge, Bergens Seilforening
Jan Christian Hjellestad, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 152

Olav H. Østervold

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Chimote
Seilnummer: NOR 152

Håvard Dale

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chimote
Seilnummer: NOR 152
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    CHIMOTE

Olav H. Østervold

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Chimote
Seilnummer: NOR 152

Håvard Dale

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chimote
Seilnummer: NOR 152
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Olav H. Østervold, Austevoll Seilforening
Håvard Dale, Askøy Seilforening
Hein Petersen, Libro
Klasse: Knarr


NOR 115

Harald Fiksdal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Helga
Seilnummer: NOR 115

Tomas Fiksdal

Seilforening:
Båtnavn: Helga
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    HELGA

Harald Fiksdal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Helga
Seilnummer: NOR 115

Tomas Fiksdal

Seilforening:
Båtnavn: Helga
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Harald Fiksdal, Bergens Seilforening
Tomas Fiksdal,
Vegard Tufte,
Klasse: Knarr

NOR 141

Martin Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Seilnummer: NOR 141

Ivar Jacobsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    LILLIAN EDEL

Martin Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Seilnummer: NOR 141

Ivar Jacobsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Martin Bjelland, Bergens Seilforening
Ivar Jacobsen, Hjellestad Seilforening
Elna-Ninni von Erpecom Dahl, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 50

John Urban Ringstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Elida
Seilnummer: NOR 50

Urban Ringstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Elida
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ELIDA

John Urban Ringstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Elida
Seilnummer: NOR 50

Urban Ringstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Elida
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
John Urban Ringstad, Bergens Seilforening
Urban Ringstad, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 146

Morten Heldal Haugerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Seilnummer: NOR 146

Frank Nyborg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    HAVGLYTT

Morten Heldal Haugerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Seilnummer: NOR 146

Frank Nyborg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Morten Heldal Haugerud, Kongelig Norsk Seilforening
Frank Nyborg, Kongelig Norsk Seilforening
Richard Lie, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 96

John Jensen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: promille
Seilnummer: NOR 96

Anders Pihl

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: promille
Seilnummer: NOR 96
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PROMILLE

John Jensen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: promille
Seilnummer: NOR 96

Anders Pihl

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: promille
Seilnummer: NOR 96
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
John Jensen, Bergens Seilforening
Anders Pihl, Milde Båtlag
Klasse: Knarr


NOR 144

Bjørn Ole Raknes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Cyprina
Seilnummer: NOR 144

Raymond Lund

Seilforening:
Båtnavn: Cyprina
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    CYPRINA

Bjørn Ole Raknes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Cyprina
Seilnummer: NOR 144

Raymond Lund

Seilforening:
Båtnavn: Cyprina
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn Ole Raknes, Bergens Seilforening
Raymond Lund,
Klasse: Knarr

NOR 131

andreas iversen

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Høvdingen
Seilnummer: NOR 131

Knut Iversen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Høvdingen
Seilnummer: NOR 131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    HøVDINGEN

andreas iversen

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Høvdingen
Seilnummer: NOR 131

Knut Iversen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Høvdingen
Seilnummer: NOR 131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
andreas iversen, Austevoll Seilforening
Knut Iversen, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 139

Carl-Fredrik Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Seilnummer: NOR 139

Gunnhild Kvam Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Seilnummer: NOR 139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JOY III

Carl-Fredrik Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Seilnummer: NOR 139

Gunnhild Kvam Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Seilnummer: NOR 139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Carl-Fredrik Joys, Bergens Seilforening
Gunnhild Kvam Joys, Bergens Seilforening
Esben Glad, Tønsberg Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 33

Elling L. Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Seilnummer: NOR 33

Unni Handal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Seilnummer: NOR 33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    VING

Elling L. Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Seilnummer: NOR 33

Unni Handal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Seilnummer: NOR 33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Elling L. Bjelland, Bergens Seilforening
Unni Handal, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 151

Per T. Eitrem

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 151

Henrik Kongsbak

Seilforening: KDY
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 151
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NN

Per T. Eitrem

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 151

Henrik Kongsbak

Seilforening: KDY
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 151
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Per T. Eitrem, Tønsberg Seilforening
Henrik Kongsbak, KDY
Steffen Raun Fjordside, KDY
Per Øyvind Enger, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr

NOR 135

Lars Hvidsten

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fei
Seilnummer: NOR 135

Jan Møller Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fei
Seilnummer: NOR 135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    FEI

Lars Hvidsten

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fei
Seilnummer: NOR 135

Jan Møller Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fei
Seilnummer: NOR 135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Hvidsten, Bergens Seilforening
Jan Møller Nielsen, Bergens Seilforening
Ingvar Pilskog, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 129

Leif Gunnar Sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: TBD
Seilnummer: NOR 129

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: TBD
Seilnummer: NOR 129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    TBD

Leif Gunnar Sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: TBD
Seilnummer: NOR 129

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: TBD
Seilnummer: NOR 129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leif Gunnar Sandtorv, Ran Seilforening
Trond Aarø, Ran Seilforening
Eldar Solevåg, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 95

Leif Jæger

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Langsomheten
Seilnummer: NOR 95

Thomas Falck

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Langsomheten
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    LANGSOMHETEN

Leif Jæger

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Langsomheten
Seilnummer: NOR 95

Thomas Falck

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Langsomheten
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leif Jæger, Bergens Seilforening
Thomas Falck, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


NOR 117

Kristian Evjen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 117

Paal Henrich Berle

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 117
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    NN

Kristian Evjen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 117

Paal Henrich Berle

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 117
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristian Evjen, Bergens Seilforening
Paal Henrich Berle, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr


Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-22 20:24:34Cache read