Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

Åttring

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-00

Olav Arnt Larssen

Seilforening: 90637240
Båtnavn: Hæringen
Båttype: åttring
Seilnummer: NOR 00
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:50:51 6:50:51 6:50:51 1
Total 30.06.2018 14:50:51 6:50:51 6:50:51 1
HæRINGEN

Olav Arnt Larssen

Seilforening: 90637240
Båtnavn: Hæringen
Båttype: åttring
Seilnummer: NOR 00
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:50:51 6:50:51 6:50:51 1
Total 30.06.2018 14:50:51 6:50:51 6:50:51 1

Olav Arnt Larssen (90637240)
åttring 6:50:51 6:50:51 1 1
2 NOR-0

Ulf Bjørnar Mikalsen

Seilforening:
Båtnavn: KIERLINGEN
Båttype: NORDLANDSBÅT
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR

BJØRN GREVE ALSOS

Seilforening:
Båtnavn: KIERLINGEN
Båttype: NORDLANDSBÅT
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 15:31:52 7:31:52 7:31:52 2
Total 30.06.2018 15:31:52 7:31:52 7:31:52 2
KIERLINGEN

Ulf Bjørnar Mikalsen

Seilforening:
Båtnavn: KIERLINGEN
Båttype: NORDLANDSBÅT
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR

BJØRN GREVE ALSOS

Seilforening:
Båtnavn: KIERLINGEN
Båttype: NORDLANDSBÅT
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 15:31:52 7:31:52 7:31:52 2
Total 30.06.2018 15:31:52 7:31:52 7:31:52 2

Ulf Bjørnar Mikalsen ()
NORDLANDSBÅT 7:31:52 7:31:52 2 2

Fembøring

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-0

Per Kristian Lund

Seilforening:
Båtnavn: Nordlændingen
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR

Marit Lund

Seilforening:
Båtnavn: Nordlændingen
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:41:20 6:41:20 6:41:20 1
Total 30.06.2018 14:41:20 6:41:20 6:41:20 1
NORDLæNDINGEN

Per Kristian Lund

Seilforening:
Båtnavn: Nordlændingen
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR

Marit Lund

Seilforening:
Båtnavn: Nordlændingen
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:41:20 6:41:20 6:41:20 1
Total 30.06.2018 14:41:20 6:41:20 6:41:20 1

Per Kristian Lund ()
Fembøring 6:41:20 6:41:20 1 1
2 NOR-1

Anders Øgsnes

Seilforening:
Båtnavn: Hildringstimen
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 1
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:45:13 6:45:13 6:45:13 2
Total 30.06.2018 14:45:13 6:45:13 6:45:13 2
HILDRINGSTIMEN

Anders Øgsnes

Seilforening:
Båtnavn: Hildringstimen
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 1
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:45:13 6:45:13 6:45:13 2
Total 30.06.2018 14:45:13 6:45:13 6:45:13 2

Anders Øgsnes ()
Fembøring 6:45:13 6:45:13 2 2
3 NOR-0

Per-Einar Eilertsen

Seilforening:
Båtnavn: Frøya
Båttype: Fembøring, nordlandsbåt
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR

Paul Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Frøya
Båttype: Fembøring, nordlandsbåt
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:57:17 6:57:17 6:57:17 3
Total 30.06.2018 14:57:17 6:57:17 6:57:17 3
FRøYA

Per-Einar Eilertsen

Seilforening:
Båtnavn: Frøya
Båttype: Fembøring, nordlandsbåt
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR

Paul Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Frøya
Båttype: Fembøring, nordlandsbåt
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:57:17 6:57:17 6:57:17 3
Total 30.06.2018 14:57:17 6:57:17 6:57:17 3

Per-Einar Eilertsen ()
Fembøring, nordlandsbåt 6:57:17 6:57:17 3 3
4 NOR-00

Peder Sandstrøm

Seilforening:
Båtnavn: GRYTIR
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 00
NOR Rating: NOR

Marit Mørtsell

Seilforening:
Båtnavn: GRYTIR
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 00
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 15:13:58 7:13:58 7:13:58 4
Total 30.06.2018 15:13:58 7:13:58 7:13:58 4
GRYTIR

Peder Sandstrøm

Seilforening:
Båtnavn: GRYTIR
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 00
NOR Rating: NOR

Marit Mørtsell

Seilforening:
Båtnavn: GRYTIR
Båttype: Fembøring
Seilnummer: NOR 00
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 15:13:58 7:13:58 7:13:58 4
Total 30.06.2018 15:13:58 7:13:58 7:13:58 4

Peder Sandstrøm ()
Fembøring 7:13:58 7:13:58 4 4

Regatta 1 u/ spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-14469

Enno Rodegerdts

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Inua
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14469
NOR Rating: NOR 0,8240

Karin Rodegerdts

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Inua
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14469
NOR Rating: NOR 0,8240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:35:11 5:25:11 4:27:57 1
Total 30.06.2018 13:35:11 5:25:11 4:27:57 1
INUA

Enno Rodegerdts

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Inua
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14469
NOR Rating: NOR 0,8240

Karin Rodegerdts

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Inua
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14469
NOR Rating: NOR 0,8240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:35:11 5:25:11 4:27:57 1
Total 30.06.2018 13:35:11 5:25:11 4:27:57 1

Enno Rodegerdts (Bodø Seilforening)
HR 310 5:25:11 4:27:57 1 1
2 NOR-9214

Roar Syltebø

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Vestavind
Båttype: Jeanneau SO 34.2
Seilnummer: NOR 9214
NOR Rating: NOR 0,8480

Victoria Vannebo

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Vestavind
Båttype: Jeanneau SO 34.2
Seilnummer: NOR 9214
NOR Rating: NOR 0,8480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:39:36 5:29:36 4:39:30 2
Total 30.06.2018 13:39:36 5:29:36 4:39:30 2
VESTAVIND

Roar Syltebø

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Vestavind
Båttype: Jeanneau SO 34.2
Seilnummer: NOR 9214
NOR Rating: NOR 0,8480

Victoria Vannebo

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Vestavind
Båttype: Jeanneau SO 34.2
Seilnummer: NOR 9214
NOR Rating: NOR 0,8480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:39:36 5:29:36 4:39:30 2
Total 30.06.2018 13:39:36 5:29:36 4:39:30 2

Roar Syltebø (BSF Lofoten)
Jeanneau SO 34.2 5:29:36 4:39:30 2 2
3 NOR-11252

Svein Inge Paulsen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Dina
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11252
NOR Rating: NOR 0,9270

Inger-Lise Pedersen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Dina
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11252
NOR Rating: NOR 0,9270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:14:04 5:04:04 4:41:52 3
Total 30.06.2018 13:14:04 5:04:04 4:41:52 3
DINA

Svein Inge Paulsen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Dina
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11252
NOR Rating: NOR 0,9270

Inger-Lise Pedersen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Dina
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11252
NOR Rating: NOR 0,9270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:14:04 5:04:04 4:41:52 3
Total 30.06.2018 13:14:04 5:04:04 4:41:52 3

Svein Inge Paulsen (BSF Lofoten)
Dufour 34 Performance 5:04:04 4:41:52 3 3
4 NOR-15220

Jan Robert Nilsen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Cymbal
Båttype: Bavaria 37 Cr
Seilnummer: NOR 15220
NOR Rating: NOR 0,8900

Lise Beate Haug

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Cymbal
Båttype: Bavaria 37 Cr
Seilnummer: NOR 15220
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:43:40 5:33:40 4:56:57 4
Total 30.06.2018 13:43:40 5:33:40 4:56:57 4
CYMBAL

Jan Robert Nilsen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Cymbal
Båttype: Bavaria 37 Cr
Seilnummer: NOR 15220
NOR Rating: NOR 0,8900

Lise Beate Haug

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Cymbal
Båttype: Bavaria 37 Cr
Seilnummer: NOR 15220
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:43:40 5:33:40 4:56:57 4
Total 30.06.2018 13:43:40 5:33:40 4:56:57 4

Jan Robert Nilsen (BSF Lofoten)
Bavaria 37 Cr 5:33:40 4:56:57 4 4
5 NOR-14029

Øystein Nystad

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EMMA
Båttype: Bavaria 34 Cruiser
Seilnummer: NOR 14029
NOR Rating: NOR 0,8760

Einar Gulbransen

Seilforening:
Båtnavn: EMMA
Båttype: Bavaria 34 Cruiser
Seilnummer: NOR 14029
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:16:23 6:06:23 5:20:57 5
Total 30.06.2018 14:16:23 6:06:23 5:20:57 5
EMMA

Øystein Nystad

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EMMA
Båttype: Bavaria 34 Cruiser
Seilnummer: NOR 14029
NOR Rating: NOR 0,8760

Einar Gulbransen

Seilforening:
Båtnavn: EMMA
Båttype: Bavaria 34 Cruiser
Seilnummer: NOR 14029
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:16:23 6:06:23 5:20:57 5
Total 30.06.2018 14:16:23 6:06:23 5:20:57 5

Øystein Nystad (Bodø Seilforening)
Bavaria 34 Cruiser 6:06:23 5:20:57 5 5

Regatta 2 m/ spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-5816

jan hjelle

Seilforening: Senja Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: Maestro 35
Seilnummer: NOR 5816
NOR Rating: NOR 0,8910

To Tor pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Martine
Båttype: Maestro 35
Seilnummer: NOR 5816
NOR Rating: NOR 0,8910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:55:59 4:45:59 4:14:48 1
Total 30.06.2018 12:55:59 4:45:59 4:14:48 1
MARTINE

jan hjelle

Seilforening: Senja Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: Maestro 35
Seilnummer: NOR 5816
NOR Rating: NOR 0,8910

To Tor pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Martine
Båttype: Maestro 35
Seilnummer: NOR 5816
NOR Rating: NOR 0,8910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:55:59 4:45:59 4:14:48 1
Total 30.06.2018 12:55:59 4:45:59 4:14:48 1

jan hjelle (Senja Seilforening)
Maestro 35 4:45:59 4:14:48 1 1
2 NOR-4703

Roar Holtborg

Seilforening: Harstad Seilforening
Båtnavn: Fomle
Båttype: Fenix
Seilnummer: NOR 4703
NOR Rating: NOR 0,8010

Jan Helge Førli

Seilforening:
Båtnavn: Fomle
Båttype: Fenix
Seilnummer: NOR 4703
NOR Rating: NOR 0,8010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:29:59 5:19:59 4:16:18 2
Total 30.06.2018 13:29:59 5:19:59 4:16:18 2
FOMLE

Roar Holtborg

Seilforening: Harstad Seilforening
Båtnavn: Fomle
Båttype: Fenix
Seilnummer: NOR 4703
NOR Rating: NOR 0,8010

Jan Helge Førli

Seilforening:
Båtnavn: Fomle
Båttype: Fenix
Seilnummer: NOR 4703
NOR Rating: NOR 0,8010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:29:59 5:19:59 4:16:18 2
Total 30.06.2018 13:29:59 5:19:59 4:16:18 2

Roar Holtborg (Harstad Seilforening)
Fenix 5:19:59 4:16:18 2 2
3 NOR-7471

Roar Eikeland

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Norte
Båttype: Scanmar
Seilnummer: NOR 7471
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:56:26 4:46:26 4:20:04 3
Total 30.06.2018 12:56:26 4:46:26 4:20:04 3
NORTE

Roar Eikeland

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Norte
Båttype: Scanmar
Seilnummer: NOR 7471
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:56:26 4:46:26 4:20:04 3
Total 30.06.2018 12:56:26 4:46:26 4:20:04 3

Roar Eikeland (Bodø Seilforening)
Scanmar 4:46:26 4:20:04 3 3
4 NOR-6291

Åge Lind

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Frøya
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 6291
NOR Rating: NOR 0,8780

Åge Lind

Seilforening:
Båtnavn: Frøya
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 6291
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:15:02 5:05:02 4:27:49 4
Total 30.06.2018 13:15:02 5:05:02 4:27:49 4
FRøYA

Åge Lind

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Frøya
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 6291
NOR Rating: NOR 0,8780

Åge Lind

Seilforening:
Båtnavn: Frøya
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 6291
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:15:02 5:05:02 4:27:49 4
Total 30.06.2018 13:15:02 5:05:02 4:27:49 4

Åge Lind (Bodø Seilforening)
Albin Delta 5:05:02 4:27:49 4 4
5 NOR-14741

Morten Leiknes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Ea
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 14741
NOR Rating: NOR 0,9010

Vibeke Jenssen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Ea
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 14741
NOR Rating: NOR 0,9010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:09:21 4:59:21 4:29:42 5
Total 30.06.2018 13:09:21 4:59:21 4:29:42 5
EA

Morten Leiknes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Ea
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 14741
NOR Rating: NOR 0,9010

Vibeke Jenssen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Ea
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 14741
NOR Rating: NOR 0,9010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:09:21 4:59:21 4:29:42 5
Total 30.06.2018 13:09:21 4:59:21 4:29:42 5

Morten Leiknes (Bodø Seilforening)
Hanse 312 4:59:21 4:29:42 5 5
6 NOR-5790

Arild Holdø

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Flugt VI
Båttype: HR 29
Seilnummer: NOR 5790
NOR Rating: NOR 0,8180

Frode Andersen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Flugt VI
Båttype: HR 29
Seilnummer: NOR 5790
NOR Rating: NOR 0,8180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:44:20 5:34:20 4:33:29 6
Total 30.06.2018 13:44:20 5:34:20 4:33:29 6
FLUGT VI

Arild Holdø

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Flugt VI
Båttype: HR 29
Seilnummer: NOR 5790
NOR Rating: NOR 0,8180

Frode Andersen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Flugt VI
Båttype: HR 29
Seilnummer: NOR 5790
NOR Rating: NOR 0,8180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:44:20 5:34:20 4:33:29 6
Total 30.06.2018 13:44:20 5:34:20 4:33:29 6

Arild Holdø (BSF Lofoten)
HR 29 5:34:20 4:33:29 6 6
7 NOR-10515

Per Ainor Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Bris
Båttype: HR 34
Seilnummer: NOR 10515
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:24:40 5:14:40 4:39:44 7
Total 30.06.2018 13:24:40 5:14:40 4:39:44 7
BRIS

Per Ainor Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Bris
Båttype: HR 34
Seilnummer: NOR 10515
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:24:40 5:14:40 4:39:44 7
Total 30.06.2018 13:24:40 5:14:40 4:39:44 7

Per Ainor Johnsen ()
HR 34 5:14:40 4:39:44 7 7
8 NOR-4016

Pål B. Kristensen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Sterna Paradisea
Båttype: Albin Ballad
Seilnummer: NOR 4016
NOR Rating: NOR 0,836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:45:33 5:35:33 4:40:31 8
Total 30.06.2018 13:45:33 5:35:33 4:40:31 8
STERNA PARADISEA

Pål B. Kristensen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Sterna Paradisea
Båttype: Albin Ballad
Seilnummer: NOR 4016
NOR Rating: NOR 0,836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:45:33 5:35:33 4:40:31 8
Total 30.06.2018 13:45:33 5:35:33 4:40:31 8

Pål B. Kristensen (Bodø Seilforening)
Albin Ballad 5:35:33 4:40:31 8 8
9 NOR-7607

Harry Nilsen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Lucille
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: NOR 7607
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:19:33 5:09:33 4:41:04 9
Total 30.06.2018 13:19:33 5:09:33 4:41:04 9
LUCILLE

Harry Nilsen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Lucille
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: NOR 7607
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:19:33 5:09:33 4:41:04 9
Total 30.06.2018 13:19:33 5:09:33 4:41:04 9

Harry Nilsen (Bodø Seilforening)
Contrast 33 5:09:33 4:41:04 9 9
10 NOR-6379

Jan Ivar Johansen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Linda
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6379
NOR Rating: NOR 0,8730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:46:20 5:36:20 4:53:37 10
Total 30.06.2018 13:46:20 5:36:20 4:53:37 10
LINDA

Jan Ivar Johansen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Linda
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6379
NOR Rating: NOR 0,8730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:46:20 5:36:20 4:53:37 10
Total 30.06.2018 13:46:20 5:36:20 4:53:37 10

Jan Ivar Johansen (Bodø Seilforening)
First 305 5:36:20 4:53:37 10 10

Regatta 3 m/ spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10385

Jon Arne Torbergsen

Seilforening: Harstad Seilforening
Båtnavn: Skarv II
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10385
NOR Rating: NOR 0,9490

Sindre Torbergsen

Seilforening:
Båtnavn: Skarv II
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10385
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:46:50 4:36:50 4:22:42 1
Total 30.06.2018 12:46:50 4:36:50 4:22:42 1
SKARV II

Jon Arne Torbergsen

Seilforening: Harstad Seilforening
Båtnavn: Skarv II
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10385
NOR Rating: NOR 0,9490

Sindre Torbergsen

Seilforening:
Båtnavn: Skarv II
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10385
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:46:50 4:36:50 4:22:42 1
Total 30.06.2018 12:46:50 4:36:50 4:22:42 1

Jon Arne Torbergsen (Harstad Seilforening)
Elan 333 4:36:50 4:22:42 1 1
2 NOR-11028

ROAR BÅRDSEN

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: EL DORADO
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11028
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:45:24 4:35:24 4:24:39 2
Total 30.06.2018 12:45:24 4:35:24 4:24:39 2
EL DORADO

ROAR BÅRDSEN

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: EL DORADO
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11028
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:45:24 4:35:24 4:24:39 2
Total 30.06.2018 12:45:24 4:35:24 4:24:39 2

ROAR BÅRDSEN (BSF Lofoten)
Dufour 34 Performance 4:35:24 4:24:39 2 2
3 NOR-13879

Tom Antonsen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: S/Y Julie
Båttype: Dufour 34E Performance
Seilnummer: NOR 13879
NOR Rating: NOR 0,9470

Ola Sakshaug

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: S/Y Julie
Båttype: Dufour 34E Performance
Seilnummer: NOR 13879
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:55:50 4:45:50 4:30:41 3
Total 30.06.2018 12:55:50 4:45:50 4:30:41 3
S/Y JULIE

Tom Antonsen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: S/Y Julie
Båttype: Dufour 34E Performance
Seilnummer: NOR 13879
NOR Rating: NOR 0,9470

Ola Sakshaug

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: S/Y Julie
Båttype: Dufour 34E Performance
Seilnummer: NOR 13879
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:55:50 4:45:50 4:30:41 3
Total 30.06.2018 12:55:50 4:45:50 4:30:41 3

Tom Antonsen (Bodø Seilforening)
Dufour 34E Performance 4:45:50 4:30:41 3 3
4 NOR-13519

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9500

June Sandtorv

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:56:55 4:46:55 4:32:34 4
Total 30.06.2018 12:56:55 4:46:55 4:32:34 4
S/Y FRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9500

June Sandtorv

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:56:55 4:46:55 4:32:34 4
Total 30.06.2018 12:56:55 4:46:55 4:32:34 4

John Bjordal (Stord Seilforening)
Hanse 350 4:46:55 4:32:34 4 4
5 NOR-12391

Steinar Jonassen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Blå
Båttype: Beneteau Oceanis 373
Seilnummer: NOR 12391
NOR Rating: NOR 0,9500

Brith-Anne Svartsund

Seilforening:
Båtnavn: Blå
Båttype: Beneteau Oceanis 373
Seilnummer: NOR 12391
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:58:33 4:48:33 4:34:07 5
Total 30.06.2018 12:58:33 4:48:33 4:34:07 5
BLå

Steinar Jonassen

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Blå
Båttype: Beneteau Oceanis 373
Seilnummer: NOR 12391
NOR Rating: NOR 0,9500

Brith-Anne Svartsund

Seilforening:
Båtnavn: Blå
Båttype: Beneteau Oceanis 373
Seilnummer: NOR 12391
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:58:33 4:48:33 4:34:07 5
Total 30.06.2018 12:58:33 4:48:33 4:34:07 5

Steinar Jonassen (BSF Lofoten)
Beneteau Oceanis 373 4:48:33 4:34:07 5 5
6 NOR-13572

Helge Andreassen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Vinna
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13572
NOR Rating: NOR 0,9890

Elin Fjelltun

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Vinna
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13572
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:51:38 4:41:38 4:38:32 6
Total 30.06.2018 12:51:38 4:41:38 4:38:32 6
VINNA

Helge Andreassen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Vinna
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13572
NOR Rating: NOR 0,9890

Elin Fjelltun

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Vinna
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13572
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:51:38 4:41:38 4:38:32 6
Total 30.06.2018 12:51:38 4:41:38 4:38:32 6

Helge Andreassen (Bodø Seilforening)
Arcona 370 4:41:38 4:38:32 6 6
7 NOR-14810

Harald Steen

Seilforening:
Båtnavn: Verona
Båttype: GibSea 414
Seilnummer: NOR 14810
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:08:24 4:58:24 4:50:56 7
Total 30.06.2018 13:08:24 4:58:24 4:50:56 7
VERONA

Harald Steen

Seilforening:
Båtnavn: Verona
Båttype: GibSea 414
Seilnummer: NOR 14810
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:08:24 4:58:24 4:50:56 7
Total 30.06.2018 13:08:24 4:58:24 4:50:56 7

Harald Steen ()
GibSea 414 4:58:24 4:50:56 7 7
8 NOR-11599

Arne Linchausen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Aiolos
Båttype: Bavaria C 37
Seilnummer: NOR 11599
NOR Rating: NOR 0,9380

Remy Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Aiolos
Båttype: Bavaria C 37
Seilnummer: NOR 11599
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:24:12 5:14:12 4:54:43 8
Total 30.06.2018 13:24:12 5:14:12 4:54:43 8
AIOLOS

Arne Linchausen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Aiolos
Båttype: Bavaria C 37
Seilnummer: NOR 11599
NOR Rating: NOR 0,9380

Remy Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Aiolos
Båttype: Bavaria C 37
Seilnummer: NOR 11599
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:24:12 5:14:12 4:54:43 8
Total 30.06.2018 13:24:12 5:14:12 4:54:43 8

Arne Linchausen (Bodø Seilforening)
Bavaria C 37 5:14:12 4:54:43 8 8
9 NOR-14703

Johnny Østerhus

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Nerthuz
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14703
NOR Rating: NOR 0,9840

Peggy Lill Langaune

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Nerthuz
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14703
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:21:44 5:11:44 5:06:44 9
Total 30.06.2018 13:21:44 5:11:44 5:06:44 9
NERTHUZ

Johnny Østerhus

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Nerthuz
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14703
NOR Rating: NOR 0,9840

Peggy Lill Langaune

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Nerthuz
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14703
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:21:44 5:11:44 5:06:44 9
Total 30.06.2018 13:21:44 5:11:44 5:06:44 9

Johnny Østerhus (Bodø Seilforening)
Hanse 385 5:11:44 5:06:44 9 9

Regatta 4 m/ spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15111

Olav Taraldsen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: Luffe 3.6
Seilnummer: NOR 15111
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:47:00 4:17:00 4:15:27 1
Total 30.06.2018 12:47:00 4:17:00 4:15:27 1
VILJA

Olav Taraldsen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: Luffe 3.6
Seilnummer: NOR 15111
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:47:00 4:17:00 4:15:27 1
Total 30.06.2018 12:47:00 4:17:00 4:15:27 1

Olav Taraldsen (Bodø Seilforening)
Luffe 3.6 4:17:00 4:15:27 1 1
2 NOR-10480

Kurt-Arne Mosand

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: la Sirena
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10480
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:40:38 4:10:38 4:18:54 2
Total 30.06.2018 12:40:38 4:10:38 4:18:54 2
LA SIRENA

Kurt-Arne Mosand

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: la Sirena
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10480
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:40:38 4:10:38 4:18:54 2
Total 30.06.2018 12:40:38 4:10:38 4:18:54 2

Kurt-Arne Mosand (BSF Lofoten)
Grand Soleil 40R 4:10:38 4:18:54 2 2
3 NOR-13333

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40RC
Seilnummer: NOR 13333
NOR Rating: NOR 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:30:09 4:00:09 4:26:05 3
Total 30.06.2018 12:30:09 4:00:09 4:26:05 3
ASISS

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40RC
Seilnummer: NOR 13333
NOR Rating: NOR 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:30:09 4:00:09 4:26:05 3
Total 30.06.2018 12:30:09 4:00:09 4:26:05 3

Ole Birger Giæver (Trondhjems Seilforening)
A40RC 4:00:09 4:26:05 3 3
4 NOR-15634

Morten Wilmann

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634
NOR Rating: NOR 1,0000

Hege Kvalnes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:56:32 4:26:32 4:26:32 4
Total 30.06.2018 12:56:32 4:26:32 4:26:32 4
EGO

Morten Wilmann

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634
NOR Rating: NOR 1,0000

Hege Kvalnes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:56:32 4:26:32 4:26:32 4
Total 30.06.2018 12:56:32 4:26:32 4:26:32 4

Morten Wilmann (Bodø Seilforening)
Dehler 38 4:26:32 4:26:32 4 4
5 NOR-12030

Oddgeir Strømsnes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Baba Yaga
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12030
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:59:01 4:29:01 4:29:01 5
Total 30.06.2018 12:59:01 4:29:01 4:29:01 5
BABA YAGA

Oddgeir Strømsnes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Baba Yaga
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12030
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:59:01 4:29:01 4:29:01 5
Total 30.06.2018 12:59:01 4:29:01 4:29:01 5

Oddgeir Strømsnes (Bodø Seilforening)
Elan 37 4:29:01 4:29:01 5 5
6 NOR-11221

Ken Olsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Patos
Båttype: Bavaria 46c
Seilnummer: NOR 11221
NOR Rating: NOR 1,0490

Lena Larssen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Patos
Båttype: Bavaria 46c
Seilnummer: NOR 11221
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:46:28 4:16:28 4:29:02 6
Total 30.06.2018 12:46:28 4:16:28 4:29:02 6
PATOS

Ken Olsen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Patos
Båttype: Bavaria 46c
Seilnummer: NOR 11221
NOR Rating: NOR 1,0490

Lena Larssen

Seilforening: Tromsø Seilforening
Båtnavn: Patos
Båttype: Bavaria 46c
Seilnummer: NOR 11221
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:46:28 4:16:28 4:29:02 6
Total 30.06.2018 12:46:28 4:16:28 4:29:02 6

Ken Olsen (Tromsø Seilforening)
Bavaria 46c 4:16:28 4:29:02 6 6
7 NOR-15014

Jan Eric Hauge

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Havløye
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15014
NOR Rating: NOR 0,9930

Therese Hauge

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Havløye
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15014
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:05:22 4:35:22 4:33:26 7
Total 30.06.2018 13:05:22 4:35:22 4:33:26 7
HAVLøYE

Jan Eric Hauge

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Havløye
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15014
NOR Rating: NOR 0,9930

Therese Hauge

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Havløye
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15014
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:05:22 4:35:22 4:33:26 7
Total 30.06.2018 13:05:22 4:35:22 4:33:26 7

Jan Eric Hauge (Bodø Seilforening)
Hanse 385 4:35:22 4:33:26 7 7
8 NOR-10851

Nils Eldby

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Nirvana
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 10851
NOR Rating: NOR 1,0290

Reidar Dundas

Seilforening:
Båtnavn: Nirvana
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 10851
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:15:30 4:45:30 4:53:46 8
Total 30.06.2018 13:15:30 4:45:30 4:53:46 8
NIRVANA

Nils Eldby

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Nirvana
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 10851
NOR Rating: NOR 1,0290

Reidar Dundas

Seilforening:
Båtnavn: Nirvana
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 10851
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:15:30 4:45:30 4:53:46 8
Total 30.06.2018 13:15:30 4:45:30 4:53:46 8

Nils Eldby (Bodø Seilforening)
Arcona 400 4:45:30 4:53:46 8 8
9 NOR-10775

Johan Holdø

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Flugt 7
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 10775
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:12:23 4:42:23 4:54:31 9
Total 30.06.2018 13:12:23 4:42:23 4:54:31 9
FLUGT 7

Johan Holdø

Seilforening: BSF Lofoten
Båtnavn: Flugt 7
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 10775
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:12:23 4:42:23 4:54:31 9
Total 30.06.2018 13:12:23 4:42:23 4:54:31 9

Johan Holdø (BSF Lofoten)
X 40 4:42:23 4:54:31 9 9

Skøyter

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-RS 12

Sigurd Kjelstrup

Seilforening:
Båtnavn: Svolvær
Båttype: Redningsskøyte
Seilnummer: NOR RS 12
NOR Rating: NOR 0,89
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:45:19 5:45:19 5:07:19 1
Total 30.06.2018 13:45:19 5:45:19 5:07:19 1
SVOLVæR

Sigurd Kjelstrup

Seilforening:
Båtnavn: Svolvær
Båttype: Redningsskøyte
Seilnummer: NOR RS 12
NOR Rating: NOR 0,89
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:45:19 5:45:19 5:07:19 1
Total 30.06.2018 13:45:19 5:45:19 5:07:19 1

Sigurd Kjelstrup ()
Redningsskøyte 5:45:19 5:07:19 1 1
2 NOR-N 8545

Johan Collett

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Caliope IV
Båttype: skøyte
Seilnummer: NOR N 8545
NOR Rating: NOR 1,06
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:06:17 6:06:17 6:28:15 2
Total 30.06.2018 14:06:17 6:06:17 6:28:15 2
CALIOPE IV

Johan Collett

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Caliope IV
Båttype: skøyte
Seilnummer: NOR N 8545
NOR Rating: NOR 1,06
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:06:17 6:06:17 6:28:15 2
Total 30.06.2018 14:06:17 6:06:17 6:28:15 2

Johan Collett (Asker Seilforening)
skøyte 6:06:17 6:28:15 2 2
3 NOR-LK 7018

Terje Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Kong Christian
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR LK 7018
NOR Rating: NOR 1,02
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:55:49 6:55:49 7:04:07 3
Total 30.06.2018 14:55:49 6:55:49 7:04:07 3
KONG CHRISTIAN

Terje Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Kong Christian
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR LK 7018
NOR Rating: NOR 1,02
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:55:49 6:55:49 7:04:07 3
Total 30.06.2018 14:55:49 6:55:49 7:04:07 3

Terje Olsen ()
Colin Archer 6:55:49 7:04:07 3 3

Turklasse 1

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15090

Jan Erik Paulsen

Seilforening:
Båtnavn: Himmelblå
Båttype: Comar Genesi
Seilnummer: NOR 15090
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:54:55 4:34:55 4:34:55 1
Total 30.06.2018 12:54:55 4:34:55 4:34:55 1
HIMMELBLå

Jan Erik Paulsen

Seilforening:
Båtnavn: Himmelblå
Båttype: Comar Genesi
Seilnummer: NOR 15090
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 12:54:55 4:34:55 4:34:55 1
Total 30.06.2018 12:54:55 4:34:55 4:34:55 1

Jan Erik Paulsen ()
Comar Genesi 4:34:55 4:34:55 1 1
2 NOR-11106

Svein Tenggren

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Ashiki
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 11106
NOR Rating: NOR 0,9990

ann karin tenggren

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Ashiki
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 11106
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:20:50 5:00:50 5:00:31 2
Total 30.06.2018 13:20:50 5:00:50 5:00:31 2
ASHIKI

Svein Tenggren

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Ashiki
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 11106
NOR Rating: NOR 0,9990

ann karin tenggren

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Ashiki
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 11106
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:20:50 5:00:50 5:00:31 2
Total 30.06.2018 13:20:50 5:00:50 5:00:31 2

Svein Tenggren (Bodø Seilforening)
CB 365 5:00:50 5:00:31 2 2
3 NOR-3771

Petter Staal

Seilforening: Trondheim Brettseilerforening
Båtnavn: Stella Badio
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 3771
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:28:55 5:08:55 5:08:55 3
Total 30.06.2018 13:28:55 5:08:55 5:08:55 3
STELLA BADIO

Petter Staal

Seilforening: Trondheim Brettseilerforening
Båtnavn: Stella Badio
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 3771
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:28:55 5:08:55 5:08:55 3
Total 30.06.2018 13:28:55 5:08:55 5:08:55 3

Petter Staal (Trondheim Brettseilerforening)
Albin Nova 5:08:55 5:08:55 3 3
4 NOR-8147

ulf størmer

Seilforening:
Båtnavn: Sirius 11
Båttype: contrast 33
Seilnummer: NOR 8147
NOR Rating: NOR

Larsen Olav

Seilforening:
Båtnavn: Sirius 11
Båttype: contrast 33
Seilnummer: NOR 8147
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:31:46 5:11:46 5:11:46 4
Total 30.06.2018 13:31:46 5:11:46 5:11:46 4
SIRIUS 11

ulf størmer

Seilforening:
Båtnavn: Sirius 11
Båttype: contrast 33
Seilnummer: NOR 8147
NOR Rating: NOR

Larsen Olav

Seilforening:
Båtnavn: Sirius 11
Båttype: contrast 33
Seilnummer: NOR 8147
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:31:46 5:11:46 5:11:46 4
Total 30.06.2018 13:31:46 5:11:46 5:11:46 4

ulf størmer ()
contrast 33 5:11:46 5:11:46 4 4
5 NOR-12833

Ivar Eriksen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Tiny Dancer
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12833
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:46:49 5:26:49 5:26:49 5
Total 30.06.2018 13:46:49 5:26:49 5:26:49 5
TINY DANCER

Ivar Eriksen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Tiny Dancer
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12833
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:46:49 5:26:49 5:26:49 5
Total 30.06.2018 13:46:49 5:26:49 5:26:49 5

Ivar Eriksen (Bodø Seilforening)
Oceanis 46 5:26:49 5:26:49 5 5
6 NOR-7203

Knut Arne Moss

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7203
NOR Rating: NOR

Inge Risjord

Seilforening:
Båtnavn: Karoline
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7203
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:53:20 5:33:20 5:33:20 6
Total 30.06.2018 13:53:20 5:33:20 5:33:20 6
KAROLINE

Knut Arne Moss

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7203
NOR Rating: NOR

Inge Risjord

Seilforening:
Båtnavn: Karoline
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7203
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 13:53:20 5:33:20 5:33:20 6
Total 30.06.2018 13:53:20 5:33:20 5:33:20 6

Knut Arne Moss (Bodø Seilforening)
Maxi 999 5:33:20 5:33:20 6 6
7 NOR-0

Bjørn Vidar Vangelsten

Seilforening:
Båtnavn: Abyssinia
Båttype: Finnsailer 34
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR

Amsale Temesgen

Seilforening:
Båtnavn: Abyssinia
Båttype: Finnsailer 34
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:29:11 6:09:11 6:09:11 7
Total 30.06.2018 14:29:11 6:09:11 6:09:11 7
ABYSSINIA

Bjørn Vidar Vangelsten

Seilforening:
Båtnavn: Abyssinia
Båttype: Finnsailer 34
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR

Amsale Temesgen

Seilforening:
Båtnavn: Abyssinia
Båttype: Finnsailer 34
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:29:11 6:09:11 6:09:11 7
Total 30.06.2018 14:29:11 6:09:11 6:09:11 7

Bjørn Vidar Vangelsten ()
Finnsailer 34 6:09:11 6:09:11 7 7
8 NOR-8572

Ole Ante Strømsvåg

Seilforening:
Båtnavn: Hagbart
Båttype: Halberg Rassy
Seilnummer: NOR 8572
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:58:12 6:38:12 6:38:12 8
Total 30.06.2018 14:58:12 6:38:12 6:38:12 8
HAGBART

Ole Ante Strømsvåg

Seilforening:
Båtnavn: Hagbart
Båttype: Halberg Rassy
Seilnummer: NOR 8572
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 14:58:12 6:38:12 6:38:12 8
Total 30.06.2018 14:58:12 6:38:12 6:38:12 8

Ole Ante Strømsvåg ()
Halberg Rassy 6:38:12 6:38:12 8 8
9 NOR-7740

Kjell Vindvik

Seilforening:
Båtnavn: Skrållan
Båttype: Colvic 31
Seilnummer: NOR 7740
NOR Rating: NOR

Oddmund Horsdal

Seilforening:
Båtnavn: Skrållan
Båttype: Colvic 31
Seilnummer: NOR 7740
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 15:23:18 7:03:18 7:03:18 9
Total 30.06.2018 15:23:18 7:03:18 7:03:18 9
SKRåLLAN

Kjell Vindvik

Seilforening:
Båtnavn: Skrållan
Båttype: Colvic 31
Seilnummer: NOR 7740
NOR Rating: NOR

Oddmund Horsdal

Seilforening:
Båtnavn: Skrållan
Båttype: Colvic 31
Seilnummer: NOR 7740
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 15:23:18 7:03:18 7:03:18 9
Total 30.06.2018 15:23:18 7:03:18 7:03:18 9

Kjell Vindvik ()
Colvic 31 7:03:18 7:03:18 9 9
10 NOR-5903

Per-Anders Bertheussen

Seilforening: Bsf Lofoten
Båtnavn: Taurus
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 5903
NOR Rating: NOR

Christian Gravem

Seilforening:
Båtnavn: Taurus
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 5903
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 15:47:36 7:27:36 7:27:36 10
Total 30.06.2018 15:47:36 7:27:36 7:27:36 10
TAURUS

Per-Anders Bertheussen

Seilforening: Bsf Lofoten
Båtnavn: Taurus
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 5903
NOR Rating: NOR

Christian Gravem

Seilforening:
Båtnavn: Taurus
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 5903
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 15:47:36 7:27:36 7:27:36 10
Total 30.06.2018 15:47:36 7:27:36 7:27:36 10

Per-Anders Bertheussen (Bsf Lofoten)
Maxi 999 7:27:36 7:27:36 10 10
11 NOR-Blått skrog

Rolf A. Borgen

Seilforening:
Båtnavn: Himmel & hav
Båttype: Jeaneau 39 DS
Seilnummer: NOR Blått skrog
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 16:04:12 7:44:12 7:44:12 11
Total 30.06.2018 16:04:12 7:44:12 7:44:12 11
HIMMEL & HAV

Rolf A. Borgen

Seilforening:
Båtnavn: Himmel & hav
Båttype: Jeaneau 39 DS
Seilnummer: NOR Blått skrog
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 16:04:12 7:44:12 7:44:12 11
Total 30.06.2018 16:04:12 7:44:12 7:44:12 11

Rolf A. Borgen ()
Jeaneau 39 DS 7:44:12 7:44:12 11 11
12 NOR-

Evgueni Vinogradov

Seilforening:
Båtnavn: Karmø
Båttype: Motorseiler
Seilnummer: NOR
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 16:46:15 8:26:15 8:26:15 12
Total 30.06.2018 16:46:15 8:26:15 8:26:15 12
KARMø

Evgueni Vinogradov

Seilforening:
Båtnavn: Karmø
Båttype: Motorseiler
Seilnummer: NOR
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.06.2018 16:46:15 8:26:15 8:26:15 12
Total 30.06.2018 16:46:15 8:26:15 8:26:15 12

Evgueni Vinogradov ()
Motorseiler 8:26:15 8:26:15 12 12
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-21 10:31:49Cache read