Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

29er

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-2662

Mathias Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2662

Alexander Franks-Penty

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathias Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2662

Alexander Franks-Penty

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathias Berthet (Kongelig Norsk Seilforening
Alexander Franks-Penty (Kongelig Norsk Seilforening))
7 11111111
2 NOR-1745

Erling Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Sander Kjendbakke

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Sander Kjendbakke

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Poppe Oldervoll (Bærum Seilforening
Sander Kjendbakke (Bærum Seilforening))
21 25223346
3 NOR-1621

Ida Olstrøm

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Nora Bruaset Andersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Olstrøm

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Nora Bruaset Andersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Olstrøm (Moss Seilforening
Nora Bruaset Andersen (Moss Seilforening))
25 644322DNF (9)4
4 NOR-1962

Aksel Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

August Wergeland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aksel Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

August Wergeland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aksel Hansen (Kongelig Norsk Seilforening
August Wergeland (Kongelig Norsk Seilforening))
33 47546572
5 NOR-1035

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karsten Grav Kringlebotn (Kongelig Norsk Seilforening
Erik Aabye (Kongelig Norsk Seilforening))
34 53754467
6 NOR-271

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 271

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 271
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cornelia Fure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 271

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 271
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cornelia Fure (Kongelig Norsk Seilforening
Diane Ninauve-Jutulstad (Bundefjorden Seilforening))
35 326DNC (9)DNC (9)DNC (9)33
7 NOR-1606

Herman Bruaset Andersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Emil Røgeberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Herman Bruaset Andersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Emil Røgeberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Herman Bruaset Andersen (Moss Seilforening
Emil Røgeberg (Moss Seilforening))
38 7636DNS (9)DNC (9)25
8 NOR-1361

Mårten Hillig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361

Wilhelm Ringvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mårten Hillig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361

Wilhelm Ringvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mårten Hillig (Kongelig Norsk Seilforening
Wilhelm Ringvold (Kongelig Norsk Seilforening))
51 888DNF (9)5DNC (9)58

Finnjolle

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-7

Paal HH Lindenskov

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Paal HH Lindenskov

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Paal HH Lindenskov (Asker Seilforening)
11 21321311
2 NOR-13

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Reidar Fosse (Asker Seilforening)
14 14133222
3 NOR-55

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 55
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 55
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arild Heldal (Røyken Seilforening)
18 32452133
4 NOR-5

Frank M. Ormstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frank M. Ormstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frank M. Ormstad (Asker Seilforening)
23 43214455
5 DEN-18

Richard Berg-Larsen

Seilforening: Dragør
Seilnummer: DEN 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Richard Berg-Larsen

Seilforening: Dragør
Seilnummer: DEN 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Richard Berg-Larsen (Dragør)
46 DNF (8)554DNS (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)
6 NOR-12

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 12
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 12
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tore Glen Berg (Asker Seilforening)
48 DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)44
7 NOR-4

Tom Skjoenberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tom Skjoenberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tom Skjoenberg (Asker Seilforening)
56 DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)

Laser 4.7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-207827

Jonas August Stjernstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207827
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas August Stjernstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207827
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas August Stjernstrøm (Kongelig Norsk Seilforening)
6 21421
2 NOR-213987

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 213987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Skrolsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 213987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Skrolsvik (Kongelig Norsk Seilforening)
12 62334
3 NOR-206264

Fabian Victor Svendsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 206264
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fabian Victor Svendsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 206264
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fabian Victor Svendsen (Kongelig Norsk Seilforening)
15 38273
4 NOR-186381

Kaja Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 186381
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Malmbekk

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 186381
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kaja Malmbekk (Asker Seilforening)
18 441109
5 NOR-201111

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 201111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 201111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Sjøl Christensen (Asker Seilforening)
18 1DNC (13)755
6 NOR-213955

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 213955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 213955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund (Nesodden Seilforening)
19 5761DNC (13)
7 NOR-213127

Marieke Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 213127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marieke Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 213127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marieke Vaske (Nesodden Seilforening)
22 79942
8 NOR-0000

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Olaf Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar Olaf Blydt Aarnæs (Bundefjorden Seilforening)
25 86586
9 NOR-203908

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 203908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kaastad Ørjavik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 203908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kaastad Ørjavik (Kongelig Norsk Seilforening)
27 113DNC (13)67
10 NOR-210214

Olav Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 210214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olav Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 210214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olav Grønlund (Asker Seilforening)
34 95101110
11 NOR-203261

Felix Christian Sommerfelt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Felix Christian Sommerfelt

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 203261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Felix Christian Sommerfelt (Bundefjorden Seilforening)
35 1010898
12 NOR-198950

Hedvig Ødeby Karlsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 198950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Hedvig Ødeby Karlsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 198950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Hedvig Ødeby Karlsen (Nesodden Seilforening)
52 DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)

Laser Radial

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-212553

Didrik Rødland Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 212553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Rødland Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 212553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Rødland Jelstad (Åsane Seilforening)
6 21241
2 NOR-213129

Sverre Langaas-Holt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 213129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Langaas-Holt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 213129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Langaas-Holt (Kongelig Norsk Seilforening)
7 3OCS (6)112
3 NOR-204904

Vincent Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 204904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vincent Vaske

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 204904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vincent Vaske (Nesodden Seilforening)
10 1OCS (6)423
4 NOR-204903

Joachim Bergsbakk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim Bergsbakk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 204903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim Bergsbakk (Kongelig Norsk Seilforening)
12 42334
5 NOR-213952

Ferdinand August Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 213952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ferdinand August Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 213952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ferdinand August Sørlie (Nesodden Seilforening)
18 53555

Optimist - A

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-3887

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Balder Støen (Nesodden Seilforening)
6 11341
2 NOR-3981

Philip Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Forslund (Nesodden Seilforening)
9 42215
3 NOR-3689

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup (Bærum Seilforening)
11 24432
4 NOR-3881

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vetle Støen (Nesodden Seilforening)
14 561210
5 NOR-4004

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 4004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 4004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nilas Goa Diab (Kongelig Norsk Seilforening)
20 7355DNC (21)
6 NOR-3884

Nikolai Løhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nikolai Løhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nikolai Løhren Kuhle (Kongelig Norsk Seilforening)
23 356149
7 NOR-3767

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanne Birkeland (Soon Seilforening)
26 881173
8 NOR-3943

Eskil Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eskil Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eskil Ova (Nesodden Seilforening)
32 1191094
9 NOR-3744

Sindre Johannes Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Johannes Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Johannes Blydt Aarnæs (Bundefjorden Seilforening)
34 61371011
10 NOR-3765

Una Bryhni Utheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Una Bryhni Utheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Una Bryhni Utheim (Bærum Seilforening)
34 9108137
11 NOR-3888

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
35 OCS (21)79613
12 NOR-3504

Maud Mariann Myhre

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Maud Mariann Myhre

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Maud Mariann Myhre (Bærum Seilforening)
46 101517156
13 NOR-3860

Stian Bergsbakk

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stian Bergsbakk

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stian Bergsbakk (Bærum Seilforening)
48 OCS (21)1216128
14 NOR-3532

Iselin Ruud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Iselin Ruud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Iselin Ruud (Bærum Seilforening)
49 121715814
15 NOR-3922

Mikkel Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikkel Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikkel Jansen (Kongelig Norsk Seilforening)
53 OCS (21)11131118
16 NOR-3955

Pontus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pontus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pontus Rønold (Kongelig Norsk Seilforening)
57 1316121616
17 NOR-3925

Olav Rød

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3925
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olav Rød

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3925
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olav Rød (Kongelig Norsk Seilforening)
60 1419141715
18 NOR-389

Liam Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 389
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liam Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 389
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liam Skeide Bates (Nesodden Seilforening)
63 OCS (21)14181912
19 NOR-3822

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Lundblad (Nesodden Seilforening)
68 1518191817
20 NOR-3934

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marie Stenhagen (Bærum Seilforening)
84 DNC (21)DNC (21)DNC (21)DNC (21)DNC (21)

Optimist - B

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-3861

Magnus Pollen Briså

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Pollen Briså

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Pollen Briså (Bærum Seilforening)
5 1112
2 NOR-3910

Sarah Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah Skirstad Pollen (Bærum Seilforening)
8 2321
3 NOR-3554

Philip Valentin Nodeland de Lange

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3554
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Valentin Nodeland de Lange

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3554
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Valentin Nodeland de Lange (Bærum Seilforening)
16 6244
4 NOR-3756

Ana Emilie Svanes Winther

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3756
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ana Emilie Svanes Winther

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3756
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ana Emilie Svanes Winther (Bundefjorden Seilforening)
20 5438
5 NOR-3225

Eva Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eva Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eva Unhjem Johansen (Asker Seilforening)
20 4673
6 NOR-3771

Ola Hetle Ravnestad

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3771
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ola Hetle Ravnestad

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3771
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ola Hetle Ravnestad (Soon Seilforening)
20 3557
7 NOR-3397

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mette Aabye (Kongelig Norsk Seilforening)
35 118610
8 NOR-3808

Alfred Berglund Sande

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 3808
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alfred Berglund Sande

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 3808
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alfred Berglund Sande (Røyken Seilforening)
38 107813
9 NOR-3694

Sam Leikvang

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sam Leikvang

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sam Leikvang (Asker Seilforening)
38 7101011
10 NOR-41

Alexander Selvén

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Selvén

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Selvén (Nesodden Seilforening)
44 1612115
11 NOR-3843

Oscar Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Ova (Nesodden Seilforening)
47 89921
12 NOR-1

Phillip Malkin

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Phillip Malkin

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Phillip Malkin (Soon Seilforening)
55 9181414
13 NOR-3848

Madeleine Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3848
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Madeleine Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3848
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Madeleine Andersen (Tønsberg Seilforening)
58 1811209
14 NOR-3566

Martine Bjorum

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martine Bjorum

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martine Bjorum (Nesodden Seilforening)
60 12131520
15 NOR-34

Amalie Normann

Seilforening: Nesøya Seilforening
Seilnummer: NOR 34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Normann

Seilforening: Nesøya Seilforening
Seilnummer: NOR 34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Normann (Nesøya Seilforening)
60 14151219
16 NOR-16

Luca Schrader

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Luca Schrader

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Luca Schrader (Asker Seilforening)
63 19161612
17 NOR-999

Ulrik Bjelland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Bjelland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Bjelland (Asker Seilforening)
63 15141915
18 N-111

Christian Staubo

Seilforening: Nesøya Seilforening
Seilnummer: N 111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christian Staubo

Seilforening: Nesøya Seilforening
Seilnummer: N 111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christian Staubo (Nesøya Seilforening)
65 17191316
19 NOR-15

Leo Oppegaard

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Leo Oppegaard

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Leo Oppegaard (Asker Seilforening)
71 131718DNC (23)
20 DEN-8242

Tara Marcussen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: DEN 8242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tara Marcussen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: DEN 8242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tara Marcussen (Nesodden Seilforening)
75 DNC (23)DNC (23)DNC (23)6
21 NOR-7470

Charlotte Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 7470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Charlotte Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 7470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Charlotte Andersen (Tønsberg Seilforening)
80 DNC (23)DNC (23)1717
22 NOR-3495

Oliver Tenningen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3495
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oliver Tenningen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3495
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Oliver Tenningen (Asker Seilforening)
87 DNC (23)DNC (23)DNC (23)18

RS Feva

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-5969

Sebastian Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969

Alexander Reis

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sebastian Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969

Alexander Reis

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sebastian Tinholt (Asker Seilforening
Alexander Reis (Asker Seilforening))
5 111111
2 NOR-5795

Elise Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795

Celine Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elise Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795

Celine Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elise Brattum (Asker Seilforening
Celine Hjorthøy (Asker Seilforening))
11 322322
3 NOR-4155

Theodor Godheim

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 4155

Theodor Hermansen

Seilforening:
Seilnummer: NOR 4155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theodor Godheim

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 4155

Theodor Hermansen

Seilforening:
Seilnummer: NOR 4155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theodor Godheim (Asker Seilforening
Theodor Hermansen ())
14 243243
4 NOR-5596

Benjamin Ryen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596

Ask Welde Vestbøstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Benjamin Ryen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596

Ask Welde Vestbøstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Benjamin Ryen (Asker Seilforening
Ask Welde Vestbøstad (Asker Seilforening))
18 434DNF (5)34

Waszp 6,9

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-2317

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien (Kongelig Norsk Seilforening)
8 221122
2 NOR-2325

Thomas Efskind

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Efskind

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Efskind (Kongelig Norsk Seilforening)
11 512413
3 NOR-231

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Doksrød (Sandefjord Seilforening)
14 443331
4 NOR-2323

Nicklas Høst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2323
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicklas Høst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2323
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nicklas Høst (Kongelig Norsk Seilforening)
16 334244
5 NOR-2599

Mathilde Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 2599
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 2599
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Robertstad (Tønsberg Seilforening)
21 15555DNF (6)

Waszp 8,2

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-2329

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haaland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haaland (Kongelig Norsk Seilforening)
13 131744
2 NOR-2320

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 2320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 2320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen (Ran Seilforening)
15 216552
3 NOR-2592

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 2592
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 2592
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Undrum (Tønsberg Seilforening)
15 323435
4 NOR-2324

Sivert With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert With (Asker Seilforening)
17 655313
5 NOR-2594

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy (Asker Seilforening)
19 54217DNF (9)
6 NOR-HH

Fredrikke Foss

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR HH
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrikke Foss

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR HH
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrikke Foss (Kongelig Norsk Seilforening)
22 464266
7 NOR-0

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Dahl Høgheim (Ran Seilforening)
23 77DNC (9)621
8 NOR-2127

Eira Svedal Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Eira Svedal Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Eira Svedal Nilsson (Kongelig Norsk Seilforening)
45 DNC (9)DNF (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 23:36:54Cache read