Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR rating doublehanded

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11459

Kristian Bekkenes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9457

Robin Ørnsrud

Seilforening:
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:33:54 3:33:54 3:22:17 1
Total 18.08.2018 15:33:54 3:33:54 3:22:17 1
NOVA

Kristian Bekkenes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9457

Robin Ørnsrud

Seilforening:
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:33:54 3:33:54 3:22:17 1
Total 18.08.2018 15:33:54 3:33:54 3:22:17 1

Kristian Bekkenes (Bergens Seilforening)
Wasa 38 3:33:54 3:22:17 1 1
2 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:28:46 3:28:46 3:26:53 2
Total 18.08.2018 15:28:46 3:28:46 3:26:53 2
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:28:46 3:28:46 3:26:53 2
Total 18.08.2018 15:28:46 3:28:46 3:26:53 2

PÅL HOLST (Bergens Seilforening)
Elan 37 3:28:46 3:26:53 2 2
3 NOR-15644

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow white
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240

Håvard Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Snow white
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:25:47 3:25:47 3:30:43 3
Total 18.08.2018 15:25:47 3:25:47 3:30:43 3
SNOW WHITE

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow white
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240

Håvard Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Snow white
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:25:47 3:25:47 3:30:43 3
Total 18.08.2018 15:25:47 3:25:47 3:30:43 3

Henrik Julius Nilsen (Bergens Seilforening)
Elan S4 3:25:47 3:30:43 3 3
4 NOR-4665

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand II
Båttype: Pretorien 35'
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9318

Finn I Birkeland

Seilforening:
Båtnavn: Ferdinand II
Båttype: Pretorien 35'
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9318
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:55:26 3:55:26 3:39:22 4
Total 18.08.2018 15:55:26 3:55:26 3:39:22 4
FERDINAND II

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand II
Båttype: Pretorien 35'
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9318

Finn I Birkeland

Seilforening:
Båtnavn: Ferdinand II
Båttype: Pretorien 35'
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9318
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:55:26 3:55:26 3:39:22 4
Total 18.08.2018 15:55:26 3:55:26 3:39:22 4

Trond Berntsen (Askøy Seilforening)
Pretorien 35' 3:55:26 3:39:22 4 4
5 NOR-15648

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8820

Nils Arvid Rønhovde

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:17:14 4:17:14 3:46:52 5
Total 18.08.2018 16:17:14 4:17:14 3:46:52 5
FRIDA

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8820

Nils Arvid Rønhovde

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:17:14 4:17:14 3:46:52 5
Total 18.08.2018 16:17:14 4:17:14 3:46:52 5

Håkon Magne Fjæreide (Ran Seilforening)
Elan 362 4:17:14 3:46:52 5 5
6 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:59:28 3:59:28 3:49:53 6
Total 18.08.2018 15:59:28 3:59:28 3:49:53 6
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:59:28 3:59:28 3:49:53 6
Total 18.08.2018 15:59:28 3:59:28 3:49:53 6

Bård Singstad (Ran Seilforening)
VQ32 3:59:28 3:49:53 6 6
7 NOR-5795

Fritzie Kalsaås

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Aranka
Båttype: Maxi 777
Seilnummer: NOR 5795
NOR Rating: NOR 0,7960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
ARANKA

Fritzie Kalsaås

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Aranka
Båttype: Maxi 777
Seilnummer: NOR 5795
NOR Rating: NOR 0,7960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Fritzie Kalsaås (Åsane Seilforening)
Maxi 777 DNF (10)
7 NOR-12212

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
RUBBERDUCK

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580

Morten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Ole-Jørgen MIchelsen (Askøy Seilforening)
Express 40 DNF (10)
7 NOR-14569

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9410

Peter Elvingdal

Seilforening:
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 7
Total DNS 7
MORILD2

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9410

Peter Elvingdal

Seilforening:
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 7
Total DNS 7

Helge Asperheim (Askøy Seilforening)
Jeanneu Sun Fast 37 DNS (10)

NOR rating klasse A

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-13951

Audun Midttveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 1,2337
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:52:23 3:52:23 4:46:41 1
Total 18.08.2018 15:52:23 3:52:23 4:46:41 1
STORMEN

Audun Midttveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 1,2337
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:52:23 3:52:23 4:46:41 1
Total 18.08.2018 15:52:23 3:52:23 4:46:41 1

Audun Midttveit (Askøy Seilforening)
Hanse 320 3:52:23 4:46:41 1 1
2 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 1,1426

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 1,1426
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:24:16 4:24:16 5:01:57 2
Total 18.08.2018 16:24:16 4:24:16 5:01:57 2
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 1,1426

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 1,1426
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:24:16 4:24:16 5:01:57 2
Total 18.08.2018 16:24:16 4:24:16 5:01:57 2

Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Albin Cumulus 4:24:16 5:01:57 2 2
3 NOR-14436

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 1,3296

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 1,3296
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:58:43 3:58:43 5:17:23 3
Total 18.08.2018 15:58:43 3:58:43 5:17:23 3
ANDWAKA

Thorvald Haarberg

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 1,3296

Åse Skjelbred

Seilforening:
Båtnavn: Andwaka
Båttype: Contest 46
Seilnummer: NOR 14436
NOR Rating: NOR 1,3296
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:58:43 3:58:43 5:17:23 3
Total 18.08.2018 15:58:43 3:58:43 5:17:23 3

Thorvald Haarberg (Askøy Seilforening)
Contest 46 3:58:43 5:17:23 3 3
4 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1,2882

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1,2882
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:07:27 4:07:27 5:18:45 4
Total 18.08.2018 16:07:27 4:07:27 5:18:45 4
BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1,2882

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1,2882
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:07:27 4:07:27 5:18:45 4
Total 18.08.2018 16:07:27 4:07:27 5:18:45 4

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31.7 4:07:27 5:18:45 4 4
5 NOR-11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 1,2813
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:19:12 4:19:12 5:32:06 5
Total 18.08.2018 16:19:12 4:19:12 5:32:06 5
ALNA II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 1,2813
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:19:12 4:19:12 5:32:06 5
Total 18.08.2018 16:19:12 4:19:12 5:32:06 5

Kjetil Skog (Askøy Seilforening)
Hanse 341 4:19:12 5:32:06 5 5
6 NOR-14575

Louis Cappelen-Dahl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: N/A
Båttype: Oceanis 311
Seilnummer: NOR 14575
NOR Rating: NOR 1,2539

Niel Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: N/A
Båttype: Oceanis 311
Seilnummer: NOR 14575
NOR Rating: NOR 1,2539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:33:33 4:33:33 5:43:00 6
Total 18.08.2018 16:33:33 4:33:33 5:43:00 6
N/A

Louis Cappelen-Dahl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: N/A
Båttype: Oceanis 311
Seilnummer: NOR 14575
NOR Rating: NOR 1,2539

Niel Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: N/A
Båttype: Oceanis 311
Seilnummer: NOR 14575
NOR Rating: NOR 1,2539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:33:33 4:33:33 5:43:00 6
Total 18.08.2018 16:33:33 4:33:33 5:43:00 6

Louis Cappelen-Dahl (Bergens Seilforening)
Oceanis 311 4:33:33 5:43:00 6 6
7 NOR-149

Christopher Kjønås

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ole Brumm
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 149
NOR Rating: NOR 1,1744

Henrik Anker-Rødskjegg

Seilforening:
Båtnavn: Ole Brumm
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 149
NOR Rating: NOR 1,1744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 7
Total DNS 7
OLE BRUMM

Christopher Kjønås

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ole Brumm
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 149
NOR Rating: NOR 1,1744

Henrik Anker-Rødskjegg

Seilforening:
Båtnavn: Ole Brumm
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 149
NOR Rating: NOR 1,1744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 7
Total DNS 7

Christopher Kjønås (Ran Seilforening)
Albin Express DNS (8)

NOR rating klasse B

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,3813
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:35:48 3:30:48 4:51:10 1
Total 18.08.2018 15:35:48 3:30:48 4:51:10 1
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,3813
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:35:48 3:30:48 4:51:10 1
Total 18.08.2018 15:35:48 3:30:48 4:51:10 1

Willy Forland (Ran Seilforening)
Elan 37 3:30:48 4:51:10 1 1
2 NOR-11240

Jan Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 1,3554

Niels Tore Lerøen

Seilforening:
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 1,3554
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:47:25 3:42:25 5:01:27 2
Total 18.08.2018 15:47:25 3:42:25 5:01:27 2
JENNY E.

Jan Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 1,3554

Niels Tore Lerøen

Seilforening:
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 1,3554
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:47:25 3:42:25 5:01:27 2
Total 18.08.2018 15:47:25 3:42:25 5:01:27 2

Jan Fjeldsbø (Ran Seilforening)
First 36.7 3:42:25 5:01:27 2 2
3 NOR-14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 1,3573

Roald Skjoldal

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 1,3573
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:48:10 3:43:10 5:02:54 3
Total 18.08.2018 15:48:10 3:43:10 5:02:54 3
VITO 4

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 1,3573

Roald Skjoldal

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 1,3573
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:48:10 3:43:10 5:02:54 3
Total 18.08.2018 15:48:10 3:43:10 5:02:54 3

Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening)
Elan 37 3:43:10 5:02:54 3 3
4 NOR-13343

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
NOR Rating: NOR 1,3161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:55:34 3:50:34 5:03:26 4
Total 18.08.2018 15:55:34 3:50:34 5:03:26 4
JøLLE

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
NOR Rating: NOR 1,3161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:55:34 3:50:34 5:03:26 4
Total 18.08.2018 15:55:34 3:50:34 5:03:26 4

Bjørn Normann (Ran Seilforening)
Dufour 34 performance 3:50:34 5:03:26 4 4
5 NOR-14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 1,3736
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:04:32 3:59:32 5:29:01 5
Total 18.08.2018 16:04:32 3:59:32 5:29:01 5
CAROLINA AV ALVøEN II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 1,3736
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:04:32 3:59:32 5:29:01 5
Total 18.08.2018 16:04:32 3:59:32 5:29:01 5

Frank Nyheim (Askøy Seilforening)
Elan 37 3:59:32 5:29:01 5 5
6 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1,3210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 6
Total DNS 6
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1,3210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 6
Total DNS 6

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 DNS (7)

NOR rating klasse C

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-999

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,4984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:03:57 2:58:57 4:28:08 1
Total 18.08.2018 15:03:57 2:58:57 4:28:08 1
OLLIE

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,4984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:03:57 2:58:57 4:28:08 1
Total 18.08.2018 15:03:57 2:58:57 4:28:08 1

Svein Andre Hol (Askøy Seilforening)
X-41OD 2:58:57 4:28:08 1 1
2 NOR-160

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:20:10 3:15:10 4:31:02 2
Total 18.08.2018 15:20:10 3:15:10 4:31:02 2
HIMLALEITE

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:20:10 3:15:10 4:31:02 2
Total 18.08.2018 15:20:10 3:15:10 4:31:02 2

Torbjørn Halvorsen (Askøy Seilforening)
X-35 3:15:10 4:31:02 2 2
3 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,4798
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:15:10 3:10:10 4:41:24 3
Total 18.08.2018 15:15:10 3:10:10 4:41:24 3
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,4798
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:15:10 3:10:10 4:41:24 3
Total 18.08.2018 15:15:10 3:10:10 4:41:24 3

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening)
First 44.7 3:10:10 4:41:24 3 3
4 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,4348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:25:26 3:20:26 4:47:34 4
Total 18.08.2018 15:25:26 3:20:26 4:47:34 4
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,4348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:25:26 3:20:26 4:47:34 4
Total 18.08.2018 15:25:26 3:20:26 4:47:34 4

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 3:20:26 4:47:34 4 4
5 NOR-178

sigurd boasson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:35:16 3:30:16 4:52:01 5
Total 18.08.2018 15:35:16 3:30:16 4:52:01 5
LNX

sigurd boasson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LnX
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:35:16 3:30:16 4:52:01 5
Total 18.08.2018 15:35:16 3:30:16 4:52:01 5

sigurd boasson (Ran Seilforening)
X-35 3:30:16 4:52:01 5 5
6 NOR-9000

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,5465
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:16:14 3:11:14 4:55:44 6
Total 18.08.2018 15:16:14 3:11:14 4:55:44 6
X-FRAM

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,5465
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:16:14 3:11:14 4:55:44 6
Total 18.08.2018 15:16:14 3:11:14 4:55:44 6

OVE GULLBRÅ (Hjellestad Seilforening)
Farr 40 ILC 3:11:14 4:55:44 6 6
7 NOR-11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,4902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:24:48 3:19:48 4:57:44 7
Total 18.08.2018 15:24:48 3:19:48 4:57:44 7
SCIROCCO III

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,4902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:24:48 3:19:48 4:57:44 7
Total 18.08.2018 15:24:48 3:19:48 4:57:44 7

Bernt Svendsen (Askøy Seilforening)
Grand Solei 45 ft 3:19:48 4:57:44 7 7
8 NOR-14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,5309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:27:45 3:22:45 5:10:23 8
Total 18.08.2018 15:27:45 3:22:45 5:10:23 8
ARGO

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,5309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:27:45 3:22:45 5:10:23 8
Total 18.08.2018 15:27:45 3:22:45 5:10:23 8

Kenneth Midttun (Askøy Seilforening)
First 45 3:22:45 5:10:23 8 8
9 NOR-10533

Petter Strømme

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,4430

Tinus Strømme

Seilforening:
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,4430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:48:15 3:43:15 5:22:08 9
Total 18.08.2018 15:48:15 3:43:15 5:22:08 9
STORM

Petter Strømme

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,4430

Tinus Strømme

Seilforening:
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,4430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:48:15 3:43:15 5:22:08 9
Total 18.08.2018 15:48:15 3:43:15 5:22:08 9

Petter Strømme (Milde Båtlag)
First 40,7 3:43:15 5:22:08 9 9
10 NOR-11590

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,4324

Alexander Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,4324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:50:38 3:45:38 5:23:11 10
Total 18.08.2018 15:50:38 3:45:38 5:23:11 10
PLUTO

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,4324

Alexander Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,4324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:50:38 3:45:38 5:23:11 10
Total 18.08.2018 15:50:38 3:45:38 5:23:11 10

Thomas Magnussen (Milde Båtlag)
First 40.7 3:45:38 5:23:11 10 10
11 NOR-11754

geir einarsen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,4301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
FIRSTPRICE

geir einarsen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: FirstPrice
Båttype: first 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,4301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11

geir einarsen (Milde Båtlag)
first 40.7 DNS (12)

NOR rating u/spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-7888

Magnus Valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1,0090

Stian Weyer Arveschoug

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:11:34 4:11:34 4:13:49 1
Total 18.08.2018 16:11:34 4:11:34 4:13:49 1
VILJE

Magnus Valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1,0090

Stian Weyer Arveschoug

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:11:34 4:11:34 4:13:49 1
Total 18.08.2018 16:11:34 4:11:34 4:13:49 1

Magnus Valland (Voss Siglarlaug)
X-119 4:11:34 4:13:49 1 1
2 NOR-14783

Asle Aasen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Morgensol
Båttype: Hallberg Rassy 34
Seilnummer: NOR 14783
NOR Rating: NOR 0,8010

Solveig Aasen

Seilforening:
Båtnavn: Morgensol
Båttype: Hallberg Rassy 34
Seilnummer: NOR 14783
NOR Rating: NOR 0,8010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 2
MORGENSOL

Asle Aasen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Morgensol
Båttype: Hallberg Rassy 34
Seilnummer: NOR 14783
NOR Rating: NOR 0,8010

Solveig Aasen

Seilforening:
Båtnavn: Morgensol
Båttype: Hallberg Rassy 34
Seilnummer: NOR 14783
NOR Rating: NOR 0,8010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 2

Asle Aasen (Bergens Seilforening)
Hallberg Rassy 34 DNS (3)

Turklasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-399

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000

Jan Rune Hopland

Seilforening:
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:14:56 4:04:56 2
Total 18.08.2018 16:14:56 4:04:56 1000:40:39 5
ODONATA

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000

Jan Rune Hopland

Seilforening:
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:14:56 4:04:56 2
Total 18.08.2018 16:14:56 4:04:56 1000:40:39 5

Bengt Åge Borge (Askøy Seilforening)
Dragonfly 800 Mk II 4:04:56 1 1
2 NOR-11650

Bjørn Hanto

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andante Festivo
Båttype: Wauquiez PS 41
Seilnummer: NOR 11650
NOR Rating: NOR 0,0000

Hilde Kristoffersen

Seilforening:
Båtnavn: Andante Festivo
Båttype: Wauquiez PS 41
Seilnummer: NOR 11650
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 17:12:41 5:02:41 2
Total 18.08.2018 17:12:41 5:02:41 1000:40:39 10
ANDANTE FESTIVO

Bjørn Hanto

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Andante Festivo
Båttype: Wauquiez PS 41
Seilnummer: NOR 11650
NOR Rating: NOR 0,0000

Hilde Kristoffersen

Seilforening:
Båtnavn: Andante Festivo
Båttype: Wauquiez PS 41
Seilnummer: NOR 11650
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 17:12:41 5:02:41 2
Total 18.08.2018 17:12:41 5:02:41 1000:40:39 10

Bjørn Hanto (Askøy Seilforening)
Wauquiez PS 41 5:02:41 1 1
3 NOR-11463

Nicholas Toynbee

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: IKAROS
Båttype: Bavaria 32 AC 01-05
Seilnummer: NOR 11463
NOR Rating: NOR 0,0000

Frances Toynbee

Seilforening:
Båtnavn: IKAROS
Båttype: Bavaria 32 AC 01-05
Seilnummer: NOR 11463
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 17:13:37 5:03:37 2
Total 18.08.2018 17:13:37 5:03:37 1000:40:39 2
IKAROS

Nicholas Toynbee

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: IKAROS
Båttype: Bavaria 32 AC 01-05
Seilnummer: NOR 11463
NOR Rating: NOR 0,0000

Frances Toynbee

Seilforening:
Båtnavn: IKAROS
Båttype: Bavaria 32 AC 01-05
Seilnummer: NOR 11463
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 17:13:37 5:03:37 2
Total 18.08.2018 17:13:37 5:03:37 1000:40:39 2

Nicholas Toynbee (Askøy Seilforening)
Bavaria 32 AC 01-05 5:03:37 1 1
4 NOR-115

Adam Price

Seilforening: Strangfjord Lough Yacht Club
Båtnavn: Flight
Båttype: Farrier F-82R
Seilnummer: NOR 115
NOR Rating: NOR 0,0000

Christian Magnus

Seilforening:
Båtnavn: Flight
Båttype: Farrier F-82R
Seilnummer: NOR 115
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:13:42 3:03:42 2
Total 18.08.2018 15:13:42 3:03:42 1000:40:39 4
FLIGHT

Adam Price

Seilforening: Strangfjord Lough Yacht Club
Båtnavn: Flight
Båttype: Farrier F-82R
Seilnummer: NOR 115
NOR Rating: NOR 0,0000

Christian Magnus

Seilforening:
Båtnavn: Flight
Båttype: Farrier F-82R
Seilnummer: NOR 115
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:13:42 3:03:42 2
Total 18.08.2018 15:13:42 3:03:42 1000:40:39 4

Adam Price (Strangfjord Lough Yacht Club)
Farrier F-82R 3:03:42 1 1
5 NOR-10703

THORVALD O MYHRE

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Breiflabb
Båttype: Bavaria 38 AC
Seilnummer: NOR 10703
NOR Rating: NOR 0,0000

Arne Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Breiflabb
Båttype: Bavaria 38 AC
Seilnummer: NOR 10703
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:27:00 4:17:00 2
Total 18.08.2018 16:27:00 4:17:00 1000:40:39 3
BREIFLABB

THORVALD O MYHRE

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Breiflabb
Båttype: Bavaria 38 AC
Seilnummer: NOR 10703
NOR Rating: NOR 0,0000

Arne Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Breiflabb
Båttype: Bavaria 38 AC
Seilnummer: NOR 10703
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:27:00 4:17:00 2
Total 18.08.2018 16:27:00 4:17:00 1000:40:39 3

THORVALD O MYHRE (Askøy Seilforening)
Bavaria 38 AC 4:17:00 1 1
6 NOR-0

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ToBe
Båttype: Benetau Oceanis 393
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000

Tina Kutti

Seilforening:
Båtnavn: ToBe
Båttype: Benetau Oceanis 393
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:45:56 4:35:56 2
Total 18.08.2018 16:45:56 4:35:56 1000:40:39 6
TOBE

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ToBe
Båttype: Benetau Oceanis 393
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000

Tina Kutti

Seilforening:
Båtnavn: ToBe
Båttype: Benetau Oceanis 393
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:45:56 4:35:56 2
Total 18.08.2018 16:45:56 4:35:56 1000:40:39 6

Stian Soltvedt (Askøy Seilforening)
Benetau Oceanis 393 4:35:56 1 1
7 NOR-32

Roald Skår

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,0000

Lars Martin Skår

Seilforening:
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 17:13:22 5:03:22 2
Total 18.08.2018 17:13:22 5:03:22 1000:40:39 7
SKYBERT

Roald Skår

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,0000

Lars Martin Skår

Seilforening:
Båtnavn: Skybert
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 17:13:22 5:03:22 2
Total 18.08.2018 17:13:22 5:03:22 1000:40:39 7

Roald Skår (Nordhordland Seilforening)
Bavaria 5:03:22 1 1
8 NOR-2626

Even Michal Endresen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Havfruen
Båttype: Maxi 108
Seilnummer: NOR 2626
NOR Rating: NOR 0,0000

Marit Endresen

Seilforening:
Båtnavn: Havfruen
Båttype: Maxi 108
Seilnummer: NOR 2626
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:42:10 4:32:10 2
Total 18.08.2018 16:42:10 4:32:10 1000:40:39 8
HAVFRUEN

Even Michal Endresen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Havfruen
Båttype: Maxi 108
Seilnummer: NOR 2626
NOR Rating: NOR 0,0000

Marit Endresen

Seilforening:
Båtnavn: Havfruen
Båttype: Maxi 108
Seilnummer: NOR 2626
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:42:10 4:32:10 2
Total 18.08.2018 16:42:10 4:32:10 1000:40:39 8

Even Michal Endresen (Askøy Seilforening)
Maxi 108 4:32:10 1 1
9 NOR-0

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:57:58 3:47:58 2
Total 18.08.2018 15:57:58 3:47:58 1000:40:39 9
TUCANTANGO

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 15:57:58 3:47:58 2
Total 18.08.2018 15:57:58 3:47:58 1000:40:39 9

Viggo vea (Karmøy Seilforening)
Lagoon 380 S2 3:47:58 1 1
10 NOR-15384

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9600

Sebastian Berge

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:38:03 4:28:03 4:17:19 1
Total 18.08.2018 16:38:03 4:28:03 4:17:19 1
CHRISTIANE

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9600

Sebastian Berge

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 18.08.2018 16:38:03 4:28:03 4:17:19 1
Total 18.08.2018 16:38:03 4:28:03 4:17:19 1

Håvard Kvalvik Berge (Askøy Seilforening)
Bavaria 46 Cruiser 4:28:03 4:17:19 10 10
11 NOR-000

Robert Johansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000

Thomas Ravnanger

Seilforening:
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 11
BåTEN

Robert Johansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000

Thomas Ravnanger

Seilforening:
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 11

Robert Johansen (Askøy Seilforening)
Dufour 385 DNF (17)
11 NOR-1439

Viggo Eikevik

Seilforening: Uten forening
Båtnavn: Cleopatra
Båttype: Marieholm IF 26
Seilnummer: NOR 1439
NOR Rating: NOR 0,0000

Ørnulf Paulsen

Seilforening:
Båtnavn: Cleopatra
Båttype: Marieholm IF 26
Seilnummer: NOR 1439
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 11
CLEOPATRA

Viggo Eikevik

Seilforening: Uten forening
Båtnavn: Cleopatra
Båttype: Marieholm IF 26
Seilnummer: NOR 1439
NOR Rating: NOR 0,0000

Ørnulf Paulsen

Seilforening:
Båtnavn: Cleopatra
Båttype: Marieholm IF 26
Seilnummer: NOR 1439
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 11

Viggo Eikevik (Uten forening)
Marieholm IF 26 DNF (17)
11 NOR-10311

Kjell Heimstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8620

Bjørn Skålevik

Seilforening:
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 11
ANNE BAVARI

Kjell Heimstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8620

Bjørn Skålevik

Seilforening:
Båtnavn: Anne bavari
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 10311
NOR Rating: NOR 0,8620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 11

Kjell Heimstad (Askøy Seilforening)
Bavaria DNS (17)
11 NOR-2853

Helge Hammersland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Svanen
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 2853
NOR Rating: NOR 0,0000

John Henning Hammersland

Seilforening:
Båtnavn: Svanen
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 2853
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 11
SVANEN

Helge Hammersland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Svanen
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 2853
NOR Rating: NOR 0,0000

John Henning Hammersland

Seilforening:
Båtnavn: Svanen
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 2853
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 11

Helge Hammersland (Askøy Seilforening)
Albin Cumulus DNS (17)
11 NOR-12371

Alice Syslak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000

Ivar Syslak

Seilforening:
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 11
UPBEAT

Alice Syslak

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000

Ivar Syslak

Seilforening:
Båtnavn: Upbeat
Båttype: Elan333
Seilnummer: NOR 12371
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 11

Alice Syslak (Askøy Seilforening)
Elan333 DNS (17)
11 NOR-14926

ove Flatnes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vilde
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 14926
NOR Rating: NOR 0,0000

Kristian Flatnes

Seilforening:
Båtnavn: Vilde
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 14926
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 11
VILDE

ove Flatnes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vilde
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 14926
NOR Rating: NOR 0,0000

Kristian Flatnes

Seilforening:
Båtnavn: Vilde
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 14926
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 2
Total DNS 11

ove Flatnes (Askøy Seilforening)
Calypso 102 DNS (17)
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-08-19 22:04:05Cache read