Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 014
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Audun Gjøstein, Asker Seilforening Klasse: x. IKKE BRUK !!
Båttype: First 40.7
Måltall:

NOR 7250

Trygve Olav Heidal

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 7250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Trygve Olav Heidal, Hurum Seilforening Klasse: x. IKKE BRUK !!
Båttype: First Class 8
Måltall:

NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: SF 3600
Seilnummer: NOR 15461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Colin Campbell, Hurum Seilforening Klasse: x. IKKE BRUK !!
Båttype: SF 3600
Måltall:

NOR 11001

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Albert Roll, Asker Seilforening Klasse: x. IKKE BRUK !!
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall:

NOR 13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 13533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Eira Naustvik, Asker Seilforening Klasse: Shorthand
Båttype: SunFast 3200
Måltall:

NOR 204

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Daniel Ingebretsen, Hurum Seilforening Klasse: Regatta
Båttype: J80
Måltall:

NOR 0

Svein Hoff

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Svein Hoff, Røyken Seilforening Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
Båttype: Bavaria 33
Måltall:

NOR 14669

Svend owe Jamth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 14669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Svend owe Jamth, Røyken Seilforening Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
Båttype: Bavaria
Måltall:

NOR 12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
RAGNAR ANDREASSEN, Bundefjorden Seilforening Klasse: Shorthand
Båttype: Arcona 370
Måltall:

NOR 2224

Andreas Meyer Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i
Seilnummer: NOR 2224
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Andreas Meyer Johansen, Asker Seilforening Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i
Måltall:

NOR 11863

Simen Moe

Seilforening: Ingen medlemskap
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 11863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Simen Moe, Ingen medlemskap Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Måltall:
NOR 6647

Harald Hauglin

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 6647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Harald Hauglin, Hurum Seilforening Klasse: Shorthand
Båttype: First Class 8
Måltall:

NOR 10434

Håvard Vestgren

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Alltiett35
Seilnummer: NOR 10434
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Håvard Vestgren, Røyken Seilforening Klasse: Shorthand
Båttype: Alltiett35
Måltall:

NOR 11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
wolfgang eichstetter, Asker Seilforening Klasse: Shorthand
Båttype: Kron
Måltall:

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-19 20:24:11Cache read