Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: NOR Rating - 0 - t.o.m 0,920
NOR 1344

Torodd Olsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Robberinnen
Båttype: Robber 3e
Seilnummer: NOR 1344
NOR Rating: NOR 0,8170

Kent Spissøy

Seilforening:
Båtnavn: Robberinnen
Båttype: Robber 3e
Seilnummer: NOR 1344
NOR Rating: NOR 0,8170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:49:44 2:49:44 2:18:40 1
Total 06.10.2018 14:49:44 2:49:44 2:18:40 1
Robberinnen

Torodd Olsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Robberinnen
Båttype: Robber 3e
Seilnummer: NOR 1344
NOR Rating: NOR 0,8170

Kent Spissøy

Seilforening:
Båtnavn: Robberinnen
Båttype: Robber 3e
Seilnummer: NOR 1344
NOR Rating: NOR 0,8170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:49:44 2:49:44 2:18:40 1
Total 06.10.2018 14:49:44 2:49:44 2:18:40 1
Robber 3e Torodd Olsen Stord Seilforening 0,817
NOR 14477

Svein Louis Bersaas

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8660

Astrid Barli Storjord

Seilforening:
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:20:14 3:20:14 2:53:24 8
Total 06.10.2018 15:20:14 3:20:14 2:53:24 8
Martine

Svein Louis Bersaas

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8660

Astrid Barli Storjord

Seilforening:
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:20:14 3:20:14 2:53:24 8
Total 06.10.2018 15:20:14 3:20:14 2:53:24 8
HR 310 Svein Louis Bersaas Haugesund Seilforening 0,866
NOR 15507

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,9100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:02:17 3:02:17 2:45:52 7
Total 06.10.2018 15:02:17 3:02:17 2:45:52 7
Sanssoucy

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,9100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:02:17 3:02:17 2:45:52 7
Total 06.10.2018 15:02:17 3:02:17 2:45:52 7
Oceanis 361 Martin van Velzen Stord Seilforening 0,910
NOR 5829

Dino Ivkovic

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9180

Michaela Weissova

Seilforening:
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:57:24 2:57:24 2:42:51 5
Total 06.10.2018 14:57:24 2:57:24 2:42:51 5
FESTINA LENTE

Dino Ivkovic

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9180

Michaela Weissova

Seilforening:
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:57:24 2:57:24 2:42:51 5
Total 06.10.2018 14:57:24 2:57:24 2:42:51 5
FIRST CLASS 8 Dino Ivkovic Stord Seilforening 0,918
NOR 14764

Ole Reinert Eskeland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Voodoo
Båttype: Elan 210
Seilnummer: NOR 14764
NOR Rating: NOR 0,8590

Alf Lidal

Seilforening:
Båtnavn: Voodoo
Båttype: Elan 210
Seilnummer: NOR 14764
NOR Rating: NOR 0,8590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:23 2:47:23 2:23:46 3
Total 06.10.2018 14:47:23 2:47:23 2:23:46 3
Voodoo

Ole Reinert Eskeland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Voodoo
Båttype: Elan 210
Seilnummer: NOR 14764
NOR Rating: NOR 0,8590

Alf Lidal

Seilforening:
Båtnavn: Voodoo
Båttype: Elan 210
Seilnummer: NOR 14764
NOR Rating: NOR 0,8590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:23 2:47:23 2:23:46 3
Total 06.10.2018 14:47:23 2:47:23 2:23:46 3
Elan 210 Ole Reinert Eskeland Stord Seilforening 0,859
NOR 5263

Svein Inge Erland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8610

Stian Erland

Seilforening:
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:48 2:45:48 2:22:45 2
Total 06.10.2018 14:45:48 2:45:48 2:22:45 2
Nefertiti

Svein Inge Erland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8610

Stian Erland

Seilforening:
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:48 2:45:48 2:22:45 2
Total 06.10.2018 14:45:48 2:45:48 2:22:45 2
Omega 34 Svein Inge Erland Karmøy Seilforening 0,861
NOR 15668

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,885

Stig Løseth

Seilforening:
Båtnavn: Fri flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:05:36 3:05:36 2:44:15 6
Total 06.10.2018 15:05:36 3:05:36 2:44:15 6
Fri flyt

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,885

Stig Løseth

Seilforening:
Båtnavn: Fri flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:05:36 3:05:36 2:44:15 6
Total 06.10.2018 15:05:36 3:05:36 2:44:15 6
Hanse 385 Bernt Bjørnsen Bergens Seilforening 0,885
NOR 14987

Pål Tofte

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Soles
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14987
NOR Rating: NOR 0,8820

Endre Nicolaisen

Seilforening:
Båtnavn: Soles
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14987
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:04:29 3:04:29 2:42:42 4
Total 06.10.2018 15:04:29 3:04:29 2:42:42 4
Soles

Pål Tofte

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Soles
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14987
NOR Rating: NOR 0,8820

Endre Nicolaisen

Seilforening:
Båtnavn: Soles
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14987
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:04:29 3:04:29 2:42:42 4
Total 06.10.2018 15:04:29 3:04:29 2:42:42 4
Sun Fast 37 Pål Tofte Stord Seilforening 0,882
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: NOR Rating - 0,921- t.o.m 0,999
NOR 13519

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
S/Y FRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
Hanse 350 John Bjordal Stord Seilforening 0,950
NOR 11074

Rolf Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9880

Erling Gangdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:40:42 2:40:42 2:38:46 3
Total 06.10.2018 14:40:42 2:40:42 2:38:46 3
Match

Rolf Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9880

Erling Gangdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:40:42 2:40:42 2:38:46 3
Total 06.10.2018 14:40:42 2:40:42 2:38:46 3
Match 35 Rolf Gangdal Stord Seilforening 0,988
NOR 15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:56:30 2:56:30 2:44:29 8
Total 06.10.2018 14:56:30 2:56:30 2:44:29 8
Memento Mori

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:56:30 2:56:30 2:44:29 8
Total 06.10.2018 14:56:30 2:56:30 2:44:29 8
Hanse 350 Knud Nagell Dahl Stord Seilforening 0,932
NOR 12595

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9890

Jorunn B .Vatne

Seilforening:
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:28 2:45:28 2:43:38 7
Total 06.10.2018 14:45:28 2:45:28 2:43:38 7
SI-KI

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9890

Jorunn B .Vatne

Seilforening:
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:28 2:45:28 2:43:38 7
Total 06.10.2018 14:45:28 2:45:28 2:43:38 7
Hanse 411 Erik Kristoffersen Bergens Seilforening 0,989
NOR 15291

Knut Jørgen Haaland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9655

Arnfinn Hystad

Seilforening:
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:15:43 3:15:43 3:08:57 10
Total 06.10.2018 15:15:43 3:15:43 3:08:57 10
Angelina

Knut Jørgen Haaland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9655

Arnfinn Hystad

Seilforening:
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:15:43 3:15:43 3:08:57 10
Total 06.10.2018 15:15:43 3:15:43 3:08:57 10
Oceanis 46 Knut Jørgen Haaland Bergens Seilforening 0,966
NOR 11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:04 2:47:04 2:45:33 9
Total 06.10.2018 14:47:04 2:47:04 2:45:33 9
Kilroy

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:04 2:47:04 2:45:33 9
Total 06.10.2018 14:47:04 2:47:04 2:45:33 9
First 36.7 Steinar Hansen Nordhordland Seilforening 0,991
NOR 11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9670

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:14 2:44:14 2:38:48 4
Total 06.10.2018 14:44:14 2:44:14 2:38:48 4
Silje

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9670

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:14 2:44:14 2:38:48 4
Total 06.10.2018 14:44:14 2:44:14 2:38:48 4
J Sun Odyssey 40.3 Roy Nilsen Stord Seilforening 0,967
NOR 8823

Sverre Holm

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Piano
Båttype: Maxi 380+
Seilnummer: NOR 8823
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:15 2:44:15 2:41:27 5
Total 06.10.2018 14:44:15 2:44:15 2:41:27 5
Piano

Sverre Holm

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Piano
Båttype: Maxi 380+
Seilnummer: NOR 8823
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:15 2:44:15 2:41:27 5
Total 06.10.2018 14:44:15 2:44:15 2:41:27 5
Maxi 380+ Sverre Holm Os Seilforening 0,983
NOR 13434

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9860

Christoffer Opstvedt

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:03 2:45:03 2:42:44 6
Total 06.10.2018 14:45:03 2:45:03 2:42:44 6
Marlin

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9860

Christoffer Opstvedt

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:03 2:45:03 2:42:44 6
Total 06.10.2018 14:45:03 2:45:03 2:42:44 6
Dehler 34 SV Hermod Opstvedt Os Seilforening 0,986
NOR 14840

Erling Tyse

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: La Linea
Båttype: Sunfast 37
Seilnummer: NOR 14840
NOR Rating: NOR 0,9470

Agnieszka Perkovic

Seilforening:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Sunfast 37
Seilnummer: NOR 14840
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:25 2:45:25 2:36:38 1
Total 06.10.2018 14:45:25 2:45:25 2:36:38 1
La Linea

Erling Tyse

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: La Linea
Båttype: Sunfast 37
Seilnummer: NOR 14840
NOR Rating: NOR 0,9470

Agnieszka Perkovic

Seilforening:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Sunfast 37
Seilnummer: NOR 14840
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:25 2:45:25 2:36:38 1
Total 06.10.2018 14:45:25 2:45:25 2:36:38 1
Sunfast 37 Erling Tyse Stord Seilforening 0,947
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9880

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:38:35 2:38:35 2:36:40 2
Total 06.10.2018 14:38:35 2:38:35 2:36:40 2
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9880

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:38:35 2:38:35 2:36:40 2
Total 06.10.2018 14:38:35 2:38:35 2:36:40 2
First 34.7 Jan Vidar Nordstrand Bergens Seilforening 0,988
Deltagere i klassen: 11
 
Klasse: NOR Rating - 1,000 og over
NOR 160

Torstein Hellebust

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0200

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:36:37 2:36:37 2:39:44 2
Total 06.10.2018 14:36:37 2:36:37 2:39:44 2
Himlaleite

Torstein Hellebust

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0200

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:36:37 2:36:37 2:39:44 2
Total 06.10.2018 14:36:37 2:36:37 2:39:44 2
X-35 Torstein Hellebust Askøy Seilforening 1,020
NOR 11518

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0130

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:34 2:45:34 2:47:43 9
Total 06.10.2018 14:45:34 2:45:34 2:47:43 9
Tina II

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0130

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:34 2:45:34 2:47:43 9
Total 06.10.2018 14:45:34 2:45:34 2:47:43 9
Dufour 40 HR SVEIN SKOGLUND Os Seilforening 1,013
NOR 15703

PETTER HERNÆS

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
NOR Rating: NOR 1,0579

Rolf Petter Voltersvik Hernæs

Seilforening:
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
NOR Rating: NOR 1,0579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:46:47 2:46:47 2:56:26 14
Total 06.10.2018 14:46:47 2:46:47 2:56:26 14
Falcone

PETTER HERNÆS

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
NOR Rating: NOR 1,0579

Rolf Petter Voltersvik Hernæs

Seilforening:
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
NOR Rating: NOR 1,0579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:46:47 2:46:47 2:56:26 14
Total 06.10.2018 14:46:47 2:46:47 2:56:26 14
Grand Soleil 45 PETTER HERNÆS Bergens Seilforening 1,058
NOR 10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0160

Stig Kobbeltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:47:58 10
Total 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:47:58 10
Obelix

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0160

Stig Kobbeltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:47:58 10
Total 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:47:58 10
X-37 Knut Erik Hjorth Askøy Seilforening 1,016
NOR 12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0450

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:35:09 2:35:09 2:42:07 5
Total 06.10.2018 14:35:09 2:35:09 2:42:07 5
Winocean

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0450

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:35:09 2:35:09 2:42:07 5
Total 06.10.2018 14:35:09 2:35:09 2:42:07 5
First 40.7 Carl Olav Wickmann Bergens Seilforening 1,045
NOR 11500

HANS MARTIN VEDING

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:37:16 2:37:16 2:37:16 1
Total 06.10.2018 14:37:16 2:37:16 2:37:16 1
Promineo Racing

HANS MARTIN VEDING

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:37:16 2:37:16 2:37:16 1
Total 06.10.2018 14:37:16 2:37:16 2:37:16 1
J/109 HANS MARTIN VEDING Stavanger Seilforening 1,000
NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,043

Anne Solvåg

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:39:54 2:39:54 2:46:46 8
Total 06.10.2018 14:39:54 2:39:54 2:46:46 8
Amaryllis

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,043

Anne Solvåg

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:39:54 2:39:54 2:46:46 8
Total 06.10.2018 14:39:54 2:39:54 2:46:46 8
First 40.7 Inge André Utåker Bergens Seilforening 1,043
NOR 14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0290

Stålette Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:44 2:41:44 2:46:25 7
Total 06.10.2018 14:41:44 2:41:44 2:46:25 7
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0290

Stålette Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:44 2:41:44 2:46:25 7
Total 06.10.2018 14:41:44 2:41:44 2:46:25 7
Hanse 430 Trond Wickman Bergens Seilforening 1,029
NOR 8484

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0520

Mariann Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:33:58 2:33:58 2:41:58 4
Total 06.10.2018 14:33:58 2:33:58 2:41:58 4
Blues

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0520

Mariann Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:33:58 2:33:58 2:41:58 4
Total 06.10.2018 14:33:58 2:33:58 2:41:58 4
Luffe 43 Frode Dybvik Stord Seilforening 1,052
NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15
DEHLER 38 Kjetil Knudsen Bergens Seilforening 1,018
NOR 15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0230

Kjersti GUllborg Sørvik Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:52:22 2:52:22 2:56:19 13
Total 06.10.2018 14:52:22 2:52:22 2:56:19 13
Lyra

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0230

Kjersti GUllborg Sørvik Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:52:22 2:52:22 2:56:19 13
Total 06.10.2018 14:52:22 2:52:22 2:56:19 13
Hanse 430 Are Pedersen Stord Seilforening 1,023
NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0070

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:43:44 2:43:44 2:44:52 6
Total 06.10.2018 14:43:44 2:43:44 2:44:52 6
Levens

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0070

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:43:44 2:43:44 2:44:52 6
Total 06.10.2018 14:43:44 2:43:44 2:44:52 6
ELAN 37 Willy Forland Ran Seilforening 1,007
NOR 13430

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:05 2:45:05 2:50:51 11
Total 06.10.2018 14:45:05 2:45:05 2:50:51 11
Veni VI

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:05 2:45:05 2:50:51 11
Total 06.10.2018 14:45:05 2:45:05 2:50:51 11
Hanse 430e Lars Henrik Hjellestad Bergens Seilforening 1,035
NOR 11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0010

Lise Marie Mehammer

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:31 2:41:31 2:41:40 3
Total 06.10.2018 14:41:31 2:41:31 2:41:40 3
Tussi

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0010

Lise Marie Mehammer

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:31 2:41:31 2:41:40 3
Total 06.10.2018 14:41:31 2:41:31 2:41:40 3
Bavaria 38 Match Paul Øyvind Mehammer Os Seilforening 1,001
NOR 9000

Jan-Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:34:31 2:34:31 2:54:08 12
Total 06.10.2018 14:34:31 2:34:31 2:54:08 12
Xfram

Jan-Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:34:31 2:34:31 2:54:08 12
Total 06.10.2018 14:34:31 2:34:31 2:54:08 12
ILC40 Jan-Åge Langeland Nordhordland Seilforening 1,127
NOR 14930

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0250

Gunnar Milde

Seilforening:
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15
Stegg XVI

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0250

Gunnar Milde

Seilforening:
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15
Dehler 38 Stein Olav Drange Milde Båtlag 1,025
Deltagere i klassen: 16
 
Klasse: NOR Rating - Shorthanded (1 eller 2 ombord)
NOR 14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:51:17 2:51:17 2:35:21 3
Total 06.10.2018 14:51:17 2:51:17 2:35:21 3
Marie G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:51:17 2:51:17 2:35:21 3
Total 06.10.2018 14:51:17 2:51:17 2:35:21 3
X-99 JR Ketil Greve Stavanger Seilforening 0,907
NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800

Arvid Eikås

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:30 2:44:30 2:41:12 6
Total 06.10.2018 14:44:30 2:44:30 2:41:12 6
Kelso

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800

Arvid Eikås

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:30 2:44:30 2:41:12 6
Total 06.10.2018 14:44:30 2:44:30 2:41:12 6
Crown 39 Jon Hardie Milde Båtlag 0,980
NOR 15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600

Ivar Hoflandsdal

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:42 2:47:42 2:40:59 5
Total 06.10.2018 14:47:42 2:47:42 2:40:59 5
Vandal

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600

Ivar Hoflandsdal

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:42 2:47:42 2:40:59 5
Total 06.10.2018 14:47:42 2:47:42 2:40:59 5
VQ32 Bård Singstad Ran Seilforening 0,960
NOR 11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9445

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:21 2:44:21 2:35:13 2
Total 06.10.2018 14:44:21 2:44:21 2:35:13 2
Gleden

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9445

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:21 2:44:21 2:35:13 2
Total 06.10.2018 14:44:21 2:44:21 2:35:13 2
Maxi 1050 Finn Espeseth Askøy Seilforening 0,945
NOR 15271

Ole Jacob Eide

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: P.Fykerten
Båttype: Skippi 650 Racer
Seilnummer: NOR 15271
NOR Rating: NOR 0,8800

Ole Marius Ekeberg

Seilforening:
Båtnavn: P.Fykerten
Båttype: Skippi 650 Racer
Seilnummer: NOR 15271
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:32 2:44:32 2:24:47 1
Total 06.10.2018 14:44:32 2:44:32 2:24:47 1
P.Fykerten

Ole Jacob Eide

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: P.Fykerten
Båttype: Skippi 650 Racer
Seilnummer: NOR 15271
NOR Rating: NOR 0,8800

Ole Marius Ekeberg

Seilforening:
Båtnavn: P.Fykerten
Båttype: Skippi 650 Racer
Seilnummer: NOR 15271
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:32 2:44:32 2:24:47 1
Total 06.10.2018 14:44:32 2:44:32 2:24:47 1
Skippi 650 Racer Ole Jacob Eide Stord Seilforening 0,880
NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,979

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:45 2:45:45 2:42:16 7
Total 06.10.2018 14:45:45 2:45:45 2:42:16 7
vito 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,979

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:45 2:45:45 2:42:16 7
Total 06.10.2018 14:45:45 2:45:45 2:42:16 7
Elan 37 Nina Rosenlund Ran Seilforening 0,979
NOR 15831

Joachim Strøm-Erichsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9884

Anne Linn Strøm-Erichsen

Seilforening:
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:52:44 2:52:44 2:50:43 10
Total 06.10.2018 14:52:44 2:52:44 2:50:43 10
Hva

Joachim Strøm-Erichsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9884

Anne Linn Strøm-Erichsen

Seilforening:
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:52:44 2:52:44 2:50:43 10
Total 06.10.2018 14:52:44 2:52:44 2:50:43 10
Hanse 495 Joachim Strøm-Erichsen Bergens Seilforening 0,988
NOR 11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0323

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0323
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:11 2:44:11 2:49:29 9
Total 06.10.2018 14:44:11 2:44:11 2:49:29 9
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0323

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0323
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:11 2:44:11 2:49:29 9
Total 06.10.2018 14:44:11 2:44:11 2:49:29 9
First 40.7 Morten Fotland Bergens Seilforening 1,032
NOR 14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9490

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:46:07 2:46:07 2:37:38 4
Total 06.10.2018 14:46:07 2:46:07 2:37:38 4
Skarven

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9490

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:46:07 2:46:07 2:37:38 4
Total 06.10.2018 14:46:07 2:46:07 2:37:38 4
Jeanneau Sun Fast 37 Per Aga Os Seilforening 0,949
NOR 15644

Sølvi Uthaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240

Henrik Julius Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:49:18 8
Total 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:49:18 8
Snow White

Sølvi Uthaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240

Henrik Julius Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:49:18 8
Total 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:49:18 8
Elan S4 Sølvi Uthaug Bergens Seilforening 1,024
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: Tur & Hav - Turklasse
NOR 007

Torleif Værøy

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: VetleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 007
NOR Rating: NOR 0,925
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:47 2:41:47 2:24:28 1
Total 06.10.2018 14:41:47 2:41:47 2:24:28 1
VetleFRI

Torleif Værøy

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: VetleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 007
NOR Rating: NOR 0,925
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:47 2:41:47 2:24:28 1
Total 06.10.2018 14:41:47 2:41:47 2:24:28 1
Bavaria B/One Torleif Værøy Stord Seilforening 0,925

Johannes Sørfonn Helland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn:
Båttype:
Seilnummer:
NOR Rating:

Andreas Salomonsen

Seilforening:
Båtnavn:
Båttype:
Seilnummer:
NOR Rating:
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Johannes Sørfonn Helland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn:
Båttype:
Seilnummer:
NOR Rating:

Andreas Salomonsen

Seilforening:
Båtnavn:
Båttype:
Seilnummer:
NOR Rating:
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johannes Sørfonn Helland Stord Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-10-08 09:50:13Cache read