Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtSkipperForening
Klasse: Melges 24
NOR 649

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Party Girl

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jens Altern Wathne Askøy Seilforening
NOR 748

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748

Gordon Wright

Seilforening:
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Java Joy

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748

Gordon Wright

Seilforening:
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sandra McCarley Askøy Seilforening
NOR 560

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Siste LITEN
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Siste LITEN

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Siste LITEN
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ingvald Miljeteig Stord Seilforening
NOR 733

Inge Skaar

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: General Lee
Seilnummer: NOR 733

Egil Sandvik

Seilforening:
Båtnavn: General Lee
Seilnummer: NOR 733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
General Lee

Inge Skaar

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: General Lee
Seilnummer: NOR 733

Egil Sandvik

Seilforening:
Båtnavn: General Lee
Seilnummer: NOR 733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Inge Skaar Stord Seilforening
NOR 754

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754

Kjell Cato Jensen

Seilforening:
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BLACK JACK

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754

Kjell Cato Jensen

Seilforening:
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dag Buch Farsund Seilforening
NOR 745

Pelle Gundersen Lund

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: U30
Seilnummer: NOR 745

Karoline Dale

Seilforening:
Båtnavn: U30
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
U30

Pelle Gundersen Lund

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: U30
Seilnummer: NOR 745

Karoline Dale

Seilforening:
Båtnavn: U30
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pelle Gundersen Lund Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-23 01:44:10Cache read