Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR 3995

Erik Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Bøen Ålesunds Seilforening
NOR 3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR 3817

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Diane Ninauve-Jutulstad Bundefjorden Seilforening
NOR 3912

Henrik Løset Eriksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Løset Eriksen Sandefjord Seilforening
NOR 3972

Liva Løset Eriksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Liva Løset Eriksen Sandefjord Seilforening
NOR 3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Hjorth Askøy Seilforening
NOR 3870

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Audun Iveland Haugesund Seilforening
USA 14399

Sophia Peck

Seilforening: JK Sailing
Seilnummer: USA 14399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sophia Peck JK Sailing
USA 21833.

Pearse Dowd

Seilforening: Corinthian YC / JK Sailing
Seilnummer: USA 21833.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pearse Dowd Corinthian YC / JK Sailing
USA 21662

Jonnie Ciffolillo

Seilforening: JK Sailing
Seilnummer: USA 21662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jonnie Ciffolillo JK Sailing
NOR 3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3885

Marie Butler Wang

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marie Butler Wang Tønsberg Seilforening
NOR 3250

Søren Homme Håland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Søren Homme Håland Stavanger Seilforening
NOR 3326

Sofie Juriks

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sofie Juriks Moss Seilforening
NOR 3820

Emilie K. Nilsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie K. Nilsen Ran Seilforening
NOR 3765

Una Bryhni Utheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Una Bryhni Utheim Bærum Seilforening
NOR 3003

Gudleik Berg Kjøpsnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gudleik Berg Kjøpsnes Stavanger Seilforening
NOR 3897

Edvin Iver Stakston

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvin Iver Stakston Sandefjord Seilforening
NOR 3880

Jacob Wærsten

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Wærsten Bærum Seilforening
NOR 3884

Nikolai Løhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nikolai Løhren Kuhle Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3767

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Hanne Birkeland Soon Seilforening
NOR 3993

Christine Gyllenhammar-Wiig

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3993
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Christine Gyllenhammar-Wiig Sandefjord Seilforening
NOR 3829

Tuva Handegard

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Ran Seilforening
NOR 3522

Erland Handegard

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Ran Seilforening
NOR 3847

Anine Skjæret Halstensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anine Skjæret Halstensen Bærum Seilforening
NOR 3649

Mia Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mia Klæboe Drøbaksund Seilforening
NOR 3238

Maja Moen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3238
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Maja Moen Ålesunds Seilforening
NOR 3556

Daniel Nising Lundal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3556
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Nising Lundal Stavanger Seilforening
NOR 3089

Anna Helene Salvanes

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 3089
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anna Helene Salvanes Søgne Seilforening
NOR 3689

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Sverdrup Bærum Seilforening
NOR 3951

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jenny Skirstad Pollen Bærum Seilforening
NOR 3934

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marie Stenhagen Bærum Seilforening
USA 19476

Landon Cormie

Seilforening: Club Vineyard Haven Yacht Club
Seilnummer: USA 19476
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Landon Cormie Club Vineyard Haven Yacht Club
NOR 3918

Caroline Karlsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3918
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Karlsen Tønsberg Seilforening
NOR 3504

Maud Mariann Myhre

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Maud Mariann Myhre Bærum Seilforening
NOR 3583

Agnes Pettersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Agnes Pettersen Moss Seilforening
NOR 3819

Philip Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Philip Forslund Nesodden Seilforening
NOR 3815

Sivert Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Foyn-Andersen Tønsberg Seilforening
NOR 3940

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sindre Tollevik Garvik Stavanger Seilforening
NOR 3887

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Balder Støen Nesodden Seilforening
NOR 3881

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Vetle Støen Nesodden Seilforening
NOR 383

Linus Ekdahl

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 383
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Linus Ekdahl Tønsberg Seilforening
NOR 3532

Iselin Ruud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Iselin Ruud Bærum Seilforening
NOR 3830

Noah Boge

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Noah Boge Tønsberg Seilforening
NOR 3822

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Lundblad Nesodden Seilforening
NOR 3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR 3922

Mikkel Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikkel Jansen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3930

Felix Toll-Kjær

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Felix Toll-Kjær Tønsberg Seilforening
NOR 3888

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Milla Wang Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3948

Hedvig Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Hedvig Doksrød Sandefjord Seilforening
NOR 3919

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3919
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus August Berthet Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3901

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Andre Vabø Ran Seilforening
NOR 3970

Isabella Petterson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Isabella Petterson Tønsberg Seilforening
NOR 3775

Fredrik Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Fredrik Ugelstad Kongelig Norsk Seilforening
NOR 4004

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 4004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nilas Goa Diab Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3988

Julie Leren Ellingsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Leren Ellingsen Hjellestad Seilforening
NOR 3613

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening
NOR 3981

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emil Forslund Nesodden Seilforening
NOR 3939

Sara Louise Syrrist

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sara Louise Syrrist Moss Seilforening
NOR 3671

Georg Grønfur

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Georg Grønfur Ålesunds Seilforening
Deltagere i klassen: 61
 
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3921

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3921
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magnus Sletten Hansen Ran Seilforening
NOR 3675

Milla Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3675
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Milla Sandmo Birkeland Ran Seilforening
NOR 3796

Ingeborg S. Kvendseth

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingeborg S. Kvendseth Moss Seilforening
NOR 3883

Aksel Næshagen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 3883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aksel Næshagen Fredrikstad Seilforening
NOR 3750

Vilde bjørland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Vilde bjørland Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3567

Ole willy Salvanes

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 3567
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ole willy Salvanes Søgne Seilforening
NOR 3622

Jenny Pøhner

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 3622
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jenny Pøhner Horten Seilforening
NOR 3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Rolland Åsane Seilforening
NOR 3404

Selmer Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Selmer Foyn-Andersen Tønsberg Seilforening
NOR 3501

Pelayo Salvadores

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pelayo Salvadores Stavanger Seilforening
NOR 2836

Aleksander Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Seilnummer: NOR 2836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aleksander Ljungstrøm Grimstad Seilforening
NOR 3397

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mette Aabye Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Sjursen Åsane Seilforening
NOR 3927

Ferdinand Toll-Kjær

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ferdinand Toll-Kjær Tønsberg Seilforening
NOR 3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pia Henriette Brun Tveita Åsane Seilforening
NOR 3521

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3521
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Even Begall Åsane Seilforening
NOR 3614

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jakob Begall Åsane Seilforening
NOR 3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Frida Bakke Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR 3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 19
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 23:48:01Cache read