Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Optimist - Optimist A

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5
1 NOR-3919

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3919
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus August Berthet

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3919
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus August Berthet (Kongelig Norsk Seilforening)
4 11114
2 NOR-3995

Erik Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Bøen (Ålesunds Seilforening)
14 26338
3 NOR-3649

Mia Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mia Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mia Klæboe (Drøbaksund Seilforening)
19 441747
4 NOR-3689

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Sverdrup (Bærum Seilforening)
20 3341027
5 NOR-3951

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jenny Skirstad Pollen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jenny Skirstad Pollen (Bærum Seilforening)
30 5811611
6 USA-21833.

Pearse Dowd

Seilforening: Corinthian YC / JK Sailing
Seilnummer: USA 21833.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pearse Dowd

Seilforening: Corinthian YC / JK Sailing
Seilnummer: USA 21833.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pearse Dowd (Corinthian YC / JK Sailing)
38 12229125
7 USA-14399

Sophia Peck

Seilforening: JK Sailing
Seilnummer: USA 14399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sophia Peck

Seilforening: JK Sailing
Seilnummer: USA 14399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sophia Peck (JK Sailing)
40 DNF (62)1113133
8 USA-21662

Jonnie Ciffolillo

Seilforening: JK Sailing
Seilnummer: USA 21662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonnie Ciffolillo

Seilforening: JK Sailing
Seilnummer: USA 21662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonnie Ciffolillo (JK Sailing)
43 925RET (62)81
9 NOR-3981

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Forslund (Nesodden Seilforening)
43 112624DNS (62)
10 NOR-3815

Sivert Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert Foyn-Andersen (Tønsberg Seilforening)
46 BFD (62)1214182
11 NOR-3880

Jacob Wærsten

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Wærsten

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jacob Wærsten (Bærum Seilforening)
46 BFD (62)1051912
12 NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen (Ran Seilforening)
54 82432166
13 NOR-3817

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Diane Ninauve-Jutulstad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Diane Ninauve-Jutulstad (Bundefjorden Seilforening)
55 141819149
14 NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly (Ran Seilforening)
60 BFD (62)525525
15 NOR-3901

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø (Ran Seilforening)
66 1720163013
16 NOR-3948

Hedvig Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedvig Doksrød (Sandefjord Seilforening)
67 BFD (62)921928
17 NOR-3912

Henrik Løset Eriksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Løset Eriksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Løset Eriksen (Sandefjord Seilforening)
68 30DNF (62)7229
18 NOR-3885

Marie Butler Wang

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Butler Wang

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Butler Wang (Tønsberg Seilforening)
69 162682223
19 NOR-3887

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Balder Støen (Nesodden Seilforening)
70 18DNF (62)21535
20 NOR-3934

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marie Stenhagen (Bærum Seilforening)
70 107RET (62)2033
21 USA-19476

Landon Cormie

Seilforening: Club Vineyard Haven Yacht Club
Seilnummer: USA 19476
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Landon Cormie

Seilforening: Club Vineyard Haven Yacht Club
Seilnummer: USA 19476
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Landon Cormie (Club Vineyard Haven Yacht Club)
74 2016372810
22 NOR-4004

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 4004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nilas Goa Diab

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 4004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nilas Goa Diab (Kongelig Norsk Seilforening)
76 BFD (62)13102132
23 NOR-3897

Edvin Iver Stakston

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvin Iver Stakston

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvin Iver Stakston (Sandefjord Seilforening)
78 621332526
24 NOR-3847

Anine Skjæret Halstensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anine Skjæret Halstensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anine Skjæret Halstensen (Bærum Seilforening)
80 727154031
25 NOR-3918

Caroline Karlsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3918
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Karlsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3918
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Karlsen (Tønsberg Seilforening)
81 27DNF (62)31716
26 NOR-3767

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 3767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanne Birkeland (Soon Seilforening)
90 2330223715
27 NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen (Ran Seilforening)
95 1533263321
28 NOR-3930

Felix Toll-Kjær

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Felix Toll-Kjær

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Felix Toll-Kjær (Tønsberg Seilforening)
96 28DNF (62)381119
29 NOR-3522

Erland Handegard

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erland Handegard (Ran Seilforening)
97 DNF (62)14184322
30 NOR-3972

Liva Løset Eriksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liva Løset Eriksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Liva Løset Eriksen (Sandefjord Seilforening)
99 1315393536
31 NOR-3830

Noah Boge

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Noah Boge

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Noah Boge (Tønsberg Seilforening)
104 2428351742
32 NOR-3238

Maja Moen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3238
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Maja Moen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3238
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Maja Moen (Ålesunds Seilforening)
109 2131234134
33 NOR-3884

Nikolai Løhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nikolai Løhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nikolai Løhren Kuhle (Kongelig Norsk Seilforening)
118 191720DNF (62)DNC (62)
34 NOR-3993

Christine Gyllenhammar-Wiig

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3993
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christine Gyllenhammar-Wiig

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 3993
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christine Gyllenhammar-Wiig (Sandefjord Seilforening)
120 31DNF (62)433214
35 NOR-3765

Una Bryhni Utheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Una Bryhni Utheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Una Bryhni Utheim (Bærum Seilforening)
121 29DNF (62)304220
36 NOR-3940

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Tollevik Garvik (Stavanger Seilforening)
123 BFD (62)23273439
37 NOR-3671

Georg Grønfur

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Georg Grønfur

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3671
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Georg Grønfur (Ålesunds Seilforening)
129 BFD (62)34282740
38 NOR-3970

Isabella Petterson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Isabella Petterson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Isabella Petterson (Tønsberg Seilforening)
134 DNF (62)DNC (62)243117
39 NOR-3870

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Audun Iveland (Haugesund Seilforening)
145 DNF (62)DNC (62)422318
40 NOR-3326

Sofie Juriks

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sofie Juriks

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sofie Juriks (Moss Seilforening)
151 DNF (62)35472643
41 NOR-3613

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marte Wenneck Rasmussen (Hjellestad Seilforening)
160 253241DNF (62)DNC (62)
42 NOR-3504

Maud Mariann Myhre

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Maud Mariann Myhre

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Maud Mariann Myhre (Bærum Seilforening)
164 DNF (62)DNC (62)293637
43 NOR-3250

Søren Homme Håland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Søren Homme Håland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Søren Homme Håland (Stavanger Seilforening)
166 DNF (62)DNC (62)363830
44 NOR-3888

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
179 2629DNF (62)DNC (62)DNC (62)
45 NOR-383

Linus Ekdahl

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 383
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Linus Ekdahl

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 383
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Linus Ekdahl (Tønsberg Seilforening)
182 DNF (62)DNC (62)403941
46 NOR-3881

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vetle Støen (Nesodden Seilforening)
190 22DNF (62)44DNF (62)DNC (62)
47 NOR-3820

Emilie K. Nilsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie K. Nilsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie K. Nilsen (Ran Seilforening)
191 DNF (62)DNF (62)RET (62)2938
48 NOR-3003

Gudleik Berg Kjøpsnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gudleik Berg Kjøpsnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gudleik Berg Kjøpsnes (Stavanger Seilforening)
198 BFD (62)DNF (62)12RET (62)DNC (62)
49 NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik (Ran Seilforening)
205 BFD (62)19DNF (62)DNC (62)DNC (62)
50 NOR-3532

Iselin Ruud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Iselin Ruud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3532
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Iselin Ruud (Bærum Seilforening)
210 DNF (62)DNC (62)DNF (62)DNC (62)24
51 NOR-3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Hjorth (Askøy Seilforening)
213 DNF (62)DNC (62)4544DNF (62)
52 NOR-3556

Daniel Nising Lundal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3556
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Nising Lundal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3556
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Nising Lundal (Stavanger Seilforening)
214 BFD (62)DNF (62)46DSQ (62)44
53 NOR-3819

Philip Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3819
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Forslund (Nesodden Seilforening)
220 DNF (62)DNC (62)34DNF (62)DNC (62)
54 NOR-3822

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Lundblad (Nesodden Seilforening)
234 DNF (62)DNC (62)48DNF (62)DNC (62)
55 NOR-3829

Tuva Handegard

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Handegard (Ran Seilforening)
248 DNC (62)DNC (62)DNC (62)DNC (62)DNC (62)
56 NOR-3089

Anna Helene Salvanes

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 3089
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Helene Salvanes

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 3089
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anna Helene Salvanes (Søgne Seilforening)
248 DNC (62)DNC (62)DNC (62)DNC (62)DNC (62)
57 NOR-3583

Agnes Pettersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Agnes Pettersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Agnes Pettersen (Moss Seilforening)
248 DNC (62)DNC (62)DNC (62)DNC (62)DNC (62)
58 NOR-3922

Mikkel Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikkel Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikkel Jansen (Kongelig Norsk Seilforening)
248 BFD (62)DNF (62)DNF (62)DNC (62)DNC (62)
59 NOR-3775

Fredrik Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Ugelstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Ugelstad (Kongelig Norsk Seilforening)
248 DNF (62)DNC (62)DNF (62)DNC (62)DNC (62)
60 NOR-3988

Julie Leren Ellingsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Leren Ellingsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Leren Ellingsen (Hjellestad Seilforening)
248 DNF (62)DNC (62)DNF (62)DNC (62)DNC (62)
61 NOR-3939

Sara Louise Syrrist

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sara Louise Syrrist

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sara Louise Syrrist (Moss Seilforening)
248 DNC (62)DNC (62)DNC (62)DNC (62)DNC (62)

Optimist - Optimist B

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-3883

Aksel Næshagen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 3883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aksel Næshagen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 3883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aksel Næshagen (Fredrikstad Seilforening)
12 9111
2 NOR-3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frida Bakke Hjellestad (Hjellestad Seilforening)
19 6355
3 NOR-3921

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3921
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3921
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen (Ran Seilforening)
22 2668
4 NOR-3501

Pelayo Salvadores

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pelayo Salvadores

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pelayo Salvadores (Stavanger Seilforening)
22 41143
5 NOR-3614

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jakob Begall (Åsane Seilforening)
25 7882
6 NOR-3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Sjursen (Åsane Seilforening)
25 55114
7 NOR-3397

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mette Aabye (Kongelig Norsk Seilforening)
26 3797
8 NOR-3750

Vilde bjørland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vilde bjørland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vilde bjørland (Kongelig Norsk Seilforening)
28 1DNC (16)29
9 NOR-3521

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3521
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3521
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Even Begall (Åsane Seilforening)
29 823DNC (16)
10 NOR-3622

Jenny Pøhner

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 3622
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jenny Pøhner

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 3622
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jenny Pøhner (Horten Seilforening)
34 1041010
11 NOR-3404

Selmer Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Selmer Foyn-Andersen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Selmer Foyn-Andersen (Tønsberg Seilforening)
43 129DNC (16)6
12 NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen (Åsane Seilforening)
44 11107DNC (16)
13 NOR-3796

Ingeborg S. Kvendseth

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingeborg S. Kvendseth

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 3796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingeborg S. Kvendseth (Moss Seilforening)
64 DNS (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)
14 NOR-3567

Ole willy Salvanes

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 3567
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole willy Salvanes

Seilforening: Søgne Seilforening
Seilnummer: NOR 3567
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole willy Salvanes (Søgne Seilforening)
64 DNS (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)
15 NOR-2836

Aleksander Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Seilnummer: NOR 2836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aleksander Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Seilnummer: NOR 2836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aleksander Ljungstrøm (Grimstad Seilforening)
64 DNS (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-10-02 12:41:03Cache read