Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
Endring av Seilingsbestemmelsene
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
022
NOR 8
Stein Anders Sundbye
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stein Anders Sundbye
, Asker Seilforening
Klasse: Windfoil
NOR 2325
Thomas Efskind
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2325
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Efskind
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 150
Øyvind Birkeland
Seilforening:
Bergen Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Birkeland
, Bergen Brettseilerklubb
Klasse: Windfoil
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magne Frønsdal
, Asker Seilforening
Klasse: Formula Windsurfing
NOR 2594
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2594
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Waszp
DEN 291
Niklas Lillelund
Seilforening:
SkIW/ÅWK
Seilnummer:
DEN 291
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Niklas Lillelund
, SkIW/ÅWK
Klasse: Windfoil
DEN 431
Peder Noas
Seilforening:
Skive Sejlklub
Seilnummer:
DEN 431
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peder Noas
, Skive Sejlklub
Klasse: Windfoil
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 215
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Frithjof Askvig
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Windfoil
NOR 25
Einar Bleikvin
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Bleikvin
, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Windfoil
NOR 13
Endre Funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Endre Funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Windfoil
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 52
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Formula Windsurfing
NOR 56
Endre Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Endre Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Formula Windsurfing
NOR 20
kjell strand jacobsen
Seilforening:
Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kjell strand jacobsen
, Tønsberg Brettseilerklubb
Klasse: Formula Windsurfing
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 57
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arthur Ulrichsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Windfoil
NOR 80
Johan Skaaret
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 80
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan Skaaret
, Asker Seilforening
Klasse: Windfoil
POL 1
Lukasz Grodzicki
Seilforening:
SKZ
Seilnummer:
POL 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lukasz Grodzicki
, SKZ
Klasse: Windfoil
NOR 91
Svein Rudihaugen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 91
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Rudihaugen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Formula Windsurfing
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Linnerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Windfoil
NOR 0
Rudolf Fredriksen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rudolf Fredriksen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Formula Windsurfing
NOR P
Peder Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR P
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peder Stiansen
, Asker Seilforening
Klasse: Windfoil
NOR 11
Sigurd Skaug
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sigurd Skaug
, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Windfoil
NOR X
Karl Aksel Aubert
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR X
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Aksel Aubert
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Windfoil
Last ned CSV fil