Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Seilingsbestemmelser Optimist C + Brett Rekrutt
Det blir ikke kiosk i Ran under HC5
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
030
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3523
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Sjursen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 0
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3921
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Sletten Hansen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3820
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emilie K. Nilsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3xxx
Daniel Fossheim
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3xxx
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Fossheim
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 1
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Endre Bøthun Havnen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3616
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3616
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte Wenneck Rasmussen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3906
Olaf Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3906
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olaf Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 208682
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 208682
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Christian Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oliver Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 00
Isak Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Isak Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frida Bakke Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3521
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3614
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jakob Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 207107
Celia Valeu Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 207107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeu Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3901
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 362
Noah Jonathan Kleiveland Hatlevik
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 362
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Noah Jonathan Kleiveland Hatlevik
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Nystad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203538
Tiliam Strømme
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tiliam Strømme
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
Last ned CSV fil