Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

IOM

Plass Seilnr Båt Poeng Race 01Race 02Race 03Race 04Race 05Race 06Race 07Race 08Race 09Race 10Race 11Race 12Race 13Race 14Race 15Race 16Race 17Race 18Race 19Race 20Race 21Race 22Race 23Race 24Race 25Race 26
1 DEN-45

John Pettersson

Seilforening: OMS
Båttype: V8
Seilnummer: DEN 45
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John Pettersson

Seilforening: OMS
Båttype: V8
Seilnummer: DEN 45
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John Pettersson (OMS)
83 118433113246137352911274331012
2 NOR-190

Odd-Ørnulf Stray

Seilforening: Mandal Seilforening
Båttype: Nitro
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Odd-Ørnulf Stray

Seilforening: Mandal Seilforening
Båttype: Nitro
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Odd-Ørnulf Stray (Mandal Seilforening)
97 2436134681052921511254441154256
3 SWE-43

Bo Jonsson

Seilforening: SRSS
Båttype: Amarone
Seilnummer: SWE 43
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bo Jonsson

Seilforening: SRSS
Båttype: Amarone
Seilnummer: SWE 43
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bo Jonsson (SRSS)
100 82275127172521069614635656414
4 NOR-91

Yngve Stender

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Yngve Stender

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Yngve Stender (Sandefjord Seilforening)
111 66511161417110651114747589315731
5 SWE-50

Thomas Enwall

Seilforening: SRSS
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: SWE 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Enwall

Seilforening: SRSS
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: SWE 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Enwall (SRSS)
119 38152418217314934354121024910611DNF (19)
6 NOR-47

Torvald Klem

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Nitro
Seilnummer: NOR 47
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torvald Klem

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Nitro
Seilnummer: NOR 47
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torvald Klem (Norsk Modellseilforening)
126 141079728261718DNF (19)861851311781177
7 DEN-64

Brian Nilsson

Seilforening: MSK
Båttype: V8
Seilnummer: DEN 64
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Brian Nilsson

Seilforening: MSK
Båttype: V8
Seilnummer: DEN 64
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Brian Nilsson (MSK)
140 DNF (19)3133DNF (19)153541511713513107326327929
8 SWE-5

Tom Olsson

Seilforening: SRSS
Båttype: Kanton 2
Seilnummer: SWE 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tom Olsson

Seilforening: SRSS
Båttype: Kanton 2
Seilnummer: SWE 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tom Olsson (SRSS)
166 5DNF (19)15111747117312164179101611726111365
9 DEN-98

Jørgen Averhoff

Seilforening: MSK
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: DEN 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jørgen Averhoff

Seilforening: MSK
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: DEN 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jørgen Averhoff (MSK)
173 13DNF (19)1786141518110446142610914151914148
10 SWE-82

Magnus Timerdal

Seilforening: SRSS
Båttype: Alfa
Seilnummer: SWE 82
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Timerdal

Seilforening: SRSS
Båttype: Alfa
Seilnummer: SWE 82
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Timerdal (SRSS)
174 4134101211514512814111212141116357215911
11 SWE-34

Benny Johnsson

Seilforening: LSSG
Båttype: Rocky
Seilnummer: SWE 34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Benny Johnsson

Seilforening: LSSG
Båttype: Rocky
Seilnummer: SWE 34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Benny Johnsson (LSSG)
184 7514DNF (19)211212133121171610133127101116135132
12 NOR-29

Per Robert Jentsch

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per Robert Jentsch

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per Robert Jentsch (Sandefjord Seilforening)
193 91616138617101418716122312812BFD (19)1310511123
13 NOR-21

Sturla Fjoran

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Cheinz
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sturla Fjoran

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Cheinz
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sturla Fjoran (Norsk Modellseilforening)
246 15791191316612915151798161515161110121281510
14 FIN-164

Olle Martonen

Seilforening: WSF
Båttype: Maxim
Seilnummer: FIN 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olle Martonen

Seilforening: WSF
Båttype: Maxim
Seilnummer: FIN 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olle Martonen (WSF)
253 1291016158149DNF (19)16181781371716141598131410413
15 NOR-52

Morten Tønnesen

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: V8
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Tønnesen

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: V8
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Tønnesen (Norsk Modellseilforening)
264 16121215107131515131713151716891114151411812814
16 NOR-314

Ole Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Kantun S
Seilnummer: NOR 314
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Kantun S
Seilnummer: NOR 314
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole Øyvind Ingebretsen (Brevik Seilforening)
278 10156DNF (19)DNC (19)591381113512101111DNF (19)DNF (19)DNS (19)1312DNF (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)
17 NOR-1

Arvid Kaupang

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Kaupang

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Brit Pop
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Kaupang (Larvik Seilforening)
289 111418121410101116814101414181513138161614DNS (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)
18 NOR-44

Ole Peder Bjørsom

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Vision
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole Peder Bjørsom

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Vision
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole Peder Bjørsom (Norsk Modellseilforening)
337 DNF (19)11111416918169616DNF (19)91815DNF (19)17DNS (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)DNS (19)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 01:27:05Cache read