Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 033
NOR 12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Morten Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 17:19:28 31:19:28 33:21:49 5
Total 27.06.2019 17:19:28 31:19:28 33:21:49 5
    SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Morten Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 17:19:28 31:19:28 33:21:49 5
Total 27.06.2019 17:19:28 31:19:28 33:21:49 5
Fridtjov Bergmann, Bergens Seilforening
Morten Bergmann,
Magne Aalen,
Lars Wilhelmsen,
Kjell Magnus Økland,
Elin Iversen,
Mathias Johannessen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0651

NOR 7888

magnus valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888

Sverre Lorentzen

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
    VILJE

magnus valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888

Sverre Lorentzen

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
magnus valland, Voss Siglarlaug
Sverre Lorentzen,
Lars Haugo,
Mats Anda,
Per Fretheim,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: X-119
Måltall: 1,0453

NOR 13333

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40rc
Seilnummer: NOR 13333

John Sanderød

Seilforening:
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40rc
Seilnummer: NOR 13333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:04:33 29:04:33 31:30:34 3
Total 27.06.2019 15:04:33 29:04:33 31:30:34 3
    ASISS

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40rc
Seilnummer: NOR 13333

John Sanderød

Seilforening:
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40rc
Seilnummer: NOR 13333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:04:33 29:04:33 31:30:34 3
Total 27.06.2019 15:04:33 29:04:33 31:30:34 3
Ole Birger Giæver, Trondhjems Seilforening
John Sanderød,
Kristian Torkildsen,
Tallak Jensen Torkildsen,
Svein Erik Lyse,
Yngve Jensen,
Erik Hveding,
Einer Herrem,
Kristoffer Kleppestø,
Markus Swarowsky,
Simen Sandseter,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: A40rc
Måltall: 1,0837

NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:51:15 33:51:15 34:08:55 5
Total 27.06.2019 19:51:15 33:51:15 34:08:55 5
    LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:51:15 33:51:15 34:08:55 5
Total 27.06.2019 19:51:15 33:51:15 34:08:55 5
Willy Forland, Ran Seilforening
Kåre Forland,
Johan Riisøen,
Torvald Fossestøl,
Erling Myrseth,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: ELAN 37
Måltall: 1,0087

NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:05:44 33:05:44 32:38:43 1
Total 27.06.2019 19:05:44 33:05:44 32:38:43 1
    FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:05:44 33:05:44 32:38:43 1
Total 27.06.2019 19:05:44 33:05:44 32:38:43 1
Jan Vidar Nordstrand, Bergens Seilforening
Karen Drange,
Johan Skylstad,
Mariann Nornes,
Fritzie Kalsås,
Håvar Yndestad,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9864

NOR 9723

SVERRE FAUGSTAD

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723

Rune Stølsnes

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 01:13:45 39:13:45 35:55:33 7
Total 28.06.2019 01:13:45 39:13:45 35:55:33 7
    FRYD

SVERRE FAUGSTAD

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723

Rune Stølsnes

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 01:13:45 39:13:45 35:55:33 7
Total 28.06.2019 01:13:45 39:13:45 35:55:33 7
SVERRE FAUGSTAD, Ran Seilforening
Rune Stølsnes,
Odd Sætre,
Trond Matre,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Linjett 33
Måltall: 0,9158

NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Rune Myrvågnes

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:40:56 33:40:56 33:23:08 2
Total 27.06.2019 19:40:56 33:40:56 33:23:08 2
    KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Rune Myrvågnes

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:40:56 33:40:56 33:23:08 2
Total 27.06.2019 19:40:56 33:40:56 33:23:08 2
Jon Hardie, Milde Båtlag
Rune Myrvågnes,
Robert Jensen,
Anders Vikøyr,
Johnny Njøten,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Crown 39
Måltall: 0,9912

NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Stein-Håvard Bergstad

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:53:02 29:53:02 31:11:01 1
Total 27.06.2019 15:53:02 29:53:02 31:11:01 1
    AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Stein-Håvard Bergstad

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:53:02 29:53:02 31:11:01 1
Total 27.06.2019 15:53:02 29:53:02 31:11:01 1
Inge André Utåker, Bergens Seilforening
Stein-Håvard Bergstad,
Jan Malmin Hansen,
Petter Sørhaug,
Lars Tollef Larsson,
Rolf Smedal,
Eskil Karstein Holme,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0435

NOR 11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:51:47 33:51:47 35:14:52 6
Total 27.06.2019 19:51:47 33:51:47 35:14:52 6
    FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:51:47 33:51:47 35:14:52 6
Total 27.06.2019 19:51:47 33:51:47 35:14:52 6
Morten Fotland, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle,
Magnus Mjøs,
James Wood,
Knut Erik Hjort,
Stig Kobbeltvedt,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0409

NOR 15634

Hege Kvalnes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634

Morten Wilmann

Seilforening:
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 20:30:25 34:30:25 34:17:59 7
Total 27.06.2019 20:30:25 34:30:25 34:17:59 7
    EGO

Hege Kvalnes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634

Morten Wilmann

Seilforening:
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 20:30:25 34:30:25 34:17:59 7
Total 27.06.2019 20:30:25 34:30:25 34:17:59 7
Hege Kvalnes, Bodø Seilforening
Morten Wilmann,
Ken Olsen,
Lena Susanne Larssen,
Thomas Hytten,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Dehler 38
Måltall: 0,9940

NOR 13951

Audun Midttveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951

Knut Olaussen

Seilforening:
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 01:41:08 39:41:08 35:55:24 6
Total 28.06.2019 01:41:08 39:41:08 35:55:24 6
    STORMEN

Audun Midttveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951

Knut Olaussen

Seilforening:
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 01:41:08 39:41:08 35:55:24 6
Total 28.06.2019 01:41:08 39:41:08 35:55:24 6
Audun Midttveit, Askøy Seilforening
Knut Olaussen,
Olve Rusten,
Signy Aud Rusten,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Hanse 320
Måltall: 0,9052

NOR 15651

Einar Gundersen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Poniente
Båttype: Jeanneau SO 479
Seilnummer: NOR 15651

Svein Erik Barstad

Seilforening:
Båtnavn: Poniente
Båttype: Jeanneau SO 479
Seilnummer: NOR 15651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:13:33 36:13:33 37:49:11 9
Total 27.06.2019 22:13:33 36:13:33 37:49:11 9
    PONIENTE

Einar Gundersen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Poniente
Båttype: Jeanneau SO 479
Seilnummer: NOR 15651

Svein Erik Barstad

Seilforening:
Båtnavn: Poniente
Båttype: Jeanneau SO 479
Seilnummer: NOR 15651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:13:33 36:13:33 37:49:11 9
Total 27.06.2019 22:13:33 36:13:33 37:49:11 9
Einar Gundersen, Ålesunds Seilforening
Svein Erik Barstad,
Perry Longva,
Stig Østraat,
Arvid Madsen,
Birger Lervåg,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Jeanneau SO 479
Måltall: 1,0440

NOR 11356

BJØRN VIE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356

Gry Hove Vie

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:02:47 35:02:47 35:18:33 8
Total 27.06.2019 21:02:47 35:02:47 35:18:33 8
    NEMO

BJØRN VIE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356

Gry Hove Vie

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:02:47 35:02:47 35:18:33 8
Total 27.06.2019 21:02:47 35:02:47 35:18:33 8
BJØRN VIE, Ran Seilforening
Gry Hove Vie,
Elise Hove Vie,
Erling Nyttingnes,
Andre Farstad,
Anders Helland,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Elan 37
Måltall: 1,0075

NOR 7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albæk

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 03:41:12 41:41:12 35:01:30 4
Total 28.06.2019 03:41:12 41:41:12 35:01:30 4
    AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albæk

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 03:41:12 41:41:12 35:01:30 4
Total 28.06.2019 03:41:12 41:41:12 35:01:30 4
Terje Sætre, Nordhordland Seilforening
Lene Albæk,
Bente Semmingsen Fivelsdal,
Gunn Gjetrang Follesø,
Oddrun Leknes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Mørebas 33
Måltall: 0,8402

NOR 6045

Rune Lodden

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:22:49 35:22:49 34:11:42 6
Total 27.06.2019 21:22:49 35:22:49 34:11:42 6
    SEA-GIRL

Rune Lodden

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:22:49 35:22:49 34:11:42 6
Total 27.06.2019 21:22:49 35:22:49 34:11:42 6
Rune Lodden, Stord Seilforening
Inge Utbjoe,
Simon Utbjoe,
Sigurd Utbjoe,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Comfortina 36
Måltall: 0,9665

NOR 8915

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915

Karl Otto Book

Seilforening:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:25:28 33:25:28 33:46:55 4
Total 27.06.2019 19:25:28 33:25:28 33:46:55 4
    CAPRICCIO

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915

Karl Otto Book

Seilforening:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:25:28 33:25:28 33:46:55 4
Total 27.06.2019 19:25:28 33:25:28 33:46:55 4
Otto Book, Åsgårdstrand Seilforening
Karl Otto Book,
Maren Magda Book,
Børge Midtgaard,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Victory 42
Måltall: 1,0107

NOR 14873

Rune Fanebust

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873

Bjørn Rune Blomvågnes

Seilforening:
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 00:34:05 38:34:05 36:31:26 8
Total 28.06.2019 00:34:05 38:34:05 36:31:26 8
    ANCHRISSI

Rune Fanebust

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873

Bjørn Rune Blomvågnes

Seilforening:
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 00:34:05 38:34:05 36:31:26 8
Total 28.06.2019 00:34:05 38:34:05 36:31:26 8
Rune Fanebust, Nordhordland Seilforening
Bjørn Rune Blomvågnes,
Vidar Hundvin,
Åge Torsvik,
Øyvind Myhr,
Magne Legernes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Hanse 385
Måltall: 0,9470

NOR 14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447

Endre Eliassen

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:22:38 37:22:38 34:38:41 3
Total 27.06.2019 23:22:38 37:22:38 34:38:41 3
    CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447

Endre Eliassen

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:22:38 37:22:38 34:38:41 3
Total 27.06.2019 23:22:38 37:22:38 34:38:41 3
Frode Tveranger Haugland, Askøy Seilforening
Endre Eliassen,
Trond Berntsen,
Tor Lohne,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Hanse 325
Måltall: 0,9269

NOR 84

Bjørn Lindgren

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
    GALACTIC VIKING

Bjørn Lindgren

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
Bjørn Lindgren, Soon Seilforening Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Open 60
Måltall: 1,5356

NOR 37

Paolo Laverda

Seilforening: Lega Navale Italiana
Båtnavn: L'Esprit
Båttype: Breehorn 37
Seilnummer: NOR 37

Guido Soloni

Seilforening:
Båtnavn: L'Esprit
Båttype: Breehorn 37
Seilnummer: NOR 37
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 02:22:27 40:22:27 48:26:56 10
Total 28.06.2019 02:22:27 40:22:27 48:26:56 10
    L'ESPRIT

Paolo Laverda

Seilforening: Lega Navale Italiana
Båtnavn: L'Esprit
Båttype: Breehorn 37
Seilnummer: NOR 37

Guido Soloni

Seilforening:
Båtnavn: L'Esprit
Båttype: Breehorn 37
Seilnummer: NOR 37
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 02:22:27 40:22:27 48:26:56 10
Total 28.06.2019 02:22:27 40:22:27 48:26:56 10
Paolo Laverda, Lega Navale Italiana
Guido Soloni,
Daniele Zandegiacomo,
Nicola Riva,
Vincenzo Ciminale,
Alberto Tomaselli,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Breehorn 37
Måltall: 1,2
NOR 10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901

Bjørn Saltvik

Seilforening:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 10
Total DNC 10
    BETTY BOOP

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901

Bjørn Saltvik

Seilforening:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 10
Total DNC 10
Morten Christensen, Skøyen Seilforening
Bjørn Saltvik,
Peter Mejlhus,
Leif Martin Kirknes,
Rune Olsen,
Jarle Bjørn Hansen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,0149

NOR 10854

Roy Kenneth Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854

Otto Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:27:09 33:27:09 35:22:57 7
Total 27.06.2019 19:27:09 33:27:09 35:22:57 7
    BLUE DAWN

Roy Kenneth Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854

Otto Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:27:09 33:27:09 35:22:57 7
Total 27.06.2019 19:27:09 33:27:09 35:22:57 7
Roy Kenneth Hansen, Bergens Seilforening
Otto Hægland,
Tom Larssen,
Stian Larssen,
Erik Rieber Mohn,
Emil Rieber-Mohn,
James Henry,
John Peder Sørland,
Dagfinn Haraldsen,
Reidar Haraldsen,
Johnny Stiansen,
Tim Genge,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 47.7
Måltall: 1,0577

NOR 11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:40:42 33:40:42 33:27:21 3
Total 27.06.2019 19:40:42 33:40:42 33:27:21 3
    KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:40:42 33:40:42 33:27:21 3
Total 27.06.2019 19:40:42 33:40:42 33:27:21 3
Steinar Hansen, Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen,
Michal Nowicki,
Steinar Olsnes,
Simonas Narkus,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9934

NOR 15627

Øystein Horneland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Minmin
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627

Roald Skjoldal

Seilforening:
Båtnavn: Minmin
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
    MINMIN

Øystein Horneland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Minmin
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627

Roald Skjoldal

Seilforening:
Båtnavn: Minmin
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Øystein Horneland, Bergens Seilforening
Roald Skjoldal,
Asle Aasen,
Jarle Mikkelsen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: HR34
Måltall: 0,8472

NOR 14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:14:41 35:14:41 33:45:13 2
Total 27.06.2019 21:14:41 35:14:41 33:45:13 2
    SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:14:41 35:14:41 33:45:13 2
Total 27.06.2019 21:14:41 35:14:41 33:45:13 2
Per Aga, Os Seilforening
Halvor Aga,
Aksel Mygland Nes,
Pekka Heinänen,
Andreas Havnelid,
Anstein Olav Felde Johansen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Måltall: 0,9577

NOR 15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:23:42 37:23:42 35:16:42 5
Total 27.06.2019 23:23:42 37:23:42 35:16:42 5
    MEMENTO MORI

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:23:42 37:23:42 35:16:42 5
Total 27.06.2019 23:23:42 37:23:42 35:16:42 5
Knud Nagell Dahl, Stord Seilforening
Torodd Olsen,
Kent Heine Spissøy,
Tommy Halvorsen,
Erling Tyse,
Knut-Ove Eidsnes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Hanse 350
Måltall: 0,9434

NOR 2649

John Murphy

Seilforening: PEYC
Båtnavn: Erin
Båttype: SunOd49
Seilnummer: NOR 2649

Emma Scott

Seilforening:
Båtnavn: Erin
Båttype: SunOd49
Seilnummer: NOR 2649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 17:34:04 31:34:04 33:03:05 4
Total 27.06.2019 17:34:04 31:34:04 33:03:05 4
    ERIN

John Murphy

Seilforening: PEYC
Båtnavn: Erin
Båttype: SunOd49
Seilnummer: NOR 2649

Emma Scott

Seilforening:
Båtnavn: Erin
Båttype: SunOd49
Seilnummer: NOR 2649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 17:34:04 31:34:04 33:03:05 4
Total 27.06.2019 17:34:04 31:34:04 33:03:05 4
John Murphy, PEYC
Emma Scott,
Ken Brown,
Peter Macalister,
Callum Stobbie,
Charlotte Brown,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: SunOd49
Måltall: 1,0470
NOR 15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:38:21 36:38:21 34:57:13 1
Total 27.06.2019 22:38:21 36:38:21 34:57:13 1
    VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:38:21 36:38:21 34:57:13 1
Total 27.06.2019 22:38:21 36:38:21 34:57:13 1
Bård Singstad, Ran Seilforening
Jonas Grefsrud,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: VQ 32
Måltall: 0,9540

NOR 10350

John Cooper

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Xanadu
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10350

Snorre Risa

Seilforening:
Båtnavn: Xanadu
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 20:18:54 34:18:54 32:40:16 1
Total 27.06.2019 20:18:54 34:18:54 32:40:16 1
    XANADU

John Cooper

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Xanadu
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10350

Snorre Risa

Seilforening:
Båtnavn: Xanadu
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 20:18:54 34:18:54 32:40:16 1
Total 27.06.2019 20:18:54 34:18:54 32:40:16 1
John Cooper, Stavanger Seilforening
Snorre Risa,
Arne Onstein,
Vegard Eide,
Rannveig Erdal,
Bjørn Forshei,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Comfortina 35
Måltall: 0,9521

NOR 8104

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104

Peder E. Brand

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:35:05 36:35:05 37:46:38 2
Total 27.06.2019 22:35:05 36:35:05 37:46:38 2
    FRI

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104

Peder E. Brand

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:35:05 36:35:05 37:46:38 2
Total 27.06.2019 22:35:05 36:35:05 37:46:38 2
Jo G. Brand, Kongelig Norsk Seilforening
Peder E. Brand,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Jeanneau 51
Måltall: 1,0326

NOR 15120

Joar Størksen

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120

Jørgen Lieng

Seilforening:
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:14:28 37:14:28 37:54:54 9
Total 27.06.2019 23:14:28 37:14:28 37:54:54 9
    POLEPOLE

Joar Størksen

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120

Jørgen Lieng

Seilforening:
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:14:28 37:14:28 37:54:54 9
Total 27.06.2019 23:14:28 37:14:28 37:54:54 9
Joar Størksen, Haugesund Seilforening
Jørgen Lieng,
Ernst Olav Helgesen,
Fredrik Habbastad,
Kristoffer Sirevåg,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Jeanneau SO 439
Måltall: 1,0181

NOR 9000

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X -Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Arne Lundøy

Seilforening:
Båtnavn: X -Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 18:06:42 32:06:42 36:12:09 8
Total 27.06.2019 18:06:42 32:06:42 36:12:09 8
    X -FRAM

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X -Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Arne Lundøy

Seilforening:
Båtnavn: X -Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 18:06:42 32:06:42 36:12:09 8
Total 27.06.2019 18:06:42 32:06:42 36:12:09 8
OVE GULLBRÅ, Hjellestad Seilforening
Arne Lundøy,
Arild Hovland,
Ole Lund,
Johnny Jensen,
Mikkel Paulsen,
Florian Falch,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Farr 40 ILC
Måltall: 1,1274

NOR 12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:52:34 29:52:34 31:15:33 2
Total 27.06.2019 15:52:34 29:52:34 31:15:33 2
    WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:52:34 29:52:34 31:15:33 2
Total 27.06.2019 15:52:34 29:52:34 31:15:33 2
Carl Olav Wickmann, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann,
Stig Henrik Wickmann,
Elizabeth Whelan,
Øyvind Magnussen,
Kristian Halstensen Foss,
Tor Runshaug Foss,
Fredrik Alexander Follestad,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0463

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-07-15 00:54:00Cache read