Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForeningØnsker å låne båt
Klasse: Optimist
1

Sara berg Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sara berg Sjursen Bergens Seilforening 0
NOR 3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR 3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oliver Mellingen Åsane Seilforening 0
NOR 00

Isak Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 00
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Mellingen Åsane Seilforening 0
NOR 3614

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jakob Begall Åsane Seilforening 0
NOR 0000

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Even Begall Åsane Seilforening 0
NOR 3940

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik Stavanger Seilforening 0
NOR

Synne Glattetre-Henriksen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Synne Glattetre-Henriksen Bergens Seilforening 1
NOR 3820

Emilie K. Nilsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Emilie K. Nilsen Ran Seilforening 0
NOR 00

Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 00
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen Hjellestad Seilforening 1
NOR 0

Isak Møen Nygaard

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Møen Nygaard Bergens Seilforening 1
NOR 3750

Olav Møen Nygaard

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Olav Møen Nygaard Bergens Seilforening 1
NOR 0

Vita Storm Oehme

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vita Storm Oehme Bergens Seilforening 1
NOR 3995

Erik Bøen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 3995
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erik Bøen Ålesunds Seilforening 1
NOR

Alvilde Næsheim

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alvilde Næsheim Bergens Seilforening 1
NOR

Jacob Maroni Johannessen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jacob Maroni Johannessen Bergens Seilforening 1
NOR 3816

Frida Bakke Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Frida Bakke Hjellestad Hjellestad Seilforening 0
NOR 3613

Marte Wenneck Rasmussen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marte Wenneck Rasmussen Hjellestad Seilforening 0
NOR 3616

Daniel Fossheim

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3616
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Daniel Fossheim Hjellestad Seilforening 0
NOR 3988

Julie Leren Ellingsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 3988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Julie Leren Ellingsen Hjellestad Seilforening 1
NOR 2412

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 2412
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening 0
NOR 3042

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3042
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sunniva Knudsen Ran Seilforening 0
NOR 3921

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3921
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen Ran Seilforening 0
NOR 3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ingrid Wiik Ran Seilforening 0
NOR 3523

Lars Sjursen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lars Sjursen Åsane Seilforening 0
NOR 3911

Erland Handegard

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erland Handegard Ran Seilforening 0
NOR 3829

Tuva Handegard

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Handegard Ran Seilforening 0
NOR 3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Daniel Hjorth Askøy Seilforening 0
NOR 362

Noah Jonathan Kleiveland Hatlevik

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 362
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Noah Jonathan Kleiveland Hatlevik Hjellestad Seilforening 0
NOR

Endre B Havnen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Endre B Havnen Hjellestad Seilforening 0
Deltagere i klassen: 30
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 21:18:14Cache read