Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCPMätbrev SRS nr
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
SWE 339

Patrik Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Hybris
Båttype: H-Båt
Seilnummer: SWE 339
NOR Rating: SWE 0,8750

Viktor Thedin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Hybris
Båttype: H-Båt
Seilnummer: SWE 339
NOR Rating: SWE 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hybris

Patrik Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Hybris
Båttype: H-Båt
Seilnummer: SWE 339
NOR Rating: SWE 0,8750

Viktor Thedin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Hybris
Båttype: H-Båt
Seilnummer: SWE 339
NOR Rating: SWE 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
H-Båt Patrik Ruckman Tjörns Segelsällskap 0,875 Standard
SWE 378

Pontus Göransson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Pipistrello
Båttype: Pogo650
Seilnummer: SWE 378
NOR Rating: SWE 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pipistrello

Pontus Göransson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Pipistrello
Båttype: Pogo650
Seilnummer: SWE 378
NOR Rating: SWE 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo650 Pontus Göransson Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb 0,858 E5416 - 2019
SWE 308

Henrik Högman

Seilforening: Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 0,8800

Fredrik Högman

Seilforening:
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Turbulence

Henrik Högman

Seilforening: Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 0,8800

Fredrik Högman

Seilforening:
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cumulus Henrik Högman Sotefjordens Segelsällskap 0,880
SWE 934

Kjell Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 0,8300

David Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 0,8300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anna-Lina

Kjell Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 0,8300

David Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 0,8300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi 77 Kjell Andersson Stenungsunds Segelsällskap 0,830 E4904
SWE 323

Mats Rydh

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 0,892

Anders Landström

Seilforening:
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Snus

Mats Rydh

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 0,892

Anders Landström

Seilforening:
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NF Mats Rydh Strömstads Segelsällskap 0,892 E6211
SWE 280

Johan Johansson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Vita
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 280
NOR Rating: SWE 0,8800

Anders Ekberg

Seilforening:
Båtnavn: Vita
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 280
NOR Rating: SWE 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vita

Johan Johansson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Vita
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 280
NOR Rating: SWE 0,8800

Anders Ekberg

Seilforening:
Båtnavn: Vita
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 280
NOR Rating: SWE 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cumulus Johan Johansson Hjuviks Båtklubb 0,880
SWE 17

Ulf Danielsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 0,8890

Magnus Andren

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sälta

Ulf Danielsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 0,8890

Magnus Andren

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Alpha Ulf Danielsson Segelsällskapet Viken Ägir 0,889 E3633
SWE 41

Petter Gustavsson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Rölleka
Båttype: Nordisk Kryssare 5½
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE 0,8600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rölleka

Petter Gustavsson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Rölleka
Båttype: Nordisk Kryssare 5½
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE 0,8600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nordisk Kryssare 5½ Petter Gustavsson Segelsällskapet Slören 0,860 E6432
SWE 533

Per Norman

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Rabalder
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 533
NOR Rating: SWE 0,8680

Pontus Javette

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Rabalder
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 533
NOR Rating: SWE 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rabalder

Per Norman

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Rabalder
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 533
NOR Rating: SWE 0,8680

Pontus Javette

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Rabalder
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 533
NOR Rating: SWE 0,8680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cumulus Per Norman Smögen Yacht Club 0,868 E5942 - 2019
SWE 207

Josefin Nederman

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: Gwylan
Båttype: Compis28
Seilnummer: SWE 207
NOR Rating: SWE 0,8570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gwylan

Josefin Nederman

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: Gwylan
Båttype: Compis28
Seilnummer: SWE 207
NOR Rating: SWE 0,8570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Compis28 Josefin Nederman Chalmers Segelsällskap 0,857
SWE 392

Marcus Hilding Södergren

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Summertime
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 392
NOR Rating: SWE 0,8620

Erik Ivarsson

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Summertime
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 392
NOR Rating: SWE 0,8620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Summertime

Marcus Hilding Södergren

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Summertime
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 392
NOR Rating: SWE 0,8620

Erik Ivarsson

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Summertime
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 392
NOR Rating: SWE 0,8620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Scampi Marcus Hilding Södergren Varbergs Segelsällskap 0,862
SWE 20

Simon Jansson

Seilforening: Marks Segelklubb
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 0,8590

Mattias Nordin

Seilforening:
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 0,8590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Harmony

Simon Jansson

Seilforening: Marks Segelklubb
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 0,8590

Mattias Nordin

Seilforening:
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 0,8590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dominant 78 Simon Jansson Marks Segelklubb 0,859 E5873
Deltagere i klassen: 12
 
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
SWE 4

Federico Garofalo

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Veloce
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer: SWE 4
NOR Rating: SWE 0,947

Johan Berntsson

Seilforening:
Båtnavn: Veloce
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer: SWE 4
NOR Rating: SWE 0,947
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Veloce

Federico Garofalo

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Veloce
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer: SWE 4
NOR Rating: SWE 0,947

Johan Berntsson

Seilforening:
Båtnavn: Veloce
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer: SWE 4
NOR Rating: SWE 0,947
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Fast 32i Federico Garofalo Göteborgs Kungl Segel Sällskap 0,947 E6990
SWE 314

Tom Josephson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Pi
Båttype: MaxiRacer
Seilnummer: SWE 314
NOR Rating: SWE 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pi

Tom Josephson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Pi
Båttype: MaxiRacer
Seilnummer: SWE 314
NOR Rating: SWE 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MaxiRacer Tom Josephson Göteborgs Kungl Segel Sällskap 0,906
SWE 1190

Jan Augustsson

Seilforening: WMY
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 0,9260

Jonas Liljeström

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Glymur

Jan Augustsson

Seilforening: WMY
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 0,9260

Jonas Liljeström

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Optima101 Jan Augustsson WMY 0,926 E4456
SWE 137

Inge Johnson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 0,9400

Örjan Götmalm

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lovisa

Inge Johnson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 0,9400

Örjan Götmalm

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi 999 Inge Johnson Stenungsunds Segelsällskap 0,940
SWE 81

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180

David Klemetz

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Qetesh

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180

David Klemetz

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Nova Björn Wärnberg Ljungskile Segelsällskap 0,918 E6111 - 2019
SWE 50

Klas Dahte

Seilforening: Bohus Malmöns Båtklubb
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 0,9020

Stig Ljungqvist

Seilforening: SXK
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Miss Ellen

Klas Dahte

Seilforening: Bohus Malmöns Båtklubb
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 0,9020

Stig Ljungqvist

Seilforening: SXK
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 31 Klas Dahte Bohus Malmöns Båtklubb 0,902 E3960
SWE 124

Urban Ristorp

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: klara kluck
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 124
NOR Rating: SWE 0,9400

Asko Malila

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: klara kluck
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 124
NOR Rating: SWE 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
klara kluck

Urban Ristorp

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: klara kluck
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 124
NOR Rating: SWE 0,9400

Asko Malila

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: klara kluck
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 124
NOR Rating: SWE 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CB 33 Urban Ristorp Stenungsunds Segelsällskap 0,940 E7130 - 2019
SWE 23

Johan Henricssson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Piri Piri
Båttype: Banner 28R
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 0,9350

Emil Henricsson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Piri Piri
Båttype: Banner 28R
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Piri Piri

Johan Henricssson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Piri Piri
Båttype: Banner 28R
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 0,9350

Emil Henricsson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Piri Piri
Båttype: Banner 28R
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Banner 28R Johan Henricssson De Tio Öarnas Segelsällskap 0,935 E7000
SWE 6875

Lennart Cedenkvist

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Felix Felicis
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6875
NOR Rating: SWE 0,9360

Lennart Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Felix Felicis
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6875
NOR Rating: SWE 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Felix Felicis

Lennart Cedenkvist

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Felix Felicis
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6875
NOR Rating: SWE 0,9360

Lennart Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Felix Felicis
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6875
NOR Rating: SWE 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 29 Lennart Cedenkvist Segelsällskapet Slören 0,936
SWE 232

David Selvert

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Eldvatten
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 0,9240

Roger Ohlsson

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Eldvatten
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 0,9240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eldvatten

David Selvert

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Eldvatten
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 0,9240

Roger Ohlsson

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Eldvatten
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 0,9240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi Racer David Selvert Långedrags Segelsällskap 0,924 E4741
SWE 227

Jonas Rinaldo

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: HavElla
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 227
NOR Rating: SWE 0,9220

Roger Skog

Seilforening: Kämpingebadens Vattensportklubb
Båtnavn: HavElla
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 227
NOR Rating: SWE 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HavElla

Jonas Rinaldo

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: HavElla
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 227
NOR Rating: SWE 0,9220

Roger Skog

Seilforening: Kämpingebadens Vattensportklubb
Båtnavn: HavElla
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 227
NOR Rating: SWE 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Contrast 33 Jonas Rinaldo Billdals Kappseglingssällskap 0,922 E6916 - 2019
SWE 81

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480

Mats Wilhelmsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swea

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480

Mats Wilhelmsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CR mr6 Lars Ove Swedenfeldt Segelsällskapet Viken Ägir 0,948 E2949
SWE 305

Carl-Inge Jansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Miss X
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Miss X

Carl-Inge Jansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Miss X
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Omega 34 Carl-Inge Jansson Tjörns Segelsällskap 0,947 E3522
SWE 10588

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370

Lars M Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Intermezzo

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370

Lars M Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-302 Bo Callenberg Lysekils Segelsällskap Gullmar 0,937 E5201
SWE 493

Fredrik Engler

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Salikon
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 493
NOR Rating: SWE 0,9420

David Stokholm

Seilforening:
Båtnavn: Salikon
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 493
NOR Rating: SWE 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Salikon

Fredrik Engler

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Salikon
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 493
NOR Rating: SWE 0,9420

David Stokholm

Seilforening:
Båtnavn: Salikon
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 493
NOR Rating: SWE 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi 999 Fredrik Engler Segelsällskapet Slören 0,942 Standard
SWE 11290

Robert Schmidt

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Granma
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 11290
NOR Rating: SWE 0,9150

Petter Andolf

Seilforening:
Båtnavn: Granma
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 11290
NOR Rating: SWE 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Granma

Robert Schmidt

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Granma
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 11290
NOR Rating: SWE 0,9150

Petter Andolf

Seilforening:
Båtnavn: Granma
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 11290
NOR Rating: SWE 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 29 Robert Schmidt Björlanda Kile Segelsällskap 0,915 E6757
SWE 82

Fredrik Lindqvist

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: FIA
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: SWE 82
NOR Rating: SWE 0,9020

Martin Karlsson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: FIA
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: SWE 82
NOR Rating: SWE 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FIA

Fredrik Lindqvist

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: FIA
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: SWE 82
NOR Rating: SWE 0,9020

Martin Karlsson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: FIA
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: SWE 82
NOR Rating: SWE 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi 909 Fredrik Lindqvist Vänersborgs Segelsällskap 0,902
SWE 44

Magnus Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 0,9070

Anders Holmqvist

Seilforening:
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Paloma Blanca

Magnus Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 0,9070

Anders Holmqvist

Seilforening:
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Comfort 32 Magnus Nilsson Svanesunds Segelsällskap 0,907
SWE 138

Anders Lundh

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 0,9280

Matts Lundström

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Caprice

Anders Lundh

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 0,9280

Matts Lundström

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OE36 Crown Anders Lundh Värmdö Båtsällskap 0,928 E4981
SWE 97

Ulf Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: KaraMia
Båttype: First 28
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 0,904

Jens Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: KaraMia
Båttype: First 28
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
KaraMia

Ulf Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: KaraMia
Båttype: First 28
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 0,904

Jens Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: KaraMia
Båttype: First 28
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 28 Ulf Karlsson Viaredssjöns Segelsällskap 0,904
SWE 293

Johan Holmqvist

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 0,9420

Joachim Sundberg

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Black Pearl

Johan Holmqvist

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 0,9420

Joachim Sundberg

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler34 Johan Holmqvist Lerkils Båtsällskap 0,942 E5955
NOR 7946

Magne Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200

Stian Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rassker

Magne Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200

Stian Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hallberg-Rassy One-Off Magne Tønnesen Fredrikstad Seilforening 0,920 E5793
Deltagere i klassen: 22
 
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
SWE 1

Oscar Bergstrand

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710

Mats Bogestrand

Seilforening: Sandö
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elektra

Oscar Bergstrand

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710

Mats Bogestrand

Seilforening: Sandö
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Beason 36 Oscar Bergstrand Lerkils Båtsällskap 0,971 E6045
SWE 11

Jonny Petersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Farrgito
Båttype: Platu 25
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,951

Sebastian Glansk

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgito
Båttype: Platu 25
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Farrgito

Jonny Petersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Farrgito
Båttype: Platu 25
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,951

Sebastian Glansk

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgito
Båttype: Platu 25
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Platu 25 Jonny Petersson Stenungsunds Segelsällskap 0,951 Std
SWE 13

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966

Anton Westbom

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gulan

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966

Anton Westbom

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Smaragd Marcus Wendin Göteborgs Kungl Segel Sällskap 0,966
SWE 27

anders bergmark

Seilforening: Wikens Båtselskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870

Rolf Erixon

Seilforening: Wisby Segelsällskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Piano

anders bergmark

Seilforening: Wikens Båtselskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870

Rolf Erixon

Seilforening: Wisby Segelsällskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hansson 31 anders bergmark Wikens Båtselskap 0,987 E4162 - 2019
NOR 15689

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: SEASCAPE 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MAVERICK

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: SEASCAPE 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SEASCAPE 24 Christian Huse Drammens Seilforening 0,950
SWE 8725

Svante Svensson

Seilforening: Svanvik Båtklubb
Båtnavn: Bluesette
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: SWE 8725
NOR Rating: SWE 0,9640

Maria Svensson

Seilforening:
Båtnavn: Bluesette
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: SWE 8725
NOR Rating: SWE 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bluesette

Svante Svensson

Seilforening: Svanvik Båtklubb
Båtnavn: Bluesette
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: SWE 8725
NOR Rating: SWE 0,9640

Maria Svensson

Seilforening:
Båtnavn: Bluesette
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: SWE 8725
NOR Rating: SWE 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Stratus Svante Svensson Svanvik Båtklubb 0,964 Standard
SWE 60

Leif Jägerbrand

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Sunkini
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: SWE 60
NOR Rating: SWE 0,9450

Bengt Falkenberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sunkini
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: SWE 60
NOR Rating: SWE 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sunkini

Leif Jägerbrand

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Sunkini
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: SWE 60
NOR Rating: SWE 0,9450

Bengt Falkenberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sunkini
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: SWE 60
NOR Rating: SWE 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Seascape 24 Leif Jägerbrand Ljungskile Segelsällskap 0,945 E6863
SWE 9047

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Shanty

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Compis 345 Per Sandberg Tjörns Segelsällskap 0,956 E4935
SWE 9713

Petter Almhagen

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 0,9720

Lars-Anders Helgesson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elsanta

Petter Almhagen

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 0,9720

Lars-Anders Helgesson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 342 Petter Almhagen De Tio Öarnas Segelsällskap 0,972 E4539
SWE 02

Dan Nilsson

Seilforening: Svanviks båtklubb
Båtnavn: Sicada
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 02
NOR Rating: SWE 0,9570

Mats Bäcklund

Seilforening: Svanviksbåtklubb
Båtnavn: Sicada
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 02
NOR Rating: SWE 0,9570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sicada

Dan Nilsson

Seilforening: Svanviks båtklubb
Båtnavn: Sicada
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 02
NOR Rating: SWE 0,9570

Mats Bäcklund

Seilforening: Svanviksbåtklubb
Båtnavn: Sicada
Båttype: CB 33
Seilnummer: SWE 02
NOR Rating: SWE 0,9570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CB 33 Dan Nilsson Svanviks båtklubb 0,957 E5610 - 2019
SWE 192

Fredrik Loodin

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Otelia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 192
NOR Rating: SWE 0,9660

Torbjörn Mattsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Otelia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 192
NOR Rating: SWE 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Otelia

Fredrik Loodin

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Otelia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 192
NOR Rating: SWE 0,9660

Torbjörn Mattsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Otelia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 192
NOR Rating: SWE 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Smaragd Fredrik Loodin Björlanda Kile Segelsällskap 0,966 Standard
SWE 56

Lars Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540

Conny Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alice

Lars Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540

Conny Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aphrodite 101 Lars Larsson Stenungsunds Segelsällskap 0,954 E5809 - 2019
SWE 58

John hansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,0000

August Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Malvina

John hansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,0000

August Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Smaragd John hansson Tjörns Segelsällskap 0,000 E6050
NOR 15113

Sverre GJULEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9750

Helge Rognerud

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
My Life

Sverre GJULEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9750

Helge Rognerud

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Life 7.5 Sverre GJULEM Sarpsborg Seilforening 0,975 E5928
SWE 000

Kjell Siggelin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer: SWE 000
NOR Rating: SWE 0,9670

Leif Siggelin

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer: SWE 000
NOR Rating: SWE 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dreamer

Kjell Siggelin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer: SWE 000
NOR Rating: SWE 0,9670

Leif Siggelin

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer: SWE 000
NOR Rating: SWE 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 40 Cr 2007-2009 Kjell Siggelin Tjörns Segelsällskap 0,967 E5204
SWE 52

Ulf Johansson

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 0,9790

Peter Nohlin

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Yasuragi

Ulf Johansson

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 0,9790

Peter Nohlin

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 32 Ulf Johansson Lysekils Segelsällskap Gullmar 0,979 E4932
NOR 6442

Tord Nilsen

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Kiri Storm
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6442
NOR Rating: NOR 0,9800

Else Marie Andersen

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Kiri Storm
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6442
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kiri Storm

Tord Nilsen

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Kiri Storm
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6442
NOR Rating: NOR 0,9800

Else Marie Andersen

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Kiri Storm
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6442
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Contrast 36 Tord Nilsen Halden Seilforening 0,980 Standard
SWE 11128

Per Lindell

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520

Fabian Tillig

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Calypso

Per Lindell

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520

Fabian Tillig

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 850 Per Lindell Björlanda Kile Segelsällskap 0,952 E5633 - 2019
SWE 157

Joakim Axelsson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520

Fredrik Wåhlberg

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Luna

Joakim Axelsson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520

Fredrik Wåhlberg

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mixer Joakim Axelsson Segelsällskapet Åmålsviken 0,952 E6164
SWE 28

Per Almqvist

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 CR
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 0,9840

Christina Almqvist

Seilforening:
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 CR
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-an

Per Almqvist

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 CR
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 0,9840

Christina Almqvist

Seilforening:
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 CR
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 39 CR Per Almqvist Segelsällskapet Viken Ägir 0,984 E6009 - 2019
SWE 963

Daniel Hjerpe

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Länsman
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: SWE 963
NOR Rating: SWE 0,9700

Jonas Rolfsman

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Länsman
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: SWE 963
NOR Rating: SWE 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Länsman

Daniel Hjerpe

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Länsman
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: SWE 963
NOR Rating: SWE 0,9700

Jonas Rolfsman

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Länsman
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: SWE 963
NOR Rating: SWE 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 31.7 HR Daniel Hjerpe Stenungsunds Segelsällskap 0,970 E7120 - 2019
SWE 159

Peter Dahl

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910

Peter Berg

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tiny

Peter Dahl

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910

Peter Berg

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi 1050 Peter Dahl Vänersborgs Segelsällskap 0,991
NOR 15524

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Skippy
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9500

Anders Johnsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Skippy
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Skippy

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Skippy
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9500

Anders Johnsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Skippy
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Seascape 24 Stian Mæland Bundefjorden Seilforening 0,950
SWE 10749

Anders Jakobsson

Seilforening: Viken-Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 CWS
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 0,9920

Tomas Bengtsson

Seilforening: Viken-Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 CWS
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Quintic

Anders Jakobsson

Seilforening: Viken-Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 CWS
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 0,9920

Tomas Bengtsson

Seilforening: Viken-Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 CWS
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 35 CWS Anders Jakobsson Viken-Ägir 0,992 E4699-2019
SWE 9

gunnar ödman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440

roger lammassarri

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
flamman

gunnar ödman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440

roger lammassarri

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SMARAGD gunnar ödman Göteborgs Kungl Segel Sällskap 0,944 E 6586
SWE 15

Merit Kaal

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 0,9710

Emma Dalväg

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Smeralda

Merit Kaal

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 0,9710

Emma Dalväg

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Smaragd Merit Kaal Långedrags Segelsällskap 0,971
Deltagere i klassen: 26
 
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
SWE 131

Robert Trolled

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490

Andreas Turesson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehlight

Robert Trolled

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490

Andreas Turesson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 38 Robert Trolled Segelsällskapet Viken Ägir 1,049 E6285
NED 7407

Bo Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SEVEN
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NED 7407
NOR Rating: NED 1,0440

Andreas Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SEVEN
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NED 7407
NOR Rating: NED 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SEVEN

Bo Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SEVEN
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NED 7407
NOR Rating: NED 1,0440

Andreas Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SEVEN
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NED 7407
NOR Rating: NED 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 35 Match Bo Axelsson Stenungsunds Segelsällskap 1,044
SWE 350

Tomas Wängberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,0320

Mattias Frode

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Surfer Girl

Tomas Wängberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,0320

Mattias Frode

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36.7 Tomas Wängberg Göteborgs Kungl Segel Sällskap 1,032 E 4572
SWE 279

Krister Ahlqvist

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,0370

Stefan Möller

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Esquire

Krister Ahlqvist

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,0370

Stefan Möller

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 36sq Krister Ahlqvist Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap 1,037 E4514
NOR 15546

Thomas Brachel

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Shen Long
Båttype: FarEast 28R
Seilnummer: NOR 15546
NOR Rating: NOR 1,0400

Ludvig Karlin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Shen Long
Båttype: FarEast 28R
Seilnummer: NOR 15546
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Shen Long

Thomas Brachel

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Shen Long
Båttype: FarEast 28R
Seilnummer: NOR 15546
NOR Rating: NOR 1,0400

Ludvig Karlin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Shen Long
Båttype: FarEast 28R
Seilnummer: NOR 15546
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FarEast 28R Thomas Brachel Bundefjorden Seilforening 1,040
SWE 197

Mats Andersson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,0380

Susanne Bjärsvik

Seilforening:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aurora

Mats Andersson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,0380

Susanne Bjärsvik

Seilforening:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 35 Mats Andersson Björlanda Kile Segelsällskap 1,038 E5095 - 2019
SWE 11

Anders Dahlsjö

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029

Jens Svanvik

Seilforening: Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lady Godiva

Anders Dahlsjö

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029

Jens Svanvik

Seilforening: Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dominant 105 Anders Dahlsjö Lerkils Båtsällskap 1,029 E1042
SWE 3

Johan Wetterlundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0090

Lars Gärdebäck

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kaida

Johan Wetterlundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0090

Lars Gärdebäck

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Salona 33 Johan Wetterlundh Göteborgs Kungl Segel Sällskap 1,009 E5806
SWE 180

Patrik Persson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430

Hans Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Followme

Patrik Persson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430

Hans Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Patrik Persson Björlanda Kile Segelsällskap 1,043 E6911 - 2019
SWE 221

Peter Bjelkengren

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,0050

Magnus Sjögren

Seilforening:
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Divann

Peter Bjelkengren

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,0050

Magnus Sjögren

Seilforening:
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Diva 355 Peter Bjelkengren Smögen Yacht Club 1,005 E5002
SWE 707

Klas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Stenungsunf
Båttype: Elan 340
Seilnummer: SWE 707
NOR Rating: SWE 1,0100

Peter Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: Stenungsunf
Båttype: Elan 340
Seilnummer: SWE 707
NOR Rating: SWE 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stenungsunf

Klas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Stenungsunf
Båttype: Elan 340
Seilnummer: SWE 707
NOR Rating: SWE 1,0100

Peter Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: Stenungsunf
Båttype: Elan 340
Seilnummer: SWE 707
NOR Rating: SWE 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 340 Klas Berntsson Stenungsunds Segelsällskap 1,010 E6866-2018
SWE 4808

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0070

Fredrik Eliasson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Den röde

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0070

Fredrik Eliasson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 33 Hans Caspersson Segelsällskapet Slören 1,007 E6566 - 2019
SWE 13

Fredrik Ljungmark

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Bonk
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,0010

Jonas Edelberg

Seilforening:
Båtnavn: Bonk
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bonk

Fredrik Ljungmark

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Bonk
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,0010

Jonas Edelberg

Seilforening:
Båtnavn: Bonk
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-99 Fredrik Ljungmark Segelsällskapet Slören 1,001 E6894
SWE 306

Bertil Rohlén

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000

Göran Tennby

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X3M

Bertil Rohlén

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000

Göran Tennby

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-332 Bertil Rohlén Björlanda Kile Segelsällskap 1,000 E4938
SWE 16

Rolf Sörvik

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Ingrid af Råå
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,0400

Christer Sörvik

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Ingrid af Råå
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ingrid af Råå

Rolf Sörvik

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Ingrid af Råå
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,0400

Christer Sörvik

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Ingrid af Råå
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HP 1030 Rolf Sörvik Segelsällskapet Fram 1,040
SWE 666

Lukas Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080

Pontus Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JARVIS

Lukas Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080

Pontus Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Melges 24 Lukas Andersson Vänersborgs Segelsällskap 1,008
SWE 248

Jonas Karlsson

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: FarEast28r
Båttype: FarEast28r
Seilnummer: SWE 248
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FarEast28r

Jonas Karlsson

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: FarEast28r
Båttype: FarEast28r
Seilnummer: SWE 248
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FarEast28r Jonas Karlsson Halmstads Segelsällskap 1,037 E6889 - 2019
SWE 23

Krister Gustafsson

Seilforening: XSS
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490

Patrik Rohlin

Seilforening:
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elusive

Krister Gustafsson

Seilforening: XSS
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490

Patrik Rohlin

Seilforening:
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 35 Krister Gustafsson XSS 1,049 E4901 - 2019
SWE 36

Mikael Hätting

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Xenia
Båttype: X99
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0080

Josefine Hätting

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Xenia
Båttype: X99
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xenia

Mikael Hätting

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Xenia
Båttype: X99
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0080

Josefine Hätting

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Xenia
Båttype: X99
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X99 Mikael Hätting Segelsällskapet Westgötarne 1,008
SWE 536

Thomas Dahl

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Easy Decision
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,0240

Svante Arvidsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Easy Decision
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Easy Decision

Thomas Dahl

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Easy Decision
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,0240

Svante Arvidsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Easy Decision
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Melges 24 Thomas Dahl Stenungsunds Segelsällskap 1,024 E6173 - 2019
SWE 140

Johan Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340

Oscar Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Annie

Johan Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340

Oscar Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 38 Johan Mälsjö Billdals Kappseglingssällskap 1,034 E6207 - 2019
SWE 64

Markus Svensson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500

Pelle Nyhlen

Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jolie

Markus Svensson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500

Pelle Nyhlen

Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First35 Markus Svensson De Tio Öarnas Segelsällskap 1,050 E5129
SWE 1

Anders Brunström

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440

X X

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vanadis

Anders Brunström

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440

X X

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 340 Anders Brunström Lysekils Segelsällskap Gullmar 1,044 6555
SWE 21

Jesper Folkesson

Seilforening:
Båtnavn: Vindrus
Båttype: XP33
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vindrus

Jesper Folkesson

Seilforening:
Båtnavn: Vindrus
Båttype: XP33
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
XP33 Jesper Folkesson 1,028
SWE 6

Anders Kuikka

Seilforening: Göteborgs Yacht Club
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,0290

Ann Kuikka

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Coquette IV

Anders Kuikka

Seilforening: Göteborgs Yacht Club
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,0290

Ann Kuikka

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp33 Anders Kuikka Göteborgs Yacht Club 1,029 E5311
SWE 10811

K-G Sahlin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440

Mats Nyqvist

Seilforening:
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BEA

K-G Sahlin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440

Mats Nyqvist

Seilforening:
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 35 Match K-G Sahlin Långedrags Segelsällskap 1,044
SWE 44

michael cadier

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Thea
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,0470

thorbjörn karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Thea
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Thea

michael cadier

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Thea
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,0470

thorbjörn karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Thea
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 340 michael cadier Göteborgs Kungl Segel Sällskap 1,047
SWE 95

Björn Asplind

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Emma
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,0440

Jonas Wallin

Seilforening:
Båtnavn: Emma
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Emma

Björn Asplind

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Emma
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,0440

Jonas Wallin

Seilforening:
Båtnavn: Emma
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 35 Match Björn Asplind Segelsällskapet Slören 1,044 Standard
SWE 6830

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0230

Jocke Cordaly

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rebellion

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0230

Jocke Cordaly

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Archambault Grand Surprise Carl Fjällman Hjuviks Båtklubb 1,023 E6802
SWE 10035

Carl Turén

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430

Fredrik Folbert

Seilforening: Karlskrona Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nausicaa

Carl Turén

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430

Fredrik Folbert

Seilforening: Karlskrona Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 35 Carl Turén De Tio Öarnas Segelsällskap 1,043 e4529
Deltagere i klassen: 30
 
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0660

christine walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0660

christine walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JPK 1080 HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,066
SWE 11552

Anna Rossander

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: J/109
Seilnummer: SWE 11552
NOR Rating: SWE 1,0520

Per Ekblom

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: J/109
Seilnummer: SWE 11552
NOR Rating: SWE 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Skuggfaxe

Anna Rossander

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: J/109
Seilnummer: SWE 11552
NOR Rating: SWE 1,0520

Per Ekblom

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: J/109
Seilnummer: SWE 11552
NOR Rating: SWE 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/109 Anna Rossander Långedrags Segelsällskap 1,052 E7150 - 2019
SWE 33

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080

Henrik Hansson

Seilforening:
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BlueS

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080

Henrik Hansson

Seilforening:
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xp38 Hans Johansson Stenungsunds Segelsällskap 1,108 E4600 - 2019
SWE 71

Mikael Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790

Johan Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rikitin XI

Mikael Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790

Johan Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
XP-38 Mikael Bäckström Segelsällskapet Viken Ägir 1,079 E6744
SWE 35

Lars-Gunnar Gydemo

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720

Jörgen Würtz

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anya

Lars-Gunnar Gydemo

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720

Jörgen Würtz

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 380 Lars-Gunnar Gydemo Karlstads Segelsällskap 1,072 E6431
NOR 203

Jarl Spandow

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: fryd
Båttype: Swedstar 415
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0500

Max Spandow

Seilforening:
Båtnavn: fryd
Båttype: Swedstar 415
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
fryd

Jarl Spandow

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: fryd
Båttype: Swedstar 415
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0500

Max Spandow

Seilforening:
Båtnavn: fryd
Båttype: Swedstar 415
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swedstar 415 Jarl Spandow Bærum Seilforening 1,050
SWE 24

Martin Jonsson

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn: Sunshine IV
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,0610

Ola Jönsson

Seilforening:
Båtnavn: Sunshine IV
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sunshine IV

Martin Jonsson

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn: Sunshine IV
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,0610

Ola Jönsson

Seilforening:
Båtnavn: Sunshine IV
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 370 Martin Jonsson Lommabuktens Seglarklubb 1,061 Standard
SWE 10830

Martin Ek

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Elixir
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 10830
NOR Rating: SWE 1,0970

Erik Nordling

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Elixir
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 10830
NOR Rating: SWE 1,0970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elixir

Martin Ek

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Elixir
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 10830
NOR Rating: SWE 1,0970

Erik Nordling

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Elixir
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 10830
NOR Rating: SWE 1,0970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-40 Martin Ek Hjuviks Båtklubb 1,097 E6908 - 2019
SWE 7341

Hans Arthurson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830

Göran Eriksson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Flyer

Hans Arthurson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830

Göran Eriksson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40.7 Hans Arthurson Hjuviks Båtklubb 1,083 E5647
SWE 10070

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700

Per Algotsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Farrgo

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700

Per Algotsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Farr30 Magnus Witting Björlanda Kile Segelsällskap 1,070 E6831
SWE 55

Anders Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Storm-stina
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1630

Stina Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Storm-stina
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Storm-stina

Anders Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Storm-stina
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1630

Stina Eriksson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Storm-stina
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 430 Anders Eriksson Segelsällskapet Fram 1,163 E6742 - 2019
SWE 11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620

Andreas Håkansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
La Primera

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620

Andreas Håkansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sunfast 3600 Peter Lundgren Stenungsunds Segelsällskap 1,062 E5660 - 2019
SWE 116

Joakim Bark

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Banzai
Båttype: Dehler 36
Seilnummer: SWE 116
NOR Rating: SWE 1,0510

Anders Karlsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Banzai
Båttype: Dehler 36
Seilnummer: SWE 116
NOR Rating: SWE 1,0510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Banzai

Joakim Bark

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Banzai
Båttype: Dehler 36
Seilnummer: SWE 116
NOR Rating: SWE 1,0510

Anders Karlsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Banzai
Båttype: Dehler 36
Seilnummer: SWE 116
NOR Rating: SWE 1,0510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 36 Joakim Bark Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap 1,051 Standard
SWE 80

Hans Ristner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gertrud
Båttype: IMX-40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,1150

Jakob Ristner

Seilforening:
Båtnavn: Gertrud
Båttype: IMX-40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gertrud

Hans Ristner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gertrud
Båttype: IMX-40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,1150

Jakob Ristner

Seilforening:
Båtnavn: Gertrud
Båttype: IMX-40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX-40 Hans Ristner Göteborgs Kungl Segel Sällskap 1,115 E2119
SWE 3

Mattias Wilson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810

Peter Jacobsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Draklunne

Mattias Wilson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810

Peter Jacobsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 38 match Mattias Wilson Göteborgs Kungl Segel Sällskap 1,081 E2456 - 2019
SWE 1

peter lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0540

Rasmus Lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fråga Lundh

peter lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0540

Rasmus Lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-412 peter lundh Göteborgs Kungl Segel Sällskap 1,054 E5370
NOR 15340

Øystein Haslum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Skylark
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15340
NOR Rating: NOR 1,0720

Nils Petter Stibolt

Seilforening:
Båtnavn: Skylark
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15340
NOR Rating: NOR 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Skylark

Øystein Haslum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Skylark
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15340
NOR Rating: NOR 1,0720

Nils Petter Stibolt

Seilforening:
Båtnavn: Skylark
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15340
NOR Rating: NOR 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Solaris 37 Øystein Haslum Kongelig Norsk Seilforening 1,072 E5678
NOR 11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eldorado

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-37 Alf Magne Andersen Nesodden Seilforening 1,055
SWE 31

Gunnar Höglind

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Sailplane
Båttype: Prima 38
Seilnummer: SWE 31
NOR Rating: SWE 1,0990

Robert Höglind

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Sailplane
Båttype: Prima 38
Seilnummer: SWE 31
NOR Rating: SWE 1,0990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sailplane

Gunnar Höglind

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Sailplane
Båttype: Prima 38
Seilnummer: SWE 31
NOR Rating: SWE 1,0990

Robert Höglind

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Sailplane
Båttype: Prima 38
Seilnummer: SWE 31
NOR Rating: SWE 1,0990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Prima 38 Gunnar Höglind Lysekils Segelsällskap Gullmar 1,099 E 4337.19
SWE 20

Leif Thordenberg

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940

Ulf Palm

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Trix

Leif Thordenberg

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940

Ulf Palm

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 380 Leif Thordenberg Segelsällskapet Slören 1,094 E6053 - 2019
SWE 15004

Paul Gaskell-Brown

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550

Mats Johnsson

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spindrift

Paul Gaskell-Brown

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550

Mats Johnsson

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JOD 35 Paul Gaskell-Brown Malmö Segelsällskap 1,055 E5172 - 2019
SWE 36

Anders Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Team UK
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 0,0000

Filip Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Team UK
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Team UK

Anders Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Team UK
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 0,0000

Filip Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Team UK
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 36
NOR Rating: SWE 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 380 Anders Nordström Göteborgs Kungl Segel Sällskap 0,000 E7073
NOR 15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 0,0000

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Crumbles

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 0,0000

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 0,000
SWE 9267

mattis ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0900

Helge Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pila

mattis ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0900

Helge Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mannerberg38 mattis ekvall Bohuslänska Jaktklubben 1,090 E2661
SWE 10773

Richard Fornum

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Mum
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: SWE 10773
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mum

Richard Fornum

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Mum
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: SWE 10773
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 38 Match Richard Fornum Lysekils Segelsällskap Gullmar 1,093 E2482 - 2019
Deltagere i klassen: 25
 
Klasse: SRS - Klass 7: Flerskrog
NOR 397

Ida Bakker Trulsrud

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Niba Marin
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Seilnummer: NOR 397
NOR Rating: NOR 0,0000

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Niba Marin
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Seilnummer: NOR 397
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Niba Marin

Ida Bakker Trulsrud

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Niba Marin
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Seilnummer: NOR 397
NOR Rating: NOR 0,0000

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Niba Marin
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Seilnummer: NOR 397
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dragonfly 28 Performance Ida Bakker Trulsrud Stavanger Seilforening 0,000
NOR 355

Vebjørn Sørby

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Olav den femte
Båttype: Dragonfly 25 Sport
Seilnummer: NOR 355
NOR Rating: NOR 0,0000

Per Jone Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Olav den femte
Båttype: Dragonfly 25 Sport
Seilnummer: NOR 355
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Olav den femte

Vebjørn Sørby

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Olav den femte
Båttype: Dragonfly 25 Sport
Seilnummer: NOR 355
NOR Rating: NOR 0,0000

Per Jone Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Olav den femte
Båttype: Dragonfly 25 Sport
Seilnummer: NOR 355
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dragonfly 25 Sport Vebjørn Sørby Drammens Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-06-24 10:00:21Cache read