Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåttypeSkipperForening
Klasse: Dragon Flite 95
NOR 16

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Dragon Flite 95
Seilnummer: NOR 16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dragon Flite 95 Bjørn Nilsen Brevik Seilforening
NOR 20

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: DF95
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DF95 Per Sortedal Brevik Seilforening
NOR 2

Kjell Arne Kjeldsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kjell Arne Kjeldsen Brevik Seilforening
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: IOM
NOR 1

Arvid Kaupang

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Britpop
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Britpop Arvid Kaupang Larvik Seilforening
NOR 161

Jørn Hoelsæther

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: BritPop
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BritPop Jørn Hoelsæther Norsk Modellseilforening
NOR 27

Morten Tønnesen

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: V9
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
V9 Morten Tønnesen Norsk Modellseilforening
NOR 115

Ole Peder Bjørsom

Seilforening: Drammens Seilforening
Båttype: Sheins
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sheins Ole Peder Bjørsom Drammens Seilforening
NOR 314

Ole Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Kantun S
Seilnummer: NOR 314
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kantun S Ole Øyvind Ingebretsen Brevik Seilforening
NOR 190

ODD ØRNULF STRAY

Seilforening: Mandal Seilforening
Båttype: Nitro
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nitro ODD ØRNULF STRAY Mandal Seilforening
NOR 47

Torvald Klem

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Nitro
Seilnummer: NOR 47
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nitro Torvald Klem Norsk Modellseilforening
NOR 52

Knut Glende

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: V8
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
V8 Knut Glende Sandefjord Seilforening
NOR 95

Bjørn Haagensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn Haagensen Brevik Seilforening
NOR 4

Bjørn Bakke

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjørn Bakke Brevik Seilforening
NOR 9

Dagfinn Bakke

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 9
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dagfinn Bakke Grimstad Seilforening
NOR 100

Bjarne Kristensen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bjarne Kristensen Grimstad Seilforening
NOR 5

Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Øyvind Ingebretsen Brevik Seilforening
Deltagere i klassen: 13
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 01:12:35Cache read