Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeLengdeSkipperForeningHCP
Klasse: Kjølbåter - LOA - 13 - 13,99 meter
NOR 12243

Calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Team Landmark 43
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR

Claus Landmark

Seilforening:
Båtnavn: Team Landmark 43
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Landmark 43

Calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Team Landmark 43
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR

Claus Landmark

Seilforening:
Båtnavn: Team Landmark 43
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Landmark 43 13,10 Calle Andersen Asker Seilforening 0,000
NOR 15827

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15827
NOR Rating: NOR

Merete Ferskaug

Seilforening:
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15827
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tor m hammern

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15827
NOR Rating: NOR

Merete Ferskaug

Seilforening:
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15827
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Hanse 430 13,30 Per Ferskaug Røyken Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Kjølbåter - LOA 10 - 10,99 meter
NOR 14415

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Green Magic

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Elan 350 10,60 Tore Glen Berg Asker Seilforening 0,000
NOR 14852

Anne Karin Augland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo II
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR

Margrethe Ek

Seilforening:
Båtnavn: Passatempo II
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Passatempo II

Anne Karin Augland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo II
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR

Margrethe Ek

Seilforening:
Båtnavn: Passatempo II
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Elan 350 10,60 Anne Karin Augland Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 15735

John Moen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: merlin 2
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR

Kristine Sara

Seilforening:
Båtnavn: merlin 2
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
merlin 2

John Moen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: merlin 2
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR

Kristine Sara

Seilforening:
Båtnavn: merlin 2
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dehler 34 10,25 John Moen Ullern Seilforening 0,000
NOR 11310

Håvar Haug

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11310
NOR Rating: NOR

Caroline Aurora Grevstad

Seilforening:
Båtnavn: Vilja
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11310
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Vilja

Håvar Haug

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11310
NOR Rating: NOR

Caroline Aurora Grevstad

Seilforening:
Båtnavn: Vilja
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11310
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bavaria 35 Match 10,79 Håvar Haug Bærum Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Kjølbåter - LOA 11 - 11,99 meter
NOR 7006

Tommy Bergman

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Luringen

Tommy Bergman

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Finngulf 39 11,97 Tommy Bergman Asker Seilforening 0,000
USA 40777

Svenn Erik Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: First Tracks
Båttype: First 40.7
Seilnummer: USA 40777
NOR Rating: USA
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First Tracks

Svenn Erik Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: First Tracks
Båttype: First 40.7
Seilnummer: USA 40777
NOR Rating: USA
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First 40.7 11,99 Svenn Erik Hansen Drammens Seilforening 0,000
NOR 9373

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR

Hanne Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Happy

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR

Hanne Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First 40.7 11,99 Gunnar Krogh-Hansen Kongelig Norsk Seilforening 0,000
GBR 9389

Robin Oberst

Seilforening: ..
Båtnavn: Tiger
Båttype: Reflex 38
Seilnummer: GBR 9389
NOR Rating: GBR

Anne Oberst

Seilforening:
Båtnavn: Tiger
Båttype: Reflex 38
Seilnummer: GBR 9389
NOR Rating: GBR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tiger

Robin Oberst

Seilforening: ..
Båtnavn: Tiger
Båttype: Reflex 38
Seilnummer: GBR 9389
NOR Rating: GBR

Anne Oberst

Seilforening:
Båtnavn: Tiger
Båttype: Reflex 38
Seilnummer: GBR 9389
NOR Rating: GBR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Reflex 38 11,58 Robin Oberst .. 0,000
NOR 11560

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR

Randi Roaas

Seilforening:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Next Christine

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR

Randi Roaas

Seilforening:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-37 11,35 Terje Roaas Hurum Seilforening 0,000
NOR 9868

Gard Børresen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Flash IV
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9868
NOR Rating: NOR

Christian Raaen

Seilforening:
Båtnavn: Flash IV
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Flash IV

Gard Børresen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Flash IV
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9868
NOR Rating: NOR

Christian Raaen

Seilforening:
Båtnavn: Flash IV
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First 40.7 11,99 Gard Børresen Asker Seilforening 0,000
NOR 14488

Pål Hernes

Seilforening: RMYC
Båtnavn: Rehab
Båttype: Archambault 40
Seilnummer: NOR 14488
NOR Rating: NOR

Hanne Hernes

Seilforening:
Båtnavn: Rehab
Båttype: Archambault 40
Seilnummer: NOR 14488
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rehab

Pål Hernes

Seilforening: RMYC
Båtnavn: Rehab
Båttype: Archambault 40
Seilnummer: NOR 14488
NOR Rating: NOR

Hanne Hernes

Seilforening:
Båtnavn: Rehab
Båttype: Archambault 40
Seilnummer: NOR 14488
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Archambault 40 11,99 Pål Hernes RMYC 0,000
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Kjølbåter - LOA 9 - 9,99
NOR 14776

Ola Sandbu

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
NOR Rating: NOR

nn Sandbu

Seilforening:
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Coco

Ola Sandbu

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
NOR Rating: NOR

nn Sandbu

Seilforening:
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bavaria Cruiser 32 9,75 Ola Sandbu Asker Seilforening 0,000
NOR 1111

Vidar Hagen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Vilje
Båttype: Bavaria 32 cruser
Seilnummer: NOR 1111
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Vilje

Vidar Hagen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Vilje
Båttype: Bavaria 32 cruser
Seilnummer: NOR 1111
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bavaria 32 cruser 9,75 Vidar Hagen Oslo Seilforening 0,000
NOR 6373

Hjalmar Håland

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Leviosa
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leviosa

Hjalmar Håland

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Leviosa
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Finngulf 31 13,00 Hjalmar Håland Asker Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
NOR 13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
Cruella

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
Sun Fast 3200 9,00 Eira Naustvik Asker Seilforening 0,955
NOR 10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: OutOfOffice
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
OutOfOffice

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: OutOfOffice
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
First 36.7 10,60 Geir Kristensen Asker Seilforening 0,977
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:10:27 4:10:27 4:24:43 2
Total 17.08.2019 13:10:27 4:10:27 4:24:43 2
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:10:27 4:10:27 4:24:43 2
Total 17.08.2019 13:10:27 4:10:27 4:24:43 2
Elan 400S 11,90 Sigmund Andre Hertzberg Oslofjorden Seilklubb 1,057
NOR 11817

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
Minion

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
First 31.7 9,61 Øystein Skjønborg Asker Seilforening 0,920
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:03:40 5:03:40 5:11:20 8
Total 17.08.2019 14:03:40 5:03:40 5:11:20 8
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:03:40 5:03:40 5:11:20 8
Total 17.08.2019 14:03:40 5:03:40 5:11:20 8
First 40.7 11,98 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,025
NOR 11110

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:59:52 5:59:52 5:18:50 10
Total 17.08.2019 14:59:52 5:59:52 5:18:50 10
Lupona

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:59:52 5:59:52 5:18:50 10
Total 17.08.2019 14:59:52 5:59:52 5:18:50 10
Kron 9,70 Wolfgang Eichstetter Asker Seilforening 0,886
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
Sun Fast 3600 11,90 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,027
NOR 15689

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 19:09:26 10:09:26 9:35:29 11
Total 17.08.2019 19:09:26 10:09:26 9:35:29 11
MAVERICK

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 19:09:26 10:09:26 9:35:29 11
Total 17.08.2019 19:09:26 10:09:26 9:35:29 11
Seascape 24 7,30 Christian Huse Drammens Seilforening 0,944
NOR 12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
Fadernes beslutning

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
makTEN 10,00 jan nic. langfeldt Asker Seilforening 0,933
NOR 10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr 395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:20:27 4:20:27 4:35:53 4
Total 17.08.2019 13:20:27 4:20:27 4:35:53 4
FARRout

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr 395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:20:27 4:20:27 4:35:53 4
Total 17.08.2019 13:20:27 4:20:27 4:35:53 4
Farr 395 11,98 Petter Hegle Holmestrand Seilforening 1,059
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9442
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:31:54 5:31:54 5:13:22 9
Total 17.08.2019 14:31:54 5:31:54 5:13:22 9
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9442
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:31:54 5:31:54 5:13:22 9
Total 17.08.2019 14:31:54 5:31:54 5:13:22 9
Sun Fast 35 10,43 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening 0,944
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:06:01 5:06:01 4:40:22 5
Total 17.08.2019 14:06:01 5:06:01 4:40:22 5
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:06:01 5:06:01 4:40:22 5
Total 17.08.2019 14:06:01 5:06:01 4:40:22 5
Pogo 8.50 8,52 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,916
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:53:45 4:53:45 4:49:13 7
Total 17.08.2019 13:53:45 4:53:45 4:49:13 7
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:53:45 4:53:45 4:49:13 7
Total 17.08.2019 13:53:45 4:53:45 4:49:13 7
Elan 37 11,20 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,985
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:07:01 5:07:01 4:44:16 6
Total 17.08.2019 14:07:01 5:07:01 4:44:16 6
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:07:01 5:07:01 4:44:16 6
Total 17.08.2019 14:07:01 5:07:01 4:44:16 6
J/92 9,14 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,926
NOR 15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:08:21 4:08:21 4:29:21 3
Total 17.08.2019 13:08:21 4:08:21 4:29:21 3
Framtia

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:08:21 4:08:21 4:29:21 3
Total 17.08.2019 13:08:21 4:08:21 4:29:21 3
XP-44 13,29 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening 1,085
NOR 15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
Feelgood

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
Arcona 430 13,15 Christer Lie Bærum Seilforening 1,066
NOR 14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:11:16 4:11:16 4:21:03 1
Total 17.08.2019 13:11:16 4:11:16 4:21:03 1
Illuminati

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:11:16 4:11:16 4:21:03 1
Total 17.08.2019 13:11:16 4:11:16 4:21:03 1
Grand Soleil 43B 12,95 Håkon Hjorthøy Asker Seilforening 1,039
Deltagere i klassen: 17
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-10-31 05:21:17Cache read