Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 037
NOR 11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
Total 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
    GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
Total 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
Finn Espeseth, Askøy Seilforening
Åse Espeseth, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9360


NOR 11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
Total 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
    BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
Total 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter, Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9128


NOR 2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
Total 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
    MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
Total 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
Bjørn Rundhovde, Nordhordland Seilforening
Arne Øi, Nordhordland Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Aphrodite 101
Måltall: 0,8787


NOR 15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1089

Valborg Mogen Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1089
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BORN TO RUN

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1089

Valborg Mogen Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1089
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pål Stiansen, Asker Seilforening
Valborg Mogen Stiansen, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Xp-44
Måltall: 1,1089


NOR 9362

Kjell Magnus Økland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807

Rune Gaasø

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:09:28 21:09:28 20:44:57 5
Total 25.05.2019 08:09:28 21:09:28 20:44:57 5
    XEM

Kjell Magnus Økland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807

Rune Gaasø

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:09:28 21:09:28 20:44:57 5
Total 25.05.2019 08:09:28 21:09:28 20:44:57 5
Kjell Magnus Økland, Bergens Seilforening
Rune Gaasø, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-362 Sport
Måltall: 0,9807


NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nina Rosenlund, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen, Ran Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9700


NOR 15815

Stein Frode Bulling-Ness

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Cat Ballou
Båttype: Figaro 2
Seilnummer: NOR 15815
NOR Rating: NOR 1,0350

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Cat Ballou
Båttype: Figaro 2
Seilnummer: NOR 15815
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    CAT BALLOU

Stein Frode Bulling-Ness

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Cat Ballou
Båttype: Figaro 2
Seilnummer: NOR 15815
NOR Rating: NOR 1,0350

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Cat Ballou
Båttype: Figaro 2
Seilnummer: NOR 15815
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stein Frode Bulling-Ness, Ålesunds Seilforening
Anders Bjørnerem, Giske Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Figaro 2
Måltall: 1,0350


NOR 14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
Total 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
    CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
Total 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
Frode Tveranger Haugland, Askøy Seilforening
Tor Lohne, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Hanse 325
Måltall: 0,9108


NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9902

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:45:30 18:45:30 18:34:28 1
Total 25.05.2019 05:45:30 18:45:30 18:34:28 1
    LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9902

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:45:30 18:45:30 18:34:28 1
Total 25.05.2019 05:45:30 18:45:30 18:34:28 1
Willy Forland, Ran Seilforening
Torvald Fossestøl, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9902


NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 02:56:40 15:56:40 18:03:54 1
Total 25.05.2019 02:56:40 15:56:40 18:03:54 1
    ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 02:56:40 15:56:40 18:03:54 1
Total 25.05.2019 02:56:40 15:56:40 18:03:54 1
Thomas Robberstad, Stavanger Seilforening
Per Haugen, Oppegård Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Swan 45
Måltall: 1,1228


NOR 10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
Total 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
    SITAREN

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
Total 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
Terje Rise, Seilforeningen 1928
Matthew Kallenberg, Seilforeningen 1928
Klasse: NOR Rating
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9376


NOR 12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0512

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:49:21 18:49:21 19:47:10 7
Total 25.05.2019 05:49:21 18:49:21 19:47:10 7
    SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0512

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:49:21 18:49:21 19:47:10 7
Total 25.05.2019 05:49:21 18:49:21 19:47:10 7
Fridtjov Bergmann, Bergens Seilforening
Magne Aalen, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0512


NOR 11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
Total 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
    ALNA II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
Total 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
Kjetil Skog, Askøy Seilforening
Eivind Skog, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Hanse 341
Måltall: 0,9283


NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0264

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0264
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:01:34 19:01:34 19:35:48 6
Total 25.05.2019 06:01:34 19:01:34 19:35:48 6
    AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0264

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0264
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:01:34 19:01:34 19:35:48 6
Total 25.05.2019 06:01:34 19:01:34 19:35:48 6
Inge André Utåker, Bergens Seilforening
Stein Håvard Bergstad, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0264


NOR 9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
Total 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
    X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
Total 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
Harald Matland, Nordhordland Seilforening
Torkjell Tolo, Hardanger Seglklubb
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-332
Måltall: 0,9466


NOR 11357

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043

Kim Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:32:32 18:32:32 19:20:22 5
Total 25.05.2019 05:32:32 18:32:32 19:20:22 5
    KRABBELURE

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043

Kim Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:32:32 18:32:32 19:20:22 5
Total 25.05.2019 05:32:32 18:32:32 19:20:22 5
Henrik Wigers Larsen, Bergens Seilforening
Kim Kristoffersen, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 45f5
Måltall: 1,043


NOR 15567

Kåre Skjelanger

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
    TJORVEN

Kåre Skjelanger

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Kåre Skjelanger, Nordhordland Seilforening
Hans-Martin Zeil, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 41
Måltall: 0,9397


NOR 10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0010

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 22:18:19 9
Total 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 22:18:19 9
    OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0010

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 22:18:19 9
Total 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 22:18:19 9
Knut Erik Hjorth, Askøy Seilforening
Hans Steinsland, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-37
Måltall: 1,0010


NOR 12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588

Bjørn Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
    MARIANNE

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588

Bjørn Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
Jarle Vika, Åsane Seilforening
Bjørn Andersen, Åsane Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 33
Måltall: 0.8588


NOR 9280

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: x-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0101

Bent Danielsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Lillefix
Båttype: x-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:54:43 18:54:43 19:06:10 4
Total 25.05.2019 05:54:43 18:54:43 19:06:10 4
    LILLEFIX

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: x-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0101

Bent Danielsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Lillefix
Båttype: x-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:54:43 18:54:43 19:06:10 4
Total 25.05.2019 05:54:43 18:54:43 19:06:10 4
Morten Sola, Stavanger Seilforening
Bent Danielsen, Seilforeningen 1928
Klasse: NOR Rating
Båttype: x-412
Måltall: 1,0101


NOR 15751

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9651

Oskar Leirgulen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:23:58 22:23:58 21:37:03 9
Total 25.05.2019 09:23:58 22:23:58 21:37:03 9
    DEEP SHIT

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9651

Oskar Leirgulen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:23:58 22:23:58 21:37:03 9
Total 25.05.2019 09:23:58 22:23:58 21:37:03 9
Kjetil Knudsen, Bergens Seilforening
Oskar Leirgulen, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Seascape 27
Måltall: 0,9651


NOR 12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0292

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 04:56:29 17:56:29 18:27:54 2
Total 25.05.2019 04:56:29 17:56:29 18:27:54 2
    WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0292

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 04:56:29 17:56:29 18:27:54 2
Total 25.05.2019 04:56:29 17:56:29 18:27:54 2
Carl Olav Wickmann, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0292


NOR 15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9540

Rasmus Tørquist

Seilforening: Randsfjord Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 21:15:28 6
Total 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 21:15:28 6
    VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9540

Rasmus Tørquist

Seilforening: Randsfjord Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 21:15:28 6
Total 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 21:15:28 6
Bård Singstad, Ran Seilforening
Rasmus Tørquist, Randsfjord Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: VQ 32
Måltall: 0,9540

NOR 11240

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9673

thor olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:12:51 22:12:51 21:29:15 8
Total 25.05.2019 09:12:51 22:12:51 21:29:15 8
    JENNY.E

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9673

thor olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:12:51 22:12:51 21:29:15 8
Total 25.05.2019 09:12:51 22:12:51 21:29:15 8
Øivind Fjeldsbø, Ran Seilforening
thor olsen, Ran Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9673


NOR 11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9764

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9764
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:55:50 21:55:50 21:24:46 7
Total 25.05.2019 08:55:50 21:55:50 21:24:46 7
    KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9764

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9764
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:55:50 21:55:50 21:24:46 7
Total 25.05.2019 08:55:50 21:55:50 21:24:46 7
Steinar Hansen, Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen, Nordhordland Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9764


NOR 152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9984

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:55:49 18:55:49 18:53:59 3
Total 25.05.2019 05:55:49 18:55:49 18:53:59 3
    ZEFYR-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9984

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:55:49 18:55:49 18:53:59 3
Total 25.05.2019 05:55:49 18:55:49 18:53:59 3
Petter Sørhaug, Askøy Seilforening
Stian Soltvedt, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-35 OD
Måltall: 0,9984


GBR 8588

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: GBR 8588
NOR Rating: GBR 0,9737

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: GBR 8588
NOR Rating: GBR 0,9737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:37:09 22:37:09 22:01:27 13
Total 25.05.2019 09:37:09 22:37:09 22:01:27 13
    PAPRIKA 2

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: GBR 8588
NOR Rating: GBR 0,9737

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: GBR 8588
NOR Rating: GBR 0,9737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:37:09 22:37:09 22:01:27 13
Total 25.05.2019 09:37:09 22:37:09 22:01:27 13
Per Højgaard Nielsen, Bergens Seilforening
Trond Wickmann, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: J88
Måltall: 0,9737


NOR 11459

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421

Robin Ørnsrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
Total 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
    NOVA

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421

Robin Ørnsrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
Total 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
Kristian Bekkenes, Askøy Seilforening
Robin Ørnsrud, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Wasa 38
Måltall: 0,9421


NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,976

Pernilla Simolin

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,976
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:44:00 20:44:00 20:14:08 4
Total 25.05.2019 07:44:00 20:44:00 20:14:08 4
    KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,976

Pernilla Simolin

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,976
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:44:00 20:44:00 20:14:08 4
Total 25.05.2019 07:44:00 20:44:00 20:14:08 4
Jon Hardie, Milde Båtlag
Pernilla Simolin, Milde Båtlag
Klasse: NOR Rating
Båttype: Crown 39
Måltall: 0,976


NOR 14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9577

Halvor Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:46:38 22:46:38 21:48:49 11
Total 25.05.2019 09:46:38 22:46:38 21:48:49 11
    SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9577

Halvor Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:46:38 22:46:38 21:48:49 11
Total 25.05.2019 09:46:38 22:46:38 21:48:49 11
Per Aga, Os Seilforening
Halvor Aga, Os Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Måltall: 0,9577


NOR 11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:13:01 20:13:01 19:56:02 3
Total 25.05.2019 07:13:01 20:13:01 19:56:02 3
    TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:13:01 20:13:01 19:56:02 3
Total 25.05.2019 07:13:01 20:13:01 19:56:02 3
Paul Øyvind Mehammer, Os Seilforening
Terje Klyve, Os Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall: 0,9860


NOR 11555

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9739

Ragnar Skjølingstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:17:50 22:17:50 21:42:54 10
Total 25.05.2019 09:17:50 22:17:50 21:42:54 10
    MITHRANDIR

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9739

Ragnar Skjølingstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:17:50 22:17:50 21:42:54 10
Total 25.05.2019 09:17:50 22:17:50 21:42:54 10
Harald Gellein, Stavanger Seilforening
Ragnar Skjølingstad, Sola Brettseilerforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9739

NOR 10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0008

Jens Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:31:37 23:31:37 23:32:44 11
Total 25.05.2019 10:31:37 23:31:37 23:32:44 11
    VENTUS

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0008

Jens Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:31:37 23:31:37 23:32:44 11
Total 25.05.2019 10:31:37 23:31:37 23:32:44 11
Kjell Ove Klungrehaug, Bergens Seilforening
Jens Åge Ellingsund, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,0008


NOR 11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0253

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:19:42 22:19:42 22:53:35 10
Total 25.05.2019 09:19:42 22:19:42 22:53:35 10
    FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0253

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:19:42 22:19:42 22:53:35 10
Total 25.05.2019 09:19:42 22:19:42 22:53:35 10
Morten Fotland, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle, Nordhordland Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0253


NOR 10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9847

Pål Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:57:37 19:57:37 19:39:17 2
Total 25.05.2019 06:57:37 19:57:37 19:39:17 2
    TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9847

Pål Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:57:37 19:57:37 19:39:17 2
Total 25.05.2019 06:57:37 19:57:37 19:39:17 2
PÅL HOLST, Bergens Seilforening
Pål Njølstad, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9847


NOR 11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0604

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:50:00 19:50:00 21:01:52 8
Total 25.05.2019 06:50:00 19:50:00 21:01:52 8
    FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0604

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:50:00 19:50:00 21:01:52 8
Total 25.05.2019 06:50:00 19:50:00 21:01:52 8
Arvid Høgelid, Milde Båtlag
Terje Sture, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0604


NOR 11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9600

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:44:43 22:44:43 21:50:07 12
Total 25.05.2019 09:44:43 22:44:43 21:50:07 12
    SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9600

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:44:43 22:44:43 21:50:07 12
Total 25.05.2019 09:44:43 22:44:43 21:50:07 12
Roy Nilsen, Stord Seilforening
Are Pedersen, Stord Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Måltall: 0,9600


Last ned CSV fil


Last updated: 2019-06-18 23:41:59Cache read