Gå til resultater

Direkte-nyheter

VEL BLÅST og takk for denne gong!

VEL BLÅST og takk for denne gong!

25. mai 2019 - 16:20:23

Då takkar me for oss i denne 15.utgåva av SPZ Seilmakeren Doublehanded.

Resultat og tracking finn de her på regattasida.

Fylg oss gjerne på vår eige facebookside "SPZ Seilmakeren Doublehanded". Her vil me etter kvart dela mange flotte bilete som er tatt under denne regattaen. Men er trengs aller fyrst litt søvn - og så deretter tid til redigering av eit stort antal bilete som fotograf Trond J.Hansen har tatt for oss.

TUSEN TAKK for alle bidrag til instagram konkurranse og bilete, videoar og rapportar undervegs. Utan dette hadde det vore svært vanskeleg å produsera denne livefeeden. Håpar påskjøninga frå våre sponsorar SPZ bil, badaboom.no og Store Ringheim hotell & restaurant vert sett pris på - og at det bidreg til hjelp også neste gong.

TAKK FOR I ÅR OG VELKOMEN TILBAKE TIL NESTE ÅR!

På vegne av arrangementskomiteen for SSDH 2019, Giske Berland.

BLÅTT FLAGG for 6 gjennomførte regatta

BLÅTT FLAGG for 6 gjennomførte regatta

25. mai 2019 - 16:14:59

Fridtjov Bergmann
Per haugen
Tor Lohne

Flagg vert ettersendt/utdelt når me får nye, så det vanka blomebukett som erstatning i dag :-)

RØDT FLAGG for 3 gjennomførte regatta

RØDT FLAGG for 3 gjennomførte regatta

25. mai 2019 - 16:13:33

Ragnar Skjølingstad
Rasmus Tørnquist
Terje Klyve
Pål Njølstad

PREMIEVINNARAR i største klasse

PREMIEVINNARAR i største klasse

25. mai 2019 - 16:11:11

NR 1. ZORRO, Thomas Robberstad og Per Haugen
NR 2. WINOCEAN, Carl Olav og Carl Johan Wickmann
NR 3. ZEFYR-3, Petter Sørhaug og Stian Soltvedt
NR 4. KRABBELURE, Henrik Wigers Larsen og Kim Kristoffersen
NR 5. LILLEFIX, Morten Sola og Bent Danielsen
NR 6. AMARYLLIS, Inge Andre Utåker og Stein Håvard Bergstad.

PREMIEVINNARAR i mellomste klasse

PREMIEVINNARAR i mellomste klasse

25. mai 2019 - 16:08:35

NR 1. LEVENS, Willy Forland og Torvald Fossestøl
NR 2. TIGERGUTT, Pål Holst og Pål Njølstad
NR 3. TUSSI, Paul Øyvind Mehammer og Terje Klyve
NR 4. KELSO, Jon Hardie og Pernilla Simolin
NR 5. XEM, Kjell Magnus Økland og Rune Gaasø

PREMIEVINNARAR i den minste klassen

PREMIEVINNARAR i den minste klassen

25. mai 2019 - 16:05:31

NR 1. X-FAKTOR, Harald Matland og Torkjell Tolo
NR 2. CALLUNA, Frode Tverlanger og Tor Lohne
NR 3. SITAREN, Terje Rise og Matthew Kallenberg
NR 4. NOVA, Kristian Bekkenes og Robin Ørnsrud

PREMIEUTDELING kl.16.30

PREMIEUTDELING kl.16.30

25. mai 2019 - 11:21:16

Det vert premieutdeling for den 15.seilmaker doublehanded regattaen kl. 16:30 på seilsportsentert.

Velkomen!

helsing arr.komiteen for #seilmakeren19

Då er BÅTENVÅR i mål som siste båt.

Då er BÅTENVÅR i mål som siste båt.

25. mai 2019 - 11:17:27

MARIANNE og TJORVEN har brote, så då har 32 båtar fullført.

Då er BÅTENVÅR i mål som siste båt.

Då er BÅTENVÅR i mål som siste båt.

25. mai 2019 - 11:17:25

MARIANNE og TJORVEN har brote, så då har 32 båtar fullført.

Målvakten PANPAN...

Målvakten PANPAN...

25. mai 2019 - 11:09:19

Ventar tolmodig på dei siste båtane.

ALNA II med 2 stk SKOG

ALNA II med 2 stk SKOG

25. mai 2019 - 09:31:37

ALNA II med far og son Skog, passerte endeleg mållinja som nr.7 i klassen, etter over eit døger på fjorden.

Se alle direkte-nyheter

Hovedsponsor:

Øvrige sponsorer:

Arrangører:



Last updated: 2019-10-23 15:43:47