Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating Høy

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903

Hanne Snefrid Holum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:48:12 1:48:12 1:47:09 1
Total 15.06.2019 13:48:12 1:48:12 1:47:09 1
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903

Hanne Snefrid Holum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:48:12 1:48:12 1:47:09 1
Total 15.06.2019 13:48:12 1:48:12 1:47:09 1

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36,7 1:48:12 1:47:09 1 1
2 NOR-10129

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9480

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:54:24 1:54:24 1:48:27 2
Total 15.06.2019 13:54:24 1:54:24 1:48:27 2
TJANGS

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9480

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:54:24 1:54:24 1:48:27 2
Total 15.06.2019 13:54:24 1:54:24 1:48:27 2

Bjørn Sødal (Christianssands Seilforening)
X-332 1:54:24 1:48:27 2 2
3 NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9584

Arvid Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:54:11 1:54:11 1:49:25 3
Total 15.06.2019 13:54:11 1:54:11 1:49:25 3
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9584

Arvid Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Almazi
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:54:11 1:54:11 1:49:25 3
Total 15.06.2019 13:54:11 1:54:11 1:49:25 3

Egil Tjomsås (Vågsbygd Seilforening)
Elan 340 1:54:11 1:49:25 3 3
4 NOR-10967

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vita III
Båttype: Dufour 40 performance
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 1,0263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:48:37 1:48:37 1:51:28 4
Total 15.06.2019 13:48:37 1:48:37 1:51:28 4
VITA III

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vita III
Båttype: Dufour 40 performance
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 1,0263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:48:37 1:48:37 1:51:28 4
Total 15.06.2019 13:48:37 1:48:37 1:51:28 4

Geir Lindevik (Vågsbygd Seilforening)
Dufour 40 performance 1:48:37 1:51:28 4 4
5 NOR-15690

Torgrim Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady First
Båttype: First 30
Seilnummer: NOR 15690
NOR Rating: NOR 0,9610

Arne Corneliussen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady First
Båttype: First 30
Seilnummer: NOR 15690
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:56:08 1:56:08 1:51:36 5
Total 15.06.2019 13:56:08 1:56:08 1:51:36 5
LADY FIRST

Torgrim Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady First
Båttype: First 30
Seilnummer: NOR 15690
NOR Rating: NOR 0,9610

Arne Corneliussen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady First
Båttype: First 30
Seilnummer: NOR 15690
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:56:08 1:56:08 1:51:36 5
Total 15.06.2019 13:56:08 1:56:08 1:51:36 5

Torgrim Andersen (Lillesand Seilforening)
First 30 1:56:08 1:51:36 5 5
6 NOR-14519

Erik Sandsmark

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: X-Fram
Båttype: X - 1 Ton
Seilnummer: NOR 14519
NOR Rating: NOR 1,0118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:53:04 1:53:04 1:54:24 6
Total 15.06.2019 13:53:04 1:53:04 1:54:24 6
X-FRAM

Erik Sandsmark

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: X-Fram
Båttype: X - 1 Ton
Seilnummer: NOR 14519
NOR Rating: NOR 1,0118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:53:04 1:53:04 1:54:24 6
Total 15.06.2019 13:53:04 1:53:04 1:54:24 6

Erik Sandsmark ()
X - 1 Ton 1:53:04 1:54:24 6 6
7 NOR-14988

Edward Streeter

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Stargazer
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 1,0032

Malcolm Chalmers

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Stargazer
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 1,0032
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:54:06 1:54:06 1:54:27 7
Total 15.06.2019 13:54:06 1:54:06 1:54:27 7
STARGAZER

Edward Streeter

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Stargazer
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 1,0032

Malcolm Chalmers

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Stargazer
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 1,0032
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:54:06 1:54:06 1:54:27 7
Total 15.06.2019 13:54:06 1:54:06 1:54:27 7

Edward Streeter (Vågsbygd Seilforening)
Seascape 27 1:54:06 1:54:27 7 7

NOR Rating Lav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-9744

Mogens Eskesen

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: MER
Båtnavn: MER
Båttype: Dufour 32 classic
Seilnummer: NOR 9744
NOR Rating: NOR 0,8562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:39:38 1:54:38 1:38:08 1
Total 15.06.2019 13:39:38 1:54:38 1:38:08 1
MER

Mogens Eskesen

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn: MER
Båtnavn: MER
Båttype: Dufour 32 classic
Seilnummer: NOR 9744
NOR Rating: NOR 0,8562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:39:38 1:54:38 1:38:08 1
Total 15.06.2019 13:39:38 1:54:38 1:38:08 1

Mogens Eskesen (Søgne Seilforening)
Dufour 32 classic 1:54:38 1:38:08 1 1
2 NOR-154

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Bitpro
Båtnavn: Bitpro
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 154
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:44:48 1:59:48 1:42:03 2
Total 15.06.2019 13:44:48 1:59:48 1:42:03 2
BITPRO

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team Bitpro
Båtnavn: Bitpro
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 154
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:44:48 1:59:48 1:42:03 2
Total 15.06.2019 13:44:48 1:59:48 1:42:03 2

Jon A Houge (Christianssands Seilforening)
Albin Express 1:59:48 1:42:03 2 2
3 NOR-413

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8519

Gøran Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:46:49 2:01:49 1:43:46 3
Total 15.06.2019 13:46:49 2:01:49 1:43:46 3
FIXIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8519

Gøran Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:46:49 2:01:49 1:43:46 3
Total 15.06.2019 13:46:49 2:01:49 1:43:46 3

Øystein Spetland (Mandal Seilforening)
Express 2:01:49 1:43:46 3 3
4 NOR-66

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8520

Leif Jørgen Andersen

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:49:14 2:04:14 1:45:50 4
Total 15.06.2019 13:49:14 2:04:14 1:45:50 4
4EX

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8520

Leif Jørgen Andersen

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:49:14 2:04:14 1:45:50 4
Total 15.06.2019 13:49:14 2:04:14 1:45:50 4

Morten Hetlevik (Mandal Seilforening)
Albin Express 2:04:14 1:45:50 4 4
5 NOR-10963

Runar Skagestad

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Aurora
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10963
NOR Rating: NOR 0,9487

Ingeborg Marie Jakobsen

Seilforening:
Teamnavn: Aurora
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10963
NOR Rating: NOR 0,9487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:43:46 1:58:46 1:52:40 5
Total 15.06.2019 13:43:46 1:58:46 1:52:40 5
AURORA

Runar Skagestad

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Aurora
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10963
NOR Rating: NOR 0,9487

Ingeborg Marie Jakobsen

Seilforening:
Teamnavn: Aurora
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10963
NOR Rating: NOR 0,9487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:43:46 1:58:46 1:52:40 5
Total 15.06.2019 13:43:46 1:58:46 1:52:40 5

Runar Skagestad (Mandal Seilforening)
Dufour 34 1:58:46 1:52:40 5 5
6 NOR-1362

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9303
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FLAKS

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9303
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Gunnar Amtedal (Vågsbygd Seilforening)
J/80 DNC (7)

Shorthand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
NOR-14869

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9614

Nina Vehus

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SOUL KITCH'N

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9614

Nina Vehus

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Pål Widem (Arendals Seilforening)
First 34.7
NOR-7001

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Troll
Båttype: Dynamic 37
Seilnummer: NOR 7001
NOR Rating: NOR 0,9507

Thorleif Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Troll
Båttype: Dynamic 37
Seilnummer: NOR 7001
NOR Rating: NOR 0,9507
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TROLL

Trond Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Troll
Båttype: Dynamic 37
Seilnummer: NOR 7001
NOR Rating: NOR 0,9507

Thorleif Ausdal

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Troll
Båttype: Dynamic 37
Seilnummer: NOR 7001
NOR Rating: NOR 0,9507
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Trond Ausdal (Mandal Seilforening)
Dynamic 37

Skøyter

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-000000

Bjørn Abrahamsen

Seilforening:
Teamnavn: Classicsail
Båtnavn: Boy Leslie
Båttype: Brixham Sailing Trawler
Seilnummer: NOR 000000
NOR Rating: NOR 1,200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 12:21:59 1:21:59 1:38:22 1
Total 15.06.2019 12:21:59 1:21:59 1:38:22 1
BOY LESLIE

Bjørn Abrahamsen

Seilforening:
Teamnavn: Classicsail
Båtnavn: Boy Leslie
Båttype: Brixham Sailing Trawler
Seilnummer: NOR 000000
NOR Rating: NOR 1,200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 12:21:59 1:21:59 1:38:22 1
Total 15.06.2019 12:21:59 1:21:59 1:38:22 1

Bjørn Abrahamsen ()
Brixham Sailing Trawler 1:21:59 1:38:22 1 1

Tur/Familie

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-5175

Øystein Kristoffer Nilsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,7980

Ingrid Wisching

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,7980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:17:50 2:02:50 1:38:01 1
Total 15.06.2019 13:17:50 2:02:50 1:38:01 1
KRISTINA

Øystein Kristoffer Nilsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,7980

Ingrid Wisching

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,7980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:17:50 2:02:50 1:38:01 1
Total 15.06.2019 13:17:50 2:02:50 1:38:01 1

Øystein Kristoffer Nilsen (Vågsbygd Seilforening)
Omega 30 2:02:50 1:38:01 1 1
2 NOR-13558

Karsten Løvdal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Otilie
Båtnavn: Otilie
Båttype: Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13558
NOR Rating: NOR 0,9224

Dag Roar Nyland

Seilforening:
Teamnavn: Otilie
Båtnavn: Otilie
Båttype: Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13558
NOR Rating: NOR 0,9224
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:05:02 1:50:02 1:41:29 2
Total 15.06.2019 13:05:02 1:50:02 1:41:29 2
OTILIE

Karsten Løvdal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Otilie
Båtnavn: Otilie
Båttype: Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13558
NOR Rating: NOR 0,9224

Dag Roar Nyland

Seilforening:
Teamnavn: Otilie
Båtnavn: Otilie
Båttype: Oceanis 40
Seilnummer: NOR 13558
NOR Rating: NOR 0,9224
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:05:02 1:50:02 1:41:29 2
Total 15.06.2019 13:05:02 1:50:02 1:41:29 2

Karsten Løvdal (Vågsbygd Seilforening)
Oceanis 40 1:50:02 1:41:29 2 2
3 NOR-15442

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Caramba
Båttype: Bavaria 42 c
Seilnummer: NOR 15442
NOR Rating: NOR 0,9487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:04:07 1:49:07 1:43:31 3
Total 15.06.2019 13:04:07 1:49:07 1:43:31 3
CARAMBA

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Caramba
Båttype: Bavaria 42 c
Seilnummer: NOR 15442
NOR Rating: NOR 0,9487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:04:07 1:49:07 1:43:31 3
Total 15.06.2019 13:04:07 1:49:07 1:43:31 3

Kristofer Bjørnå ()
Bavaria 42 c 1:49:07 1:43:31 3 3
4 NOR-15026

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Bolette
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria38 crucer
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:10:05 1:55:05 1:44:02 4
Total 15.06.2019 13:10:05 1:55:05 1:44:02 4
BOLETTE

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Bolette
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria38 crucer
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:10:05 1:55:05 1:44:02 4
Total 15.06.2019 13:10:05 1:55:05 1:44:02 4

Frank Sørensen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria38 crucer 1:55:05 1:44:02 4 4
5 NOR-12065

Martin Hauge

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Frida
Båtnavn: Frida
Båttype: Jeanneau SO39i
Seilnummer: NOR 12065
NOR Rating: NOR 0,9006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:12:42 1:57:42 1:46:00 5
Total 15.06.2019 13:12:42 1:57:42 1:46:00 5
FRIDA

Martin Hauge

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Frida
Båtnavn: Frida
Båttype: Jeanneau SO39i
Seilnummer: NOR 12065
NOR Rating: NOR 0,9006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:12:42 1:57:42 1:46:00 5
Total 15.06.2019 13:12:42 1:57:42 1:46:00 5

Martin Hauge (Vågsbygd Seilforening)
Jeanneau SO39i 1:57:42 1:46:00 5 5
6 NOR-12036

Børge Christian Mosgren

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Hanseatene
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9490

Mona Mosgren

Seilforening:
Teamnavn: Hanseatene
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:10:45 1:55:45 1:49:50 6
Total 15.06.2019 13:10:45 1:55:45 1:49:50 6
UBI BENE

Børge Christian Mosgren

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Hanseatene
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9490

Mona Mosgren

Seilforening:
Teamnavn: Hanseatene
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:10:45 1:55:45 1:49:50 6
Total 15.06.2019 13:10:45 1:55:45 1:49:50 6

Børge Christian Mosgren (Vågsbygd Seilforening)
Hanse 370e 1:55:45 1:49:50 6 6
7 NOR-3626

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,9370

Bjørn Abrahamsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:12:53 1:57:53 1:50:34 7
Total 15.06.2019 13:12:53 1:57:53 1:50:34 7
FELICIA

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,9370

Bjørn Abrahamsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:12:53 1:57:53 1:50:34 7
Total 15.06.2019 13:12:53 1:57:53 1:50:34 7

Ole Inge Pettersen (Vågsbygd Seilforening)
Wasa 360 1:57:53 1:50:34 7 7
8 NOR-11757

Ragnar Nielsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0132

Eivind Helofsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:06:59 1:51:59 1:53:27 8
Total 15.06.2019 13:06:59 1:51:59 1:53:27 8
EASY MATCH

Ragnar Nielsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0132

Eivind Helofsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 15.06.2019 13:06:59 1:51:59 1:53:27 8
Total 15.06.2019 13:06:59 1:51:59 1:53:27 8

Ragnar Nielsen (Christianssands Seilforening)
Bavaria 35 Match 1:51:59 1:53:27 8 8
9 NOR-11261

Ketil Hauge

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9099
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JæRBUEN

Ketil Hauge

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9099
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ketil Hauge ()
Bavaria DNC (10)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-06-20 21:58:27Cache read