30. april - 18. juni 2019
Vårserien 2019 - joller
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
041
NOR 3250
Søren Homme Håland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3250
Søren Homme Håland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 3003
Gudleik Berg KJøpsnes
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3003
Gudleik Berg KJøpsnes
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 214016
Anders Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 214016
Anders Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213131
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206869
Guro Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 210992
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 214943
Lucie Franssen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 214943
Lucie Franssen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 3610
William André Nagel-Alne
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3610
William André Nagel-Alne
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift IKKE betalt
NOR 30355
Olga Elisabeth Balzer
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30355
Heinz Balzer
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30355
Olga Elisabeth Balzer
, Stavanger Seilforening
Heinz Balzer,
Klasse: Snipe
NOR 20954
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 20954
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
John Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 213130
Aslak Iveland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213130
Aslak Iveland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206864
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206864
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 30585
christian haaland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30585
Birte Noer Borrevik
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30585
christian haaland
, Stavanger Seilforening
Birte Noer Borrevik,
Klasse: Snipe
NOR 29938
Adriaan Schönhage
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 29938
Trudie Scholman
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29938
Adriaan Schönhage
, Stavanger Seilforening
Trudie Scholman,
Klasse: Snipe
NOR 29855
Randi Stray
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 29855
Morten Konttorp
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29855
Randi Stray
, Stavanger Seilforening
Morten Konttorp,
Klasse: Snipe
NOR 28691
Jose Salvadores
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 28691
Jose Salvadores-Janssen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 28691
Jose Salvadores
, Stavanger Seilforening
Jose Salvadores-Janssen,
Klasse: Snipe
NOR 3448
Pelayo Salvadores
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3448
Pelayo Salvadores
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 29456
Robert Ewald
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 29456
Swen Roemer
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29456
Robert Ewald
, Stavanger Seilforening
Swen Roemer,
Klasse: Snipe
NOR 204347
Per Lund
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Seilnummer:
NOR 204347
Per Lund
, Ytre Namdal Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift IKKE betalt
NOR 30270
Rune Kartveit
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30270
Rune Kartveit
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30675
Carl Fredrik Gyllenhammar
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30675
Marit Heskja
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30675
Carl Fredrik Gyllenhammar
, Stavanger Seilforening
Marit Heskja,
Klasse: Snipe
NOR 27139
Luis Fernando de Lucca Carbonesi
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 27139
Vilde Thomseth
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 27139
Luis Fernando de Lucca Carbonesi
, Stavanger Seilforening
Vilde Thomseth,
Klasse: Snipe
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 3318
Dina Sirum
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3318
Dina Sirum
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 29895
Clement Aanestad
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 29895
- -
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29895
Clement Aanestad
, Stavanger Seilforening
- -,
Klasse: Snipe
NOR 30847
Kristian Kleiberg
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30847
Kristian Kleiberg
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 204247
Per Lund
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 204247
Per Lund
,
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
,
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 192679
Sven Håland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 192679
Sven Håland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift IKKE betalt
NOR 3658
Linnea Huth
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3658
Linnea Huth
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 3720
Lars Huth
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3720
Lars Huth
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 1
Eskil Lunde Solvik
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 1
Eskil Lunde Solvik
,
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 3640
Jonathan Hansen Sirevåg
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3640
Jonathan Hansen Sirevåg
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
Last ned CSV fil