Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 010
NOR 9280

Morten Sola Team Lillefix

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0267

Helge Lorentzen

Seilforening:
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Morten Sola Team Lillefix, Stavanger Seilforening
Helge Lorentzen,
Per Erik Wærum,
Magne Steinset,
Bjarne Nerlandsrem,
Hans Martin Veding,
Kristian Johansen,
Rasmus Holmer,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker

NOR 10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9520

Roe Sørby

Seilforening:
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Terje Rise, Seilforeningen 1928
Roe Sørby,
Kim Levi Tveiten,
Anders Tornes,
Ketil Bogstrand,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker

NOR 4738

Eirik Heggland

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Seilnummer: NOR 4738
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Eirik Heggland, Gandsfjord Seilforening Klasse: NOR Rating - m spinnaker

NOR 11713

Einar Kverneland

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0473
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Einar Kverneland, Gandsfjord Seilforening Klasse: NOR Rating - m spinnaker

NOR 14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0.8975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Ketil Greve, Stavanger Seilforening Klasse: Shorthanded - m eller uten spinnaker

NOR 11271

Tore Amdal

Seilforening: Seilforeningen 1928
Seilnummer: NOR 11271
NOR Rating: NOR 0,8686

Johannes Nymark

Seilforening:
Seilnummer: NOR 11271
NOR Rating: NOR 0,8686
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Tore Amdal, Seilforeningen 1928
Johannes Nymark,
Asbjørn Strømsnes,
Hile Garlid,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker

NOR 3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9182
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Stig Gard Paulsen, Seilforeningen 1928 Klasse: NOR Rating - m spinnaker

NOR 11065

Nils Bøe

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 1,0121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Nils Bøe, Gandsfjord Seilforening Klasse: NOR Rating - m spinnaker

NOR 3127

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Seilnummer: NOR 3127
NOR Rating: NOR 0.8497
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Bjørn Forshei, Seilforeningen 1928 Klasse: Shorthanded - m eller uten spinnaker

NOR 13699

Bjørn Aage Krane

Seilforening: Seilforeningen 1928
Seilnummer: NOR 13699
NOR Rating: NOR 0,9613

Sten Ola Rasch

Seilforening:
Seilnummer: NOR 13699
NOR Rating: NOR 0,9613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Bjørn Aage Krane, Seilforeningen 1928
Sten Ola Rasch,
Torbjørn Søiland,
Stian Lie Hagen,
Lars Fosse,
Mattias Tristl,
Dan Einarsson,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-09-15 19:48:35Cache read