Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR-Rating

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-13990

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,905

Berit Marie Dahl

Seilforening:
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,905
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:35:07 0:45:07 0:40:49 1
Total 22.06.2019 14:35:07 0:45:07 0:40:49 1
WASABI

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,905

Berit Marie Dahl

Seilforening:
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,905
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:35:07 0:45:07 0:40:49 1
Total 22.06.2019 14:35:07 0:45:07 0:40:49 1

HENNING FØSKER (Nesodden Seilforening)
First 35 2 11
2 NOR-12541

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: SoMa
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,000

Marit Karstensen

Seilforening:
Båtnavn: SoMa
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:33:50 0:43:50 0:43:50 3
Total 22.06.2019 14:33:50 0:43:50 0:43:50 3
SOMA

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: SoMa
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,000

Marit Karstensen

Seilforening:
Båtnavn: SoMa
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:33:50 0:43:50 0:43:50 3
Total 22.06.2019 14:33:50 0:43:50 0:43:50 3

Michael Kristiansen (Nesodden Seilforening)
Elan 410 5 32
3 NOR-15403

STEIN ØDEGÅRD

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: XO
Båttype: Xc-38
Seilnummer: NOR 15403
NOR Rating: NOR 0,932

Inger Tuv

Seilforening:
Båtnavn: XO
Båttype: Xc-38
Seilnummer: NOR 15403
NOR Rating: NOR 0,932
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:35:33 0:45:33 0:42:27 2
Total 22.06.2019 14:35:33 0:45:33 0:42:27 2
XO

STEIN ØDEGÅRD

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: XO
Båttype: Xc-38
Seilnummer: NOR 15403
NOR Rating: NOR 0,932

Inger Tuv

Seilforening:
Båtnavn: XO
Båttype: Xc-38
Seilnummer: NOR 15403
NOR Rating: NOR 0,932
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:35:33 0:45:33 0:42:27 2
Total 22.06.2019 14:35:33 0:45:33 0:42:27 2

STEIN ØDEGÅRD (Nesodden Seilforening)
Xc-38 5 23
4 NOR-11789

DAG BJØRNSEN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,932

Per Arne Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,932
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:37:54 0:47:54 0:44:38 4
Total 22.06.2019 14:37:54 0:47:54 0:44:38 4
SIAHGAHAY

DAG BJØRNSEN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,932

Per Arne Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,932
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:37:54 0:47:54 0:44:38 4
Total 22.06.2019 14:37:54 0:47:54 0:44:38 4

DAG BJØRNSEN (Nesodden Seilforening)
sun fast 36 9 45
5 NOR-0000

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Janis
Båttype: Alpa 11.50
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR 0,890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:46:34 0:56:34 0:50:20 7
Total 22.06.2019 14:46:34 0:56:34 0:50:20 7
JANIS

Oda Skeide Bates

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Janis
Båttype: Alpa 11.50
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR 0,890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:46:34 0:56:34 0:50:20 7
Total 22.06.2019 14:46:34 0:56:34 0:50:20 7

Oda Skeide Bates (Nesodden Seilforening)
Alpa 11.50 11 74
6 NOR-27

Kåre Anderssen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Jinx
Båttype: FarEast28R
Seilnummer: NOR 27
NOR Rating: NOR 0,961

Henrik Korsvold

Seilforening:
Båtnavn: Jinx
Båttype: FarEast28R
Seilnummer: NOR 27
NOR Rating: NOR 0,961
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:38:17 0:48:17 0:46:24 5
Total 22.06.2019 14:38:17 0:48:17 0:46:24 5
JINX

Kåre Anderssen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Jinx
Båttype: FarEast28R
Seilnummer: NOR 27
NOR Rating: NOR 0,961

Henrik Korsvold

Seilforening:
Båtnavn: Jinx
Båttype: FarEast28R
Seilnummer: NOR 27
NOR Rating: NOR 0,961
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:38:17 0:48:17 0:46:24 5
Total 22.06.2019 14:38:17 0:48:17 0:46:24 5

Kåre Anderssen (Nesodden Seilforening)
FarEast28R 11 56
7 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:39:11 0:49:11 0:49:58 6
Total 22.06.2019 14:39:11 0:49:11 0:49:58 6
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:39:11 0:49:11 0:49:58 6
Total 22.06.2019 14:39:11 0:49:11 0:49:58 6

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance 13 67
8 NOR-320

Øyvind Degnes

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Dragonfly 32
Seilnummer: NOR 320
NOR Rating: NOR 1,2400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:40:28 0:50:28 1:02:34 8
Total 22.06.2019 14:40:28 0:50:28 1:02:34 8
RUFFEN

Øyvind Degnes

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Dragonfly 32
Seilnummer: NOR 320
NOR Rating: NOR 1,2400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 14:40:28 0:50:28 1:02:34 8
Total 22.06.2019 14:40:28 0:50:28 1:02:34 8

Øyvind Degnes (Nesodden Seilforening)
Dragonfly 32 16 88
9 NOR-16100

Colin Bevan

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xmeralda
Båttype: Xc45
Seilnummer: NOR 16100
NOR Rating: NOR 0,9961

Beate Bevan

Seilforening:
Båtnavn: Xmeralda
Båttype: Xc45
Seilnummer: NOR 16100
NOR Rating: NOR 0,9961
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
XMERALDA

Colin Bevan

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xmeralda
Båttype: Xc45
Seilnummer: NOR 16100
NOR Rating: NOR 0,9961

Beate Bevan

Seilforening:
Båtnavn: Xmeralda
Båttype: Xc45
Seilnummer: NOR 16100
NOR Rating: NOR 0,9961
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Colin Bevan (Nesodden Seilforening)
Xc45 20 DNC (10)DNC (10)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-21 03:47:57Cache read