Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

29er

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-1199

Wilhelm Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1199

Fredrik Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Wilhelm Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1199

Fredrik Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Wilhelm Harlem (Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Harlem (Kongelig Norsk Seilforening))
8 412221
2 NOR-1035

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karsten Grav Kringlebotn (Kongelig Norsk Seilforening
Erik Aabye (Kongelig Norsk Seilforening))
9 221313
3 NOR-2663

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2663

Filippa Blakstad Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 2663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2663

Filippa Blakstad Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 2663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Wang (Kongelig Norsk Seilforening
Filippa Blakstad Nilsson (Bærum Seilforening))
11 134142
4 NOR-1361

Mårten Hillig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361

Wilhelm Ringvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mårten Hillig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361

Wilhelm Ringvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mårten Hillig (Kongelig Norsk Seilforening
Wilhelm Ringvold (Kongelig Norsk Seilforening))
17 343434

Finnjolle

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
NOR-55

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 55
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 55
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arild Heldal (Røyken Seilforening)
NOR-5

Frank M. Ormstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Frank M. Ormstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Frank M. Ormstad (Asker Seilforening)
AUS-221

Anthony Nossiter

Seilforening: MHYC
Seilnummer: AUS 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anthony Nossiter

Seilforening: MHYC
Seilnummer: AUS 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anthony Nossiter (MHYC)

Laser 4.7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-000000

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 000000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 000000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Balder Støen (Nesodden Seilforening)
4 11111
2 NOR-203265

Stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stian BERGSBAKK (Bærum Seilforening)
8 22222

Optimist (A)

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-4046

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 4046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 4046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vetle Støen (Nesodden Seilforening)
5 11122
2 NOR-4047

Philip Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 4047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 4047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Forslund (Nesodden Seilforening)
6 42211
3 NOR-3884

NikolaiLøhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

NikolaiLøhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

NikolaiLøhren Kuhle (Kongelig Norsk Seilforening)
11 23336
4 NOR 3744-

Sindre Johannes Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Johannes Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Johannes Blydt Aarnæs (Bundefjorden Seilforening)
15 34544
5 NOR-3955

Pontus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pontus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pontus Rønold (Kongelig Norsk Seilforening)
19 86463
6 NOR-3694

Sam Leikvang

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sam Leikvang

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sam Leikvang (Bærum Seilforening)
24 105658
7 NOR-4037

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 4037
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 4037
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hanne Birkeland (Soon Seilforening)
25 58875
8 NOR-3917

Ana Emile Svanes Winther

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ana Emile Svanes Winther

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ana Emile Svanes Winther (Bundefjorden Seilforening)
28 69787
9 NOR-3922

Mikkel Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikkel Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikkel Jansen (Kongelig Norsk Seilforening)
32 779119
10 NOR-3847

Iselin Ruud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Iselin Ruud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Iselin Ruud (Bærum Seilforening)
38 91011910
11 NOR-3300

Christian Staubo

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christian Staubo

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christian Staubo (Bærum Seilforening)
42 1112101011
12 NOR-3817

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mette Aabye (Kongelig Norsk Seilforening)
51 1413131312
13 NOR-3554

Philip Valentin Nodeland de Lange

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3554
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Valentin Nodeland de Lange

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3554
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Philip Valentin Nodeland de Lange (Bærum Seilforening)
52 12141214DNC (18)
14 NOR-3822

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Lundblad (Nesodden Seilforening)
54 1515141213
15 DEN-8242

Tara Nicoline Marcussen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: DEN 8242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tara Nicoline Marcussen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: DEN 8242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tara Nicoline Marcussen (Nesodden Seilforening)
57 131115DNC (18)DNC (18)
16 NOR-3861

Magnus Pollen Briså

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Magnus Pollen Briså

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Magnus Pollen Briså (Bærum Seilforening)
72 DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)
17 NOR-3929

Vilde Bjørland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Vilde Bjørland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Vilde Bjørland (Kongelig Norsk Seilforening)
72 DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)

Optimist (B)

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-3934

Ida Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ida Stenhagen (Bærum Seilforening)
3 1111
2 NOR-3225

Eva Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eva Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eva Unhjem Johansen (Asker Seilforening)
9 3424
3 NOR-3219

Elise Alexandra Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elise Alexandra Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elise Alexandra Høegh (Bærum Seilforening)
11 8362
4 NOR-3669

Henrik Westby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Westby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Westby (Kongelig Norsk Seilforening)
11 4255
5 NOR-3679

Linus Alkanger-Eriksson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Linus Alkanger-Eriksson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Linus Alkanger-Eriksson (Bundefjorden Seilforening)
13 71033
6 NOR-3527

Gwenaelle Witsø Brod

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3527
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gwenaelle Witsø Brod

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3527
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gwenaelle Witsø Brod (Bundefjorden Seilforening)
17 2878
7 NOR-3777

Ulrik Bjelland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Bjelland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ulrik Bjelland (Asker Seilforening)
17 5686
8 NOR-3618

Arthur Husvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arthur Husvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arthur Husvik (Bundefjorden Seilforening)
20 16947
9 NOR-3881

Kristoffer Randall

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristoffer Randall

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristoffer Randall (Drøbaksund Seilforening)
26 117910
10 NOR-3460

Helena Hafver Rønjum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helena Hafver Rønjum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helena Hafver Rønjum (Bundefjorden Seilforening)
29 65DNC (18)DNC (18)
11 NOR-026

Darius Sillmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Darius Sillmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Darius Sillmann (Bærum Seilforening)
32 1211129
12 NOR-266

Lasse Greidung-Strohhammer

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lasse Greidung-Strohhammer

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lasse Greidung-Strohhammer (Bærum Seilforening)
32 9121311
13 NOR-3413

August Sjursen-Eriksen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

August Sjursen-Eriksen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

August Sjursen-Eriksen (Kongelig Norsk Seilforening)
36 15141012
14 NOR-3189

Ingrid Husvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Husvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Husvik (Bundefjorden Seilforening)
36 10131513
15 NOR-3621

Tim Roswall

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tim Roswall

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tim Roswall (Bærum Seilforening)
38 13151114
16 NOR-A5

Luca Schrader

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR A5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Luca Schrader

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR A5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Luca Schrader (Asker Seilforening)
43 14161415
17 NOR-3191

Karolis Jakavicius

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 3191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Karolis Jakavicius

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 3191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Karolis Jakavicius (Røyken Seilforening)
54 DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNF (18)

RS Feva

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-4155

Francesco Esposito

Seilforening: Campeggiatori Romani
Seilnummer: NOR 4155

Lorenzo Grimaldi

Seilforening: Campeggiatori Romani
Seilnummer: NOR 4155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Francesco Esposito

Seilforening: Campeggiatori Romani
Seilnummer: NOR 4155

Lorenzo Grimaldi

Seilforening: Campeggiatori Romani
Seilnummer: NOR 4155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Francesco Esposito (Campeggiatori Romani
Lorenzo Grimaldi (Campeggiatori Romani))
4 11114
2 NOR-5969

Sebastian Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969

Alexander Reis

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sebastian Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969

Alexander Reis

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sebastian Tinholt (Asker Seilforening
Alexander Reis (Asker Seilforening))
8 32421
3 NOR-6563

Marthea Haaland Tjore

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6563

Sen Harald Hjorth Inao

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6563
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marthea Haaland Tjore

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6563

Sen Harald Hjorth Inao

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6563
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marthea Haaland Tjore (Kongelig Norsk Seilforening
Sen Harald Hjorth Inao (Kongelig Norsk Seilforening))
10 24262
4 NOR-5591

Simen Hope Abel

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 5591

Charlotte Bauer Ellingsen

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 5591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Hope Abel

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 5591

Charlotte Bauer Ellingsen

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 5591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Hope Abel (Røyken Seilforening
Charlotte Bauer Ellingsen (Røyken Seilforening))
14 43543
5 NOR-5795

Theodor Godheim

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795

Theodor Hermansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theodor Godheim

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795

Theodor Hermansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Theodor Godheim (Asker Seilforening
Theodor Hermansen (Asker Seilforening))
16 56335
6 NOR-7351

Alexander Bull Gabor

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 7351

Elias Nordklev

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 7351
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Bull Gabor

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 7351

Elias Nordklev

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 7351
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Bull Gabor (Kongelig Norsk Seilforening
Elias Nordklev (Kongelig Norsk Seilforening))
23 65676
7 NOR-6560

Vuk Apic

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6560

Henry Lawrence

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vuk Apic

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6560

Henry Lawrence

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vuk Apic (Kongelig Norsk Seilforening
Henry Lawrence (Kongelig Norsk Seilforening))
26 77757
8 NOR-5596

Benjamin Ryen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596

Jacob Ness

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Benjamin Ryen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596

Jacob Ness

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Benjamin Ryen (Asker Seilforening
Jacob Ness (Kongelig Norsk Seilforening))
32 88888
9 NOR-3265

Elise Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3265

Giorgio Magnanti

Seilforening:
Seilnummer: NOR 3265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elise Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3265

Giorgio Magnanti

Seilforening:
Seilnummer: NOR 3265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elise Brattum (Asker Seilforening
Giorgio Magnanti ())
40 DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)

Waszp 6.9

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-1

Vilde Tønnessen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Vilde Tønnessen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Vilde Tønnessen (Bærum Seilforening)
1 1DNF (2)

Waszp 8.2

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-X

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR X
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR X
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Doksrød (Sandefjord Seilforening)
3 1121
2 NOR-2322

Sarah K. L. Thodesen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 2322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah K. L. Thodesen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 2322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah K. L. Thodesen (Bundefjorden Seilforening)
7 3513
3 NOR-0

Mathilde Bregner Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Bregner Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Bregner Robertstad (Tønsberg Seilforening)
7 2362
4 NOR-11

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien (Kongelig Norsk Seilforening)
9 7234
5 NOR-2325

Thomas Efskind

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Efskind

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Efskind (Asker Seilforening)
12 4445
6 NOR-2594

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Hjorthøy (Asker Seilforening)
18 5677
7 NOR-2326

Mathilde elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 2326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 2326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde elise Lind (Bergens Seilforening)
18 6758
8 NOR-HH

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR HH
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR HH
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

FREDRIKKE FOSS (Kongelig Norsk Seilforening)
22 8886
9 NOR-2127

Eira Svedal Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eira Svedal Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eira Svedal Nilsson (Kongelig Norsk Seilforening)
29 99DNF (11)DNC (11)
10 NOR-2044

Axel Eklund

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 2044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Axel Eklund

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 2044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Axel Eklund (Fredrikstad Seilforening)
33 DNF (11)DNS (11)DNS (11)DNC (11)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-25 16:53:55Cache read