Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - u spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 AFG-3626

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: AFG 3626
NOR Rating: AFG 0,937

Bjørn Abrahamsen

Seilforening:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: AFG 3626
NOR Rating: AFG 0,937
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:11:30 6:06:30 5:43:24 1
Total 07.09.2019 17:11:30 6:06:30 5:43:24 1
FELICIA

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: AFG 3626
NOR Rating: AFG 0,937

Bjørn Abrahamsen

Seilforening:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: AFG 3626
NOR Rating: AFG 0,937
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:11:30 6:06:30 5:43:24 1
Total 07.09.2019 17:11:30 6:06:30 5:43:24 1

Ole Inge Pettersen (Vågsbygd Seilforening)
Wasa 360 6:06:30 5:43:24 1 1
2 NOR-4440

ove mæland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: goodwill
Båttype: omega 34
Seilnummer: NOR 4440
NOR Rating: NOR 0,8740

Valborg Langevei

Seilforening:
Båtnavn: goodwill
Båttype: omega 34
Seilnummer: NOR 4440
NOR Rating: NOR 0,8740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:53:06 6:48:06 5:56:40 2
Total 07.09.2019 17:53:06 6:48:06 5:56:40 2
GOODWILL

ove mæland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: goodwill
Båttype: omega 34
Seilnummer: NOR 4440
NOR Rating: NOR 0,8740

Valborg Langevei

Seilforening:
Båtnavn: goodwill
Båttype: omega 34
Seilnummer: NOR 4440
NOR Rating: NOR 0,8740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:53:06 6:48:06 5:56:40 2
Total 07.09.2019 17:53:06 6:48:06 5:56:40 2

ove mæland (Vågsbygd Seilforening)
omega 34 6:48:06 5:56:40 2 2
3 NOR-32

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 18:13:30 7:08:30 5:59:56 3
Total 07.09.2019 18:13:30 7:08:30 5:59:56 3
JULIAMA

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 18:13:30 7:08:30 5:59:56 3
Total 07.09.2019 18:13:30 7:08:30 5:59:56 3

Slawomir Kukielka (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 32 7:08:30 5:59:56 3 3
4 NOR-15026

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:49:12 6:44:12 6:05:23 4
Total 07.09.2019 17:49:12 6:44:12 6:05:23 4
BOLETTE

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:49:12 6:44:12 6:05:23 4
Total 07.09.2019 17:49:12 6:44:12 6:05:23 4

Frank Sørensen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 38 6:44:12 6:05:23 4 4

Nor-rating Høy

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:12:43 4:47:43 4:44:55 2
Total 07.09.2019 16:12:43 4:47:43 4:44:55 2
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:12:43 4:47:43 4:44:55 2
Total 07.09.2019 16:12:43 4:47:43 4:44:55 2

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36,7 4:47:43 4:44:55 1 1
2 NOR-10129

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9487

Bjørn Sødal d.y

Seilforening:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:30:25 5:05:25 4:49:44 3
Total 07.09.2019 16:30:25 5:05:25 4:49:44 3
TJANGS

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9487

Bjørn Sødal d.y

Seilforening:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:30:25 5:05:25 4:49:44 3
Total 07.09.2019 16:30:25 5:05:25 4:49:44 3

Bjørn Sødal (Christianssands Seilforening)
X-332 5:05:25 4:49:44 2 2
3 NOR-357

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:18:05 4:53:05 4:49:51 4
Total 07.09.2019 16:18:05 4:53:05 4:49:51 4
T20%C

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:18:05 4:53:05 4:49:51 4
Total 07.09.2019 16:18:05 4:53:05 4:49:51 4

Bjørn Stien (Vågsbygd Seilforening)
Melges 24 4:53:05 4:49:51 3 3
4 NOR-11757

Ragnar Nilsen

Seilforening:
Båtnavn:
Båttype:
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:30:25 5:05:25 5:09:26 5
Total 07.09.2019 16:30:25 5:05:25 5:09:26 5

Ragnar Nilsen

Seilforening:
Båtnavn:
Båttype:
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:30:25 5:05:25 5:09:26 5
Total 07.09.2019 16:30:25 5:05:25 5:09:26 5

Ragnar Nilsen ()
5:05:25 5:09:26 4 4
5 NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:49:24 5:24:24 5:10:54 6
Total 07.09.2019 16:49:24 5:24:24 5:10:54 6
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9584
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:49:24 5:24:24 5:10:54 6
Total 07.09.2019 16:49:24 5:24:24 5:10:54 6

Egil Tjomsås (Vågsbygd Seilforening)
Elan 340 5:24:24 5:10:54 5 5
6 NOR-10967

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Vita III
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 1,026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:38:25 5:13:25 5:21:33 7
Total 07.09.2019 16:38:25 5:13:25 5:21:33 7
VITA III

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Vita III
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 1,026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:38:25 5:13:25 5:21:33 7
Total 07.09.2019 16:38:25 5:13:25 5:21:33 7

Geir Lindevik (Vågsbygd Seilforening)
Dufour 40 5:13:25 5:21:33 6 6
7 NOR-11100

Tor Djuve

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9775

Petter Andreasen

Seilforening:
Båtnavn: leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:14:15 5:49:15 5:41:23 8
Total 07.09.2019 17:14:15 5:49:15 5:41:23 8
LEONA

Tor Djuve

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9775

Petter Andreasen

Seilforening:
Båtnavn: leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:14:15 5:49:15 5:41:23 8
Total 07.09.2019 17:14:15 5:49:15 5:41:23 8

Tor Djuve (Søgne Seilforening)
Hanse 411 5:49:15 5:41:23 7 7

Nor-rating Lav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-413

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:36:30 5:21:30 4:33:53 1
Total 07.09.2019 16:36:30 5:21:30 4:33:53 1
FIXIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:36:30 5:21:30 4:33:53 1
Total 07.09.2019 16:36:30 5:21:30 4:33:53 1

Øystein Spetland (Mandal Seilforening)
Express 5:21:30 4:33:53 1 1
2 NOR-66

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8519

Leif Jørgen Andersen

Seilforening:
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:53:21 5:38:21 4:48:14 2
Total 07.09.2019 16:53:21 5:38:21 4:48:14 2
4EX

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8519

Leif Jørgen Andersen

Seilforening:
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 16:53:21 5:38:21 4:48:14 2
Total 07.09.2019 16:53:21 5:38:21 4:48:14 2

Morten Hetlevik (Mandal Seilforening)
Albin Express 5:38:21 4:48:14 2 2
3 NOR-5175

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8320

Svein Åge Johanson

Seilforening:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:12:05 5:57:05 4:57:05 3
Total 07.09.2019 17:12:05 5:57:05 4:57:05 3
KRISTINA

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8320

Svein Åge Johanson

Seilforening:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:12:05 5:57:05 4:57:05 3
Total 07.09.2019 17:12:05 5:57:05 4:57:05 3

ØYSTEIN KR. NILSEN (Vågsbygd Seilforening)
Omega 30 5:57:05 4:57:05 3 3
4 NOR-6937

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8739

Arild Bjørgo

Seilforening:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:18:25 6:03:25 5:17:35 4
Total 07.09.2019 17:18:25 6:03:25 5:17:35 4
ARIELA

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8739

Arild Bjørgo

Seilforening:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.09.2019 17:18:25 6:03:25 5:17:35 4
Total 07.09.2019 17:18:25 6:03:25 5:17:35 4

Rolf Romøren (Søgne Seilforening)
Linjett 32 6:03:25 5:17:35 4 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-09-21 12:00:53Cache read