20. august - 1. oktober 2019
Høstserien 2019 joller
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
027
NOR 214943
Lucie Franssen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 214943
Lucie Franssen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 27139
Luis Fernando de Lucca Carbonesi
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 27139
Luis Fernando de Lucca Carbonesi
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 214961
Anders Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 214961
Anders Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 210992
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 30559 30599
Olga og Heinz Balzer
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30559 30599
Olga og Heinz Balzer
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 213130
Aslak Iveland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213130
Aslak Iveland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 3845
Gudleik Berg Kjøpsnes
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Gudleik Berg Kjøpsnes
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213131
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 214016
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 214016
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 29938
Adriaan Schönhage
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 29938
Adriaan Schönhage
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 192679
Søren Homme Håland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 192679
Søren Homme Håland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 28691
Sven Håland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 28691
Sven Håland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 3610
WILLIAM ANDRÉ Nagel-Alne
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3610
WILLIAM ANDRÉ Nagel-Alne
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift ikke betalt
NOR 30585
birte borrevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30585
birte borrevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 3318
Dina Sirum
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3318
Dina Sirum
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift ikke betalt
NOR 30675
Carl Fredrik Gyllenhammar
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30675
Carl Fredrik Gyllenhammar
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30270
Rune Kartveit
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30270
Rune Kartveit
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 209760
Dejan Suboticki
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 209760
Dejan Suboticki
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 206362
Hanna Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206362
Hanna Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 30847
Kristian Kleiberg
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 30847
Kristian Kleiberg
, Stavanger Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 207109
Jon Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
Jon Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 3640
Jonathan Sirevåg
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3640
Jonathan Sirevåg
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 3658
Linnea Huth
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 3658
Linnea Huth
,
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 1
Eskil Lunde Solvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Eskil Lunde Solvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 206869
Guro Gjesdal
,
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
Last ned CSV fil