|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
080 |
|
|
Maja Bjørnsdottir |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sesong
|
|
|
|
|
Matilda Svedberg |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Ester Svedberg |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Selma Svedberg |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Lars Boonstra |
Klasse: Mellomgruppe
|
|
|
|
|
Knut Bernhard Vikøy |
Klasse: Mellomgruppe
|
|
|
|
|
Victor Doublet |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Julie Leren Ellingsen |
Klasse: Regatta/Videregående
|
|
|
|
|
Aslak Kaald Drageset |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sesong
|
|
|
|
|
Herman Wagner-Larsen |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Haakon Wagner-Larsen |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Petter Risnes |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Vebjørn Thowsen Hauge |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Sander Instefjord Lien |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Magnus Johnsen Bjørkeli |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Oda Vatshelle Bratberg |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Nora Instefjord Lien |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Nicolai Severin Schilbred |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Nora Skaathun |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Mathea Lindøen-Kjellnes |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Fredik Grieg |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke
|
|
|
|
|
Nina Price |
Klasse: Helgekurs 23-24 mai
|
|
|
|
|
Bjørn David Muga-Dahl |
Klasse: Helgekurs 23-24 mai
|
|
|
|
|
Leonora Oen- fromreide |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Milian Oen- fromreide |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Aja-Marie Fromreide |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Ingrid Rød |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sesong
|
|
|
|
|
Clara Gärtner |
Klasse: Helgekurs 23-24 mai
|
|
|
|
|
Arthur Kaland |
Klasse: Helgekurs 23-24 mai
|
|
|
|
|
Alexander Bjørnsen |
Klasse: Helgekurs 23-24 mai
|
|
|
|
|
Mathias Rogge |
Klasse: Helgekurs 23-24 mai
|
|
|
|
|
Henriette Røed |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Iason Stefatos |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Arthur Hauge Valevatn |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Søster Rogge |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Matilda Hopland |
Klasse: Helgekurs 13-14 juni
|
|
|
|
|
Alma O. Hauen |
Klasse: Helgekurs 13-14 juni
|
|
|
|
|
Birk H. Bjelland |
Klasse: Helgekurs 13-14 juni
|
|
|
|
|
Dorothy Dankel |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai
|
|
|
|
|
Leon Østrem-Braastad |
Klasse: Helgekurs 13-14 juni
|
|
|
|
|
Jakob Dale |
Klasse: Helgekurs 13-14 juni
|
|
|
|
|
Endre Bøthun Havnen |
Klasse: Regatta/Videregående
|
|
|
|
|
Frida Hjellestad |
Klasse: Regatta/Videregående
|
|
|
|
|
Josefine Blomquist |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sesong
|
|
|
|
|
Philip Hjertnes Mellingen |
Klasse: Mellomgruppe
|
|
|
|
|
Loen Øvreeide |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Linus Næsheim Monclair |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Martin Fyllingen |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Elise Lønning |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Stina Gravdal |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Sindre Bjørnen |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Ylva Bjørnen |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Aurora Schaufel |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Håkon Litleré |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Philip Moulton |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Even Garzonio |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Andrea Færøyvik Bergesen |
Klasse: Helgekurs 22-23 august
|
|
|
|
|
Maja Bjørnsdottir |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Samson Økland |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Matilda G Svedberg |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sesong
|
|
|
|
|
Mathias Rogge |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Herman Wagner-Larsen |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Haakon Wagner-Larsen |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Nora Skaathun |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Victor Doublet |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Magnus Bjørkeli |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Håkon Litleré |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Kelly Moulton |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Sofie Stanghelle |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Martin Fyllingen |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Tomas Gaarder |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Bjørn Vatne Benum |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Benjamin Vatne Benum |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Jonathan Fatland |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Elise Lønning |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Stina Gravdal |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Sindre Bjørnen |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Ylvs Bjørnen |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer
|
|
|
|
|
Vetle Høvik Larsen |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sesong
|
|
|
|
|
Albert Wergeland |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sesong
|
|
|