Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Bærum Høstcup blir også Kretsmesterskap
Velkommen til Bærum Høstcup
Kunngjøring
Bærum Seilforening / Norges Seilforbund - Korona retningslinjer
Seilingsbestemmelse med endring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
087
NOR 3379
Anna Sommernes
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3379
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anna Sommernes
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 49
Sam Leikvang
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 49
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sam Leikvang
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 393
Ethan Thomsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 393
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ethan Thomsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 55
Arild Heldal
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 55
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild Heldal
, Røyken Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 3729
Magnus Norum
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3729
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Norum
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 111
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild Figenschou
, Bærum Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR BS 18
Marie Sartz
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR BS 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Sartz
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3263
Jacob Alexander Berg
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3263
Eskild Lundberg Larsen
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3263
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Alexander Berg
, Soon Seilforening
Eskild Lundberg Larsen, Soon Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR BS 7
Hermine Ellingsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR BS 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hermine Ellingsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 206866
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Una Bryhni Utheim
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 41
Christian Dahl
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Dahl
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 3688
Lotte Marie Thorseth
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lotte Marie Thorseth
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 213129
Sverre Langaas Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 213129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Langaas Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 5213
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5213
Mariann Myhre
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 5213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sarah Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Mariann Myhre,
Klasse: RS Feva
NOR 13
Reidar Fosse
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Fosse
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 521
Lina Mulford
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lina Mulford
, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 7748
Kristoffer Gravdahl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 7748
Axel Heiberg
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 7748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristoffer Gravdahl
, Kongelig Norsk Seilforening
Axel Heiberg,
Klasse: RS Feva
NOR 7749
Jacob Ness
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 7749
Sunniva Halvorsen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 7749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Ness
, Kongelig Norsk Seilforening
Sunniva Halvorsen,
Klasse: RS Feva
NOR 3189
Ingrid Husvik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Husvik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3618
Arthur Husvik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arthur Husvik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3475
Maria Mo Batalden
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3475
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Maria Mo Batalden
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 204903
Stian Bergsbakk
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204903
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stian Bergsbakk
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 33
Olaf Gjerdrum
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olaf Gjerdrum
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist 10
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Totto Hartmann
, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 3721
Anders Sletten
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3721
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Sletten
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 22
Isabel Jørgensen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Isabel Jørgensen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR BS 6
Nicolas Grønli Reynolds
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR BS 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolas Grønli Reynolds
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 374
Louise Engebretsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Louise Engebretsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist 10
NOR 3518
Nikolai Renø
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3518
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Renø
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 4416
Thea Smith
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 4416
Isabelle Vassholmen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 4416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thea Smith
, Bærum Seilforening
Isabelle Vassholmen,
Klasse: RS Feva
NOR 3145
Sigrid Dellnes
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigrid Dellnes
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 5206
Ask Nodland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 5206
Jonathan Nore Sørum
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 5206
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ask Nodland
, Soon Seilforening
Jonathan Nore Sørum,
Klasse: RS Feva
NOR 21021
Olav Grønlund
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 21021
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olav Grønlund
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206264
Linn Noach
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 206264
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Linn Noach
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3460
Helena Hafver Rønjum
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3460
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helena Hafver Rønjum
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3550
Jacob Hoffmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Hoffmann
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 02
Victor Solstad
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 02
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Victor Solstad
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3669
Henrik Westby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3669
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Westby
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 4004
Olaf Bror Heibo-Tobiasson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 4004
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olaf Bror Heibo-Tobiasson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3685
Aslaug Olivia Hetle Ravnestad
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aslaug Olivia Hetle Ravnestad
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3861
Christian Staubo
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Staubo
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3300
Marie Staubo
Seilforening:
Nesøya Seilforening
Seilnummer:
NOR 3300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Staubo
, Nesøya Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 198740
Aurora Rydland Hansteen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 198740
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aurora Rydland Hansteen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 1361
Max Wright
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1361
Aina Lingaas
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 1361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Max Wright
, Kongelig Norsk Seilforening
Aina Lingaas,
Klasse: 29er
NOR 3216
Marcus Murstad-Mordt
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marcus Murstad-Mordt
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3888
Oscar Gjerpen-Huser
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Gjerpen-Huser
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 2886
Julie Sandvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2886
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Sandvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3929
Vilde Bjørland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3929
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vilde Bjørland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3413
August Sjursen-Eriksen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
August Sjursen-Eriksen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 8521
Arina Androstsuk
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 8521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arina Androstsuk
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 391
Anniken Bjørland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 391
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anniken Bjørland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3630
Nikolai Gjestrum
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Gjestrum
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3860
Lasse Greidung-Strohhammer
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lasse Greidung-Strohhammer
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 6563
Carmen Juul Svelland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6563
Ada Østern
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 6563
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carmen Juul Svelland
, Kongelig Norsk Seilforening
Ada Østern,
Klasse: RS Feva
NOR 3700
Leonas Sillmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leonas Sillmann
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 210994
Catalina Worren
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Catalina Worren
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205719
Pontus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 205719
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pontus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 2641
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2641
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 2641
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Anine Skjæret Halstensen,
Klasse: 29er
NOR 5211
Rakel Prydz Midtkandal
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
Markus Bekker Ring
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 5211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rakel Prydz Midtkandal
, Bærum Seilforening
Markus Bekker Ring,
Klasse: RS Feva
NOR 2731
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2731
Filippa Nilsson
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 2731
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Filippa Nilsson,
Klasse: 29er
NOR 8
Stein Atle Haugerud
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stein Atle Haugerud
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 20783
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 20783
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 2497
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2497
Julie Supercrew Sverdrup
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 2497
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Julie Supercrew Sverdrup,
Klasse: 29er
NOR 3676
Nicolai Gjerpen-Huser
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3676
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Gjerpen-Huser
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 19688
Henrik Olerud
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Seilnummer:
NOR 19688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Olerud
, Trondhjems Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3388
Tobias Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3388
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Larsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3712
Mari Helland Bay
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mari Helland Bay
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 2417
Mårten Hillig
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2417
Wilhelm Ringvold
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 2417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mårten Hillig
, Kongelig Norsk Seilforening
Wilhelm Ringvold,
Klasse: 29er
NOR 3625
Gustav Larsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gustav Larsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 11
Arne Refshauge
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arne Refshauge
, Røyken Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 3904
Christian Westby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Westby
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 10
NOR 3880
Elise Alexandra Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elise Alexandra Høegh
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3219
Albert Høegh Kongshaug
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albert Høegh Kongshaug
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 3744
Fritjof Nielsen, Ruud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3744
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fritjof Nielsen, Ruud
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3311
Henrik Nielsen, Ruud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3311
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Nielsen, Ruud
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 10
NOR 21384
Nilas Goa Diab
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 21384
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nilas Goa Diab
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3301
Darius Sillmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3301
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Darius Sillmann
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 15
NOR 3190
Nicolay Aspestrand
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolay Aspestrand
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 12
SWE 1698
Vetle Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
SWE 1698
Philip Forslund
Seilforening:
Seilnummer:
SWE 1698
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vetle Støen
, Nesodden Seilforening
Philip Forslund,
Klasse: 29er
NOR 3800
Elisa Aursnes Dammen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3800
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elisa Aursnes Dammen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 203600
Ana Emilie Winther
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ana Emilie Winther
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 0
Ingeborg R. Ousland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingeborg R. Ousland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 10
NOR 0
Celia Dahl Andersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celia Dahl Andersen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 10
NOR 3527
Gwenaelle Brod
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3527
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gwenaelle Brod
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist 12
NOR 188599
Marthea Haaland Tjore
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 188599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marthea Haaland Tjore
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 2663
Nikolai Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2663
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Ugelstad, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 0
Stine-Caroline Skallist Thorne
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stine-Caroline Skallist Thorne
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist 10
Last ned CSV fil