Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Terminliste 2021
Bestemmelser for seilasen
Nyttige råd fra Sail Race System
Regattatips 5 - Den andre kryssen
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
027
NOR 409
Guttorm Dahl
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
white Russian
Seilnummer:
NOR 409
Simen Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
white Russian
Seilnummer:
NOR 409
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WHITE RUSSIAN
Guttorm Dahl
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
white Russian
Seilnummer:
NOR 409
Simen Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
white Russian
Seilnummer:
NOR 409
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Guttorm Dahl
, Færder Seilforening
Simen Dahl,
Klasse: Yngling
NOR 337
Paal Haugaard
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Christian Falch
Seilforening:
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AFRIKADRONNINGEN
Paal Haugaard
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Christian Falch
Seilforening:
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Paal Haugaard
, Færder Seilforening
Christian Falch,
Klasse: Killing
NOR 418
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duches
Seilnummer:
NOR 418
Kristoffer Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Duches
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DUCHES
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duches
Seilnummer:
NOR 418
Kristoffer Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Duches
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gerhard Lorange
, Færder Seilforening
Kristoffer Olsen,
Klasse: Yngling
NOR 414
Espen K. Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TINGELING
Espen K. Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen K. Stokkeland
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 412
Marius Mowe
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Eva
Seilnummer:
NOR 412
Kaja Bergliot Poulsen
Seilforening:
Båtnavn:
Eva
Seilnummer:
NOR 412
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EVA
Marius Mowe
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Eva
Seilnummer:
NOR 412
Kaja Bergliot Poulsen
Seilforening:
Båtnavn:
Eva
Seilnummer:
NOR 412
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Mowe
, Færder Seilforening
Kaja Bergliot Poulsen,
Eva Bergliot Mowe,
Liv Bergliot Mowe,
Klasse: Yngling
NOR 420
Christian Jaksjø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ling
Seilnummer:
NOR 420
Jonathan Jaksjø
Seilforening:
Båtnavn:
Ling
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LING
Christian Jaksjø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ling
Seilnummer:
NOR 420
Jonathan Jaksjø
Seilforening:
Båtnavn:
Ling
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Jaksjø
, Færder Seilforening
Jonathan Jaksjø,
Klasse: Yngling
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Mina Torgersen
Seilforening:
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TO-TO
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Mina Torgersen
Seilforening:
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Torgersen
, Færder Seilforening
Mina Torgersen,
Jon-Aksel Torgersen,
Klasse: Yngling
NOR 19
Tore Marthinsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Jack Andreassen
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TOFF
Tore Marthinsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Jack Andreassen
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tore Marthinsen
, Færder Seilforening
Jack Andreassen,
Kjell Aarø,
Klasse: Færdersnekke
NOR 307
Bjørn Martin Næss
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ynglingen
Seilnummer:
NOR 307
Georg Ellingsen
Seilforening:
Båtnavn:
Ynglingen
Seilnummer:
NOR 307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
YNGLINGEN
Bjørn Martin Næss
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ynglingen
Seilnummer:
NOR 307
Georg Ellingsen
Seilforening:
Båtnavn:
Ynglingen
Seilnummer:
NOR 307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Martin Næss
, Færder Seilforening
Georg Ellingsen,
Lars Næss,
Klasse: Yngling
NOR 243
Anders Wikborg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Vivi Bøyesen
Seilforening:
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KULING
Anders Wikborg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Vivi Bøyesen
Seilforening:
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Wikborg
, Færder Seilforening
Vivi Bøyesen,
Herbjørn Haslum,
Klasse: Yngling
NOR 354
Sigurd Melleby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Eivind Melleby
Seilforening:
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HOTLINE
Sigurd Melleby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Eivind Melleby
Seilforening:
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sigurd Melleby
, Kongelig Norsk Seilforening
Eivind Melleby,
Karianne Melleby,
Klasse: Yngling
NOR 210
Tom Torkildsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Rask
Seilnummer:
NOR 210
Peik Ellingsen
Seilforening:
Båtnavn:
Rask
Seilnummer:
NOR 210
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RASK
Tom Torkildsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Rask
Seilnummer:
NOR 210
Peik Ellingsen
Seilforening:
Båtnavn:
Rask
Seilnummer:
NOR 210
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Torkildsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Peik Ellingsen,
Klasse: Yngling
NOR 278
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing!
Seilnummer:
NOR 278
Lars Felin
Seilforening:
Båtnavn:
Bada Bing!
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BADA BING!
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing!
Seilnummer:
NOR 278
Lars Felin
Seilforening:
Båtnavn:
Bada Bing!
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Vislie
, Færder Seilforening
Lars Felin,
Lars Johannson,
Klasse: Yngling
NOR 15
Gunnar Fredriksen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Frøy
Seilnummer:
NOR 15
Jan Henrik Fredriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Frøy
Seilnummer:
NOR 15
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRøY
Gunnar Fredriksen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Frøy
Seilnummer:
NOR 15
Jan Henrik Fredriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Frøy
Seilnummer:
NOR 15
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gunnar Fredriksen
, Færder Seilforening
Jan Henrik Fredriksen,
Adrian Christer Lilleby,
Klasse: Færdersnekke
NOR 37
Arne Huser
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Dag Augheim
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TORA
Arne Huser
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Dag Augheim
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Huser
, Færder Seilforening
Dag Augheim,
Kåre Wahlqvist,
Klasse: Færdersnekke
NOR 251
maria christensen
Seilforening:
Linköpings Jolleseglare
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
stig hvinden
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BEMA
maria christensen
Seilforening:
Linköpings Jolleseglare
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
stig hvinden
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
maria christensen
, Linköpings Jolleseglare
stig hvinden,
Klasse: Yngling
NOR 18
Otto de Besche
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Anita ll
Seilnummer:
NOR 18
Erik Ytteborg
Seilforening:
Båtnavn:
Anita ll
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ANITA LL
Otto de Besche
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Anita ll
Seilnummer:
NOR 18
Erik Ytteborg
Seilforening:
Båtnavn:
Anita ll
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Otto de Besche
, Færder Seilforening
Erik Ytteborg,
Klasse: Yngling
NOR 414
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 414
Stine-Mari Sørhaug
Seilforening:
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GIGAZZA
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 414
Stine-Mari Sørhaug
Seilforening:
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arve Roaas
, Færder Seilforening
Stine-Mari Sørhaug,
Sofie Roaas,
Sivert Roaas,
Klasse: Yngling
NOR 20
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 20
Tine Moberg-Parker
Seilforening:
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LYNET
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 20
Tine Moberg-Parker
Seilforening:
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Schøning-Olsen
, Tønsberg Seilforening
Tine Moberg-Parker,
Mattias Moberg-Parker,
Klasse: Færdersnekke
NOR 276
Andreas Næss
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Oskar
Seilnummer:
NOR 276
Nina Næss
Seilforening:
Båtnavn:
Oskar
Seilnummer:
NOR 276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
OSKAR
Andreas Næss
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Oskar
Seilnummer:
NOR 276
Nina Næss
Seilforening:
Båtnavn:
Oskar
Seilnummer:
NOR 276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Næss
, Færder Seilforening
Nina Næss,
Klasse: Killing
NOR 7
Anders Formo
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bella
Seilnummer:
NOR 7
Johan Nyqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Bella
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BELLA
Anders Formo
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bella
Seilnummer:
NOR 7
Johan Nyqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Bella
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Formo
, Færder Seilforening
Johan Nyqvist,
Klasse: Yngling
NOR 413
erik holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 413
Gunnar Velten
Seilforening:
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ORCA
erik holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 413
Gunnar Velten
Seilforening:
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
erik holter
, Færder Seilforening
Gunnar Velten,
Klasse: Yngling
NOR 407
Tom Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Regazza
Seilnummer:
NOR 407
Anders Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
Regazza
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
REGAZZA
Tom Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Regazza
Seilnummer:
NOR 407
Anders Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
Regazza
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Mortensen
, Færder Seilforening
Anders Dahl,
Morten Landerø,
Klasse: Yngling
NOR 43
Hanko Von Royan
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Øistein Dahlaasgården
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LIVE
Hanko Von Royan
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Øistein Dahlaasgården
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanko Von Royan
, Færder Seilforening
Øistein Dahlaasgården,
Klasse: Færdersnekke
NOR 415
Arno Berg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Comeback
Seilnummer:
NOR 415
Birger Solberg
Seilforening:
Båtnavn:
Comeback
Seilnummer:
NOR 415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
COMEBACK
Arno Berg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Comeback
Seilnummer:
NOR 415
Birger Solberg
Seilforening:
Båtnavn:
Comeback
Seilnummer:
NOR 415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arno Berg
, Færder Seilforening
Birger Solberg,
Petter Solberg,
Klasse: Yngling
NOR 419
Henrik Geelmuyden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Jonas Førde
Seilforening:
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLE TOKYO
Henrik Geelmuyden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Jonas Førde
Seilforening:
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Geelmuyden
, Færder Seilforening
Jonas Førde,
Finn Engelsen,
Klasse: Yngling
NOR 23
Johan Wilthagen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Lena
Seilnummer:
NOR 23
Otto Svendsen
Seilforening:
Båtnavn:
Lena
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LENA
Johan Wilthagen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Lena
Seilnummer:
NOR 23
Otto Svendsen
Seilforening:
Båtnavn:
Lena
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan Wilthagen
, Færder Seilforening
Otto Svendsen,
Geir Øyen,
Klasse: Færdersnekke
Last ned CSV fil