Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Terminliste 2021
Bestemmelser for seilasen
Nyttige råd fra Sail Race System
Meterologi 1 - Korteste vei er ikke alltid den raskeste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
013
NOR 337
Paal Haugaard
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Christian Falch
Seilforening:
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AFRIKADRONNINGEN
Paal Haugaard
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Christian Falch
Seilforening:
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Paal Haugaard
, Færder Seilforening
Christian Falch,
Klasse: Killing
NOR 307
Bjørn Martin Næss
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ynglingen
Seilnummer:
NOR 307
Noah Tobias Næss
Seilforening:
Båtnavn:
Ynglingen
Seilnummer:
NOR 307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
YNGLINGEN
Bjørn Martin Næss
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ynglingen
Seilnummer:
NOR 307
Noah Tobias Næss
Seilforening:
Båtnavn:
Ynglingen
Seilnummer:
NOR 307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjørn Martin Næss
, Færder Seilforening
Noah Tobias Næss,
Karl Magnus Næss,
Klasse: Yngling
NOR 414
Espen K. Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TINGELING
Espen K. Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen K. Stokkeland
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 35
Trond R Aas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Futt
Seilnummer:
NOR 35
Tom Andre Røgden
Seilforening:
Båtnavn:
Futt
Seilnummer:
NOR 35
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FUTT
Trond R Aas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Futt
Seilnummer:
NOR 35
Tom Andre Røgden
Seilforening:
Båtnavn:
Futt
Seilnummer:
NOR 35
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond R Aas
, Færder Seilforening
Tom Andre Røgden,
Tine Moberg,
Klasse: Færdersnekke
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Mina Torgersen
Seilforening:
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TO-TO
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Mina Torgersen
Seilforening:
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Torgersen
, Færder Seilforening
Mina Torgersen,
Jon-Aksel Torgersen,
Klasse: Yngling
NOR 37
Arne Huser
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Gunn Rødsand
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TORA
Arne Huser
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Gunn Rødsand
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Huser
, Færder Seilforening
Gunn Rødsand,
Klasse: Færdersnekke
NOR 354
Wenche Melleby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Sigurd Melleby
Seilforening:
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HOTLINE
Wenche Melleby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Sigurd Melleby
Seilforening:
Båtnavn:
Hotline
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Wenche Melleby
, Kongelig Norsk Seilforening
Sigurd Melleby,
Eivind Melleby,
Klasse: Yngling
NOR 243
Anders Wikborg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Vivi Bøyesen
Seilforening:
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KULING
Anders Wikborg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Vivi Bøyesen
Seilforening:
Båtnavn:
Kuling
Seilnummer:
NOR 243
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Wikborg
, Færder Seilforening
Vivi Bøyesen,
Klasse: Yngling
NOR 418
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Caroline Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DUCHESS
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Caroline Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Duchess
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gerhard Lorange
, Færder Seilforening
Caroline Olsen,
Klasse: Yngling
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Stine-Mari Sørhaug
Seilforening:
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GIGAZZA
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Stine-Mari Sørhaug
Seilforening:
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arve Roaas
, Færder Seilforening
Stine-Mari Sørhaug,
Sofie Roaas,
Sivert Roaas,
Klasse: Yngling
NOR 407
Tom Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Tuva Mortensen
Seilforening:
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RAGAZZA
Tom Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Tuva Mortensen
Seilforening:
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Mortensen
, Færder Seilforening
Tuva Mortensen,
Hedda Dahl,
Klasse: Yngling
NOR 251
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BEMA
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
peik christensen
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
NOR 419
Henrik Geelmuyden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Finn Engelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLE TOKYO
Henrik Geelmuyden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Finn Engelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Geelmuyden
, Færder Seilforening
Finn Engelsen,
Klasse: Yngling
Last ned CSV fil