Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
024
NOR 11341
Willy Forland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
Kåre Forland
Seilforening:
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:34:54
3:24:54
3:22:21
11
Total
12.06.2021 14:34:54
3:24:54
3:22:21
11
LEVENS
Willy Forland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
Kåre Forland
Seilforening:
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:34:54
3:24:54
3:22:21
11
Total
12.06.2021 14:34:54
3:24:54
3:22:21
11
Willy Forland
, Ran Seilforening
Kåre Forland,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9876
NOR 6045
sigurd utbjoe
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Sea-Girl
Båttype:
Comfortina 36
Seilnummer:
NOR 6045
Rune Lodden
Seilforening:
Båtnavn:
Sea-Girl
Båttype:
Comfortina 36
Seilnummer:
NOR 6045
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:45:51
3:35:51
3:21:19
10
Total
12.06.2021 14:45:51
3:35:51
3:21:19
10
SEA-GIRL
sigurd utbjoe
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Sea-Girl
Båttype:
Comfortina 36
Seilnummer:
NOR 6045
Rune Lodden
Seilforening:
Båtnavn:
Sea-Girl
Båttype:
Comfortina 36
Seilnummer:
NOR 6045
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:45:51
3:35:51
3:21:19
10
Total
12.06.2021 14:45:51
3:35:51
3:21:19
10
sigurd utbjoe
, Stord Seilforening
Rune Lodden,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Comfortina 36
Måltall: 0,9327
NOR 7888
Magnus Valland
Seilforening:
Voss Siglarlaug
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
X-119
Seilnummer:
NOR 7888
Sverre Lorentzen
Seilforening:
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
X-119
Seilnummer:
NOR 7888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:26:39
3:26:39
3:28:55
4
Total
12.06.2021 14:26:39
3:26:39
3:28:55
4
VILJE
Magnus Valland
Seilforening:
Voss Siglarlaug
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
X-119
Seilnummer:
NOR 7888
Sverre Lorentzen
Seilforening:
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
X-119
Seilnummer:
NOR 7888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:26:39
3:26:39
3:28:55
4
Total
12.06.2021 14:26:39
3:26:39
3:28:55
4
Magnus Valland
, Voss Siglarlaug
Sverre Lorentzen,
Lars Haugo,
Klasse: NOR Rating - u spinnaker
Båttype: X-119
Måltall: 1,0110
NOR 9341
Harald Matland
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
Eivind Tysse
Seilforening:
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:35:50
3:25:50
3:14:24
1
Total
12.06.2021 14:35:50
3:25:50
3:14:24
1
X-FAKTOR
Harald Matland
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
Eivind Tysse
Seilforening:
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:35:50
3:25:50
3:14:24
1
Total
12.06.2021 14:35:50
3:25:50
3:14:24
1
Harald Matland
, Nordhordland Seilforening
Eivind Tysse,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: X-332
Måltall: 0,9445
NOR 11651
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
Harald Gjøsæter
Seilforening:
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:52:45
3:42:45
3:23:43
12
Total
12.06.2021 14:52:45
3:42:45
3:23:43
12
BåTENVåR
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
Harald Gjøsæter
Seilforening:
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:52:45
3:42:45
3:23:43
12
Total
12.06.2021 14:52:45
3:42:45
3:23:43
12
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter
, Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9146
NOR 11357
Henrik Wigers Larsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krabbelure
Båttype:
First45f5
Seilnummer:
NOR 11357
Nils-Herik Lind
Seilforening:
Båtnavn:
Krabbelure
Båttype:
First45f5
Seilnummer:
NOR 11357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:25:30
3:15:30
3:23:33
1
Total
12.06.2021 14:25:30
3:15:30
3:23:33
1
KRABBELURE
Henrik Wigers Larsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krabbelure
Båttype:
First45f5
Seilnummer:
NOR 11357
Nils-Herik Lind
Seilforening:
Båtnavn:
Krabbelure
Båttype:
First45f5
Seilnummer:
NOR 11357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:25:30
3:15:30
3:23:33
1
Total
12.06.2021 14:25:30
3:15:30
3:23:33
1
Henrik Wigers Larsen
, Bergens Seilforening
Nils-Herik Lind,
Albertine Lind,
Klasse: NOR Rating - m spinnaker
Båttype: First45f5
Måltall: 1,0412
NOR 11136
Finn Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
Åse Espeseth
Seilforening:
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:40:46
3:30:46
3:17:10
6
Total
12.06.2021 14:40:46
3:30:46
3:17:10
6
GLEDEN
Finn Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
Åse Espeseth
Seilforening:
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:40:46
3:30:46
3:17:10
6
Total
12.06.2021 14:40:46
3:30:46
3:17:10
6
Finn Espeseth
, Askøy Seilforening
Åse Espeseth,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9355
NOR 13700
John Gustav Lothe
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
patria 2
Båttype:
SO 42i
Seilnummer:
NOR 13700
Nils Olson
Seilforening:
Båtnavn:
patria 2
Båttype:
SO 42i
Seilnummer:
NOR 13700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:43:39
3:33:39
3:34:32
15
Total
12.06.2021 14:43:39
3:33:39
3:34:32
15
PATRIA 2
John Gustav Lothe
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
patria 2
Båttype:
SO 42i
Seilnummer:
NOR 13700
Nils Olson
Seilforening:
Båtnavn:
patria 2
Båttype:
SO 42i
Seilnummer:
NOR 13700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:43:39
3:33:39
3:34:32
15
Total
12.06.2021 14:43:39
3:33:39
3:34:32
15
John Gustav Lothe
, Stord Seilforening
Nils Olson,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: SO 42i
Måltall: 1,0042
NOR 12144
Jan Vidar Nordstrand
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FS 2
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12144
Karen Drange
Seilforening:
Båtnavn:
FS 2
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:37:22
3:27:22
3:19:44
8
Total
12.06.2021 14:37:22
3:27:22
3:19:44
8
FS 2
Jan Vidar Nordstrand
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FS 2
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12144
Karen Drange
Seilforening:
Båtnavn:
FS 2
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:37:22
3:27:22
3:19:44
8
Total
12.06.2021 14:37:22
3:27:22
3:19:44
8
Jan Vidar Nordstrand
, Bergens Seilforening
Karen Drange,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9632
NOR 399
Bengt Åge Borge
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Odonata
Båttype:
Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer:
NOR 399
Terje Sætre
Seilforening:
Båtnavn:
Odonata
Båttype:
Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer:
NOR 399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:05:13
3:05:13
3:05:13
2
Total
12.06.2021 14:05:13
3:05:13
3:05:13
2
ODONATA
Bengt Åge Borge
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Odonata
Båttype:
Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer:
NOR 399
Terje Sætre
Seilforening:
Båtnavn:
Odonata
Båttype:
Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer:
NOR 399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:05:13
3:05:13
3:05:13
2
Total
12.06.2021 14:05:13
3:05:13
3:05:13
2
Bengt Åge Borge
, Askøy Seilforening
Terje Sætre,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Måltall:
NOR 9479
Terje Klyve
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Alida
Båttype:
Dufour 30 classic
Seilnummer:
NOR 9479
Andre Hellesø
Seilforening:
Båtnavn:
Alida
Båttype:
Dufour 30 classic
Seilnummer:
NOR 9479
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 15:13:59
4:03:59
3:27:42
13
Total
12.06.2021 15:13:59
4:03:59
3:27:42
13
ALIDA
Terje Klyve
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Alida
Båttype:
Dufour 30 classic
Seilnummer:
NOR 9479
Andre Hellesø
Seilforening:
Båtnavn:
Alida
Båttype:
Dufour 30 classic
Seilnummer:
NOR 9479
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 15:13:59
4:03:59
3:27:42
13
Total
12.06.2021 15:13:59
4:03:59
3:27:42
13
Terje Klyve
, Os Seilforening
Andre Hellesø,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Dufour 30 classic
Måltall: 0,8513
NOR 15489
Andre Farstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Havglytt 2
Båttype:
Sunfast 37
Seilnummer:
NOR 15489
Kjell Arne Meyer
Seilforening:
Båtnavn:
Havglytt 2
Båttype:
Sunfast 37
Seilnummer:
NOR 15489
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:46:41
3:36:41
3:15:54
3
Total
12.06.2021 14:46:41
3:36:41
3:15:54
3
HAVGLYTT 2
Andre Farstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Havglytt 2
Båttype:
Sunfast 37
Seilnummer:
NOR 15489
Kjell Arne Meyer
Seilforening:
Båtnavn:
Havglytt 2
Båttype:
Sunfast 37
Seilnummer:
NOR 15489
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:46:41
3:36:41
3:15:54
3
Total
12.06.2021 14:46:41
3:36:41
3:15:54
3
Andre Farstad
, Bergens Seilforening
Kjell Arne Meyer,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Sunfast 37
Måltall: 0,9041
NOR 15395
Are Pedersen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
LYRA
Båttype:
Hanse 430
Seilnummer:
NOR 15395
Christer Sørvik
Seilforening:
Båtnavn:
LYRA
Båttype:
Hanse 430
Seilnummer:
NOR 15395
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:24:08
3:14:08
3:17:02
5
Total
12.06.2021 14:24:08
3:14:08
3:17:02
5
LYRA
Are Pedersen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
LYRA
Båttype:
Hanse 430
Seilnummer:
NOR 15395
Christer Sørvik
Seilforening:
Båtnavn:
LYRA
Båttype:
Hanse 430
Seilnummer:
NOR 15395
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:24:08
3:14:08
3:17:02
5
Total
12.06.2021 14:24:08
3:14:08
3:17:02
5
Are Pedersen
, Stord Seilforening
Christer Sørvik,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Hanse 430
Måltall: 1,0150
NOR 11968
Arvid Høgelid
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
Tom Berg
Seilforening:
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
FARVIDE
Arvid Høgelid
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
Tom Berg
Seilforening:
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
Arvid Høgelid
, Milde Båtlag
Tom Berg,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0598
NOR 14447
Frode Tveranger Haugland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse 325
Seilnummer:
NOR 14447
Nn Nn
Seilforening:
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse 325
Seilnummer:
NOR 14447
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 15:03:57
3:53:57
3:33:55
14
Total
12.06.2021 15:03:57
3:53:57
3:33:55
14
CALLUNA
Frode Tveranger Haugland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse 325
Seilnummer:
NOR 14447
Nn Nn
Seilforening:
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse 325
Seilnummer:
NOR 14447
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 15:03:57
3:53:57
3:33:55
14
Total
12.06.2021 15:03:57
3:53:57
3:33:55
14
Frode Tveranger Haugland
, Askøy Seilforening
Nn Nn,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Hanse 325
Måltall: 0,9144
NOR 11921
Roy Nilsen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
Leif Rune Gravdal
Seilforening:
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:34:02
3:24:02
3:15:44
2
Total
12.06.2021 14:34:02
3:24:02
3:15:44
2
SILJE
Roy Nilsen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
Leif Rune Gravdal
Seilforening:
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:34:02
3:24:02
3:15:44
2
Total
12.06.2021 14:34:02
3:24:02
3:15:44
2
Roy Nilsen
, Stord Seilforening
Leif Rune Gravdal,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Måltall: 0,9594
NOR 15951
Kjetil Knudsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
SHEEP DIP
Båttype:
DEHLER 42
Seilnummer:
NOR 15951
Kjell Ove Bruås
Seilforening:
Båtnavn:
SHEEP DIP
Båttype:
DEHLER 42
Seilnummer:
NOR 15951
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:18:56
3:08:56
3:18:12
7
Total
12.06.2021 14:18:56
3:08:56
3:18:12
7
SHEEP DIP
Kjetil Knudsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
SHEEP DIP
Båttype:
DEHLER 42
Seilnummer:
NOR 15951
Kjell Ove Bruås
Seilforening:
Båtnavn:
SHEEP DIP
Båttype:
DEHLER 42
Seilnummer:
NOR 15951
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:18:56
3:08:56
3:18:12
7
Total
12.06.2021 14:18:56
3:08:56
3:18:12
7
Kjetil Knudsen
, Bergens Seilforening
Kjell Ove Bruås,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: DEHLER 42
Måltall: 1,0491
NOR 15878
ASBJØRN SJØVOLL
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Shakeos
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15878
Kari Sjøvoll
Seilforening:
Båtnavn:
Shakeos
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15878
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
SHAKEOS
ASBJØRN SJØVOLL
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Shakeos
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15878
Kari Sjøvoll
Seilforening:
Båtnavn:
Shakeos
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15878
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
ASBJØRN SJØVOLL
, Stord Seilforening
Kari Sjøvoll,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Hanse 385
Måltall: 0,0000
NOR 12443
Eirik Rosenberg
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
White Shadow
Båttype:
Landmark 43
Seilnummer:
NOR 12443
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:02:09
3:02:09
3:02:09
1
Total
12.06.2021 14:02:09
3:02:09
3:02:09
1
WHITE SHADOW
Eirik Rosenberg
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
White Shadow
Båttype:
Landmark 43
Seilnummer:
NOR 12443
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:02:09
3:02:09
3:02:09
1
Total
12.06.2021 14:02:09
3:02:09
3:02:09
1
Eirik Rosenberg
, Bergens Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Landmark 43
Måltall:
NOR 6854
Arne Kjell Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FRI
Båttype:
Sadler34
Seilnummer:
NOR 6854
Bjørn Tønnesen
Seilforening:
Båtnavn:
FRI
Båttype:
Sadler34
Seilnummer:
NOR 6854
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 15:17:54
4:07:54
3:37:11
16
Total
12.06.2021 15:17:54
4:07:54
3:37:11
16
FRI
Arne Kjell Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FRI
Båttype:
Sadler34
Seilnummer:
NOR 6854
Bjørn Tønnesen
Seilforening:
Båtnavn:
FRI
Båttype:
Sadler34
Seilnummer:
NOR 6854
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 15:17:54
4:07:54
3:37:11
16
Total
12.06.2021 15:17:54
4:07:54
3:37:11
16
Arne Kjell Nilsen
, Bergens Seilforening
Bjørn Tønnesen,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Sadler34
Måltall: 0,8761
NOR 14452
Per Aga
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer:
NOR 14452
Halvor Aga
Seilforening:
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer:
NOR 14452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:39:10
3:29:10
3:16:54
4
Total
12.06.2021 14:39:10
3:29:10
3:16:54
4
SKARVEN
Per Aga
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer:
NOR 14452
Halvor Aga
Seilforening:
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer:
NOR 14452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:39:10
3:29:10
3:16:54
4
Total
12.06.2021 14:39:10
3:29:10
3:16:54
4
Per Aga
, Os Seilforening
Halvor Aga,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Måltall: 0,9414
NOR 14865
Nina Rosenlund
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening:
Båtnavn:
Vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:36:23
3:26:23
3:20:35
9
Total
12.06.2021 14:36:23
3:26:23
3:20:35
9
VITO 4
Nina Rosenlund
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening:
Båtnavn:
Vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:36:23
3:26:23
3:20:35
9
Total
12.06.2021 14:36:23
3:26:23
3:20:35
9
Nina Rosenlund
, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen,
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9719
NOR 19
Ola Mathias Johannessen JR
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Stjernebris
Båttype:
x-35 OD
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:20:23
3:20:23
3:20:23
3
Total
12.06.2021 14:20:23
3:20:23
3:20:23
3
STJERNEBRIS
Ola Mathias Johannessen JR
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Stjernebris
Båttype:
x-35 OD
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:20:23
3:20:23
3:20:23
3
Total
12.06.2021 14:20:23
3:20:23
3:20:23
3
Ola Mathias Johannessen JR
, Bergens Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: x-35 OD
Måltall:
NOR 15902
Sascha Bussat
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Emma
Båttype:
Seascape 18
Seilnummer:
NOR 15902
Anouk Bussat
Seilforening:
Båtnavn:
Emma
Båttype:
Seascape 18
Seilnummer:
NOR 15902
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:54:32
3:54:32
3:54:32
5
Total
12.06.2021 14:54:32
3:54:32
3:54:32
5
EMMA
Sascha Bussat
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Emma
Båttype:
Seascape 18
Seilnummer:
NOR 15902
Anouk Bussat
Seilforening:
Båtnavn:
Emma
Båttype:
Seascape 18
Seilnummer:
NOR 15902
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
12.06.2021 14:54:32
3:54:32
3:54:32
5
Total
12.06.2021 14:54:32
3:54:32
3:54:32
5
Sascha Bussat
, Milde Båtlag
Anouk Bussat,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Seascape 18
Måltall:
Last ned CSV fil