Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Terminliste 2022
Seilingsbestemmelsene
Klasseflag Windfoil: F
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
036
NOR 14
Marius Andresen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Båttype:
IQ foil
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Andresen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Båttype:
IQ foil
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Andresen
, Bærum Seilforening
Klasse: Windfoil
Båttype: IQ foil
Måltall:
NOR 2
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KRABBEN
Bjarne van der Linden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Krabben
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjarne van der Linden
, Færder Seilforening
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 97
Arthur Andresen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Båttype:
IQ foil jr
Seilnummer:
NOR 97
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Andresen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Båttype:
IQ foil jr
Seilnummer:
NOR 97
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Andresen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Windfoil
Båttype: IQ foil jr
Måltall:
NOR 151
Jørgen Schulstock
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NOR 151
Båttype:
Iqfoil jr
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NOR 151
Jørgen Schulstock
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NOR 151
Båttype:
Iqfoil jr
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jørgen Schulstock
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Windfoil
Båttype: Iqfoil jr
Måltall:
NOR 278
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing!
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BADA BING!
Henrik Vislie
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bada Bing!
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Vislie
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 420
Christian Jaksjø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ling
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LING
Christian Jaksjø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ling
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Jaksjø
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 337
Paal Haugaard
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Afrikadronningen
Båttype:
Killing
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AFRIKADRONNINGEN
Paal Haugaard
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Afrikadronningen
Båttype:
Killing
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Paal Haugaard
, Færder Seilforening
Klasse: Killing
Båttype: Killing
Måltall:
NOR 418
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duches
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DUCHES
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duches
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gerhard Lorange
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 9
Sissel Karlsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Vesla
Båttype:
FS
Seilnummer:
NOR 9
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VESLA
Sissel Karlsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Vesla
Båttype:
FS
Seilnummer:
NOR 9
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sissel Karlsen
, Færder Seilforening
Klasse: Færdersnekke
Båttype: FS
Måltall:
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 416
Jon-Aksel Torgersen
Seilforening:
Båtnavn:
To-To
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TO-TO
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 416
Jon-Aksel Torgersen
Seilforening:
Båtnavn:
To-To
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Torgersen
, Færder Seilforening
Jon-Aksel Torgersen,
Mina Torgersen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 251
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 251
stig Hvinden
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BEMA
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 251
stig Hvinden
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
peik christensen
, Færder Seilforening
stig Hvinden,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 37
Arne Huser
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 37
Kåre Wahlqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TORA
Arne Huser
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tora
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 37
Kåre Wahlqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Huser
, Færder Seilforening
Kåre Wahlqvist,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 35
Trond R Aas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Futt
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 35
Thomas Mulrooney
Seilforening:
Båtnavn:
Futt
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 35
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FUTT
Trond R Aas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Futt
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 35
Thomas Mulrooney
Seilforening:
Båtnavn:
Futt
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 35
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond R Aas
, Færder Seilforening
Thomas Mulrooney,
Ole Jakob Aas Hersløv,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 15
Gunnar Fredriksen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Frøy
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 15
Jan Henrik Fredriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Frøy
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 15
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRøY
Gunnar Fredriksen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Frøy
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 15
Jan Henrik Fredriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Frøy
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 15
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gunnar Fredriksen
, Færder Seilforening
Jan Henrik Fredriksen,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 407
Anders Dahl
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ragazza
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 407
Christopher Scheie
Seilforening:
Båtnavn:
Ragazza
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RAGAZZA
Anders Dahl
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ragazza
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 407
Christopher Scheie
Seilforening:
Båtnavn:
Ragazza
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Dahl
, Færder Seilforening
Christopher Scheie,
Hans olav Kvalvaag,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 36
Kjetil Norveel
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bris
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 36
Hans-Christian Norveel
Seilforening:
Båtnavn:
Bris
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 36
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BRIS
Kjetil Norveel
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bris
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 36
Hans-Christian Norveel
Seilforening:
Båtnavn:
Bris
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 36
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjetil Norveel
, Færder Seilforening
Hans-Christian Norveel,
Jacob Horn Grouff,
Jon Unger Norveel,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 43
Arnt Erik Holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 43
Trond V. Jensen
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LIVE
Arnt Erik Holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 43
Trond V. Jensen
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arnt Erik Holter
, Færder Seilforening
Trond V. Jensen,
Øistein Aasgaarden,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 20
Hanko van Rooyen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Honor
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 20
Corinna Reiss
Seilforening:
Båtnavn:
Honor
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HONOR
Hanko van Rooyen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Honor
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 20
Corinna Reiss
Seilforening:
Båtnavn:
Honor
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanko van Rooyen
, Færder Seilforening
Corinna Reiss,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 399
Fredrik Thafvelin
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ville
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 399
Nicolay Thafvelin
Seilforening:
Båtnavn:
Ville
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VILLE
Fredrik Thafvelin
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ville
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 399
Nicolay Thafvelin
Seilforening:
Båtnavn:
Ville
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Thafvelin
, Færder Seilforening
Nicolay Thafvelin,
Marianne Pedersen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 354
Jacob Undrum
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 354
Ole Rasmus Undrum
Seilforening:
Båtnavn:
Hotline
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HOTLINE
Jacob Undrum
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Hotline
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 354
Ole Rasmus Undrum
Seilforening:
Båtnavn:
Hotline
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Undrum
, Tønsberg Seilforening
Ole Rasmus Undrum,
Helle Marie Undrum,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GIGAZZA
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arve Roaas
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 1532
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Team TS ungdomsliga
Båttype:
J/70
Seilnummer:
NOR 1532
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Båtnavn:
Team TS ungdomsliga
Båttype:
J/70
Seilnummer:
NOR 1532
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TEAM TS UNGDOMSLIGA
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Team TS ungdomsliga
Båttype:
J/70
Seilnummer:
NOR 1532
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Båtnavn:
Team TS ungdomsliga
Båttype:
J/70
Seilnummer:
NOR 1532
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Schøning-Olsen
, Tønsberg Seilforening
Ida-Linn Vittersø,
Klasse: J/70
Båttype: J/70
Måltall:
NOR 415
Arno Berg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Comeback
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 415
Nicke Løvenskiold
Seilforening:
Båtnavn:
Comeback
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
COMEBACK
Arno Berg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Comeback
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 415
Nicke Løvenskiold
Seilforening:
Båtnavn:
Comeback
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arno Berg
, Færder Seilforening
Nicke Løvenskiold,
Birger Solberg,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 414
Espen K. Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TINGELING
Espen K. Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen K. Stokkeland
, Færder Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 413
erik holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Z
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 413
Gunnar Velten
Seilforening:
Båtnavn:
Z
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Z
erik holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Z
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 413
Gunnar Velten
Seilforening:
Båtnavn:
Z
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
erik holter
, Færder Seilforening
Gunnar Velten,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 54
Torstein Dehn
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Diamond Black
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 54
Kjetil Dager
Seilforening:
Båtnavn:
Diamond Black
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 54
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DIAMOND BLACK
Torstein Dehn
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Diamond Black
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 54
Kjetil Dager
Seilforening:
Båtnavn:
Diamond Black
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 54
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Torstein Dehn
, Færder Seilforening
Kjetil Dager,
Øivind Valen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 410
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riff Raff
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RIFF RAFF
Bent Christian Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Riff Raff
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bent Christian Wilhelmsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 19
Tore Marthinsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 19
Kjell Aarø
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TOFF
Tore Marthinsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 19
Kjell Aarø
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tore Marthinsen
, Færder Seilforening
Kjell Aarø,
Hanne Elise Marthinsen,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 28
John Lotherington
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Havfruen
Båttype:
Færdersnekk
Seilnummer:
NOR 28
Helmer Amdahl
Seilforening:
Båtnavn:
Havfruen
Båttype:
Færdersnekk
Seilnummer:
NOR 28
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HAVFRUEN
John Lotherington
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Havfruen
Båttype:
Færdersnekk
Seilnummer:
NOR 28
Helmer Amdahl
Seilforening:
Båtnavn:
Havfruen
Båttype:
Færdersnekk
Seilnummer:
NOR 28
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Lotherington
, Færder Seilforening
Helmer Amdahl,
Hilde Amdahl,
Turid Lotherington,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekk
Måltall:
NOR 17
LISE HORNTVEDT
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Laffen
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 17
Mads Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Laffen
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LAFFEN
LISE HORNTVEDT
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Laffen
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 17
Mads Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Laffen
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LISE HORNTVEDT
, Færder Seilforening
Mads Johansen,
Jeanett Krefting,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 412
Marius Mowe
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Eva
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 412
Eva Bergliot Mowe
Seilforening:
Båtnavn:
Eva
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 412
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EVA
Marius Mowe
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Eva
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 412
Eva Bergliot Mowe
Seilforening:
Båtnavn:
Eva
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 412
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Mowe
, Færder Seilforening
Eva Bergliot Mowe,
Liv Bergliot Mowe,
Kaja Bergliot Poulsen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 39
Ivar Næssø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ewa
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 39
Kari-Anne Næssø
Seilforening:
Båtnavn:
Ewa
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EWA
Ivar Næssø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ewa
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 39
Kari-Anne Næssø
Seilforening:
Båtnavn:
Ewa
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ivar Næssø
, Færder Seilforening
Kari-Anne Næssø,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 23
Geir Øyen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Treogtyve
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 23
Johan Wildhagen
Seilforening:
Båtnavn:
Treogtyve
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TREOGTYVE
Geir Øyen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Treogtyve
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 23
Johan Wildhagen
Seilforening:
Båtnavn:
Treogtyve
Båttype:
Færdersnekke
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Øyen
, Færder Seilforening
Johan Wildhagen,
Klasse: Færdersnekke
Båttype: Færdersnekke
Måltall:
NOR 333
Svein Sørensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Khappfot
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 333
Terje Wang
Seilforening:
Båtnavn:
Khappfot
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 333
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KHAPPFOT
Svein Sørensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Khappfot
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 333
Terje Wang
Seilforening:
Båtnavn:
Khappfot
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 333
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Sørensen
, Færder Seilforening
Terje Wang,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 61
Johan Mjøen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Johan
Båttype:
Foilbrett
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JOHAN
Johan Mjøen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Johan
Båttype:
Foilbrett
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan Mjøen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Windfoil
Båttype: Foilbrett
Måltall:
NOR 24
Tine Moberg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Båttype:
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tine Moberg
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Båttype:
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tine Moberg
, Færder Seilforening
Klasse: Færdersnekke
Båttype:
Måltall:
Last ned CSV fil