8. mai - 19. juni 2012
OS tirsdagsregatta
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
Endring i seilingsbestemmelsene
OAS kretsmestern 29. og 30. mai
Klassiske treseilere 5. og 12. juni
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
032
NOR 213
Ane Berg Tomter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Asbjørn
Seilnummer:
NOR 213
ASBJøRN
Ane Berg Tomter
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Asbjørn
Seilnummer:
NOR 213
Ane Berg Tomter
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 3755
Arne Olav Haabeth
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sally Cinnamon
Seilnummer:
NOR 3755
Kristian Klavenes
Seilforening:
Båtnavn:
Sally Cinnamon
Seilnummer:
NOR 3755
SALLY CINNAMON
Arne Olav Haabeth
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sally Cinnamon
Seilnummer:
NOR 3755
Kristian Klavenes
Seilforening:
Båtnavn:
Sally Cinnamon
Seilnummer:
NOR 3755
Arne Olav Haabeth
, Oslo Seilforening
Kristian Klavenes,
Christian Andersen,
Karsten Barton,
Klasse: LYS
NOR 23
Aslaug van Nes
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Glæden
Seilnummer:
NOR 23
Ingeborg van Nes Eriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Glæden
Seilnummer:
NOR 23
GLæDEN
Aslaug van Nes
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Glæden
Seilnummer:
NOR 23
Ingeborg van Nes Eriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Glæden
Seilnummer:
NOR 23
Aslaug van Nes
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Ingeborg van Nes Eriksen,
Hans-Henrik Egede-Nissen,
Knut-Andreas Kjelland,
Klasse: Klassiske treseilere
NOR 154
Audun Noreng
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Lucky Duck
Seilnummer:
NOR 154
Øistein Sabel Christophersen
Seilforening:
Båtnavn:
Lucky Duck
Seilnummer:
NOR 154
LUCKY DUCK
Audun Noreng
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Lucky Duck
Seilnummer:
NOR 154
Øistein Sabel Christophersen
Seilforening:
Båtnavn:
Lucky Duck
Seilnummer:
NOR 154
Audun Noreng
, Kongelig Norsk Seilforening
Øistein Sabel Christophersen,
Erik Schmidt,
Fredrik Honningsvåg,
Klasse: Express
SWE 35
Benjamin Hummitzsch
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
dasboot
Seilnummer:
SWE 35
DASBOOT
Benjamin Hummitzsch
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
dasboot
Seilnummer:
SWE 35
Benjamin Hummitzsch
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 98
Bjarte Hordvik Rydland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilmakeren
Seilnummer:
NOR 98
Knut Bremer
Seilforening:
Båtnavn:
Seilmakeren
Seilnummer:
NOR 98
SEILMAKEREN
Bjarte Hordvik Rydland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilmakeren
Seilnummer:
NOR 98
Knut Bremer
Seilforening:
Båtnavn:
Seilmakeren
Seilnummer:
NOR 98
Bjarte Hordvik Rydland
, Kongelig Norsk Seilforening
Knut Bremer,
Carl Fredrik Tidemann,
Johannes Flatla,
Klasse: Express
NOR 151
Camilla Foss Hanssen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Asbjørg
Seilnummer:
NOR 151
Marianne Josephine Sundby Lorentsen
Seilforening:
Båtnavn:
Asbjørg
Seilnummer:
NOR 151
ASBJøRG
Camilla Foss Hanssen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Asbjørg
Seilnummer:
NOR 151
Marianne Josephine Sundby Lorentsen
Seilforening:
Båtnavn:
Asbjørg
Seilnummer:
NOR 151
Camilla Foss Hanssen
, Oslo Seilforening
Marianne Josephine Sundby Lorentsen,
Andreas Busch,
Grete Trulsrud,
Klasse: Express
NOR 338
Christoffer Jakobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mas
Seilnummer:
NOR 338
MAS
Christoffer Jakobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mas
Seilnummer:
NOR 338
Christoffer Jakobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: LYS
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Milonga
Seilnummer:
NOR 124
MILONGA
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Milonga
Seilnummer:
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 145
Erik berg
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
KISMET
Seilnummer:
NOR 145
KISMET
Erik berg
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
KISMET
Seilnummer:
NOR 145
Erik berg
, Oslo Seilforening
Klasse: LYS
SWE 2
Erik Rønneberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snabben
Seilnummer:
SWE 2
SNABBEN
Erik Rønneberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Snabben
Seilnummer:
SWE 2
Erik Rønneberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Express
NOR 236
Esben Keim
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 236
Trygve Leergaard
Seilforening:
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 236
HVERGANG
Esben Keim
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 236
Trygve Leergaard
Seilforening:
Båtnavn:
Hvergang
Seilnummer:
NOR 236
Esben Keim
, Oslo Seilforening
Trygve Leergaard,
Stein Broch Olsen,
Kristoffer Sangvig-Jebsen,
Klasse: Express
NOR 3
Frode Gunnestad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sprøyt
Seilnummer:
NOR 3
SPRøYT
Frode Gunnestad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Sprøyt
Seilnummer:
NOR 3
Frode Gunnestad
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 248
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 248
Dag Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 248
GLORY
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 248
Dag Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 248
Geir Victor Svendsen
, Oslo Seilforening
Dag Andersen,
Einar Martinussen,
Magnus Brun,
Klasse: Express
NOR 52
Grete Valstad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Lilleulv
Seilnummer:
NOR 52
Therese Bruun
Seilforening:
Båtnavn:
Lilleulv
Seilnummer:
NOR 52
LILLEULV
Grete Valstad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Lilleulv
Seilnummer:
NOR 52
Therese Bruun
Seilforening:
Båtnavn:
Lilleulv
Seilnummer:
NOR 52
Grete Valstad
, Oslo Seilforening
Therese Bruun,
Robert Myhrene,
Olav Høimyr,
Klasse: LYS
NOR 5975
Gunder Valle
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
mor Åse
Seilnummer:
NOR 5975
MOR ÅSE
Gunder Valle
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
mor Åse
Seilnummer:
NOR 5975
Gunder Valle
, Oslo Seilforening
Klasse: LYS
NOR 45
Heidi Gjersjø Thaulow
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
Carmen IV
Seilnummer:
NOR 45
Frode Meisingset
Seilforening:
Båtnavn:
Carmen IV
Seilnummer:
NOR 45
CARMEN IV
Heidi Gjersjø Thaulow
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
Carmen IV
Seilnummer:
NOR 45
Frode Meisingset
Seilforening:
Båtnavn:
Carmen IV
Seilnummer:
NOR 45
Heidi Gjersjø Thaulow
, Ullern Seilforening
Frode Meisingset,
Håkon Thaoulow,
Ole Sivert Hasund,
Klasse: Klassiske treseilere
NOR 102
Idar Bjørdal
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Tom & Jerry
Seilnummer:
NOR 102
Tom Krusche Pedersen
Seilforening:
Båtnavn:
Tom & Jerry
Seilnummer:
NOR 102
TOM & JERRY
Idar Bjørdal
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Tom & Jerry
Seilnummer:
NOR 102
Tom Krusche Pedersen
Seilforening:
Båtnavn:
Tom & Jerry
Seilnummer:
NOR 102
Idar Bjørdal
, Oslo Seilforening
Tom Krusche Pedersen,
Mads Sønderål,
Eivind Jåsund,
Klasse: Express
NOR 93
Ivar Engen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Akva
Seilnummer:
NOR 93
Arne Engen
Seilforening:
Båtnavn:
Akva
Seilnummer:
NOR 93
AKVA
Ivar Engen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Akva
Seilnummer:
NOR 93
Arne Engen
Seilforening:
Båtnavn:
Akva
Seilnummer:
NOR 93
Ivar Engen
, Oslo Seilforening
Arne Engen,
Bård Hernes,
Kjetil Ruud,
Klasse: Express
NOR 82
Jostein Magnussen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
DNF 2
Seilnummer:
NOR 82
Asbjørn Følstad
Seilforening:
Båtnavn:
DNF 2
Seilnummer:
NOR 82
DNF 2
Jostein Magnussen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
DNF 2
Seilnummer:
NOR 82
Asbjørn Følstad
Seilforening:
Båtnavn:
DNF 2
Seilnummer:
NOR 82
Jostein Magnussen
, Kongelig Norsk Seilforening
Asbjørn Følstad,
Ole Marin Nodenes,
Klasse: LYS
NOR 21
Karoline Kaaber
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
oj
Seilnummer:
NOR 21
Charlotte Lundgren
Seilforening:
Båtnavn:
oj
Seilnummer:
NOR 21
OJ
Karoline Kaaber
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
oj
Seilnummer:
NOR 21
Charlotte Lundgren
Seilforening:
Båtnavn:
oj
Seilnummer:
NOR 21
Karoline Kaaber
, Oslo Seilforening
Charlotte Lundgren,
Line Michelsen,
Klasse: Express
NOR 11175
LARS MARIUS VALSTAD
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Havkatt
Seilnummer:
NOR 11175
Thor Gjermund Eriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Havkatt
Seilnummer:
NOR 11175
HAVKATT
LARS MARIUS VALSTAD
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Havkatt
Seilnummer:
NOR 11175
Thor Gjermund Eriksen
Seilforening:
Båtnavn:
Havkatt
Seilnummer:
NOR 11175
LARS MARIUS VALSTAD
, Oslo Seilforening
Thor Gjermund Eriksen,
Torgeir Larsen,
Curt Johnson,
Klasse: LYS
NOR 216
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Merlin
Seilnummer:
NOR 216
Harald Rolfsen
Seilforening:
Båtnavn:
Merlin
Seilnummer:
NOR 216
MERLIN
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Merlin
Seilnummer:
NOR 216
Harald Rolfsen
Seilforening:
Båtnavn:
Merlin
Seilnummer:
NOR 216
Lars-Jakob Alveberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Harald Rolfsen,
Lina Harnes,
Espen Hallan,
Klasse: Express
NOR 243 (SWE 413)
Mathias Friis
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
FriiStilt Noch Einmal
Seilnummer:
NOR 243 (SWE 413)
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening:
Båtnavn:
FriiStilt Noch Einmal
Seilnummer:
NOR 243 (SWE 413)
FRIISTILT NOCH EINMAL
Mathias Friis
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
FriiStilt Noch Einmal
Seilnummer:
NOR 243 (SWE 413)
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening:
Båtnavn:
FriiStilt Noch Einmal
Seilnummer:
NOR 243 (SWE 413)
Mathias Friis
, Oslo Seilforening
Jan Fredrik Knudsen,
Gorm Søby,
Jan Ugland,
Klasse: Express
NOR 247
Morten Aagaard
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 247
IMPULS
Morten Aagaard
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 247
Morten Aagaard
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Express
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
kuling
Seilnummer:
NOR 804
KULING
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
kuling
Seilnummer:
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: LYS
NOR 123
Randi Wøien
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
JaJa
Seilnummer:
NOR 123
JAJA
Randi Wøien
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
JaJa
Seilnummer:
NOR 123
Randi Wøien
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 147
Stein Sørlie
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Exile
Seilnummer:
NOR 147
Olav Mosvold Larsen
Seilforening:
Båtnavn:
Exile
Seilnummer:
NOR 147
EXILE
Stein Sørlie
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Exile
Seilnummer:
NOR 147
Olav Mosvold Larsen
Seilforening:
Båtnavn:
Exile
Seilnummer:
NOR 147
Stein Sørlie
, Oslo Seilforening
Olav Mosvold Larsen,
Jon Holm,
Morten Tenvig,
Klasse: LYS
NOR 95
terje Karlsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Gjertrud
Seilnummer:
NOR 95
GJERTRUD
terje Karlsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Gjertrud
Seilnummer:
NOR 95
terje Karlsen
, Oslo Seilforening
Klasse: Express
NOR 121
Tor Egil Melgård
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Xania
Seilnummer:
NOR 121
Jan Robøle
Seilforening:
Båtnavn:
Xania
Seilnummer:
NOR 121
XANIA
Tor Egil Melgård
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Xania
Seilnummer:
NOR 121
Jan Robøle
Seilforening:
Båtnavn:
Xania
Seilnummer:
NOR 121
Tor Egil Melgård
, Oslo Seilforening
Jan Robøle,
Peter Dörsch,
Tor-Inge Harbo,
Klasse: Express
NOR 37
Øivind-Tore Mylius
Seilforening:
Nesøya Tur og Hav
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 37
Joakim Opsahl
Seilforening:
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 37
HURRAMEGRUNDT
Øivind-Tore Mylius
Seilforening:
Nesøya Tur og Hav
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 37
Joakim Opsahl
Seilforening:
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 37
Øivind-Tore Mylius
, Nesøya Tur og Hav
Joakim Opsahl,
Ingunn Flom,
Eivind Christiansen,
Klasse: Express
NOR 37
Øivind-Tore Mylius
Seilforening:
Nesøya Seilforening
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 37
Joakim Opsahl
Seilforening:
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 37
HURRAMEGRUNDT
Øivind-Tore Mylius
Seilforening:
Nesøya Seilforening
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 37
Joakim Opsahl
Seilforening:
Båtnavn:
Hurramegrundt
Seilnummer:
NOR 37
Øivind-Tore Mylius
, Nesøya Seilforening
Joakim Opsahl,
Ingunn Flom,
Petter Albrektsen,
Klasse: Express
Last ned CSV fil