Samarbeidspartnere
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Invitasjon
Info om tracking
Medieomtale
RAN Klubbmesterskap T/H
Trekning av båtar
Seglingsvedtekter Klubbmesterskap
Nyhetsbrev 18. september
Kartdiagram over baneområdet
Seglingsvedtekter
For deltagerne
Korleis finne fram?
Anleggsinfo
Info om overnatting
Hamneplan
Kontakt oss
Kontaktperson
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
035
NOR 649
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 649
NOR Rating:
NOR
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Party Girl
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 649
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARTY GIRL
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 649
NOR Rating:
NOR
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Party Girl
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 649
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Altern Wathne
, Haugesund Seilforening
Jørgen Altern Wathne,
Erling Holler,
Magnus Brun,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 138
Svein Andre Hol
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Kon Leaky
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 138
NOR Rating:
NOR
Eivind Mellingen
Seilforening:
Båtnavn:
Kon Leaky
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 138
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KON LEAKY
Svein Andre Hol
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Kon Leaky
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 138
NOR Rating:
NOR
Eivind Mellingen
Seilforening:
Båtnavn:
Kon Leaky
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 138
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Andre Hol
, Askøy Seilforening
Eivind Mellingen,
Fabian Bruvik,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
SWE 41
Trond Aarø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Untitled 1
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
SWE 41
NOR Rating:
SWE
Helge Holmbek
Seilforening:
Båtnavn:
Untitled 1
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
SWE 41
NOR Rating:
SWE
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
UNTITLED 1
Trond Aarø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Untitled 1
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
SWE 41
NOR Rating:
SWE
Helge Holmbek
Seilforening:
Båtnavn:
Untitled 1
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
SWE 41
NOR Rating:
SWE
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Aarø
, Ran Seilforening
Helge Holmbek,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:
NOR 147
Morten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ebba grøn
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 147
NOR Rating:
NOR
Janne Louise Bergesen
Seilforening:
Båtnavn:
Ebba grøn
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 147
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
EBBA GRøN
Morten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ebba grøn
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 147
NOR Rating:
NOR
Janne Louise Bergesen
Seilforening:
Båtnavn:
Ebba grøn
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 147
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten Hansen
, Bergens Seilforening
Janne Louise Bergesen,
Jan-Eirik Bergesen,
Kjartan Madsen,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:
NOR 755
Karl Otto Book
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krona
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 755
NOR Rating:
NOR
Birger Bjerke
Seilforening:
Båtnavn:
Krona
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 755
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KRONA
Karl Otto Book
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krona
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 755
NOR Rating:
NOR
Birger Bjerke
Seilforening:
Båtnavn:
Krona
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 755
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karl Otto Book
, Bergens Seilforening
Birger Bjerke,
Øyvind Krokeide,
Maren Krogstad,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 239
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
salt 2
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 239
NOR Rating:
NOR
Dag Erik Fotland
Seilforening:
Båtnavn:
salt 2
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 239
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SALT 2
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
salt 2
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 239
NOR Rating:
NOR
Dag Erik Fotland
Seilforening:
Båtnavn:
salt 2
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 239
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Kristian Garvik
, Ran Seilforening
Dag Erik Fotland,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:
NOR 418
Henrik Sletsjøe
Seilforening:
NTNUI Seiling
Båtnavn:
Parody
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 418
NOR Rating:
NOR
Henrik Larsen
Seilforening:
Båtnavn:
Parody
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 418
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARODY
Henrik Sletsjøe
Seilforening:
NTNUI Seiling
Båtnavn:
Parody
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 418
NOR Rating:
NOR
Henrik Larsen
Seilforening:
Båtnavn:
Parody
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 418
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Sletsjøe
, NTNUI Seiling
Henrik Larsen,
Annette Haugsdal,
Aina 2.0,
Knut Osen,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 221
Nils Olav Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Nr 9
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 221
NOR Rating:
NOR
Steinar Vestad
Seilforening:
Båtnavn:
Nr 9
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 221
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NR 9
Nils Olav Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Nr 9
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 221
NOR Rating:
NOR
Steinar Vestad
Seilforening:
Båtnavn:
Nr 9
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 221
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils Olav Handegard
, Askøy Seilforening
Steinar Vestad,
Øyvind Fiksen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 369
Chris Skogen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Guffen
Båttype:
yngling
Seilnummer:
NOR 369
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GUFFEN
Chris Skogen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Guffen
Båttype:
yngling
Seilnummer:
NOR 369
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Chris Skogen
, Askøy Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: yngling
Måltall:
NOR 26
Jean-Marc Launay
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Wild Cat
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 26
NOR Rating:
NOR
Sebastien Tessier
Seilforening:
Båtnavn:
Wild Cat
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 26
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
WILD CAT
Jean-Marc Launay
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Wild Cat
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 26
NOR Rating:
NOR
Sebastien Tessier
Seilforening:
Båtnavn:
Wild Cat
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 26
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jean-Marc Launay
, Stavanger Seilforening
Sebastien Tessier,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:
NOR 159
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
We´re here
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 159
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WE´RE HERE
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
We´re here
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 159
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sandra McCarley
, Askøy Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 306
Rolf Granli Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Big D
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 306
NOR Rating:
NOR
Torodd Ingolf Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Big D
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 306
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BIG D
Rolf Granli Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Big D
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 306
NOR Rating:
NOR
Torodd Ingolf Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Big D
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 306
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rolf Granli Gangdal
, Stord Seilforening
Torodd Ingolf Olsen,
Tore på Sporet Føyen,
Arne David-Andersen,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 745
Aage Hedegaard
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
NORsteam Vest
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 745
NOR Rating:
NOR
Eirk Berglund
Seilforening:
Båtnavn:
NORsteam Vest
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 745
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NORSTEAM VEST
Aage Hedegaard
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
NORsteam Vest
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 745
NOR Rating:
NOR
Eirk Berglund
Seilforening:
Båtnavn:
NORsteam Vest
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 745
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aage Hedegaard
, Haugesund Seilforening
Eirk Berglund,
Hans Fjell,
Fredrik Karlsen,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 185
Arne Liebich Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Placebo (Mavi)
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 185
NOR Rating:
NOR
Morten Konttorp
Seilforening:
Båtnavn:
Placebo (Mavi)
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 185
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PLACEBO (MAVI)
Arne Liebich Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Placebo (Mavi)
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 185
NOR Rating:
NOR
Morten Konttorp
Seilforening:
Båtnavn:
Placebo (Mavi)
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 185
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Liebich Rise
, Seilforeningen 1928
Morten Konttorp,
Sveinar Vadla,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:
NOR 506
Torvald Fossestøl
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
F-18
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 506
NOR Rating:
NOR
Jan Vidar Norstrand
Seilforening:
Båtnavn:
F-18
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 506
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
F-18
Torvald Fossestøl
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
F-18
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 506
NOR Rating:
NOR
Jan Vidar Norstrand
Seilforening:
Båtnavn:
F-18
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 506
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Torvald Fossestøl
, Bergens Seilforening
Jan Vidar Norstrand,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:
NOR 191
Leif Sandtorv
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Chaos
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 191
NOR Rating:
NOR
Eldar Trapez jr.
Seilforening:
Båtnavn:
Chaos
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 191
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CHAOS
Leif Sandtorv
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Chaos
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 191
NOR Rating:
NOR
Eldar Trapez jr.
Seilforening:
Båtnavn:
Chaos
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
NOR 191
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leif Sandtorv
, Bergens Seilforening
Eldar Trapez jr.,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:
NOR 733
Stian Østlund
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
General Lee
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 733
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GENERAL LEE
Stian Østlund
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
General Lee
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 733
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stian Østlund
, Trondhjems Seilforening
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 311
Eivind Skog
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Skvettlappen
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 311
NOR Rating:
NOR
Stian Soltvedt
Seilforening:
Båtnavn:
Skvettlappen
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 311
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SKVETTLAPPEN
Eivind Skog
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Skvettlappen
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 311
NOR Rating:
NOR
Stian Soltvedt
Seilforening:
Båtnavn:
Skvettlappen
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 311
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eivind Skog
, Askøy Seilforening
Stian Soltvedt,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 81
Anders Bjørnerem
Seilforening:
Giske Seilforening
Båtnavn:
Dont't Panic (Nicoline)
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 81
NOR Rating:
NOR
Vidar Bjørnerem
Seilforening:
Båtnavn:
Dont't Panic (Nicoline)
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 81
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DONT'T PANIC (NICOLINE)
Anders Bjørnerem
Seilforening:
Giske Seilforening
Båtnavn:
Dont't Panic (Nicoline)
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 81
NOR Rating:
NOR
Vidar Bjørnerem
Seilforening:
Båtnavn:
Dont't Panic (Nicoline)
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 81
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Bjørnerem
, Giske Seilforening
Vidar Bjørnerem,
Norman Heggtveit,
Mats Mulelid,
Jonas Roald Nordstrand,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:
NOR 247 (406)
Joakim Skovly
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Blue Track
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 247 (406)
NOR Rating:
NOR
Ludvig August Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Båtnavn:
Blue Track
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 247 (406)
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BLUE TRACK
Joakim Skovly
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Blue Track
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 247 (406)
NOR Rating:
NOR
Ludvig August Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Båtnavn:
Blue Track
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 247 (406)
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Joakim Skovly
, Askøy Seilforening
Ludvig August Nøttingnes Skovly,
Simen Granviken,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 210
Mats Mæland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Express
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 210
NOR Rating:
NOR
Pål Knutson
Seilforening:
Båtnavn:
Express
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 210
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
EXPRESS
Mats Mæland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Express
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 210
NOR Rating:
NOR
Pål Knutson
Seilforening:
Båtnavn:
Express
Båttype:
Express
Seilnummer:
NOR 210
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Mæland
, Ran Seilforening
Pål Knutson,
Didrik Venge,
Andreas Benedict Dueholm,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:
NOR 748
Lars Henrik Hjellestad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Capt'n Marius & Crew
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 748
NOR Rating:
NOR
lene hjellestad
Seilforening:
Båtnavn:
Capt'n Marius & Crew
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 748
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CAPT'N MARIUS & CREW
Lars Henrik Hjellestad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Capt'n Marius & Crew
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 748
NOR Rating:
NOR
lene hjellestad
Seilforening:
Båtnavn:
Capt'n Marius & Crew
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 748
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Henrik Hjellestad
, Bergens Seilforening
lene hjellestad,
lars Henrik hjellestad,
karl emil staubo,
gotfred andenes,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 29
Knut Erik Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
NullogNix Mix
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 29
NOR Rating:
NOR
Ole Jørgen Michelsen
Seilforening:
Båtnavn:
NullogNix Mix
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 29
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NULLOGNIX MIX
Knut Erik Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
NullogNix Mix
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 29
NOR Rating:
NOR
Ole Jørgen Michelsen
Seilforening:
Båtnavn:
NullogNix Mix
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 29
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Knut Erik Hjorth
, Askøy Seilforening
Ole Jørgen Michelsen,
Nn Nn,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 254
Inga Potter
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Sjøpølsa
Båttype:
West kapp 23
Seilnummer:
NOR 254
NOR Rating:
NOR 0,95
Pål Kvalnes
Seilforening:
Båtnavn:
Sjøpølsa
Båttype:
West kapp 23
Seilnummer:
NOR 254
NOR Rating:
NOR 0,95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
DNF
11
SJøPøLSA
Inga Potter
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Sjøpølsa
Båttype:
West kapp 23
Seilnummer:
NOR 254
NOR Rating:
NOR 0,95
Pål Kvalnes
Seilforening:
Båtnavn:
Sjøpølsa
Båttype:
West kapp 23
Seilnummer:
NOR 254
NOR Rating:
NOR 0,95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
DNF
11
Inga Potter
, Ran Seilforening
Pål Kvalnes,
Kajsa Parding,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: West kapp 23
Måltall: 0,95
NOR 1461
Thor Olsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Josefine III
Båttype:
Maxi 95
Seilnummer:
NOR 1461
NOR Rating:
NOR 1,05
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:36:47
2:39:47
2:47:46
1
Total
30.09.2012 14:36:47
2:39:47
2:47:46
1
JOSEFINE III
Thor Olsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Josefine III
Båttype:
Maxi 95
Seilnummer:
NOR 1461
NOR Rating:
NOR 1,05
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:36:47
2:39:47
2:47:46
1
Total
30.09.2012 14:36:47
2:39:47
2:47:46
1
Thor Olsen
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Maxi 95
Måltall: 1,05
NOR 6816
Håvard Dahl
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
God Tid
Båttype:
First 305
Seilnummer:
NOR 6816
NOR Rating:
NOR 1,08
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:39:51
2:42:51
2:55:52
5
Total
30.09.2012 14:39:51
2:42:51
2:55:52
5
GOD TID
Håvard Dahl
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
God Tid
Båttype:
First 305
Seilnummer:
NOR 6816
NOR Rating:
NOR 1,08
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:39:51
2:42:51
2:55:52
5
Total
30.09.2012 14:39:51
2:42:51
2:55:52
5
Håvard Dahl
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: First 305
Måltall: 1,08
NOR 7106
Axel Sømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Anitra
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
NOR 7106
NOR Rating:
NOR 1,14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:28:31
2:31:31
2:52:43
4
Total
30.09.2012 14:28:31
2:31:31
2:52:43
4
ANITRA
Axel Sømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Anitra
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
NOR 7106
NOR Rating:
NOR 1,14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:28:31
2:31:31
2:52:43
4
Total
30.09.2012 14:28:31
2:31:31
2:52:43
4
Axel Sømme
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Maxi 999
Måltall: 1,14
NOR 14798
Torbjørn Kaland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Madeleine
Båttype:
Bavaria 36 CR
Seilnummer:
NOR 14798
NOR Rating:
NOR 1,16 S
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:59:49
3:02:49
3:32:04
10
Total
30.09.2012 14:59:49
3:02:49
3:32:04
10
MADELEINE
Torbjørn Kaland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Madeleine
Båttype:
Bavaria 36 CR
Seilnummer:
NOR 14798
NOR Rating:
NOR 1,16 S
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:59:49
3:02:49
3:32:04
10
Total
30.09.2012 14:59:49
3:02:49
3:32:04
10
Torbjørn Kaland
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Bavaria 36 CR
Måltall: 1,16 S
NOR 9666
Sissel Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Spin Off
Båttype:
Beneteau First 31.7
Seilnummer:
NOR 9666
NOR Rating:
NOR 1,18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:31:47
2:34:47
3:02:38
7
Total
30.09.2012 14:31:47
2:34:47
3:02:38
7
SPIN OFF
Sissel Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Spin Off
Båttype:
Beneteau First 31.7
Seilnummer:
NOR 9666
NOR Rating:
NOR 1,18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:31:47
2:34:47
3:02:38
7
Total
30.09.2012 14:31:47
2:34:47
3:02:38
7
Sissel Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Beneteau First 31.7
Måltall: 1,18
NOR 14419
Wenche Iren Bjelkarøy
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ocean Viking
Båttype:
Bavaria 38
Seilnummer:
NOR 14419
NOR Rating:
NOR 1,22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:21:21
2:24:21
2:56:06
6
Total
30.09.2012 14:21:21
2:24:21
2:56:06
6
OCEAN VIKING
Wenche Iren Bjelkarøy
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ocean Viking
Båttype:
Bavaria 38
Seilnummer:
NOR 14419
NOR Rating:
NOR 1,22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:21:21
2:24:21
2:56:06
6
Total
30.09.2012 14:21:21
2:24:21
2:56:06
6
Wenche Iren Bjelkarøy
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Bavaria 38
Måltall: 1,22
NOR 12408
Amund Nordland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Pedro
Båttype:
Hanse 370e
Seilnummer:
NOR 12408
NOR Rating:
NOR 1,25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:36:52
2:39:52
3:19:50
9
Total
30.09.2012 14:36:52
2:39:52
3:19:50
9
PEDRO
Amund Nordland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Pedro
Båttype:
Hanse 370e
Seilnummer:
NOR 12408
NOR Rating:
NOR 1,25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:36:52
2:39:52
3:19:50
9
Total
30.09.2012 14:36:52
2:39:52
3:19:50
9
Amund Nordland
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Hanse 370e
Måltall: 1,25
NOR 12522
Harald Blø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Anitra
Båttype:
Hanse 370e
Seilnummer:
NOR 12522
NOR Rating:
NOR 1,26
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
11
Total
DNC
11
ANITRA
Harald Blø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Anitra
Båttype:
Hanse 370e
Seilnummer:
NOR 12522
NOR Rating:
NOR 1,26
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
11
Total
DNC
11
Harald Blø
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Hanse 370e
Måltall: 1,26
NOR 7100
Ivar Telle
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Zappa
Båttype:
Comfortina 38
Seilnummer:
NOR 7100
NOR Rating:
NOR 1,27
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:27:52
2:30:52
3:11:36
8
Total
30.09.2012 14:27:52
2:30:52
3:11:36
8
ZAPPA
Ivar Telle
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Zappa
Båttype:
Comfortina 38
Seilnummer:
NOR 7100
NOR Rating:
NOR 1,27
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:27:52
2:30:52
3:11:36
8
Total
30.09.2012 14:27:52
2:30:52
3:11:36
8
Ivar Telle
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: Comfortina 38
Måltall: 1,27
NOR 9701
Inge Andre Utåker
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,34
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:02:48
2:05:48
2:48:34
2
Total
30.09.2012 14:02:48
2:05:48
2:48:34
2
AMARYLLIS
Inge Andre Utåker
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,34
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:02:48
2:05:48
2:48:34
2
Total
30.09.2012 14:02:48
2:05:48
2:48:34
2
Inge Andre Utåker
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,34
NOR 203
Jan Henrik Nordeide
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ranegutt II
Båttype:
X35
Seilnummer:
NOR 203
NOR Rating:
NOR 1,34
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:05:16
2:08:16
2:51:52
3
Total
30.09.2012 14:05:16
2:08:16
2:51:52
3
RANEGUTT II
Jan Henrik Nordeide
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ranegutt II
Båttype:
X35
Seilnummer:
NOR 203
NOR Rating:
NOR 1,34
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2012 14:05:16
2:08:16
2:51:52
3
Total
30.09.2012 14:05:16
2:08:16
2:51:52
3
Jan Henrik Nordeide
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav
Båttype: X35
Måltall: 1,34
Last ned CSV fil