Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Express

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-239

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 2
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR

Dag Erik Fotland

Seilforening:
Båtnavn: salt 2
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SALT 2

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 2
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR

Dag Erik Fotland

Seilforening:
Båtnavn: salt 2
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Leif Kristian Garvik (Ran Seilforening)
6 1111111
2 NOR-185

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Placebo (Mavi)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 185
NOR Rating: NOR

Morten Konttorp

Seilforening:
Båtnavn: Placebo (Mavi)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 185
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PLACEBO (MAVI)

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Placebo (Mavi)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 185
NOR Rating: NOR

Morten Konttorp

Seilforening:
Båtnavn: Placebo (Mavi)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 185
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arne Liebich Rise (Seilforeningen 1928)
12 2222223
3 NOR-210

Mats Mæland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 210
NOR Rating: NOR

Pål Knutson

Seilforening:
Båtnavn: Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 210
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
EXPRESS

Mats Mæland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 210
NOR Rating: NOR

Pål Knutson

Seilforening:
Båtnavn: Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 210
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Mats Mæland (Ran Seilforening)
23 DNC (6)3DNF (6)DNC (6)332
4 NOR-81

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Dont't Panic (Nicoline)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR

Vidar Bjørnerem

Seilforening:
Båtnavn: Dont't Panic (Nicoline)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DONT'T PANIC (NICOLINE)

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Dont't Panic (Nicoline)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR

Vidar Bjørnerem

Seilforening:
Båtnavn: Dont't Panic (Nicoline)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anders Bjørnerem (Giske Seilforening)
25 DNC (6)43DNC (6)444
5 NOR-147

Morten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ebba grøn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR

Janne Louise Bergesen

Seilforening:
Båtnavn: Ebba grøn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
EBBA GRøN

Morten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ebba grøn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR

Janne Louise Bergesen

Seilforening:
Båtnavn: Ebba grøn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Morten Hansen (Bergens Seilforening)
36 DNC (6)DNC (6)DNC (6)DNC (6)DNC (6)DNC (6)DNC (6)

Formula 18

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-26

Jean-Marc Launay

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Wild Cat
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR

Sebastien Tessier

Seilforening:
Båtnavn: Wild Cat
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WILD CAT

Jean-Marc Launay

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Wild Cat
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR

Sebastien Tessier

Seilforening:
Båtnavn: Wild Cat
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jean-Marc Launay (Stavanger Seilforening)
12 DNC (5)12211DNS (5)
2 NOR-191

Leif Sandtorv

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chaos
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR

Eldar Trapez jr.

Seilforening:
Båtnavn: Chaos
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CHAOS

Leif Sandtorv

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chaos
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR

Eldar Trapez jr.

Seilforening:
Båtnavn: Chaos
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Leif Sandtorv (Bergens Seilforening)
13 DNC (5)231331
3 SWE-41

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE

Helge Holmbek

Seilforening:
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNTITLED 1

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE

Helge Holmbek

Seilforening:
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Aarø (Ran Seilforening)
14 131DNF (5)22DNF (5)
4 NOR-506

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: F-18
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 506
NOR Rating: NOR

Jan Vidar Norstrand

Seilforening:
Båtnavn: F-18
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 506
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
F-18

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: F-18
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 506
NOR Rating: NOR

Jan Vidar Norstrand

Seilforening:
Båtnavn: F-18
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 506
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torvald Fossestøl (Bergens Seilforening)
28 DNF (5)DNS (5)DNF (5)DNS (5)44DNS (5)

Melges 24

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-418

Henrik Sletsjøe

Seilforening: NTNUI Seiling
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Henrik Sletsjøe

Seilforening: NTNUI Seiling
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Sletsjøe (NTNUI Seiling)
8 1121312
2 NOR-649

Jens Altern Wathne

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 649
NOR Rating: NOR

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 649
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 649
NOR Rating: NOR

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 649
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Altern Wathne (Haugesund Seilforening)
11 2314221
3 NOR-306

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Big D
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR

Torodd Ingolf Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Big D
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BIG D

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Big D
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR

Torodd Ingolf Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Big D
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rolf Granli Gangdal (Stord Seilforening)
23 325DNC (8)454
4 NOR-733

Stian Østlund

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: General Lee
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 733
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GENERAL LEE

Stian Østlund

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: General Lee
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 733
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stian Østlund (Trondhjems Seilforening)
24 45DNF (8)DNC (8)133
5 NOR-755

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krona
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
NOR Rating: NOR

Birger Bjerke

Seilforening:
Båtnavn: Krona
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KRONA

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krona
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
NOR Rating: NOR

Birger Bjerke

Seilforening:
Båtnavn: Krona
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karl Otto Book (Bergens Seilforening)
24 5433DNC (8)45
6 NOR-748

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Capt'n Marius & Crew
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
NOR Rating: NOR

lene hjellestad

Seilforening:
Båtnavn: Capt'n Marius & Crew
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CAPT'N MARIUS & CREW

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Capt'n Marius & Crew
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
NOR Rating: NOR

lene hjellestad

Seilforening:
Båtnavn: Capt'n Marius & Crew
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Henrik Hjellestad (Bergens Seilforening)
35 7642DNF (8)DNF (8)DNC (8)
7 NOR-745

Aage Hedegaard

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: NORsteam Vest
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
NOR Rating: NOR

Eirk Berglund

Seilforening:
Båtnavn: NORsteam Vest
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NORSTEAM VEST

Aage Hedegaard

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: NORsteam Vest
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
NOR Rating: NOR

Eirk Berglund

Seilforening:
Båtnavn: NORsteam Vest
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aage Hedegaard (Haugesund Seilforening)
36 676DNC (8)566

Tur & Hav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-1461

Thor Olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Josefine III
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 1461
NOR Rating: NOR 1,05
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:36:47 2:39:47 2:47:46 1
Total 30.09.2012 14:36:47 2:39:47 2:47:46 1
JOSEFINE III

Thor Olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Josefine III
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 1461
NOR Rating: NOR 1,05
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:36:47 2:39:47 2:47:46 1
Total 30.09.2012 14:36:47 2:39:47 2:47:46 1

Thor Olsen (Ran Seilforening)
Maxi 95 2:39:47 2:47:46
2 NOR-9701

Inge Andre Utåker

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:02:48 2:05:48 2:48:34 2
Total 30.09.2012 14:02:48 2:05:48 2:48:34 2
AMARYLLIS

Inge Andre Utåker

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:02:48 2:05:48 2:48:34 2
Total 30.09.2012 14:02:48 2:05:48 2:48:34 2

Inge Andre Utåker (Ran Seilforening)
First 40.7 2:05:48 2:48:34
3 NOR-203

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X35
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:05:16 2:08:16 2:51:52 3
Total 30.09.2012 14:05:16 2:08:16 2:51:52 3
RANEGUTT II

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X35
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:05:16 2:08:16 2:51:52 3
Total 30.09.2012 14:05:16 2:08:16 2:51:52 3

Jan Henrik Nordeide (Ran Seilforening)
X35 2:08:16 2:51:53
4 NOR-7106

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
NOR Rating: NOR 1,14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:28:31 2:31:31 2:52:43 4
Total 30.09.2012 14:28:31 2:31:31 2:52:43 4
ANITRA

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
NOR Rating: NOR 1,14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:28:31 2:31:31 2:52:43 4
Total 30.09.2012 14:28:31 2:31:31 2:52:43 4

Axel Sømme (Ran Seilforening)
Maxi 999 2:31:31 2:52:44
5 NOR-6816

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 1,08
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:39:51 2:42:51 2:55:52 5
Total 30.09.2012 14:39:51 2:42:51 2:55:52 5
GOD TID

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 1,08
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:39:51 2:42:51 2:55:52 5
Total 30.09.2012 14:39:51 2:42:51 2:55:52 5

Håvard Dahl (Ran Seilforening)
First 305 2:42:51 2:55:53
6 NOR-14419

Wenche Iren Bjelkarøy

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 1,22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:21:21 2:24:21 2:56:06 6
Total 30.09.2012 14:21:21 2:24:21 2:56:06 6
OCEAN VIKING

Wenche Iren Bjelkarøy

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 1,22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:21:21 2:24:21 2:56:06 6
Total 30.09.2012 14:21:21 2:24:21 2:56:06 6

Wenche Iren Bjelkarøy (Ran Seilforening)
Bavaria 38 2:24:21 2:56:06
7 NOR-9666

Sissel Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9666
NOR Rating: NOR 1,18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:31:47 2:34:47 3:02:38 7
Total 30.09.2012 14:31:47 2:34:47 3:02:38 7
SPIN OFF

Sissel Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9666
NOR Rating: NOR 1,18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:31:47 2:34:47 3:02:38 7
Total 30.09.2012 14:31:47 2:34:47 3:02:38 7

Sissel Børresen (Ran Seilforening)
Beneteau First 31.7 2:34:47 3:02:39
8 NOR-7100

Ivar Telle

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Zappa
Båttype: Comfortina 38
Seilnummer: NOR 7100
NOR Rating: NOR 1,27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:27:52 2:30:52 3:11:36 8
Total 30.09.2012 14:27:52 2:30:52 3:11:36 8
ZAPPA

Ivar Telle

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Zappa
Båttype: Comfortina 38
Seilnummer: NOR 7100
NOR Rating: NOR 1,27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:27:52 2:30:52 3:11:36 8
Total 30.09.2012 14:27:52 2:30:52 3:11:36 8

Ivar Telle (Ran Seilforening)
Comfortina 38 2:30:52 3:11:36
9 NOR-12408

Amund Nordland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Pedro
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12408
NOR Rating: NOR 1,25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:36:52 2:39:52 3:19:50 9
Total 30.09.2012 14:36:52 2:39:52 3:19:50 9
PEDRO

Amund Nordland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Pedro
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12408
NOR Rating: NOR 1,25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:36:52 2:39:52 3:19:50 9
Total 30.09.2012 14:36:52 2:39:52 3:19:50 9

Amund Nordland (Ran Seilforening)
Hanse 370e 2:39:52 3:19:50
10 NOR-14798

Torbjørn Kaland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: Bavaria 36 CR
Seilnummer: NOR 14798
NOR Rating: NOR 1,16 S
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:59:49 3:02:49 3:32:04 10
Total 30.09.2012 14:59:49 3:02:49 3:32:04 10
MADELEINE

Torbjørn Kaland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: Bavaria 36 CR
Seilnummer: NOR 14798
NOR Rating: NOR 1,16 S
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:59:49 3:02:49 3:32:04 10
Total 30.09.2012 14:59:49 3:02:49 3:32:04 10

Torbjørn Kaland (Ran Seilforening)
Bavaria 36 CR 3:02:49 3:32:04
11 NOR-254

Inga Potter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Sjøpølsa
Båttype: West kapp 23
Seilnummer: NOR 254
NOR Rating: NOR 0,95

Pål Kvalnes

Seilforening:
Båtnavn: Sjøpølsa
Båttype: West kapp 23
Seilnummer: NOR 254
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
SJøPøLSA

Inga Potter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Sjøpølsa
Båttype: West kapp 23
Seilnummer: NOR 254
NOR Rating: NOR 0,95

Pål Kvalnes

Seilforening:
Båtnavn: Sjøpølsa
Båttype: West kapp 23
Seilnummer: NOR 254
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Inga Potter (Ran Seilforening)
West kapp 23 DNF
11 NOR-12522

Harald Blø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12522
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
ANITRA

Harald Blø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12522
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11

Harald Blø (Ran Seilforening)
Hanse 370e DNC

Yngling

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-138

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
NOR Rating: NOR

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KON LEAKY

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
NOR Rating: NOR

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Svein Andre Hol (Askøy Seilforening)
8 1232111
2 NOR-311

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
NOR Rating: NOR

Stian Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SKVETTLAPPEN

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
NOR Rating: NOR

Stian Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Eivind Skog (Askøy Seilforening)
17 DNC (8)31122DNS (8)
3 NOR-221

Nils Olav Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nr 9
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
NOR Rating: NOR

Steinar Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Nr 9
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NR 9

Nils Olav Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nr 9
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
NOR Rating: NOR

Steinar Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Nr 9
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils Olav Handegard (Askøy Seilforening)
23 244355DNS (8)
4 NOR-159

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: We´re here
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WE´RE HERE

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: We´re here
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sandra McCarley (Askøy Seilforening)
25 45DNF (8)DNC (8)332
5 NOR-29

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: NullogNix Mix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 29
NOR Rating: NOR

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: NullogNix Mix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 29
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NULLOGNIX MIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: NullogNix Mix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 29
NOR Rating: NOR

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: NullogNix Mix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 29
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
27 3654663
6 NOR-247 (406)

Joakim Skovly

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blue Track
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 247 (406)
NOR Rating: NOR

Ludvig August Nøttingnes Skovly

Seilforening:
Båtnavn: Blue Track
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 247 (406)
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BLUE TRACK

Joakim Skovly

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blue Track
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 247 (406)
NOR Rating: NOR

Ludvig August Nøttingnes Skovly

Seilforening:
Båtnavn: Blue Track
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 247 (406)
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Joakim Skovly (Askøy Seilforening)
35 DNC (8)12DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)
7 NOR-369

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GUFFEN

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Chris Skogen (Askøy Seilforening)
40 DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)44DNS (8)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-02 08:24:07Cache read