Resultater
Endelige resultater
11MOD
NOR-rating <= 0,939
Plass | Seilnr | Båt | Båttype | Poeng | 11.05 11.05.16 | 18.05 18.05.16 | Race 1 25.05.16 | Race 1 01.06.16 | Race 1 08.06.16 | Race 1 15.06.16 | Race 1 22.06.16 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR-723
|
Liffe
Skipper: Leif Evensen (Drøbaksund Seilforening) |
Albin express | 5 | DNF (1) | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||
2 | NOR-14035
|
DELAN
Skipper: ØYVIND PRYTZ (Drøbaksund Seilforening) |
ELAN 310 | 9 | DNF (1) | DNF (2) | 2 | 2 | 2 | ||||||
3 | NOR-15481
|
Willa W
Skipper: Bjørn Wilhelmsen (Drøbaksund Seilforening) |
Dufour 34 | 10 | DNF (1) | 2 | DNC (3) | 3 | 1 | ||||||
4 | NOR-10766
|
pole pole
Skipper: GAUTE AUTHEN HANSEN (Drøbaksund Seilforening) |
first 27,7 | 10 | DNF (1) | 1 | DNF (2) | 3 | 3 | ||||||
5 | NOR-8
|
Eight Train
Skipper: Olav Drag (Drøbaksund Seilforening) |
Express | 16 | DNF (1) | DNC (5) | 2 | DNF (2) | DNC (6) | ||||||
6 | NOR-4980
|
Tortuga
Skipper: Njål Vogt (Drøbaksund Seilforening) |
Maxi Fenix | 19 | DNC (2) | DNC (5) | DNC (3) | DNF (5) | 4 |
NOR-rating >= 0,940
Plass | Seilnr | Båt | Båttype | Poeng | 11.05 11.05.16 | 18.05 18.05.16 | Race 1 25.05.16 | Race 1 01.06.16 | Race 1 08.06.16 | Race 1 15.06.16 | Race 1 22.06.16 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR-14438
|
Momentum
Skipper: Harald Klæboe (Drøbaksund Seilforening) |
Elan 350 | 5 | DNF (1) | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||
2 | NOR-11285
|
Tusså
Skipper: Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening) |
Sun Fast 35 | 9 | DNF (1) | 2 | 2 | DNF (2) | 2 | ||||||
3 | NOR-10501
|
NEWCY BROWN II
Skipper: John Øivind Saxebøl (Drøbaksund Seilforening) |
Dufour 40 | 12 | DNC (2) | DNC (6) | 1 | 2 | 1 | ||||||
4 | NOR-8542
|
Vela Felicia
Skipper: Odd Aandal (Drøbaksund Seilforening) |
Dynamic 43 | 12 | DNF (1) | DNF (2) | 3 | 3 | 3 | ||||||
5 | NOR-14570
|
Marialene
Skipper: Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening) |
Elan 350 | 14 | DNF (1) | 3 | DNC (3) | 2 | 5 | ||||||
6 | NOR-13335
|
Hyggen X
Skipper: Jan Ivar Sylte (Drøbaksund Seilforening) |
Hanse 430e | 19 | DNF (1) | DNC (6) | DNF (2) | 6 | 4 | ||||||
7 | NOR-12046
|
Lex
Skipper: Erling Høyte (Drøbaksund Seilforening) |
X-46 | 21 | DNC (2) | DNC (6) | 4 | DNC (3) | DNC (6) | ||||||
8 | NOR-15283
|
Framtia
Skipper: Kjetil Tørseth (Hurum Seilforening) |
XP-44 | 22 | DNF (1) | DNC (6) | DNF (2) | DNC (7) | DNC (6) | ||||||
9 | NOR-9697
|
Miatuk
Skipper: Tore Holte (Drøbaksund Seilforening) |
Sun Fast 37 | 23 | DNC (2) | DNC (6) | 6 | DNC (3) | DNC (6) | ||||||
10 | NOR-10143
|
Blue Noon
Skipper: Thomas Liverød (Drøbaksund Seilforening) |
First 47.7 | 24 | DNC (2) | DNC (6) | DNC (3) | DNC (7) | DNC (6) |
Tur&hav
Plass | Seilnr | Båt | Poeng | 11.05 11.05.16 | 18.05 18.05.16 | Race 1 25.05.16 | Race 1 01.06.16 | Race 1 08.06.16 | Race 1 15.06.16 | Race 1 22.06.16 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR-12787
|
Skipper: Lars Klæboe (Drøbaksund Seilforening) |
8 | DNC (2) | 1 | DNC (2) | DNF (1) | DNC (2) | ||||||
2 | NOR-12801
|
Amanda
Skipper: Stig Valderhaug (Drøbaksund Seilforening) |
9 | DNF (1) | DNC (2) | DNC (2) | DNC (2) | DNC (2) |