Resultater

Foreløpige resultater      Startlister     

Foreløpige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:

Klasse D

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
11.05.16
Race 1
18.05.16
Race 1
25.05.16
Race 1
01.06.16
Race 1
08.06.16
Race 1
15.06.16
Race 1
22.06.16
Race 1
17.08.16
Race 1
24.08.16
Race 1
31.08.16
Race 1
07.09.16
Race 1
14.09.16
Race 1
21.09.16
1 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,980
Lucky Lady II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,980

Skipper: Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36.7 18 62122DNC (16)32123DNS (9)DNS (8)
2 NOR-21

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,015
Barcarole opus IV

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,015

Skipper: BJØRN VADHOLM (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 One design 19 13441114272DNS (9)DNS (8)
3 NOR-14073

Pål Rødseth

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,966
Bloom

Pål Rødseth

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,966

Skipper: Pål Rødseth (Bærum Seilforening)
X-34 35 285DNF (14)8241364DNS (9)DNS (8)
4 NOR-13975

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,972
Sparkling girl

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,972

Skipper: HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
Archambault 31 38 35317DNC (16)DNC (16)5455DNC (16)DNC (16)
5 NOR-11197

Finn Gustav Skofteland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,984
Mulen

Finn Gustav Skofteland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,984

Skipper: Finn Gustav Skofteland (Bærum Seilforening)
First 36,7 60 DNC (16)12DNF (14)DNC (16)DNC (16)DNC (16)3611DNC (16)DNC (16)
6 NOR-9899

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,949
DRØM

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,949

Skipper: Endre Marken (Bærum Seilforening)
X-332 63 869DNF (14)3DNC (16)58988DNS (9)DNS (8)
7 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,011
Winifi

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,011

Skipper: Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 68 978DNF (14)956910DSQ (11)7DNS (9)DNS (8)
8 NOR-463

Jon Håvard Loge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Xess
Båttype: X99
Seilnummer: NOR 463
NOR Rating: NOR 0,985
Xess

Jon Håvard Loge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Xess
Båttype: X99
Seilnummer: NOR 463
NOR Rating: NOR 0,985

Skipper: Jon Håvard Loge (Bærum Seilforening)
X99 70 446DNF (14)DNC (16)DNC (16)2DNC (16)7DNC (16)DNC (16)DNS (9)DNS (8)
9 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,003
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,003

Skipper: Eirik Bjargo (Bærum Seilforening)
grand soleil 40 74 DNC (16)11DNC (16)DNF (14)4DNC (16)DNC (16)6536DNS (9)DNC (16)
10 NOR-567

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,926
Joy

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,926

Skipper: Vidar Henrik Halvorsen (Bærum Seilforening)
J80 77 5DNC (16)DNC (16)DNF (14)63DNC (16)789DNC (16)DNS (9)DNC (16)
11 NOR-6251

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,927
Red lady

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,927

Skipper: Petter Albrektsen (Bærum Seilforening)
Contrast 36 90 DNC (16)DNC (16)7DNF (14)54DNC (16)DNC (16)DNC (16)4DNC (16)DNC (16)DNS (8)
12 NOR-186

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Inhaca 3
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 186
NOR Rating: NOR 1,0260
Inhaca 3

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Inhaca 3
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 186
NOR Rating: NOR 1,0260

Skipper: Harald Masst (Bærum Seilforening)
11 MOD 96 DNC (16)9103106DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNF (10)DNC (16)DNC (16)
13 NOR-11593

Mads Johansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593
NOR Rating: NOR 0,926
Nemo

Mads Johansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593
NOR Rating: NOR 0,926

Skipper: Mads Johansen (Bærum Seilforening)
Hanse 371 115 DNF (11)10DNC (16)DNC (16)DNC (16)77DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)
14 NOR-11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,042
Trimar 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,042

Skipper: Martin Borg (Bærum Seilforening)
Bavaria 42 Match 133 7DNC (16)DNC (16)DNF (14)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)
15 NOR-10779

Erik Poppe

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hermine II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10779
NOR Rating: NOR 0,9980
Hermine II

Erik Poppe

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hermine II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10779
NOR Rating: NOR 0,9980

Skipper: Erik Poppe (Bærum Seilforening)
Elan 37 138 DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)10DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)

Klasse F

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
11.05.16
Race 1
18.05.16
Race 1
25.05.16
Race 1
01.06.16
Race 1
08.06.16
Race 1
15.06.16
Race 1
22.06.16
Race 1
17.08.16
Race 1
24.08.16
Race 1
31.08.16
Race 1
07.09.16
Race 1
14.09.16
Race 1
21.09.16
1 NOR-694

Jakob Rabe

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: X`en
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 694
NOR Rating: NOR 0,847
X`en

Jakob Rabe

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: X`en
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 694
NOR Rating: NOR 0,847

Skipper: Jakob Rabe (Bærum Seilforening)
Albin Express 28 441DNF (9)4DNC (13)44241DNS (7)DNC (13)
2 NOR-333

Håvard Nordtveit Austefjord

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DNV 3
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 333
NOR Rating: NOR 0,764
DNV 3

Håvard Nordtveit Austefjord

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DNV 3
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 333
NOR Rating: NOR 0,764

Skipper: Håvard Nordtveit Austefjord (Bærum Seilforening)
Yngling 34 53DNC (13)DNF (9)512913DNF (7)DNS (7)DNS (8)
3 NOR-147

Jan Petter Håkonsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Blue Petter
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR 0,8100
Blue Petter

Jan Petter Håkonsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Blue Petter
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR 0,8100

Skipper: Jan Petter Håkonsen (Bærum Seilforening)
Drake 36 DNF (10)53DNF (9)355332DNF (7)DNS (7)DNS (8)
4 NOR-10750

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
NOR Rating: NOR 0,897
Duppen

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
NOR Rating: NOR 0,897

Skipper: Jon Liverud (Bærum Seilforening)
Elan 31 38 DNF (10)74DNF (9)1DNC (13)315DNC (13)2DNS (7)DNS (8)
5 NOR-535

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535
NOR Rating: NOR 0,847
Thunderchicken

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535
NOR Rating: NOR 0,847

Skipper: Erling Guderud (Bærum Seilforening)
Express 49 125DNF (9)22DNC (13)2DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)
6 NOR-15453

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,732
4ALL

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,732

Skipper: Endre Christensen (Bærum Seilforening)
C55 50 DNF (10)DNC (13)2DNC (13)73184DNC (13)DNF (7)DNC (13)DNS (8)
7 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,914
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,914

Skipper: Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 51 267DNC (13)DNC (13)465DNC (13)6DNC (13)DNS (7)DNS (8)
8 NOR-14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,868
Livlig

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,868

Skipper: John Harald Henriksen (Bærum Seilforening)
Jeanneau Sun Odessey 30i 65 DNF (10)96DNF (9)86DNC (13)7DNC (13)5DNC (13)DNS (7)DNS (8)
9 NOR-91

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,8010
Juno VI

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,8010

Skipper: Geir Grinde (Bærum Seilforening)
H-båt 66 31DNC (13)DNF (9)6DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)1DNF (7)DNC (13)DNC (13)
10 NOR-9401

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: MAXI 909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,815
Fryd

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: MAXI 909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,815

Skipper: Ingrid Fladmark (Ålesunds Seilforening)
MAXI 909 81 DNC (13)108DNF (9)DNC (13)7DNC (13)6DNC (13)7DNC (13)DNC (13)DNS (8)
11 NOR-909

Karin Sjöstrand

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sweco-båten
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 909
NOR Rating: NOR 0,847
Sweco-båten

Karin Sjöstrand

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sweco-båten
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 909
NOR Rating: NOR 0,847

Skipper: Karin Sjöstrand (Bærum Seilforening)
Express 105 DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)68DNC (13)DNC (13)DNC (13)
12 NOR-5175

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,874
Indy

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,874

Skipper: RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening)
Omega 30 112 DNC (13)8DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)DNC (13)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 08:08:55Cache read