Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:

Klasse A

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
26.04.17
Race 1
03.05.17
Race 1
10.05.17
Race 1
24.05.17
Race 1
31.05.17
Race 1
07.06.17
Race 1
14.06.17
Race 1
21.06.17
Race 1
28.06.17
Race 1
05.07.17
1 NOR-41

VIDAR SKAAR

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460
Furia II

VIDAR SKAAR

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 41
NOR Rating: NOR 0,8460

Skipper: VIDAR SKAAR (Molde Seilforening)
Albin Express 7 1121112111
2 NOR-1661

Jarl Rønning

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Mistress
Båttype: Alo 28
Seilnummer: NOR 1661
NOR Rating: NOR 0,8130
Mistress

Jarl Rønning

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Mistress
Båttype: Alo 28
Seilnummer: NOR 1661
NOR Rating: NOR 0,8130

Skipper: Jarl Rønning (Molde Seilforening)
Alo 28 18 DNF (5)DNF (3)DNF (4)23213DNC (5)DNC (5)
3 NOR-4158

Ole Arnfinn Ellingsgård

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Lurie
Båttype: Scampi
Seilnummer: NOR 4158
NOR Rating: NOR 0,863
Lurie

Ole Arnfinn Ellingsgård

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Lurie
Båttype: Scampi
Seilnummer: NOR 4158
NOR Rating: NOR 0,863

Skipper: Ole Arnfinn Ellingsgård (Molde Seilforening)
Scampi 27 3DNC (5)DNC (5)DNC (5)2DNC (5)DNC (5)2DNC (5)DNC (5)
4 NOR-9108

Morten Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: NOR 9108
NOR Rating: NOR 0,8960
Håp

Morten Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: NOR 9108
NOR Rating: NOR 0,8960

Skipper: Morten Devold (Molde Seilforening)
Dehler 29 28 2DNC (5)1DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)

Klasse B

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
26.04.17
Race 1
03.05.17
Race 1
10.05.17
Race 1
24.05.17
Race 1
31.05.17
Race 1
07.06.17
Race 1
14.06.17
Race 1
21.06.17
Race 1
28.06.17
Race 1
05.07.17
1 NOR-11200

Martin Due

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,940
Arius

Martin Due

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
NOR Rating: NOR 0,940

Skipper: Martin Due (Molde Seilforening)
Bavaria 36 8 2112113112
2 NOR-9558

Stilg Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia 3
Båttype: X-44
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480
Furia 3

Stilg Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia 3
Båttype: X-44
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0480

Skipper: Stilg Waagbø (Molde Seilforening)
X-44 16 42212325DNC (7)DNC (7)
3 NOR-9878

Kjell Rød

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jolly Yacht
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9878
NOR Rating: NOR 0,917
Jolly Yacht

Kjell Rød

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jolly Yacht
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9878
NOR Rating: NOR 0,917

Skipper: Kjell Rød (Molde Seilforening)
First 31.7 HR 18 13DNC (7)DNC (7)2DNC (7)DNC (7)221
4 NOR-12486

FRODE MYRBOSTAD

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: juni
Båttype: SUN OD 36i
Seilnummer: NOR 12486
NOR Rating: NOR 0,9540
juni

FRODE MYRBOSTAD

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: juni
Båttype: SUN OD 36i
Seilnummer: NOR 12486
NOR Rating: NOR 0,9540

Skipper: FRODE MYRBOSTAD (Molde Seilforening)
SUN OD 36i 24 DNC (7)DNC (7)43DNC (7)213DNC (7)4
5 NOR-12088

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0240
Øse

PETTER HOLEN

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
NOR Rating: NOR 1,0240

Skipper: PETTER HOLEN (Molde Seilforening)
Hanse 400e 24 343DNC (7)4DNC (7)4433
6 NOR-14048

Eyvind Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Estelle
Båttype:
Seilnummer: NOR 14048
NOR Rating: NOR 0,947
Estelle

Eyvind Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Estelle
Båttype:
Seilnummer: NOR 14048
NOR Rating: NOR 0,947

Skipper: Eyvind Farstad (Molde Seilforening)
47 DNC (7)5DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)

Klasse U

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
26.04.17
Race 1
03.05.17
Race 1
10.05.17
Race 1
24.05.17
Race 1
31.05.17
Race 1
07.06.17
Race 1
14.06.17
Race 1
21.06.17
Race 1
28.06.17
Race 1
05.07.17
1 NOR-14603

Geir Oterhals

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu 25
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,922
Nini Roll

Geir Oterhals

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu 25
Seilnummer: NOR 14603
NOR Rating: NOR 0,922

Skipper: Geir Oterhals (Molde Seilforening)
Beneteau Platu 25 7 1121111111
2 SWE-121

Team Jake

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jake
Båttype: J70
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 0,909
Jake

Team Jake

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jake
Båttype: J70
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 0,909

Skipper: Team Jake (Molde Seilforening)
J70 13 2212DNC (3)222DNC (3)2
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-07-05 22:57:26Cache read