Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:

Klasse A

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
09.08.17
Race 1
16.08.17
Race 1
23.08.17
Race 3
30.08.17
Race 1
06.09.17
Race 1
13.09.17
Race 1
20.09.17
Race 2
27.09.17
Race 1
04.10.17
Race 1
18.10.17
1 NOR-41

Vidar Skaar

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 41
Furia II

Vidar Skaar

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia II
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 41

Skipper: Vidar Skaar (Molde Seilforening)
Albin express 8 112DNC (5)11DNC (5)112
2 NOR-4158

Ole Arnfinn Ellingsgård

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Lurie
Båttype: Scampi
Seilnummer: NOR 4158
Lurie

Ole Arnfinn Ellingsgård

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Lurie
Båttype: Scampi
Seilnummer: NOR 4158

Skipper: Ole Arnfinn Ellingsgård (Molde Seilforening)
Scampi 12 2311DNC (5)21DNC (5)2DNC (5)
3 NOR-1661

Jarl Rønning

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Mistress
Båttype: Alo 28
Seilnummer: NOR 1661
Mistress

Jarl Rønning

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Mistress
Båttype: Alo 28
Seilnummer: NOR 1661

Skipper: Jarl Rønning (Molde Seilforening)
Alo 28 24 DNC (5)2DNC (5)223DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)
4 NOR-9108

Morten Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype:
Seilnummer: NOR 9108
Håp

Morten Devold

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype:
Seilnummer: NOR 9108

Skipper: Morten Devold (Molde Seilforening)
31 DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)DNC (5)1

Klasse B

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
09.08.17
Race 1
16.08.17
Race 1
23.08.17
Race 3
30.08.17
Race 1
06.09.17
Race 1
13.09.17
Race 1
20.09.17
Race 2
27.09.17
Race 1
04.10.17
Race 1
18.10.17
1 NOR-9878

Kjell Gunnar Rod

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jolly Yacht
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9878
Jolly Yacht

Kjell Gunnar Rod

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jolly Yacht
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9878

Skipper: Kjell Gunnar Rod (Molde Seilforening)
First 31.7 HR 8 1DNC (7)12111521
2 NOR-9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
Furia III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558

Skipper: Stig Waagbø (Molde Seilforening)
X-442 16 DNC (7)121DNC (7)5DNC (7)214
3 NOR-11200

Martin Due

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200
Arius

Martin Due

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Arius
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11200

Skipper: Martin Due (Molde Seilforening)
Bavaria 36 16 323332214DNC (7)
4 NOR-12088

Petter Holen

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088
Øse

Petter Holen

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Øse
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12088

Skipper: Petter Holen (Molde Seilforening)
Hanse 400e 24 DNC (7)4DNC (7)523DNC (7)433
5 NOR-12486

Frode Myrbostad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Juni
Båttype: Sun OD 36i
Seilnummer: NOR 12486
Juni

Frode Myrbostad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Juni
Båttype: Sun OD 36i
Seilnummer: NOR 12486

Skipper: Frode Myrbostad (Molde Seilforening)
Sun OD 36i 27 23DNC (7)4443DNC (7)DNC (7)DNC (7)
6 NOR-10971

Kari Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll II
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10971
Nini Roll II

Kari Bachmann

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll II
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10971

Skipper: Kari Bachmann (Molde Seilforening)
Bavaria 35 Match 40 DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)DNC (7)3DNC (7)2

Klasse U

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
09.08.17
Race 1
16.08.17
Race 1
23.08.17
Race 3
30.08.17
Race 1
06.09.17
Race 1
13.09.17
Race 1
20.09.17
Race 1
27.09.17
Race 1
04.10.17
Race 1
18.10.17
1 NOR-121

Team Jake

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jake
Båttype: J70
Seilnummer: NOR 121
Jake

Team Jake

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Jake
Båttype: J70
Seilnummer: NOR 121

Skipper: Team Jake (Molde Seilforening)
J70 13 1DSQ (4)11DNC (4)23DNC (4)1DNC (4)
2 NOR-11810

Eivind/Torfinn Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Marlboro
Båttype: CB66 Racer
Seilnummer: NOR 11810
Marlboro

Eivind/Torfinn Farstad

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Marlboro
Båttype: CB66 Racer
Seilnummer: NOR 11810

Skipper: Eivind/Torfinn Farstad (Molde Seilforening)
CB66 Racer 15 DNC (4)222DNC (4)12DNC (4)DNC (4)DNF (2)
3 NOR-14603

Geir Oterhals

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu 25
Seilnummer: NOR 14603
Nini Roll

Geir Oterhals

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Nini Roll
Båttype: Beneteau Platu 25
Seilnummer: NOR 14603

Skipper: Geir Oterhals (Molde Seilforening)
Beneteau Platu 25 22 DNC (4)1DNC (4)DNC (4)DNC (4)DNC (4)1DNC (4)DNC (4)DNC (4)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-10-18 20:23:18Cache read