Resultater

Foreløpige resultater      Startlister     

Foreløpige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:

Klasse D

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
10.05.17
Race 1
31.05.17
Race 1
07.06.17
Race 1
14.06.17
Race 1
21.06.17
Race 1
28.06.17
Race 1
16.08.17
Race 1
23.08.17
Race 1
30.08.17
Race 1
06.09.17
Race 1
13.09.17
Race 1
20.09.17
1 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800
Lucky Lady II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800

Skipper: Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36.7 12 322122RET (11)11331
2 NOR-11197

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,983
Mulen

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,983

Skipper: Henning Carlsen (Bærum Seilforening)
First 36,7 16 23147DNC (15)13DSQ (10)123
3 NOR-21

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,013
Barcarole opus IV

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,013

Skipper: BJØRN VADHOLM (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 One design 29 DNC (15)43211DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)12
4 NOR-567

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,9220
Joy

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,9220

Skipper: Vidar Henrik Halvorsen (Bærum Seilforening)
J80 30 115663365DNC (15)DNC (15)DNC (15)
5 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,001
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,001

Skipper: Eirik Bjargo (Bærum Seilforening)
grand soleil 40 32 DNC (15)7DNC (15)DNC (15)34243565
6 NOR-9899

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9450
DRØM

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9450

Skipper: Endre Marken (Bærum Seilforening)
X-332 35 DNC (15)57346DNC (15)DNC (15)424DNC (15)
7 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,018
Winifi

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,018

Skipper: Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 49 DNC (15)86757567DNC (15)96
8 NOR-14073

Pål Rødseth

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9640
Bloom

Pål Rødseth

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9640

Skipper: Pål Rødseth (Bærum Seilforening)
X-34 68 46DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)652DNC (15)DNC (15)DNC (15)
9 Nor -6251

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: Nor 6251
NOR Rating: Nor 0,9270
Red lady

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: Nor 6251
NOR Rating: Nor 0,9270

Skipper: Petter Albrektsen (Bærum Seilforening)
Contrast 36 69 DNC (15)DNF (12)45DNC (15)DNC (15)486DNC (15)DNC (15)DNC (15)
10 NOR-12555

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FEM
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 12555
NOR Rating: NOR 0,9940
FEM

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FEM
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 12555
NOR Rating: NOR 0,9940

Skipper: Finn Erik Bjerke (Kongelig Norsk Seilforening)
X-37 69 DNC (15)DNF (12)DNC (15)DNC (15)DNF (9)579DNC (15)DNC (15)84
11 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0250
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0250

Skipper: HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
JPK 1080 73 DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)72DSQ (10)45DNC (15)
12 NOR-14971

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Seayou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9970
Seayou2

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Seayou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9970

Skipper: Harald Masst (Bærum Seilforening)
Seascape 27 97 DNC (15)DNF (12)8DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)10DNC (15)DNC (15)7DNC (15)
13 NOR-11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370
Trimar 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370

Skipper: Martin Borg (Bærum Seilforening)
Bavaria 42 Match 111 DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)6DNC (15)DNC (15)
14 NOR-11451

Lars Markussen

Seilforening: Hamar Seilforening
Båtnavn: Snute
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11451
NOR Rating: NOR 0,9500
Snute

Lars Markussen

Seilforening: Hamar Seilforening
Båtnavn: Snute
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11451
NOR Rating: NOR 0,9500

Skipper: Lars Markussen (Hamar Seilforening)
Dufour 34 114 DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)9DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)DNC (15)

Klasse F

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
10.05.17
Race 1
31.05.17
Race 1
07.06.17
Race 1
14.06.17
Race 1
21.06.17
Race 1
28.06.17
Race 1
16.08.17
Race 1
23.08.17
Race 1
30.08.17
Race 1
06.09.17
Race 1
13.09.17
Race 1
20.09.17
1 NOR-15453

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,7370
4ALL

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,7370

Skipper: Endre Christensen (Bærum Seilforening)
C55 11 DNC (14)12812121313
2 NOR-2682

Lars Magnus Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Priscilla
Båttype: Bakke 26
Seilnummer: NOR 2682
NOR Rating: NOR 0,776
Priscilla

Lars Magnus Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Priscilla
Båttype: Bakke 26
Seilnummer: NOR 2682
NOR Rating: NOR 0,776

Skipper: Lars Magnus Christensen (Bærum Seilforening)
Bakke 26 14 22DNC (14)241DNC (14)32221
3 NOR-147

Jan Petter Håkonsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Blue Peter
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR 0,8140
Blue Peter

Jan Petter Håkonsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Blue Peter
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR 0,8140

Skipper: Jan Petter Håkonsen (Bærum Seilforening)
Drake 20 33DNC (14)133243442
4 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090

Skipper: Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 32 1635DNC (14)436557RET (7)
5 NOR-10750

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
NOR Rating: NOR 0,8950
Duppen

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
NOR Rating: NOR 0,8950

Skipper: Jon Liverud (Bærum Seilforening)
Elan 31 37 DNC (14)4DNC (14)4255DNC (14)7DNC (14)64
6 NOR-14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,859
Livlig

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,859

Skipper: John Harald Henriksen (Bærum Seilforening)
Jeanneau Sun Odessey 30i 44 65DNC (14)6DNC (14)DNC (14)47DNC (14)655
7 NOR-91

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,8010
Juno VI

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,8010

Skipper: Geir Grinde (Bærum Seilforening)
H-båt 63 4DNC (14)1DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)1DNC (14)1DNC (14)DNC (14)
8 NOR-5175

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8800
Indy

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8800

Skipper: RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening)
Omega 30 73 5DNC (14)435DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)
9 NOR-21

kjell kristoffersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Expresso
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 0,8455
Expresso

kjell kristoffersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Expresso
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 0,8455

Skipper: kjell kristoffersen (Bærum Seilforening)
Albin Express 82 DNC (14)DSQ (9)DNC (14)DNC (14)DNC (14)6DNC (14)56DNC (14)DNC (14)DNC (14)
10 NOR-81

Kjell Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Langbein
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR 0,8170
Langbein

Kjell Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Langbein
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR 0,8170

Skipper: Kjell Clement Ludvigsen (Arendals Seilforening)
H-båt 91 DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)4DNC (14)3DNC (14)
11 NOR-9401

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,8380
Fryd

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,8380

Skipper: Ingrid Fladmark (Ålesunds Seilforening)
Maxi909 93 DNC (14)DNF (9)DNC (14)7DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)7DNC (14)DNC (14)
12 NOR-1312

Jan Erik Hoel

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hoeling
Båttype: Smiling
Seilnummer: NOR 1312
NOR Rating: NOR 0,8430
Hoeling

Jan Erik Hoel

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hoeling
Båttype: Smiling
Seilnummer: NOR 1312
NOR Rating: NOR 0,8430

Skipper: Jan Erik Hoel (Bærum Seilforening)
Smiling 98 DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)6DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)8DNC (14)DNC (14)
13 NOR-112

Pål Kloster

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Draken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 112
NOR Rating: NOR 0,8460
Draken

Pål Kloster

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Draken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 112
NOR Rating: NOR 0,8460

Skipper: Pål Kloster (Bærum Seilforening)
Express 112 DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-09-20 20:35:31Cache read