Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

Klasse D: uten spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert
1 NOR-8635

Stig Rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Sirka
Båttype: Kaskelot
Seilnummer: NOR 8635
NOR Rating: NOR 0,818
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:40:52 4:40:52 3:49:44 1
Total 10.09.2016 14:40:52 4:40:52 3:49:44 1
SIRKA

Stig Rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Sirka
Båttype: Kaskelot
Seilnummer: NOR 8635
NOR Rating: NOR 0,818
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:40:52 4:40:52 3:49:44 1
Total 10.09.2016 14:40:52 4:40:52 3:49:44 1

Stig Rolfsvåg (Moss Seilforening)
Kaskelot 0,818 4:40:52 3:49:44
2 NOR-14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,882
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:00:10 5:00:10 4:24:44 2
Total 10.09.2016 15:00:10 5:00:10 4:24:44 2
FLYER

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,882
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:00:10 5:00:10 4:24:44 2
Total 10.09.2016 15:00:10 5:00:10 4:24:44 2

Helge Rongevær (Fredrikstad Seilforening)
Dehler 36 cws 0,882 5:00:10 4:24:44
3 NOR-14546

Arne Henriksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Julie
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 14546
NOR Rating: NOR 0,8910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:59:58 4:59:58 4:27:16 3
Total 10.09.2016 14:59:58 4:59:58 4:27:16 3
JULIE

Arne Henriksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Julie
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 14546
NOR Rating: NOR 0,8910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 14:59:58 4:59:58 4:27:16 3
Total 10.09.2016 14:59:58 4:59:58 4:27:16 3

Arne Henriksen (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 350 0,891 4:59:58 4:27:16

Klasse E: Rating <1.0

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert
1 NOR-10738

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:10:06 5:05:06 4:59:54 1
Total 10.09.2016 15:10:06 5:05:06 4:59:54 1
MIMOKA

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:10:06 5:05:06 4:59:54 1
Total 10.09.2016 15:10:06 5:05:06 4:59:54 1

Morten Nissen-Lie (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan 37 0,983 5:05:06 4:59:54
2 NOR-10125

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:14:08 5:09:08 5:07:53 2
Total 10.09.2016 15:14:08 5:09:08 5:07:53 2
ILTORO 4

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:14:08 5:09:08 5:07:53 2
Total 10.09.2016 15:14:08 5:09:08 5:07:53 2

jostein Weum (Asker Seilforening)
Dehler 0,996 5:09:08 5:07:53
3 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:25:00 5:20:00 5:14:52 4
Total 10.09.2016 15:25:00 5:20:00 5:14:52 3
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:25:00 5:20:00 5:14:52 4
Total 10.09.2016 15:25:00 5:20:00 5:14:52 3

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening)
Elan 37 0,984 5:20:00 5:14:52
4 NOR-14784

Andreas Abildgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:52:44 5:47:44 5:25:07 5
Total 10.09.2016 15:52:44 5:47:44 5:25:07 4
KåRSTUA

Andreas Abildgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:52:44 5:47:44 5:25:07 5
Total 10.09.2016 15:52:44 5:47:44 5:25:07 4

Andreas Abildgaard (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan 310 0,935 5:47:44 5:25:07
5 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:33:03 5:28:03 5:26:24 6
Total 10.09.2016 15:33:03 5:28:03 5:26:24 5
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:33:03 5:28:03 5:26:24 6
Total 10.09.2016 15:33:03 5:28:03 5:26:24 5

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance 0,995 5:28:03 5:26:24
6 NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:43:06 5:38:06 5:33:01 7
Total 10.09.2016 15:43:06 5:38:06 5:33:01 6
TROLLFJORD

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:43:06 5:38:06 5:33:01 7
Total 10.09.2016 15:43:06 5:38:06 5:33:01 6

Svein Arild Hildrum (Asker Seilforening)
Swedestar 370 0,985 5:38:06 5:33:01
7 NOR-15427

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:46:14 5:41:14 5:33:43 8
Total 10.09.2016 15:46:14 5:41:14 5:33:43 7
STUTT-TJUKKEN

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:46:14 5:41:14 5:33:43 8
Total 10.09.2016 15:46:14 5:41:14 5:33:43 7

Kristian Fæste (Drøbaksund Seilforening)
Pogo 30 0,978 5:41:14 5:33:43
8 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtota
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:14:44 6:09:44 5:36:05 9
Total 10.09.2016 16:14:44 6:09:44 5:36:05 8
VINDTOTA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtota
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:14:44 6:09:44 5:36:05 9
Total 10.09.2016 16:14:44 6:09:44 5:36:05 8

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Pogo 8,50 0,909 6:09:44 5:36:05
9 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:02:45 5:57:45 5:37:42 10
Total 10.09.2016 16:02:45 5:57:45 5:37:42 9
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:02:45 5:57:45 5:37:42 10
Total 10.09.2016 16:02:45 5:57:45 5:37:42 9

Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening)
Sun Fast 35 0,944 5:57:45 5:37:42
10 NOR-4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:38:51 6:33:51 5:46:58 11
Total 10.09.2016 16:38:51 6:33:51 5:46:58 10
SUPERNOVA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:38:51 6:33:51 5:46:58 11
Total 10.09.2016 16:38:51 6:33:51 5:46:58 10

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Albin Nova 0,881 6:33:51 5:46:58
11 NOR-14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:05:33 6:00:33 5:49:44 12
Total 10.09.2016 16:05:33 6:00:33 5:49:44 11
COOKIE MONSTER

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:05:33 6:00:33 5:49:44 12
Total 10.09.2016 16:05:33 6:00:33 5:49:44 11

Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening)
Seascape 27 0,970 6:00:33 5:49:44
12 NOR-11213

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Xanthippe III
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:07:28 6:02:28 5:52:19 13
Total 10.09.2016 16:07:28 6:02:28 5:52:19 12
XANTHIPPE III

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Xanthippe III
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:07:28 6:02:28 5:52:19 13
Total 10.09.2016 16:07:28 6:02:28 5:52:19 12

Arne Isaksen (Bundefjorden Seilforening)
hanse 371 0,972 6:02:28 5:52:19
13 NOR-12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:15:00 6:10:00 6:05:33 14
Total 10.09.2016 16:15:00 6:10:00 6:05:33 13
FRI FLYT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:15:00 6:10:00 6:05:33 14
Total 10.09.2016 16:15:00 6:10:00 6:05:33 13

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening)
Hanse 370e 0,988 6:10:00 6:05:33
14 NOR-11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
LUPONA

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

wolfgang eichstetter (Asker Seilforening)
Kron 0,887 DNF
14 NOR-13592

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
TIKK TAKK

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Birger Sevaldson (Tønsberg Seilforening)
Beneteau First Class 10 0,980 DNF
14 NOR-11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,985
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:23:40 5:18:40 5:13:53 DSQ 3
Total DSQ 14
LISA

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,985
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:23:40 5:18:40 5:13:53 DSQ 3
Total DSQ 14

Morten Fernløf (Fredrikstad Seilforening)
Bavaria 35 Match 0,985 DSQ

Klasse F: Rating lik eller >1

Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert
1 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,063
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:45:07 5:35:07 5:56:13 1
Total 10.09.2016 15:45:07 5:35:07 5:56:13 1
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,063
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:45:07 5:35:07 5:56:13 1
Total 10.09.2016 15:45:07 5:35:07 5:56:13 1

Elling Rishoff (Asker Seilforening)
First 40 1,063 5:35:07 5:56:13
2 NOR-14174

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14174
NOR Rating: NOR 1,017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:11:46 6:01:46 6:07:55 2
Total 10.09.2016 16:11:46 6:01:46 6:07:55 2
ELANOR

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14174
NOR Rating: NOR 1,017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:11:46 6:01:46 6:07:55 2
Total 10.09.2016 16:11:46 6:01:46 6:07:55 2

Tor Hove (Bærum Seilforening)
Elan 350 1,017 6:01:46 6:07:55
3 NOR-15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:59:43 5:49:43 6:14:11 3
Total 10.09.2016 15:59:43 5:49:43 6:14:11 3
FEELGOOD

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:59:43 5:49:43 6:14:11 3
Total 10.09.2016 15:59:43 5:49:43 6:14:11 3

Christer Lie (Bærum Seilforening)
Arcona 430 1,070 5:49:43 6:14:11
4 NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:35:52 6:25:52 6:31:39 4
Total 10.09.2016 16:35:52 6:25:52 6:31:39 4
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:35:52 6:25:52 6:31:39 4
Total 10.09.2016 16:35:52 6:25:52 6:31:39 4

Colin Campbell (Hurum Seilforening)
Sun Fast 3600 1,015 6:25:52 6:31:39
5 NOR-13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:57:28 5:47:28 6:35:45 5
Total 10.09.2016 15:57:28 5:47:28 6:35:45 5
BLACK PEARL

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 15:57:28 5:47:28 6:35:45 5
Total 10.09.2016 15:57:28 5:47:28 6:35:45 5

Sverre Marius Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Pogo 40 1,139 5:47:28 6:35:45
6 NOR-15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP 44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:15:10 6:05:10 6:36:34 6
Total 10.09.2016 16:15:10 6:05:10 6:36:34 6
FRAMTIA

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP 44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:15:10 6:05:10 6:36:34 6
Total 10.09.2016 16:15:10 6:05:10 6:36:34 6

Kjetil Tørseth (Hurum Seilforening)
XP 44 1,086 6:05:10 6:36:34
7 NOR-14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:29:44 6:19:44 6:36:49 7
Total 10.09.2016 16:29:44 6:19:44 6:36:49 7
DIVA

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:29:44 6:19:44 6:36:49 7
Total 10.09.2016 16:29:44 6:19:44 6:36:49 7

Bjørn Strand Jacobsen (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 430 1,045 6:19:44 6:36:49
8 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:43:37 6:33:37 7:00:46 8
Total 10.09.2016 16:43:37 6:33:37 7:00:46 8
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 16:43:37 6:33:37 7:00:46 8
Total 10.09.2016 16:43:37 6:33:37 7:00:46 8

Sigmund Andre Hertzberg (Bærum Seilforening)
Elan 400S 1,069 6:33:37 7:00:46
9 NOR-14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 17:11:52 7:01:52 7:04:23 9
Total 10.09.2016 17:11:52 7:01:52 7:04:23 9
CAROMILLA

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.09.2016 17:11:52 7:01:52 7:04:23 9
Total 10.09.2016 17:11:52 7:01:52 7:04:23 9

Petter Johansen (Fredrikstad Seilforening)
Elan 350 1,006 7:01:52 7:04:23
10 NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening)
Elan 350 1,021 DNF
Last ned CSV fil


Last updated: 2016-09-10 17:37:16Cache read