Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

1. Small

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:55:13 21:45:13 19:13:48 1
Total 26.05.2018 10:55:13 21:45:13 19:13:48 1
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:55:13 21:45:13 19:13:48 1
Total 26.05.2018 10:55:13 21:45:13 19:13:48 1

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening
Arne Øi (Nordhordland Seilforening))
Aphrodite 101 21:45:13 19:13:48
2 NOR-3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9060

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:52:17 21:42:17 19:39:52 2
Total 26.05.2018 10:52:17 21:42:17 19:39:52 2
MARILD

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9060

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:52:17 21:42:17 19:39:52 2
Total 26.05.2018 10:52:17 21:42:17 19:39:52 2

Stig Gard Paulsen (Seilforeningen 1928
Matt Kallenberg (Seilforeningen 1928))
Mixer Cr 21:42:17 19:39:52
3 NOR-14232

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8700

ove gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:31:14 23:21:14 20:19:04 3
Total 26.05.2018 12:31:14 23:21:14 20:19:04 3
TAYO

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8700

ove gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:31:14 23:21:14 20:19:04 3
Total 26.05.2018 12:31:14 23:21:14 20:19:04 3

OTTO HÆGLAND (Os Seilforening
ove gullbrå (Hjellestad Seilforening))
Linjett32 23:21:14 20:19:04
4 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Miss Marianne
Båttype: Bavaria 33 cr
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8660

Bjørn M Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Miss Marianne
Båttype: Bavaria 33 cr
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:38:26 23:28:26 20:19:42 4
Total 26.05.2018 12:38:26 23:28:26 20:19:42 4
MISS MARIANNE

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Miss Marianne
Båttype: Bavaria 33 cr
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8660

Bjørn M Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Miss Marianne
Båttype: Bavaria 33 cr
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:38:26 23:28:26 20:19:42 4
Total 26.05.2018 12:38:26 23:28:26 20:19:42 4

Jarle Vika (Åsane Seilforening
Bjørn M Andersen (Åsane Seilforening))
Bavaria 33 cr 23:28:26 20:19:42
5 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:25:42 22:15:42 20:22:09 5
Total 26.05.2018 11:25:42 22:15:42 20:22:09 5
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:25:42 22:15:42 20:22:09 5
Total 26.05.2018 11:25:42 22:15:42 20:22:09 5

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening
Tor Lohne (Askøy Seilforening))
Hanse 325 22:15:42 20:22:09
6 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:38:41 22:28:41 20:38:05 6
Total 26.05.2018 11:38:41 22:28:41 20:38:05 6
BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:38:41 22:28:41 20:38:05 6
Total 26.05.2018 11:38:41 22:28:41 20:38:05 6

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening))
First 31.7 22:28:41 20:38:05

2. Medium

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600

Rasmus Tørnquist

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:38:31 18:28:31 17:44:10 1
Total 26.05.2018 07:38:31 18:28:31 17:44:10 1
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600

Rasmus Tørnquist

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:38:31 18:28:31 17:44:10 1
Total 26.05.2018 07:38:31 18:28:31 17:44:10 1

Bård Singstad (Ran Seilforening
Rasmus Tørnquist (Gandsfjord Seilforening))
VQ32 18:28:31 17:44:10
2 NOR-11247

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9770

Paul Paulsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:32:57 18:22:57 17:57:34 2
Total 26.05.2018 07:32:57 18:22:57 17:57:34 2
MISS HELEN

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9770

Paul Paulsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:32:57 18:22:57 17:57:34 2
Total 26.05.2018 07:32:57 18:22:57 17:57:34 2

Frode Rønning (Bergens Seilforening
Paul Paulsen (Bergens Seilforening))
First 36,7 18:22:57 17:57:34
3 NOR-11555

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,981

Ragnar Skjølingstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:35:00 18:25:00 18:04:00 3
Total 26.05.2018 07:35:00 18:25:00 18:04:00 3
MITHRANDIR

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,981

Ragnar Skjølingstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:35:00 18:25:00 18:04:00 3
Total 26.05.2018 07:35:00 18:25:00 18:04:00 3

Harald Gellein (Stavanger Seilforening
Ragnar Skjølingstad (Sola Brettseilerforening))
First 36.7 18:25:00 18:04:00
4 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910

Pål Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:31:22 18:21:22 18:11:27 4
Total 26.05.2018 07:31:22 18:21:22 18:11:27 4
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910

Pål Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:31:22 18:21:22 18:11:27 4
Total 26.05.2018 07:31:22 18:21:22 18:11:27 4

PÅL HOLST (Bergens Seilforening
Pål Njølstad (Bergens Seilforening))
Elan 37 18:21:22 18:11:27
5 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9790

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:46:32 18:36:32 18:13:05 5
Total 26.05.2018 07:46:32 18:36:32 18:13:05 5
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9790

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:46:32 18:36:32 18:13:05 5
Total 26.05.2018 07:46:32 18:36:32 18:13:05 5

Nina Rosenlund (Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening))
Elan 37 18:36:32 18:13:05
6 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9760

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:52:22 18:42:22 18:15:25 6
Total 26.05.2018 07:52:22 18:42:22 18:15:25 6
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9760

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:52:22 18:42:22 18:15:25 6
Total 26.05.2018 07:52:22 18:42:22 18:15:25 6

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening
Torvald Fossestøl (Bergens Seilforening))
First 34.7 18:42:22 18:15:25
7 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9520

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:46:00 19:36:00 18:39:33 7
Total 26.05.2018 08:46:00 19:36:00 18:39:33 7
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9520

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:46:00 19:36:00 18:39:33 7
Total 26.05.2018 08:46:00 19:36:00 18:39:33 7

Harald Matland (Nordhordland Seilforening
Torkjell Tolo (Hardanger Seglklubb))
X-332 19:36:00 18:39:33
8 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9920

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:12:14 19:02:14 18:53:05 8
Total 26.05.2018 08:12:14 19:02:14 18:53:05 8
TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9920

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:12:14 19:02:14 18:53:05 8
Total 26.05.2018 08:12:14 19:02:14 18:53:05 8

Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening
Terje Klyve (Os Seilforening))
Bavaria 38 Match 19:02:14 18:53:05
9 NOR-11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9800

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:47:59 19:37:59 19:14:25 9
Total 26.05.2018 08:47:59 19:37:59 19:14:25 9
KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9800

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:47:59 19:37:59 19:14:25 9
Total 26.05.2018 08:47:59 19:37:59 19:14:25 9

Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen (Nordhordland Seilforening))
First36.7 19:37:59 19:14:25
10 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800

Monika Christensen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:57:54 19:47:54 19:24:08 10
Total 26.05.2018 08:57:54 19:47:54 19:24:08 10
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800

Monika Christensen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:57:54 19:47:54 19:24:08 10
Total 26.05.2018 08:57:54 19:47:54 19:24:08 10

Jon Hardie (Milde Båtlag
Monika Christensen (Milde Båtlag))
Crown 39 19:47:54 19:24:08
11 NOR-11240

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9820

Thor Olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 09:01:01 19:51:01 19:29:34 11
Total 26.05.2018 09:01:01 19:51:01 19:29:34 11
JENNY.E

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9820

Thor Olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 09:01:01 19:51:01 19:29:34 11
Total 26.05.2018 09:01:01 19:51:01 19:29:34 11

Øivind Fjeldsbø (Ran Seilforening
Thor Olsen (Ran Seilforening))
First 36.7 19:51:01 19:29:34
12 NOR-10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9930

Jens Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 09:12:22 20:02:22 19:53:57 12
Total 26.05.2018 09:12:22 20:02:22 19:53:57 12
VENTUS

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9930

Jens Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 09:12:22 20:02:22 19:53:57 12
Total 26.05.2018 09:12:22 20:02:22 19:53:57 12

Kjell Ove Klungrehaug (Bergens Seilforening
Jens Åge Ellingsund (Bergens Seilforening))
Bavaria 35 Match 20:02:22 19:53:57
13 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9960

Kenneth O Aase

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 09:39:18 20:29:18 20:24:22 13
Total 26.05.2018 09:39:18 20:29:18 20:24:22 13
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9960

Kenneth O Aase

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 09:39:18 20:29:18 20:24:22 13
Total 26.05.2018 09:39:18 20:29:18 20:24:22 13

Willy Forland (Ran Seilforening
Kenneth O Aase (Bergens Seilforening))
ELAN 37 20:29:18 20:24:22
14 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,945

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:59:39 21:49:39 20:37:37 14
Total 26.05.2018 10:59:39 21:49:39 20:37:37 14
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,945

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:59:39 21:49:39 20:37:37 14
Total 26.05.2018 10:59:39 21:49:39 20:37:37 14

Finn Espeseth (Askøy Seilforening
Åse Espeseth (Askøy Seilforening))
Maxi 1050 21:49:39 20:37:37
15 NOR-14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9860

Morten Fredriksen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:18:49 22:08:49 21:50:12 15
Total 26.05.2018 11:18:49 22:08:49 21:50:12 15
CAROLINA AV ALVøEN II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9860

Morten Fredriksen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:18:49 22:08:49 21:50:12 15
Total 26.05.2018 11:18:49 22:08:49 21:50:12 15

Frank Nyheim (Askøy Seilforening
Morten Fredriksen (Ran Seilforening))
Elan 37 22:08:49 21:50:12
16 NOR-15285

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9620

Halvard Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:01:10 22:51:10 21:59:03 16
Total 26.05.2018 12:01:10 22:51:10 21:59:03 16
MOIN

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9620

Halvard Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:01:10 22:51:10 21:59:03 16
Total 26.05.2018 12:01:10 22:51:10 21:59:03 16

Leiv Henning Haugland (Stord Seilforening
Halvard Haugland (Stord Seilforening))
Bavaria 38 ac 22:51:10 21:59:03
17 GBR-8588R

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J 88
Seilnummer: GBR 8588R
NOR Rating: GBR 0,9877

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J 88
Seilnummer: GBR 8588R
NOR Rating: GBR 0,9877
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:37:32 22:27:32 22:10:57 17
Total 26.05.2018 11:37:32 22:27:32 22:10:57 17
PAPRIKA 2

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J 88
Seilnummer: GBR 8588R
NOR Rating: GBR 0,9877

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J 88
Seilnummer: GBR 8588R
NOR Rating: GBR 0,9877
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:37:32 22:27:32 22:10:57 17
Total 26.05.2018 11:37:32 22:27:32 22:10:57 17

Per Højgaard Nielsen (Bergens Seilforening
Trond Wickmann (Bergens Seilforening))
J 88 22:27:32 22:10:57

3. Large

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-12700

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0360

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 06:36:55 17:26:55 18:04:36 1
Total 26.05.2018 06:36:55 17:26:55 18:04:36 1
WINOCEAN

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0360

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 06:36:55 17:26:55 18:04:36 1
Total 26.05.2018 06:36:55 17:26:55 18:04:36 1

CARL OLAV WICKMANN (Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann (Bergens Seilforening))
First 40.7 17:26:55 18:04:36
2 NOR-9280

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0150

Bent Danielsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:11:52 18:01:52 18:18:05 2
Total 26.05.2018 07:11:52 18:01:52 18:18:05 2
LILLEFIX

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0150

Bent Danielsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:11:52 18:01:52 18:18:05 2
Total 26.05.2018 07:11:52 18:01:52 18:18:05 2

Morten Sola (Stavanger Seilforening
Bent Danielsen (Seilforeningen 1928))
X-412 18:01:52 18:18:05
3 NOR-178

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: LnX - ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,004

Morten Noranger

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: LnX - ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:44:49 18:34:49 18:39:16 3
Total 26.05.2018 07:44:49 18:34:49 18:39:16 3
LNX - SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: LnX - ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,004

Morten Noranger

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: LnX - ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 178
NOR Rating: NOR 1,004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:44:49 18:34:49 18:39:16 3
Total 26.05.2018 07:44:49 18:34:49 18:39:16 3

Bård Fjeldaas (Trondhjems Seilforening
Morten Noranger (Trondhjems Seilforening))
X-35 One Design 18:34:49 18:39:16
4 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0110

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:41:04 18:31:04 18:43:17 4
Total 26.05.2018 07:41:04 18:31:04 18:43:17 4
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0110

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:41:04 18:31:04 18:43:17 4
Total 26.05.2018 07:41:04 18:31:04 18:43:17 4

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening
Kjell Ove Bruås (Bergens Seilforening))
DEHLER 38 18:31:04 18:43:17
5 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0360

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:23:01 18:13:01 18:52:21 5
Total 26.05.2018 07:23:01 18:13:01 18:52:21 5
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0360

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:23:01 18:13:01 18:52:21 5
Total 26.05.2018 07:23:01 18:13:01 18:52:21 5

Inge André Utåker (Bergens Seilforening
Stein Håvard Bergstad (Askøy Seilforening))
First 40.7 18:13:01 18:52:21
6 NOR-12130

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,076

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,076
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 06:42:49 17:32:49 18:52:49 6
Total 26.05.2018 06:42:49 17:32:49 18:52:49 6
CHABLIS

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,076

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,076
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 06:42:49 17:32:49 18:52:49 6
Total 26.05.2018 06:42:49 17:32:49 18:52:49 6

Ole-Eirik Lerøy (Hjellestad Seilforening
Henrik Julius Nilsen (Bergens Seilforening))
First44.7 17:32:49 18:52:49
7 NOR-11647

Leif-Martin Drange

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hyggen IX
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11647
NOR Rating: NOR 1,018

Sebastian Lie Strømme

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hyggen IX
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11647
NOR Rating: NOR 1,018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:45:07 18:35:07 18:55:11 7
Total 26.05.2018 07:45:07 18:35:07 18:55:11 7
HYGGEN IX

Leif-Martin Drange

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hyggen IX
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11647
NOR Rating: NOR 1,018

Sebastian Lie Strømme

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hyggen IX
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11647
NOR Rating: NOR 1,018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:45:07 18:35:07 18:55:11 7
Total 26.05.2018 07:45:07 18:35:07 18:55:11 7

Leif-Martin Drange (Bergens Seilforening
Sebastian Lie Strømme (Bergens Seilforening))
First 40.7 18:35:07 18:55:11
8 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0569

Oliver Machell

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0569
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:06:25 17:56:25 18:57:39 8
Total 26.05.2018 07:06:25 17:56:25 18:57:39 8
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0569

Oliver Machell

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0569
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:06:25 17:56:25 18:57:39 8
Total 26.05.2018 07:06:25 17:56:25 18:57:39 8

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening
Oliver Machell (Bergens Seilforening))
First 44.7 17:56:25 18:57:39
9 NOR-11357

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,0480

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:43:05 18:33:05 19:26:30 9
Total 26.05.2018 07:43:05 18:33:05 19:26:30 9
KRABBELURE

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,0480

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:43:05 18:33:05 19:26:30 9
Total 26.05.2018 07:43:05 18:33:05 19:26:30 9

Henrik Wigers Larsen (Bergens Seilforening
Magne Aalen (Bergens Seilforening))
First 45f5 18:33:05 19:26:30
10 NOR-12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1330

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 06:27:20 17:17:20 19:35:17 10
Total 26.05.2018 06:27:20 17:17:20 19:35:17 10
ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1330

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 06:27:20 17:17:20 19:35:17 10
Total 26.05.2018 06:27:20 17:17:20 19:35:17 10

Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening
Per Haugen (Oppegård Seilforening))
Swan 45 17:17:20 19:35:17
11 NOR-8484

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0370

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:05:22 18:55:22 19:37:22 11
Total 26.05.2018 08:05:22 18:55:22 19:37:22 11
BLUES

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0370

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:05:22 18:55:22 19:37:22 11
Total 26.05.2018 08:05:22 18:55:22 19:37:22 11

Frode Dybvik (Stord Seilforening
Are Pedersen (Stord Seilforening))
Luffe 43 18:55:22 19:37:22
12 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0760

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:30:48 19:20:48 20:49:01 12
Total 26.05.2018 08:30:48 19:20:48 20:49:01 12
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0760

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 08:30:48 19:20:48 20:49:01 12
Total 26.05.2018 08:30:48 19:20:48 20:49:01 12

Arvid Høgelid (Milde Båtlag
Terje Sture (Askøy Seilforening))
First 44.7 19:20:48 20:49:01
13 NOR-12212

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:18:44 18:08:44 21:00:45 13
Total 26.05.2018 07:18:44 18:08:44 21:00:45 13
RUBBER DUCK

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 07:18:44 18:08:44 21:00:45 13
Total 26.05.2018 07:18:44 18:08:44 21:00:45 13

Morten Offerdal (Askøy Seilforening
Ole Jørgen Michelsen (Askøy Seilforening))
Express 40 18:08:44 21:00:45
14 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0120

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:03:48 20:53:48 21:08:50 14
Total 26.05.2018 10:03:48 20:53:48 21:08:50 14
OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0120

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:03:48 20:53:48 21:08:50 14
Total 26.05.2018 10:03:48 20:53:48 21:08:50 14

Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening
Hans Steinsland (Askøy Seilforening))
X-37 20:53:48 21:08:50
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-05-26 17:12:03Cache read