Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1

SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 SWE-10588

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370

Lars M Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:57 31:35:57 29:36:30 1
Total 29.06.2019 17:35:57 31:35:57 29:36:30 1
INTERMEZZO

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370

Lars M Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:57 31:35:57 29:36:30 1
Total 29.06.2019 17:35:57 31:35:57 29:36:30 1

Bo Callenberg (Lysekils Segelsällskap Gullmar
Lars M Arendal (Lysekils Segelsällskap Gullmar))
X-302 31:35:57 29:36:30 1 1
2 SWE-81

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180

David Klemetz

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:30:19 33:30:19 30:45:28 2
Total 29.06.2019 19:30:19 33:30:19 30:45:28 2
QETESH

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180

David Klemetz

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:30:19 33:30:19 30:45:28 2
Total 29.06.2019 19:30:19 33:30:19 30:45:28 2

Björn Wärnberg (Ljungskile Segelsällskap
David Klemetz ())
Albin Nova 33:30:19 30:45:28 2 2
3 NOR-7946

Magne Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200

Stian Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:35:08 33:35:08 30:53:55 3
Total 29.06.2019 19:35:08 33:35:08 30:53:55 3
RASSKER

Magne Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200

Stian Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:35:08 33:35:08 30:53:55 3
Total 29.06.2019 19:35:08 33:35:08 30:53:55 3

Magne Tønnesen (Fredrikstad Seilforening
Stian Tønnesen (Fredrikstad Seilforening))
Hallberg-Rassy One-Off 33:35:08 30:53:55 3 3
4 SWE-81

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480

Mats Wilhelmsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:51:27 32:51:27 31:08:56 4
Total 29.06.2019 18:51:27 32:51:27 31:08:56 4
SWEA

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480

Mats Wilhelmsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: CR mr6
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:51:27 32:51:27 31:08:56 4
Total 29.06.2019 18:51:27 32:51:27 31:08:56 4

Lars Ove Swedenfeldt (Segelsällskapet Viken Ägir
Mats Wilhelmsson (Segelsällskapet Viken Ägir))
CR mr6 32:51:27 31:08:56 4 4

SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 SWE-11128

Per Lindell

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520

Fabian Tillig

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:54:25 29:54:25 28:28:17 1
Total 29.06.2019 16:54:25 29:54:25 28:28:17 1
CALYPSO

Per Lindell

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520

Fabian Tillig

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Calypso
Båttype: Pogo 850
Seilnummer: SWE 11128
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:54:25 29:54:25 28:28:17 1
Total 29.06.2019 16:54:25 29:54:25 28:28:17 1

Per Lindell (Björlanda Kile Segelsällskap
Fabian Tillig (Segelsällskapet Slören))
Pogo 850 29:54:25 28:28:17 1 1
2 SWE-27

anders bergmark

Seilforening: Wikens Båtselskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870

Rolf Erixon

Seilforening: Wisby Segelsällskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:13:00 29:13:00 28:50:12 2
Total 29.06.2019 16:13:00 29:13:00 28:50:12 2
PIANO

anders bergmark

Seilforening: Wikens Båtselskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870

Rolf Erixon

Seilforening: Wisby Segelsällskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson 31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:13:00 29:13:00 28:50:12 2
Total 29.06.2019 16:13:00 29:13:00 28:50:12 2

anders bergmark (Wikens Båtselskap
Rolf Erixon (Wisby Segelsällskap))
Hansson 31 29:13:00 28:50:12 2 2
3 SWE-9

Gunnar Ödman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440

roger lammassarri

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:33:45 30:33:45 28:51:03 3
Total 29.06.2019 17:33:45 30:33:45 28:51:03 3
FLAMMAN

Gunnar Ödman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440

roger lammassarri

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: flamman
Båttype: SMARAGD
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:33:45 30:33:45 28:51:03 3
Total 29.06.2019 17:33:45 30:33:45 28:51:03 3

Gunnar Ödman (Göteborgs Kungl Segel Sällskap
roger lammassarri (Hovås Yacht Club))
SMARAGD 30:33:45 28:51:03 3 3
4 SWE-1

Oscar Bergstrand

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710

Mats Bogestrand

Seilforening: Sandö
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:13:58 30:13:58 29:21:21 4
Total 29.06.2019 17:13:58 30:13:58 29:21:21 4
ELEKTRA

Oscar Bergstrand

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710

Mats Bogestrand

Seilforening: Sandö
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:13:58 30:13:58 29:21:21 4
Total 29.06.2019 17:13:58 30:13:58 29:21:21 4

Oscar Bergstrand (Lerkils Båtsällskap
Mats Bogestrand (Sandö))
Beason 36 30:13:58 29:21:21 4 4
5 SWE-157

Joakim Axelsson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520

Fredrik Wåhlberg

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:02:21 31:02:21 29:32:57 5
Total 29.06.2019 18:02:21 31:02:21 29:32:57 5
LUNA

Joakim Axelsson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520

Fredrik Wåhlberg

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:02:21 31:02:21 29:32:57 5
Total 29.06.2019 18:02:21 31:02:21 29:32:57 5

Joakim Axelsson (Segelsällskapet Åmålsviken
Fredrik Wåhlberg ())
Mixer 31:02:21 29:32:57 5 5
6 SWE-13

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966

Anton Westbom

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:46:58 30:46:58 29:44:10 6
Total 29.06.2019 17:46:58 30:46:58 29:44:10 6
GULAN

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966

Anton Westbom

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 0,966
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:46:58 30:46:58 29:44:10 6
Total 29.06.2019 17:46:58 30:46:58 29:44:10 6

Marcus Wendin (Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Anton Westbom (Lerums Segelsällskap))
Smaragd 30:46:58 29:44:10 6 6
7 SWE-58

John hansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,9620

August Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:57:33 30:57:33 29:46:57 7
Total 29.06.2019 17:57:33 30:57:33 29:46:57 7
MALVINA

John hansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,9620

August Ruckman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Malvina
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:57:33 30:57:33 29:46:57 7
Total 29.06.2019 17:57:33 30:57:33 29:46:57 7

John hansson (Tjörns Segelsällskap
August Ruckman (Tjörns Segelsällskap))
Smaragd 30:57:33 29:46:57 7 7
8 SWE-9047

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:44:12 31:44:12 30:20:24 8
Total 29.06.2019 18:44:12 31:44:12 30:20:24 8
SHANTY

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis 345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 0,956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:44:12 31:44:12 30:20:24 8
Total 29.06.2019 18:44:12 31:44:12 30:20:24 8

Per Sandberg (Tjörns Segelsällskap
Peter Bäcklund (Tjörns Segelsällskap))
Compis 345 31:44:12 30:20:24 8 8
9 SWE-56

Lars Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540

Conny Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:15:10 32:15:10 30:46:08 9
Total 29.06.2019 19:15:10 32:15:10 30:46:08 9
ALICE

Lars Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540

Conny Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:15:10 32:15:10 30:46:08 9
Total 29.06.2019 19:15:10 32:15:10 30:46:08 9

Lars Larsson (Stenungsunds Segelsällskap
Conny Andersson (Stenungsunds Segelsällskap))
Aphrodite 101 32:15:10 30:46:08 9 9
10 SWE-159

Peter Dahl

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910

Peter Berg

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:50:01 32:50:01 32:32:17 10
Total 29.06.2019 19:50:01 32:50:01 32:32:17 10
TINY

Peter Dahl

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910

Peter Berg

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:50:01 32:50:01 32:32:17 10
Total 29.06.2019 19:50:01 32:50:01 32:32:17 10

Peter Dahl (Vänersborgs Segelsällskap
Peter Berg (Vänersborgs Segelsällskap))
Maxi 1050 32:50:01 32:32:17 10 10

SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 SWE-11

Anders Dahlsjö

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029

Jens Svanvik

Seilforening: Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:43:59 27:43:59 28:32:14 1
Total 29.06.2019 16:43:59 27:43:59 28:32:14 1
LADY GODIVA

Anders Dahlsjö

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029

Jens Svanvik

Seilforening: Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn: Lady Godiva
Båttype: Dominant 105
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 1,029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:43:59 27:43:59 28:32:14 1
Total 29.06.2019 16:43:59 27:43:59 28:32:14 1

Anders Dahlsjö (Lerkils Båtsällskap
Jens Svanvik (Segelsällskapet Kaparen))
Dominant 105 27:43:59 28:32:14 1 1
2 SWE-64

Markus Svensson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500

Pelle Nyhlen

Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:46:22 27:46:22 29:09:41 3
Total 29.06.2019 16:46:22 27:46:22 29:09:41 2
JOLIE

Markus Svensson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500

Pelle Nyhlen

Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening
Båtnavn: Jolie
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:46:22 27:46:22 29:09:41 3
Total 29.06.2019 16:46:22 27:46:22 29:09:41 2

Markus Svensson (De Tio Öarnas Segelsällskap
Pelle Nyhlen (Karlstads Kappeglingsförening))
First35 27:46:22 29:09:41 2 2
3 SWE-6830

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0240

Jocke Cordaly

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:23 28:35:23 29:09:41 2
Total 29.06.2019 17:35:23 28:35:23 29:09:41 3
REBELLION

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0240

Jocke Cordaly

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Rebellion
Båttype: Archambault Grand Surprise
Seilnummer: SWE 6830
NOR Rating: SWE 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:23 28:35:23 29:09:41 2
Total 29.06.2019 17:35:23 28:35:23 29:09:41 3

Carl Fjällman (Hjuviks Båtklubb
Jocke Cordaly (De Tio Öarnas Segelsällskap))
Archambault Grand Surprise 28:35:23 29:09:41 2 2
4 SWE-23

Krister Gustafsson

Seilforening: XSS
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490

Patrik Rohlin

Seilforening:
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:30:00 28:30:00 29:53:47 4
Total 29.06.2019 17:30:00 28:30:00 29:53:47 4
ELUSIVE

Krister Gustafsson

Seilforening: XSS
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490

Patrik Rohlin

Seilforening:
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:30:00 28:30:00 29:53:47 4
Total 29.06.2019 17:30:00 28:30:00 29:53:47 4

Krister Gustafsson (XSS
Patrik Rohlin ())
First 35 28:30:00 29:53:47 4 4
5 SWE-306

Bertil Rohlén

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000

Göran Tennby

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:06:47 30:06:47 30:06:47 5
Total 29.06.2019 19:06:47 30:06:47 30:06:47 5
X3M

Bertil Rohlén

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000

Göran Tennby

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:06:47 30:06:47 30:06:47 5
Total 29.06.2019 19:06:47 30:06:47 30:06:47 5

Bertil Rohlén (Björlanda Kile Segelsällskap
Göran Tennby (Björlanda Kile Segelsällskap))
X-332 30:06:47 30:06:47 5 5
6 SWE-10035

Carl Turén

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430

Fredrik Folbert

Seilforening: Karlskrona Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:55:35 28:55:35 30:10:12 6
Total 29.06.2019 17:55:35 28:55:35 30:10:12 6
NAUSICAA

Carl Turén

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430

Fredrik Folbert

Seilforening: Karlskrona Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:55:35 28:55:35 30:10:12 6
Total 29.06.2019 17:55:35 28:55:35 30:10:12 6

Carl Turén (De Tio Öarnas Segelsällskap
Fredrik Folbert (Karlskrona Segelsällskap))
First 35 28:55:35 30:10:12 6 6
7 SWE-180

Patrik Persson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430

Hans Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:00:54 29:00:54 30:15:45 7
Total 29.06.2019 18:00:54 29:00:54 30:15:45 7
FOLLOWME

Patrik Persson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430

Hans Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Followme
Båttype: Elan 37
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:00:54 29:00:54 30:15:45 7
Total 29.06.2019 18:00:54 29:00:54 30:15:45 7

Patrik Persson (Björlanda Kile Segelsällskap
Hans Oskarsson (Stenungsunds Segelsällskap))
Elan 37 29:00:54 30:15:45 7 7
8 SWE-666

Lukas Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080

Pontus Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:03:19 30:03:19 30:17:44 8
Total 29.06.2019 19:03:19 30:03:19 30:17:44 8
JARVIS

Lukas Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080

Pontus Andersson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: JARVIS
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 666
NOR Rating: SWE 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:03:19 30:03:19 30:17:44 8
Total 29.06.2019 19:03:19 30:03:19 30:17:44 8

Lukas Andersson (Vänersborgs Segelsällskap
Pontus Andersson (Vänersborgs Segelsällskap))
Melges 24 30:03:19 30:17:44 8 8
9 SWE-1

Anders Brunström

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440

X X

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:02:06 29:02:06 30:18:45 9
Total 29.06.2019 18:02:06 29:02:06 30:18:45 9
VANADIS

Anders Brunström

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440

X X

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Vanadis
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:02:06 29:02:06 30:18:45 9
Total 29.06.2019 18:02:06 29:02:06 30:18:45 9

Anders Brunström (Lysekils Segelsällskap Gullmar
X X (Lysekils Segelsällskap Gullmar))
Arcona 340 29:02:06 30:18:45 9 9
10 SWE-3

Johan Wetterlundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0110

Lars Gärdebäck

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:08:35 30:08:35 30:28:28 10
Total 29.06.2019 19:08:35 30:08:35 30:28:28 10
KAIDA

Johan Wetterlundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0110

Lars Gärdebäck

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:08:35 30:08:35 30:28:28 10
Total 29.06.2019 19:08:35 30:08:35 30:28:28 10

Johan Wetterlundh (Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Lars Gärdebäck (Göteborgs Kungl Segel Sällskap))
Salona 33 30:08:35 30:28:28 10 10
11 SWE-131

Robert Trolled

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490

Andreas Turesson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:19:57 29:19:57 30:46:11 11
Total 29.06.2019 18:19:57 29:19:57 30:46:11 11
DEHLIGHT

Robert Trolled

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490

Andreas Turesson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:19:57 29:19:57 30:46:11 11
Total 29.06.2019 18:19:57 29:19:57 30:46:11 11

Robert Trolled (Segelsällskapet Viken Ägir
Andreas Turesson (Segelsällskapet Viken Ägir))
Dehler 38 29:19:57 30:46:11 11 11
12 SWE-4808

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0050

Fredrik Eliasson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:50:07 30:50:07 30:59:22 12
Total 29.06.2019 19:50:07 30:50:07 30:59:22 12
DEN RöDE

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0050

Fredrik Eliasson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Den röde
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: SWE 4808
NOR Rating: SWE 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:50:07 30:50:07 30:59:22 12
Total 29.06.2019 19:50:07 30:50:07 30:59:22 12

Hans Caspersson (Segelsällskapet Slören
Fredrik Eliasson (Segelsällskapet Slören))
Dehler 33 30:50:07 30:59:22 12 12
13 SWE-248

Jonas Karlsson

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: FarEast28r
Båttype: FarEast28r
Seilnummer: SWE 248
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:30:44 30:30:44 31:38:28 13
Total 29.06.2019 19:30:44 30:30:44 31:38:28 13
FAREAST28R

Jonas Karlsson

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: FarEast28r
Båttype: FarEast28r
Seilnummer: SWE 248
NOR Rating: SWE 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:30:44 30:30:44 31:38:28 13
Total 29.06.2019 19:30:44 30:30:44 31:38:28 13

Jonas Karlsson (Halmstads Segelsällskap)
FarEast28r 30:30:44 31:38:28 13 13
14 SWE-140

Johan Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340

Oscar Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:52:46 30:52:46 31:55:45 14
Total 29.06.2019 19:52:46 30:52:46 31:55:45 14
ANNIE

Johan Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340

Oscar Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:52:46 30:52:46 31:55:45 14
Total 29.06.2019 19:52:46 30:52:46 31:55:45 14

Johan Mälsjö (Billdals Kappseglingssällskap
Oscar Mälsjö (Billdals Kappseglingssällskap))
Dehler 38 30:52:46 31:55:45 14 14
15 SWE-10811

K-G Sahlin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440

Mats Nyqvist

Seilforening:
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:42:02 30:42:02 32:03:04 15
Total 29.06.2019 19:42:02 30:42:02 32:03:04 15
BEA

K-G Sahlin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440

Mats Nyqvist

Seilforening:
Båtnavn: BEA
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: SWE 10811
NOR Rating: SWE 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:42:02 30:42:02 32:03:04 15
Total 29.06.2019 19:42:02 30:42:02 32:03:04 15

K-G Sahlin (Långedrags Segelsällskap
Mats Nyqvist ())
Bavaria 35 Match 30:42:02 32:03:04 15 15

SRS - Klass 5: SRS 1,05 -

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 SWE-10070

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700

Per Algotsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:40:37 26:40:37 28:32:39 1
Total 29.06.2019 16:40:37 26:40:37 28:32:39 1
FARRGO

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700

Per Algotsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Farrgo
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 10070
NOR Rating: SWE 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:40:37 26:40:37 28:32:39 1
Total 29.06.2019 16:40:37 26:40:37 28:32:39 1

Magnus Witting (Björlanda Kile Segelsällskap
Per Algotsson (Björlanda Kile Segelsällskap))
Farr30 26:40:37 28:32:39 1 1
2 SWE-11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620

Andreas Håkansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:53 27:35:53 29:18:32 2
Total 29.06.2019 17:35:53 27:35:53 29:18:32 2
LA PRIMERA

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620

Andreas Håkansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:53 27:35:53 29:18:32 2
Total 29.06.2019 17:35:53 27:35:53 29:18:32 2

Peter Lundgren (Stenungsunds Segelsällskap
Andreas Håkansson (Stenungsunds Segelsällskap))
Jeanneau Sunfast 3600 27:35:53 29:18:32 2 2
3 SWE-71

Mikael Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790

Johan Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:13:58 27:13:58 29:23:03 3
Total 29.06.2019 17:13:58 27:13:58 29:23:03 3
RIKITIN XI

Mikael Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790

Johan Bäckström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Rikitin XI
Båttype: XP-38
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,0790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:13:58 27:13:58 29:23:03 3
Total 29.06.2019 17:13:58 27:13:58 29:23:03 3

Mikael Bäckström (Segelsällskapet Viken Ägir
Johan Bäckström (Segelsällskapet Viken Ägir))
XP-38 27:13:58 29:23:03 3 3
4 SWE-35

Lars-Gunnar Gydemo

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720

Jörgen Würtz

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:42:07 27:42:07 29:41:47 4
Total 29.06.2019 17:42:07 27:42:07 29:41:47 4
ANYA

Lars-Gunnar Gydemo

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720

Jörgen Würtz

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: Anya
Båttype: Elan 380
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:42:07 27:42:07 29:41:47 4
Total 29.06.2019 17:42:07 27:42:07 29:41:47 4

Lars-Gunnar Gydemo (Karlstads Segelsällskap
Jörgen Würtz (Karlstads Segelsällskap))
Elan 380 27:42:07 29:41:47 4 4
5 SWE-3

Mattias Wilson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810

Peter Jacobsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:40:20 27:40:20 29:54:49 5
Total 29.06.2019 17:40:20 27:40:20 29:54:49 5
DRAKLUNNE

Mattias Wilson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810

Peter Jacobsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Draklunne
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,0810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:40:20 27:40:20 29:54:49 5
Total 29.06.2019 17:40:20 27:40:20 29:54:49 5

Mattias Wilson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Peter Jacobsson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap))
Bavaria 38 match 27:40:20 29:54:49 5 5
6 NOR-15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,126

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:49:31 26:49:31 30:12:18 6
Total 29.06.2019 16:49:31 26:49:31 30:12:18 6
CRUMBLES

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,126

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 16:49:31 26:49:31 30:12:18 6
Total 29.06.2019 16:49:31 26:49:31 30:12:18 6

Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening
Steinar Torsvik (Kongelig Norsk Seilforening))
First 40 26:49:31 30:12:18 6 6
7 SWE-33

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080

Henrik Hansson

Seilforening:
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:26 27:35:26 30:34:13 7
Total 29.06.2019 17:35:26 27:35:26 30:34:13 7
BLUES

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080

Henrik Hansson

Seilforening:
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 17:35:26 27:35:26 30:34:13 7
Total 29.06.2019 17:35:26 27:35:26 30:34:13 7

Hans Johansson (Stenungsunds Segelsällskap
Henrik Hansson ())
Xp38 27:35:26 30:34:13 7 7
8 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0650

christine walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:45:42 28:45:42 30:37:52 8
Total 29.06.2019 18:45:42 28:45:42 30:37:52 8
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0650

christine walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:45:42 28:45:42 30:37:52 8
Total 29.06.2019 18:45:42 28:45:42 30:37:52 8

HARALD WALDER (Bærum Seilforening
christine walder (Bærum Seilforening))
JPK 1080 28:45:42 30:37:52 8 8
9 NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:31:34 29:31:34 31:09:00 9
Total 29.06.2019 19:31:34 29:31:34 31:09:00 9
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:31:34 29:31:34 31:09:00 9
Total 29.06.2019 19:31:34 29:31:34 31:09:00 9

Alf Magne Andersen (Nesodden Seilforening
Børre Søraas Sæther (Nesodden Seilforening))
X-37 29:31:34 31:09:00 9 9
10 SWE-15004

Paul Gaskell-Brown

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550

Mats Johnsson

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:41:04 29:41:04 31:19:01 10
Total 29.06.2019 19:41:04 29:41:04 31:19:01 10
SPINDRIFT

Paul Gaskell-Brown

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550

Mats Johnsson

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Spindrift
Båttype: JOD 35
Seilnummer: SWE 15004
NOR Rating: SWE 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:41:04 29:41:04 31:19:01 10
Total 29.06.2019 19:41:04 29:41:04 31:19:01 10

Paul Gaskell-Brown (Malmö Segelsällskap
Mats Johnsson (Malmö Segelsällskap))
JOD 35 29:41:04 31:19:01 10 10
11 SWE-10773

Richard Fornum

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Mum
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: SWE 10773
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:43:27 28:43:27 31:23:43 11
Total 29.06.2019 18:43:27 28:43:27 31:23:43 11
MUM

Richard Fornum

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Mum
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: SWE 10773
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 18:43:27 28:43:27 31:23:43 11
Total 29.06.2019 18:43:27 28:43:27 31:23:43 11

Richard Fornum (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Bavaria 38 Match 28:43:27 31:23:43 11 11
12 SWE-20

Leif Thordenberg

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940

Ulf Palm

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:08:54 29:08:54 31:53:17 12
Total 29.06.2019 19:08:54 29:08:54 31:53:17 12
TRIX

Leif Thordenberg

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940

Ulf Palm

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:08:54 29:08:54 31:53:17 12
Total 29.06.2019 19:08:54 29:08:54 31:53:17 12

Leif Thordenberg (Segelsällskapet Slören
Ulf Palm (Segelsällskapet Slören))
Arcona 380 29:08:54 31:53:17 12 12
13 SWE-7341

Hans Arthurson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830

Göran Eriksson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:43:18 29:43:18 32:11:18 13
Total 29.06.2019 19:43:18 29:43:18 32:11:18 13
FLYER

Hans Arthurson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830

Göran Eriksson

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Flyer
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 7341
NOR Rating: SWE 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 19:43:18 29:43:18 32:11:18 13
Total 29.06.2019 19:43:18 29:43:18 32:11:18 13

Hans Arthurson (Hjuviks Båtklubb
Göran Eriksson (Hjuviks Båtklubb))
First 40.7 29:43:18 32:11:18 13 13

SRS - Klass 7: Flerskrog

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-397

Ida Bakker Trulsrud

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Niba Marin
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Seilnummer: NOR 397
NOR Rating: NOR 1,150

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Niba Marin
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Seilnummer: NOR 397
NOR Rating: NOR 1,150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 15:25:32 25:25:32 29:14:21 1
Total 29.06.2019 15:25:32 25:25:32 29:14:21 1
NIBA MARIN

Ida Bakker Trulsrud

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Niba Marin
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Seilnummer: NOR 397
NOR Rating: NOR 1,150

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Niba Marin
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Seilnummer: NOR 397
NOR Rating: NOR 1,150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2019 15:25:32 25:25:32 29:14:21 1
Total 29.06.2019 15:25:32 25:25:32 29:14:21 1

Ida Bakker Trulsrud (Stavanger Seilforening
Nikolai Bakker (Stavanger Seilforening))
Dragonfly 28 Performance 25:25:32 29:14:21 1 1
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-19 23:23:37Cache read